mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 21:29 
Cytuj  
ogolem ta gra jakas taka dziwna jest - wiem ze to crap jesli chodzi o endgame bo na takim systemie combatu raczej nie da sie zrobic nic sensownego oprocz jakis banalnych instancji + zergowego pvp, ale jednak jak sie tlucze te lvle to calkiem przyjemnie sie katuje mobki.

ogolem minus bluehole za to, ze dajac zajebiscie wygladajaca zone startowa, reszte jakos tak olal - duzo bardziej puste i plastikowe.


mysle tez, ze gra by przypadla wiekszej ilosci osob gdyby rasy(a dokladniej ich wyglad) byly jakies normalniejsze(humani maja chujowe animacje jesli chodzi o odskok i np atak z luku, popori maja chujowe armory, ktore ledwo widac, te 2 rasy wielkoludow nie pasuja za bardzo do casterow/rangerow no a castaniacy, elfy i lolitki to nc) + wieksza roznorodnosc klas - po zachodnich mmo czlowiek przywykl do tego ze jest kilka klas leczacych, kilka tankujacych itp, a tutaj party comp wydaje sie byc podobny jak w aionie - mystic jako supportheal, cleryk jako glowny heal, lancer jako tank i cos do dpsa.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 23:34 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
ogolem ta gra jakas taka dziwna jest - wiem ze to crap jesli chodzi o endgame bo na takim systemie combatu raczej nie da sie zrobic nic sensownego oprocz jakis banalnych instancji + zergowego pvp, ale jednak jak sie tlucze te lvle to calkiem przyjemnie sie katuje mobki.

ogolem minus bluehole za to, ze dajac zajebiscie wygladajaca zone startowa, reszte jakos tak olal - duzo bardziej puste i plastikowe.


mysle tez, ze gra by przypadla wiekszej ilosci osob gdyby rasy(a dokladniej ich wyglad) byly jakies normalniejsze(humani maja chujowe animacje jesli chodzi o odskok i np atak z luku, popori maja chujowe armory, ktore ledwo widac, te 2 rasy wielkoludow nie pasuja za bardzo do casterow/rangerow no a castaniacy, elfy i lolitki to nc) + wieksza roznorodnosc klas - po zachodnich mmo czlowiek przywykl do tego ze jest kilka klas leczacych, kilka tankujacych itp, a tutaj party comp wydaje sie byc podobny jak w aionie - mystic jako supportheal, cleryk jako glowny heal, lancer jako tank i cos do dpsa.



przypomnij sobie jak bylo w Lineagu tak samo party wygladlo..no dobra nie bylo instancji tylko spore raidy ale grupy skladaly sie wlasnie z takich poleczen jak tutaj. Mowie oczywiscie o Lineagu jakies 5-6 lat temu :D

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 06:46 
Cytuj  
nie wiem jak to ma wygladac w koncowych zonaczy czy pozniej, ale jak narazie to zony nawet na 30lvl maja channele czyli jest to jakis sposob instancjonowania swiata co imo w grze z open pvp i pk systemem jest chore.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 07:03 
Cytuj  
Ta, chujowe rozwiazania, ale tak samo dziala np. Conan, wiec zadna nowosc.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 08:53 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
nie wiem jak to ma wygladac w koncowych zonaczy czy pozniej, ale jak narazie to zony nawet na 30lvl maja channele czyli jest to jakis sposob instancjonowania swiata co imo w grze z open pvp i pk systemem jest chore.


tylko, ze zapominasz iz ten weekend to byl server tylko PvE. Nie wiadomo jak to bedzie wygladac na serwerach dedykowanych tylko PvP.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 09:02 
Cytuj  
Oj tam do Lineage 2 to Tera się nie umywa.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 09:06 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
nie wiem jak to ma wygladac w koncowych zonaczy czy pozniej, ale jak narazie to zony nawet na 30lvl maja channele czyli jest to jakis sposob instancjonowania swiata co imo w grze z open pvp i pk systemem jest chore.


Jakby to miala byc cena za szybka walke non-target, to ja jestem za. Problem w tym, ze mozna wiele okreslen uzyc na walke w Tera, ale "szybka" do nich z pewnoscia nie nalezy.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 09:57 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Kole0 napisał(a):
nie wiem jak to ma wygladac w koncowych zonaczy czy pozniej, ale jak narazie to zony nawet na 30lvl maja channele czyli jest to jakis sposob instancjonowania swiata co imo w grze z open pvp i pk systemem jest chore.


Jakby to miala byc cena za szybka walke non-target, to ja jestem za. Problem w tym, ze mozna wiele okreslen uzyc na walke w Tera, ale "szybka" do nich z pewnoscia nie nalezy.


w sumie jak gralem Berserkiem a potem odpalilem warriowa to na pewno ten drugi jest 3 razy szybszy. Ciekawie jak to wyglada pozniej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 10:07 
Cytuj  
Co z tego skoro moby dalej atakuja z predkoscia zolwia na kacu

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 10:09 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Co z tego skoro moby dalej atakuja z predkoscia zolwia na kacu

Bo mobow w tej grze nie bije sie pojedynczo tylko po kilka ;p.

No i so outdoor bosy ktore mozna solowac. Pod warunkiem, ze jestes w stanie dosc dlugo sie skoncentrowac, zeby nie walnelo sie 1-hit aoe ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 10:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
candidoser napisał(a):
Co z tego skoro moby dalej atakuja z predkoscia zolwia na kacu

Bo mobow w tej grze nie bije sie pojedynczo tylko po kilka ;p.

No i so outdoor bosy ktore mozna solowac. Pod warunkiem, ze jestes w stanie dosc dlugo sie skoncentrowac, zeby nie walnelo sie 1-hit aoe ;p.


coz klasa ranged moze i mozna solowac ;) ale jak trzeba podjesc to nie bardzo. Jak tam Inside ? napisz jakie wrazenia i jaka klasa grales :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 10:36 
Cytuj  
Sorcem.

Wrażenia ?
1-10 - Moze byc. Wiecej nie oczekiwalem. Uzywanie 3 skili, moze sie znudzic.
>16 - Sorc ma juz konkretna ilosc AoE, Pullowanie >6 mobow i kitowanie ich po mapie, fun. Napewno nie jest to statyczny combat jak w sticky targetach. Combat jest fajny, pozniej sa AoE skile ktorymi trzeba markowac poszczegolne cele. Bardzo fajny feeling to ma, jak w tych japonskich robotach co wystrzeliwują 20 rakiet w 20 celow ;p.

Jeśli chodzi o same lokacje to ja niezmiennie twierdze ze sa bardzo ladne. I swietnie zaprojektowane. Ja tam odrazu polubilem ten styl. Coś pomiędzy fotorealizmem (wszystkie tekstury sa robione ze zdjec) a stylizacja. Bardzo fajnie to wyglada. Drzewa sa troche nietego, bo uzywaja bilboardow i smiesznie to wyglada jak sie liscie razem z kamerą kręcą :D.

Pozatym nic dziwnego ze ta gra w Koreii cos nie tego. Wogole nie ma tu grindu. Przynajmniejdo 20lvl, robiac same questy i zabijajac moby po drodze(od czasu do czasu), outlevelowalem content z zastraszajaca predkoscia.. (albo moze to wynik ostatnich zmian, ktore notabene juz sa w EU, a przynajmniej czesc z nich). Tak czy inaczej levelownie jest imo bardzo przyjemne, nie nudzi. Przynajmniej mnie, co uwazam, ze duze osiagniecie w dziedzinie bicia levela..

Na to ile gralem bez namyslu moge dac 8/10. Nie zmienia to jednak faktu, ze gra w obecnej sytuacji rynkowej nie ma szans przetrwac jako P2P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 11:05 
Cytuj  
czemu nie przetrwa jako p2p wg ciebie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 11:14 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
czemu nie przetrwa jako p2p wg ciebie?

Zbyt duzo gier. Aion F2P w tym miesiacu, Potem GW2 B2P, potem Continent Of Ninth tez F2P.

Ot mam wrazenie, ze Frogster chce sie najpierw nachapac ile moze na boxach, a potem subskrupcji przez 3-4 miesiace, a potem oglosza, ze gra przechodzi na F2P, zeby nachapac sie jeszcze wiecej ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 11:17 
Cytuj  
Calkiem mozliwe. Chociaz Aiona sobie zainstalowalem kilka dni temu. Pograme 2 minuty i out. Tak fatalnej animacji postaci to juz dawno nie widzialem.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 11:53 
Cytuj  
No powiem CI, ze z tych gier co napisales to w Aiona sie juz nagralem i jakos mnie nie ciagnie, ale na przyklad bardzo podoba sie mi kwestia stage/battleground zamiast open space. Gdyby TERA bylo B2P + micro tranzakcje nawet bym sie nie zastanawial nad kupowaniem tylko bral. Teraz jednak pomimo tego, ze wciaga to ciezko sie przekonac. Gra sie na prawde przyjmnie i nawet zaczynanie tej samej lokacji z inna postacia sie nie nudzi w ogole.

Grafika ? Super na prawde wyglada to Ciekawie, bez zdbenych udziwnien.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 12:10 
Cytuj  
Przynajmniej reklamy są na poziomie..

Oh, wait.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 12:39 
Cytuj  
lepszy bylby old spice guy, po po po poooower.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 12:43 
Cytuj  
Hahaha, Bas Ruten:)
Ale w sumie to ma jakis sens - kazda gra ma takiego 'Chucka Norrisa' na jakiego zasluguje;)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 12:58 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Hahaha, Bas Ruten:)
Ale w sumie to ma jakis sens - kazda gra ma takiego 'Chucka Norrisa' na jakiego zasluguje;)
haha dobre ale mogli by dodac jakies efekty a nie takie proste cos :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.