mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:03 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ja tez. Ale wiem, ze niektorzy mieli bol tylnej czesci ciala jesli chodzi o metro.

Mam taki plan... Bede gral w F3, az nie wyjdzie crack do F4:)


A co, Denuvo? Czy też nie zrozumiałem dowcipu :wink: ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:07 
Cytuj  
trial - http://allegro.pl/fallout-4-preorder-ko ... 95085.html


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):


this :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:23 
Cytuj  
hmm... i jak to dziala? Wiele osob moze sie zalogowac jednoczesnie na to samo konto i pykac? Jak z autoryzacja konta (logowanie z nowego miejsca)?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:26 
Cytuj  
Po zalogowaniu steam prosi o podanie kodu, piszesz do gościa z allegro, podajesz godzine logowania i wysyła kod autoryzacyjny. Ściągasz grę będąc online a później możesz się już przełączyć na offline i grać do woli.
Zalogowanym jednocześnie do jednego konta może być wiele osób ale odpalić może już tylko jedna, bo każde kolejne odpalenie kończy sesję poprzedniej osoby stąd wymóg przejścia na tryb offline właśnie.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:33 
Cytuj  
Ciekawe kiedy to ubiją... Chyba tylko polacy cebulacy wpadli na coś takiego.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:34 
Cytuj  
RAZ kupiłem Fifę w ten sposób bo chciałem pograć w singla tylko.

Nigdy kurwa więcej. 3 dni pobierania gry, co chwile rozłącza, Fifa widziała jakieś problemy na zasadzie "za duzo uruchomień naraz" etc.

No ale to na Orignie było, nie wiem jak to na Steamie wygląda, ale też nie sprawdzę.

Idę New Vegas kupić, bo nie przeszedłem nigdy :{

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:37 
Cytuj  
@zabolew
No raczej nie prędko, bo niby jak? Sporo osób się loguje z różnych maszyn i po to ta autoryzacja kodem, przejście w tryb offline i już dalej nie potrzebujesz sieci i niczego więcej żeby grać.
Bardziej powinni zablokować podejrzany ruch typu logowanie się z kilkuset różnych miejść w niewielkich odstępach czasowych.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:40 
Cytuj  
polak potrafi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:41 
Cytuj  
To jest to samo co dzielenie się grami na psn tylko tutaj nie ma "slotów" no i można grać tylko offline.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:41 
Cytuj  
z drugiej strony brak dem, triali to tez jest chujstwo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:46 
Cytuj  
tez prawda.
z drugiej strony same dema tez nie o niczym nie swiadcza w wielu przypadkach.
powinni wprowadzic dema czasowe z pelna funkcjonalnoscia i dostepem do wszystkich opcji w grze.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
powinni wprowadzic dema czasowe z pelna funkcjonalnoscia i dostepem do wszystkich opcji w grze.


Dokładnie. Tak np robi EA z Battlefieldem 4.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 09:56 
Cytuj  
Ustawienia graficzne.

Spoiler:


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 10:05 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
z drugiej strony brak dem, triali to tez jest chujstwo.


To prawda, ale w dzisiejszych czasach nie problem obejrzeć grę na youtube, jakiś stream etc. Łatwiej podjąć świadomą decyzję, tym bardziej potępiam piractwo. A już typowym złodziejstwem jest tekst "nie podoba mi się, grafa, dialogi, wstawc cokolwiek, nie przyłożyli się, więc nie kupię a pogram na piracie".


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 10:08 
Cytuj  
Bez jaj. Podejmowanie decyzji na podstawie filmiku na youtubie, to prawie jak na podstawie screenów :D

https://www.youtube.com/watch?v=Ji9KmXwrA5Y - idealne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 10:09 
Cytuj  
Jak mam wątpliwości to wrzucam stream i widzę jaka jest gra. Nie wiem z czym masz problem.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 10:15 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Mendol napisał(a):
powinni wprowadzic dema czasowe z pelna funkcjonalnoscia i dostepem do wszystkich opcji w grze.


Dokładnie. Tak np robi EA z Battlefieldem 4.


I w jakiś sposób obecnie Steam z refundem, którzy działą bardzo dobrze.
Tor-Bled-Nam napisał(a):
candidoser napisał(a):
z drugiej strony brak dem, triali to tez jest chujstwo.


To prawda, ale w dzisiejszych czasach nie problem obejrzeć grę na youtube, jakiś stream etc. Łatwiej podjąć świadomą decyzję, tym bardziej potępiam piractwo. A już typowym złodziejstwem jest tekst "nie podoba mi się, grafa, dialogi, wstawc cokolwiek, nie przyłożyli się, więc nie kupię a pogram na piracie".


Ale o czym Ty mówisz? Chłopie, jak chcę sprawdzić czy gra pójdzie na moim sprzęcie, i tyle, a nie oglądanie gier na youtube. Wtf :o Mało tego, obecnie nawet scrackowana gra nie jest wyznacznikiem. Od pierwszy lepszy przykład z wczoraj, gdzie po jakimś tam czasie pobrałem Dragon Age Inkwizycja (w końcu pojawiły się poatche itp.). Oryginalna gra na moim kompie chodzi jak g... Fakt, komp stary, ale nie w tym rzecz. Coś mnie tknęło i pobrałem wersję scrackowaną. I mam zonk, bo w wersji scrackowanej gra ma jakieś ~15fps więcej. I nie wiem czy coś tam "zjebali" w cracku czy też tak działa u mnie zjebane Denuvo. I tyle. Pewnie, że te aukcje są złe. Ale ja dla przykładu w ten sposób sprawdziłem Mad Maxa (chodzi u mnie zajebiści) - kupiłem normalną wersję i MGS V (chodzi u mnie zajebiście) - kupiłem normalną wersję. Nawet mi się nie uśmiecha przełączać kont / przechodzić w offline, gdy na moim koncie mam ponad 500 gier i zainstalowane jakieś 10, które obecnie mam na tapecie. Pewnie podobnie zrobię z Fallout 4 - sprawdzę jak chodzi na moim rzęchu - będzie chodzi dobrze, od razu biorę ze steelbookiem w muve, nie będzie chodzić dobrze - wezmę wersję PS4. Tyle.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 10:26 
Cytuj  
Gdybym się obawiał, czy gra pójdzie na moim kompie to bym się nie bawił w PC. Problemy techniczne? Pierwsze recki ludzi i wszystkie grube babole są od razu nagłaśniane. Do tego jak ktoś się używa tylko steam jak ja to można zrobić refund w każdym przypadku.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2015, 10:33 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Gdybym się obawiał, czy gra pójdzie na moim kompie to bym się nie bawił w PC. Problemy techniczne? Pierwsze recki ludzi i wszystkie grube babole są od razu nagłaśniane. Do tego jak ktoś się używa tylko steam jak ja to można zrobić refund w każdym przypadku.


No to się nie baw PC. Ja mam Core 2 Quad 2.85, GTX660 i 8GB RAM. Nie należę do ludzi, którzy muszą mieć m.in. 60 fps. PIERWSZĄ grą, która źle działa na moim kompie, było Dragon Age Inquisition. Ale to nie powód, żeby od razu sprzęt wymieniać, bo wszystko inne zapierdala (i to więcej niż 30fps przy full ustawieniach w full hd). DRUGĄ grą, która źle działa był Wiedźmin 3 i to już zacząłem myśleć o wymianie sprzętu, bo gra zajebiście mi się podoba i zapewne z 200h będę miał. ALE chłopaki z cdp red podołali i patch 1.8 spowodował to, że na moim sprzęcie mam stałe 30fps w full hd przy średnich ustawieniach (tekstury na ultra) więc znowu powód upgradu odpadł. I tyle. Mad Max ponad 45fps (wszystko na maksa), MGSV to samo. Nawet zjebane AC:Unity obecnie "popierdala" w stałych 40fps. Na problemy technicze w grach mam wywalone - prędzej czy później pojawi się patch (ablo i nie vide Batman, ale to jedyna taka gra). Ja chcę tylko wiedzieć czy gra pójdzie na moim PC i tyle. Producenci obecnie walą takie wymagania sprzętowe, które praktycznie wcale nie są zgodne z prawdą (mocno zawyżone). No chyba, że obecnie podają wymagania dla 4k.
Według tego:

https://steamdb.info/calculator/

moje konto jest warte ~$7700 więc w ogóle nie rusza mnie to, że sprawdzę daną grę na koncie u kogoś. Jak już kiedyś napisałem, gdyby tak każdy pirat wydał tyle kasy na gry, co ja, to byłoby dobrze :wink: I tak, masz rację. Obecnie jest Steam refound. Działa dobrze, po 3 dniach jest kasa.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 4 lis 2015, 10:39 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.