mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 13:00 
Cytuj  
Scout służy do stawianie Wardów i Slowowania przy pomocy ulti, tak aby inni zabili przeciwnika. Ewentualnie - harass i dobijanie casterów. Takich scoutów, jest niestety mało ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 13:34 
Cytuj  
Wybierając scouta osłabiasz team i zmuszasz do grania 4v5 w starciach team na team, przecież scoutem nie wjedziesz na pałę w środek zergu, nie rzucisz żadnego pomocnego skilla ani nie zdisablujesz jakiegoś enemy na parę sekund, jedynie w early możesz pogankować low hp i wracających do bazy.
Można go brać do wardowania runek, ale i tak wolałbym chyba drzewko od tego, przynajmniej przydatne ulti i camo w późniejszych minutach.
Jeśli nie wygra się w early bądź wczesnym mid to później jest tylko coraz gorzej. Ale rozumiem, że niektórzy wolą siedzieć w krzakach i podbijać sobie ratio na 20/0 zamiast mieć więcej wins.
Chociaż dzięki temu potem widać po statach kto jest nabem (hi there, robal z ratio 15:1 ;F)

Zresztą trzeba być niezłym tardem, żeby pickować scouta zamiast dogadać się z teamem na swamp albo wybór jakiegoś tanka, disable or smth.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 13:39 
Cytuj  
Po 50 meczach musze stwierdzic, ze bardzo przyjemna gra cholera...swietne odmozdzenie, po godzinach wpatrywania sie w gieldowe wykresy.

Ostatnio mecze na zmiane SwiftBlada i Magmusa. Jezeli ktos nimi gra, to ciekaw jestem jak wyglada wasz skladzik z przedmiotami? Co kupujecie i w jakiej kolejnosci?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 14:11 
Cytuj  
@shp - Przesadzasz. Wiedza o tym co się dzieje na mapie jest bardzo ważna.
Do tego rola dobrego Scouta wygląda imo tak:

early - bicie/harass/dobijanie przeciwników/wardy
mid - pushowanie linii/używanie uti/wardy
late - uti/dobijanie uciekających hero

Wbrew pozorom - jest co robić. Po prostu problemem jest, że Scout musi "ogarniać" bo w praktyce jest imo trudnym hero.
I nie - Zabijanie na early/dobijanie i siedzenie w krzakach to nie jest dobra gra scoutem. Staty 15-3-0 nie świadczą o dobrym scoucie (Tu się z tobą zgadzam shp)

@Rzeznik - Gram trochę Swiftbladem. BO:
*2x Fortified Bracelets/ 3x Soulscream Ring --> *Enchanted Marchers/Steamboots (siła, potem agi) --> Runed Axe (w tym momencie ide farmić w lesie) --> Shieldbreaker. Jeśli gra jeszcze trwa to wybieram jeden z tych itemów : Shrunken Head/Wingbow/Jakiś lifesteal, najbardziej lubie Abyssal Skull.

Pierwsze jeśli jest dużo casterów, drugie jeśli jest dużo agi/str a ja mam kasę, a trzecie jeśli jest dużo str.
*Gwiazdkę przed itemem, dałem aby pokazać co ja wolę. Drugie opcje, to inne bardzo popularne buildy, które zauważyłem. Oczywiście, nie czyni to drugiej opcji gorszą/lepszą. To po prostu moja opinia ;)

Edit: Literówka w nazwie itemu.


Ostatnio edytowano 31 sie 2009, 15:06 przez WithnesS, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 14:14 
Cytuj  
@2up

Ja gram nalogowo swiftblade.

Na samym poczatku moja rada jest taka, idz na lane z jakims disable... z takim skladem bedziesz w stanie na poczatku zgarnac ze trzy kille (do 6lvl).

Jesli chodzi o sam, sam poczatek, kup dwie korony (+2 all stats) 1 totem (+1 all stats) i 2x tokeny do zjadania drzewek (w sumie bedziesz mial ich 6x co jest super na regen). Zagladaj albo pytaj team czy nie pojawila sie jakas tabletka ktora moglbys zjesc (haste dla niego na poczatku jest bardzo pomocny nie wspominajac juz o regen tabletce).

Potem kolejno kupuj, buty i jesli masz cos drobnych zamien te dwie korony (ew. jedna) w item ktory daje +3str/6agi/3int. Potem zloz najtansze buty, dlaczego najtansze a nie te ktore daja +10agi i szybkosc ataku? W trakcie walki bedziesz gonil przeciwnikow uzywajac tego wiertla (gram nim tak dlugo a nie pamietam jak sie nazywaja te skille ;) to jest ten pierwszy ktorym sie krecisz) a buty pozwalaja Ci przechodzic przez graczy i stwory co czesto bedziesz mogl wykorzystac by przeciwnika wyprzedzic i stanac przed nim blokujac go i atakujac go wiertlem (wiecej damagez!). Po butach zloz sobie abyssal skull (to jest ten item ktory daje wysysanie zycia i wiekszy damage), jesli stwierdzisz, ze masz za malo damage kup sobie sztyleciki ktore daja +10agi (i tak bedziesz skladal slasha wiec mozna to kupic wczesniej). Pamietaj, ze przedmioty do abyssal skulla mozesz kupowac w outpost (tak wiec przy wyborze lane mozesz wybrac ten ktory jest blizszy do outpost a przedmiociki z regen life sa naprawde przydatne i tanie). Po abyssal skulla zloz sobie slasha a po slashu whispering helm (co da Tobie niesamowity lifesteal przy ktorym bedziesz mogl wziasc jakiegos damage dealera i walic go bez utraty zycia). Z takim skladem bedziesz mogl zabic sam kongora bez utraty zycia. Po zlozeniu tego wszystkiego nadchodzi moment w ktorym ja juz sam troche kombinuje... tzn. czasem skladam shieldbrakera (jak na kogos skoczysz swoim ultu to shieldbraker zdejmie mu armor), czasem skladam runed axe (dobry przy zabijaniu wiekszych ilosci mobow) a potem te zbroje ktora daje Ci szybszy atak i life steal (to jak juz mam zbyt duzo kasy)... z ta zbroja jestes w stanie (gdy jej uzyjesz) trzema/czterema hitami uleczyc sie do fulla.

Ogolne moje rady? Na poczatku zabijaj kreciolkiem ludzi... a potem, gdy juz bedziesz mial ulti poluj na nich gdy nie bedzie przy nich creepow, najlepiej zabijaj creepy na lane i w odpowiednim momencie skacz na nich z ulti i dobijaj kreciolem (pozniej bedziesz mial taki damage, ze zwykle dwa/jeden hit wystarczy zeby dobic nawet tanka!) i spieprzaj gdzie pieprz rosnie ;)

Co do rozdawania skilli:

1. kreciol (1x)
2. stats
3. kreciol (2x)
4. stats
5. kreciol (3x)
6. ulti
7. kreciol (4x)
8. stats
9. stats albo krit chance (tutaj do wyboru jesli Cie bija daj w stats a jesli czujesz sie w miare dobrze daj dodatkowy crit chance)
10. stats/crit/ulti (chyba na tym poziomie)

Pozniej juz jedz naprzemian ulti/stats/crit... ten skill ktory daje % szansy na to, ze komus oddasz olej... i rozdaj go dopiero na samym koncu.

O. to tyle :)

edit:

Swoja droga ten build i styl gry mam dosyc oryginalny bo nie widzialem jeszcze zadnego swifta ktory by gral z takim skladem itemkow jak ja... zreszta widac po stylu gry w powyzszym poscie :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 14:41 
Cytuj  
Scout moze miec 15/0 w early, po lvlu 10 jest useless, bardzo useless, do windowania statow sie nadaje, ale nic poza tym, ja tam wole byc kamikaze i supportowac nawet bez killi, ale za to zazwyczaj wygrywam wiec moj win % jest na biezaco powyzej 65% \o/ mimo kd 0.7:1.0...

[;

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 14:42 
Cytuj  
Moze dwa razy podczas calej gry widzialem scouta, ktory naprawde ogarnial i byl bolem w dupie dla druzyny przeciwnej.
Rowniez zauwazylem, ze grajac ze scoutem w teamie, gra sie tak naprawde 4vs5, trudno nie odczuc tego w skutkach.
Pozatym, takiego scouta mozna praktycznie wszystkim skontrowac, zarowno int jak i str.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 15:10 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
@shp - Przesadzasz. Wiedza o tym co się dzieje na mapie jest bardzo ważna.


owszem i dlatego sie kupuje wardy, a nie traci jednego team membera ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 19:47 
Cytuj  
buildy, taki tam pomocny link noobka
http://dl3.getdropbox.com/u/816613/HoN%20help.html


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 19:51 
Cytuj  
Prawda jest taka ze dobry scout potrafi zdzialac bardzo duzo tylko zalezy od gracza .Wielu ludzi nie bierze pod uwage ze gdy robia pusha to wlasnie gdzies tam czeka scout i zaraz uzyje swojego ulti .Poza tym dobrze ubrany scout tez moze bez problemu wpasc na tyly i zaczac mluc casterow (zazwyczaj jak zalaczasz ulti to albo spierdalaja albo przyjma na klate) .Kritami tez mozna wiele zdzialac a z niektorymi itemami (+ evasion ze skillem scouta to masakra) mozna spokojnie prowadzic walke podjazdowa;] (kapturek sie przydaje) .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 20:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
buildy, taki tam pomocny link noobka
http://dl3.getdropbox.com/u/816613/HoN%20help.html


A nie lepiej wejsc sobie na forum HoN i w dziale strategie poogladac ladnie zrobione i ladnie komentowane tutki dla herosow? :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 20:18 
Cytuj  
Przeciez tam sa odnosniki do forum.
A scout jest do dupy.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 20:27 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Przeciez tam sa odnosniki do forum.
A scout jest do dupy.


Bo nie umiesz nim grac pompa :F

Kazda klasa jest do dupy jak ktos nie umie nia grac .Ja pamietam jak na poczatku lamilem Krakenem a teraz to creep owner ;] i niezly killer

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 20:44 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Highlander napisał(a):
buildy, taki tam pomocny link noobka
http://dl3.getdropbox.com/u/816613/HoN%20help.html


A nie lepiej wejsc sobie na forum HoN i w dziale strategie poogladac ladnie zrobione i ladnie komentowane tutki dla herosow? :)

to jest wlasnie to :P ale w jednym miejscu ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 20:44 
Cytuj  
Ja nie umiem grać Scoutem.
Nienawidzę tej postaci.
Mdli mnie, gdy świeżo po rozpoczęciu AP Scout już jest wybrany.

Ale dalej nie twierdze, że jest to bezużyteczna postać ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 21:21 
Cytuj  
To nie graj AP. AP jest dla lam ;F

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 21:33 
Cytuj  
Naszybciej skilla mozna "zdobyc" na SD ,oczywiscie kwestia dogadania sie z teamem czy ktos nie chce swapnac .Poza tym czasami warto poczekac na kontry .Ogolnie nigdy sie nie nauczysz grac jesli nie bedziesz bral roznych hero albo nie bedzie robil kontr na oppa - sad but true .Np taki polly , succub czy voodo potrafia niezle namieszac u oppa .Niestety w grach z randomami wszystko jest mozliwe:D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 22:11 
Cytuj  
Gram mniej więcej 60% AP i 40% SD. Bo nabem jestem. Tyle ;)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 23:56 
Cytuj  
shp napisał(a):
To nie graj AP. AP jest dla lam ;F
dymaj sie : D

ja gram AP I pozdroawiam wszystkich grajacych ten walsnein tryb oprocz jebanych scoutow : )).....).............).....................)........................................)..........................................................................).............................................................................................................................) - fala uderzeniowa dla scoutow : (


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 00:20 
Cytuj  
Ty lepiej wracaj z Fingonem do nas.
Dziś brakowało akurat dwóch do 5v5 private ;(
Ja wiem, że karaoke, że napalone nastolatki i w ogóle rl też istnieje. Ale od tego nie uciekniesz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.