mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 22:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No duzo. Dlatego ja poczekam na preordery w PL (Ultima moze? Gra chyba nie ma oficjalnej dystybucji w PL) albo poczekam na jakas pewna i bezpieczna okazje zapreorderowania placac w USD. W dolcach wyjdzie kolo 150 wiec nie tak zle.

Wlasnie doczytalem ze w EU RIFta dystybuuje Ubisoft, wiec spokojnie sobie poczekam na preorder w PL albo gierke w Mediamarkt. Raczej bedzie i bedzie taniej.



W funtach wychodzi mi 167 nie kolekcjonerska wersja. te 49,99$ prawie tyle samo wyjdzie, nie wiem czy jest sens kombinować.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 22:21 
Cytuj  
http://www.riftgame.com/en/products/subscriptions.php

Szczerze mowiac to nie wiem czy jest sens nawet kupowac subskrypcje krotsza niz 6m.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 23:50 
Cytuj  
Trzeba przyznac ze jaja Trion ma. :) Za reklamke 10/10 ode mnie.

http://www.youtube.com/watch?v=yzpnQrUj ... r_embedded

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 23:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Trzeba przyznac ze jaja Trion ma. :) Za reklamke 10/10 ode mnie.

http://www.youtube.com/watch?v=yzpnQrUj ... r_embedded


Jaja? W zwiazku z nawiazaniem do Azeroth? Bo sama reklamowka marna ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:00 
Cytuj  
Tak dokladnie za /poke w strone Blizzarda. i to nie w wykonaniu stada fanbojow okreslajacych co rusz nowa gre mianem "pogromcy WoW'a" tylko przez nich samych, swiadomie.

Watpie ze choc marza o"detronizacji" ale widac ze sa na tyle pewnie jakosci swej gry ze chca podjac walke i konkurencje o klienta. I dobrze. dla rynku MMO to bardzo dobrze.

Dokladnie te dwie sekundy z tym napisem sa wazne i imho spelniaja swoje zadanie - przyciagna uwage tych co nie znaja gry ale zobacza "Azeroth".
Bo reklamowka jak reklamowka - 30 sekund migawek z gry - slaba jak kazda.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:07 
Cytuj  
Wygladalo raczej na liz w dupke haterow wowika niz na chec przyciagniecia niezdecydowanego gracza. Nie oni pierwsi probowali cos ugrac na podniesieniu rekawicy rzuconej przez Blizz. Podobna linie marketingu miala Global Agenda i slabo jej poszlo tyle, ze oni walili w calosc rynku fantasy mmo. Co do konkurencji to sie zgadzam. Zdrowa konkurencja jest potrzebna jak w kazdej branzy ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Trzeba przyznac ze jaja Trion ma. :) Za reklamke 10/10 ode mnie.

http://www.youtube.com/watch?v=yzpnQrUj ... r_embedded


uuuu cieniutko, już był Paul Barnett i jego porównania Warhammera jako pogromcy WoW-a, po cholerę ten temat poruszają zwłaszcza że gra ma tak dużo wspólnego z WoW ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:37 
Cytuj  
embe napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Trzeba przyznac ze jaja Trion ma. :) Za reklamke 10/10 ode mnie.

http://www.youtube.com/watch?v=yzpnQrUj ... r_embedded


uuuu cieniutko, już był Paul Barnett i jego porównania Warhammera jako pogromcy WoW-a, po cholerę ten temat poruszają zwłaszcza że gra ma tak dużo wspólnego z WoW ?


tia, chyba im woda sodowa do mozgu uderzyla.... spotkanie z rzeczywistoscia beda mieli bolesne :)


_________________



******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 00:52 
Cytuj  
Są gdzieś jeszcze klucze? :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 01:19 
Cytuj  
wyszedl preorder na steamie z premiera na 1marca i sie zaitnteresowalem - grywalne wogole to jest?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 01:34 
Cytuj  
Ludzie się ślinią, ale ja muszę sprawdzić organoleptycznie. Dlatego szukam klucza od dłuższego czasu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 01:36 
Cytuj  
Grywalne? Jak najbardziej. Czy ci sie spodoba? Nie wiem.
Jak lubisz Theme Park MMO to powinno.

Co do filmiku - patrzac na tematy min. mmorpg.com i jak wowtardziki komentuja to jak najbardziej spelnia on swoje zadanie.
O grze sie mowi - o to chodzi w reklamach.
I naprawde nikt tu nie mowi o "gromieniu WoW". Najwiecej i najglosniej o tym mowia wlasnie gracze WoW'a i ludzie ktorzy i tak w dane gre grac nie beda, co zawsze uwazalem za dosc zabawne.

Czy bedzie gromienie? Nie. WoW ma stabilny playerbase... co prawda 50% to azjaci a z tych 50% azjatow 90% to pewnie boty i goldfarmerzy ale mimo to ludzie graja i pewnie grac beda.

Czy bedzie konkurencja i gra odniesie sukces? IMHO Tak i bedzie miala rownie stabilny playerbase tylko ze mniejszy. A duzy odsetek tego playerbase to beda ludzie tacy jak ja lubiacy ten typ (WoWstyle) MMO ale ogromnie znudzeni WoW'em i wrecz zniesmaczeni tym co Blizzard z niego zrobil.

BTW. Polecam do poczytania wszytkim krzykaczom "pogromca WoW!!LOL!!" ten wywiadzik z szefem marketingu w Trion (a poprzednio min. szefem marketingu dla XBOXa 360 w Microsofcie):

http://venturebeat.com/2010/12/31/will- ... interview/

Jako ze wall of text to wyjme interesujace kawalki:

Kod:
[i]"VB:  What is your marketing message these days about your game being the “WOW killer”?

DR: Well, to be clear, no one in Trion has ever said that, and I don’t think anybody in Trion ever will. If you look at the lineage of great MMOs, starting with  Ultima Online, you see generational improvements. Ultima Online was the first commercial success in the MMO business, but it was two-dimensional and weighted toward players fighting other players. That wasn’t much fun for the new players. EverQuest came along with 3D animation and players fighting against the environment. It was a real commercial success and it was prettier. Still, it had its bugs. World of WarCraft came along in 2004. It was an improvement on what came before and it was very polished. Within that game, you could have some great solo experiences. Other games have tried to emulate it.

We think of Rift as the next step in that evolution of product. We’ve taken a look at what World of WarCraft and others in that generation of MMOs have done and done really well. There were really innovative things that happened in Warhammer Online and in the Age of Conan. But those two products, in particular, didn’t, of course, capture everything that a World of Warcraft player was looking for. The players didn’t migrate from WoW.

In part, Rift is our love letter to the players who played the games that came before us. We love those games and we think this is the next generation, much like players move on to a new console with every generation."[/i]




Kod:
VB: So WoW just went through that big change with Cataclysm. I guess you can do the same kind of upgrade just about every day?

DR: Yes. And that is a bit of what the engine of the Rift game and our End of Nations game is about. For all of the interconnected play that you have in an MMO, those worlds are still remarkably static. There isn’t much to do until a patch or a giant expansion comes out. And what the portal mechanic in Rift does is add a level of real life variability. It’s the first time really that in an MMO, you have the beginnings of emergent game play of things that will happen in this game that the developers aren’t able to predict and that the players are going to have a real hand in deciding. If a Rift opens on a town, you can help save it or you can wait for it to do its work.


Kod:
VB: You made a reference to All Points Bulletin, which failed miserably after five years of development. You don’t interpret that failure as bad for the whole MMO market?

DR: No, we don’t. I think a lot of people could see those things coming and it wasn’t just APB. Final Fantasy XIV had a very rough start. There are other games over the past few years. It isn’t that the market isn’t there. It just comes down the fact that if you have quality product, gamers are willing to pay for it. But don’t try to convince them your product is high quality and charge them a high price if it’s not. That is the road to death.


Oni wiedza co robia w przeciwienstwie do devsow WAR czy AOC wiec skonczcie pierdolic i czarnowidziec i czekajcie na ten launch. :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 06:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ty w nic nie grasz bo nie masz internetu


piłeś?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 09:05 
Cytuj  
http://massively.joystiq.com/2011/01/04 ... the-staff/

Do poczytania. Trion mialby jaja jak berety gdyby na dwa tygodnie przed premiera wrzucil open bete. Taka refleksja ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 09:19 
Cytuj  
Fakt że ta subskrypcja na rok wygląda nieźle, szkoda że w $ nie moge zapłacić :P

Przyznać się kto już preorder zrobił :)


Na D2D taniej wychodzi mi w funciakach, bo w EUR mi wychodzi o 35PLN drożej...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 09:39 
Cytuj  
Ja poczekam, aż fanboje przestaną pierdzielić i po 2 miesiącach się normalni ludzie zaczną wypowiadać.
Ostatnie pre ordery skończyły się dla mnie wywaleniem kasy w błoto: war/aion itd

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 09:56 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Ja poczekam, aż fanboje przestaną pierdzielić i po 2 miesiącach się normalni ludzie zaczną wypowiadać.
Ostatnie pre ordery skończyły się dla mnie wywaleniem kasy w błoto: war/aion itd



Fakt że na WAR wtopiłem, jedyny plus to poznanie niektórych ludzi z forum ;)

W Rift grałem betkę więc wiem czego się spodziewać, wodotrysków nie ma ale solidna gra do pogrania jest, system souli super i rifty też świetne ( o wiele lepsze niż PQ z WARa jak dla mnie ) i tak pewnie preordernę chociaż sobie solennie obiecałem że tego nigdy więcej nie zrobię -_-


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 10:05 
Cytuj  
A mnie zainteresował filmik promujący Rifta i otwarte odniesienie sie do Blizzarda. Chciałem zamówić pre-order ale niestety nie wiem gdzie. W sumie jestem zainteresowany tylko Retail Collector's Edition, powód?

Posiada pendriva 8BG ktorego planowałem ostatnio zakup gdyż niestety ostatni "zmarł" w przykrym wypadku. 8GB to na rynku powiedzmy 100zl czyli jakies -30$ więc dla mnie tak jakbym kupował najtansza wersje. Nie no może z tymi 100zł przesadziłem no ale jak dobrze w electro word czy podobnych sklepach widzialem 8gb najtaniej za 70-80zł(może źle patrzyłem). Do tego dostaje sporo fajnego stuffujak artworki. Ale....nie zauważyłem znaleźć strony gdzie bym mógł zamówić gre z dostawą do polski więc chyba poczekam do marca i kupie w empiku jak będzie można.

Co do samej gry to mi się bardzo spodobała. Może to dla tego że czytałem wszystkie questy i wyjście z noobzone zajeło mi z 4-5h. Na 4ty event nie zostałem zaproszony więc chciałem kupić pre-order ale chyba nie ma co się tak śpieszyć, w końcu premiera niedługo a postacie i tak zostaną skasowane.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 11:39 
Cytuj  
Bedzie FAIL - wspomniecie moje slowa.
Golym okiem widac ze ten produkt potrzebuje jeszcze minimum 9 miesiecy na rozwoj, performance to kpina (ofc to beta).
Wyjdzie kolejny krap typu Darkfall czy Mortal
Niestety, bez zainwestowania kilkunastu-dziesieciu milionow $ w developing produkt w dzisiejszych czasach nie ma szans. Oczywiscie jest masa przykladow gdzie byla duza kasa i wszystko przejedzono...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 11:40 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Bedzie FAIL - wspomniecie moje slowa.
Golym okiem widac ze ten produkt potrzebuje jeszcze minimum 9 miesiecy na rozwoj, performance to kpina (ofc to beta).
Wyjdzie kolejny krap typu Darkfall czy Mortal
Niestety, bez zainwestowania kilkunastu-dziesieciu milionow $ w developing produkt w dzisiejszych czasach nie ma szans. Oczywiscie jest masa przykladow gdzie byla duza kasa i wszystko przejedzono...

A swoja wspaniałą opinie opierasz na?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.