mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 17:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja zjebalem na maxa ten quest u kolejarzy :D

Spoiler:


BTW, ten pociag, ktory sie wykoleil jako pierwszy i rozpoczal ten spor mozna w ogole grze znalezc? Ja nie znalazlem :(


Ciężko nie zjebać, bo żeby doprowadzić do pokoju trzeba samemu poprowadzić dialog, bez guzików. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 17:59 
Cytuj  
ja doprowadzilem do pokoju ale tylko dlatego ze sie uparlem , wymaga smart ass na 6 i kick ass na 4 , przewalilem mnostwo punktow na to :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 18:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. coś wiadomo o premierze na smartfony/tablety? Może grafikę by się dało też przy okazji konwersji podciągnąć? Grałbym...


Odpuść sobie, dla ciebie będzie za trudna


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 18:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ja zjebalem na maxa ten quest u kolejarzy :D

Spoiler:


BTW, ten pociag, ktory sie wykoleil jako pierwszy i rozpoczal ten spor mozna w ogole grze znalezc? Ja nie znalazlem :(


Ciężko nie zjebać, bo żeby doprowadzić do pokoju trzeba samemu poprowadzić dialog, bez guzików. :)


Tez na to wpadlem, ale dopiero jak juz questa skonczylem i troche o tym pomyslalem, ale nie chcialo mi sie marnowac 2 godzin zeby robic wsio od nowa :) Oh, well, trzeba zyc z konsekwencjami :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 18:19 
Cytuj  
Fajnie by było jakby każdy dawał taga spoilerowego :P. Chyba odpuszczę sobie czytanie póki co:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 18:31 
Cytuj  
Ja tylko wciskając guziki doprowadziłem do pokoju, ale miałem wszystkie .. ass skille, moze dlatego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 18:57 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Mark24 napisał(a):
btw. coś wiadomo o premierze na smartfony/tablety? Może grafikę by się dało też przy okazji konwersji podciągnąć? Grałbym...


Odpuść sobie, dla ciebie będzie za trudna


w sumie to zal mi go , taka chujowizna na konsolach za 279 zł kazda :) ,niezle musi placic za ta grafike , ja bym wolal juz do IMAX isc , taniej ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 23:35 
Cytuj  
sam teraz się prosisz o odpowiedź, że może dla ciebie 300 zł to dużo, a dla marka nie

wypierdalajcie na forum onetu z tymi przepychankami, typowy stereotypowy przyklad starych dziadów, wszyscy już mają wyjebane na wojny pc vs konsole, bo większość ma to i to, ale nie, kurwa stare dziady zawsze w tyle i będą napierdalać o tym, że jak był stan wojenny to na plejce padły cloudy a na pc wszystko ok

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 01:05 
Cytuj  
Po co w ogole odnosicie sie do jego postow? Takich ludzi sie po prostu ignoruje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 07:52 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
BTW, ten pociag, ktory sie wykoleil jako pierwszy i rozpoczal ten spor mozna w ogole grze znalezc? Ja nie znalazlem :(


Jest na planszy z obozem Topekan. Jak się ma skill Folklor Południowego Zachodu dostaje się w tym miejscu odpowiedni opis.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 09:24 
Cytuj  
fajne jest to, ze loot jest losowy, za kazdym razem jak zaglada sie do skrzynki to jest co innego. Czasami pare load/save i mozna zgarnac cos, czego akurat nam brakuje.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 10:23 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
fajne jest to, ze loot jest losowy, za kazdym razem jak zaglada sie do skrzynki to jest co innego. Czasami pare load/save i mozna zgarnac cos, czego akurat nam brakuje.


To lepiej oszczedzic sobie zachodu i od razu kod na itamz wklepac :\


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 10:27 
Cytuj  
panowie po prostu mnie grafika w tej grze rozpierdoliła na łopatki. Jeszcze ten gameplay ślimaczy/wolniaszczy - prawdziwy samograj dla randomklikaczy. Dobrze, że standardem na pc jest save/load w dowolnym momencie rozgrywki, więc nawet dzieciaki z porażeniem mózgowym są w stanie przejść każdego pisitowego samograja.

Alda - gry na konsole się kupuje, na pisi się pozycza. Wbrew pozorom jest różnica. Do tego te 279zł to raczej w neokolonialnych krajach 3-go świata.

tomugeen - niech czituje chłopak, nie gań go.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 10:31 
Cytuj  
jaki bait 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 10:32 
Cytuj  
Random jest dobry, bo jak się nie da otworzyć jakiegoś sejfu/skrzynki to można spokojnie iść dalej. Tak to się człowiek zawsze zastanawiał czy nie było tam jakiejś uber broni i trzeba było wracać. :)

Ja skończyłem w jakieś 50-60h. Jak dla mnie to najlepszy crpg od bardzo dawna i przywrócił mi wiarę w ten gatunek zdominowany przez nudne fantasy. Mankamenty, które bolą w ciągu pierwszych kilku godzin szybko się zapomina. Czekam, aż chuje z Bethesdy ogłoszą w końcu F4. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 10:51 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
candidoser napisał(a):
fajne jest to, ze loot jest losowy, za kazdym razem jak zaglada sie do skrzynki to jest co innego. Czasami pare load/save i mozna zgarnac cos, czego akurat nam brakuje.


To lepiej oszczedzic sobie zachodu i od razu kod na itamz wklepac :\


Proszę - http://home.comcast.net/~cinful75/WL2/


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 11:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
panowie po prostu mnie grafika w tej grze rozpierdoliła na łopatki. Jeszcze ten gameplay ślimaczy/wolniaszczy - prawdziwy samograj dla randomklikaczy. Dobrze, że standardem na pc jest save/load w dowolnym momencie rozgrywki, więc nawet dzieciaki z porażeniem mózgowym są w stanie przejść każdego pisitowego samograja.


w combacie nie ma savów. Więc nie ma save/load przed każdym strzałem licząc na kryta. Jest ciężko (drugi poziom od góry). Szczególnie, że do AG poszedłem bez tej wykoksanej babki rangersów. Non stop kończące się ammo i o zgrozo apteczki! ( jak uratowałem typa co leczy wszystkich to już inna gadka była). Chyba mi jakiś save editor potrzebny bo nie chcę zaczynać od początku a nie które punkty z dupy dobrałem (naprzykład jedna postac ma i 2 brawl i 2 bludgeon weapons).

Poza tym ja jestem fanem savów w checkpointach i płaceniu za savy w ogóle. Pomaga to na właśnie save/load whoring. Inna metoda na ten "czit" jest motyw, że gra w momencie gdy widzimy sejf losuje już mu itemy i nieważne ile loadów to się nie zmieni ( takie ukryte savy gry) i tak samo z wynikiem otwierania jak za pierwszym razem był critical failure nie ważne ile loadów będzie w kółko :] ( chyba, że kimś innym albo dodamy punkty)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 11:24 
Cytuj  
Ja niestety miałem ostatnio parę niezbyt fajnych bugów które wręcz blokowały content

Kolejarze
Spoiler:


Wioska Darwin/a
Spoiler:


A tak to gra się zajebiście, szkoda tylko, że takie tematy jak wyżej potrafią nieco zepsuć klimat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 12:51 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Mark24 napisał(a):
panowie po prostu mnie grafika w tej grze rozpierdoliła na łopatki. Jeszcze ten gameplay ślimaczy/wolniaszczy - prawdziwy samograj dla randomklikaczy. Dobrze, że standardem na pc jest save/load w dowolnym momencie rozgrywki, więc nawet dzieciaki z porażeniem mózgowym są w stanie przejść każdego pisitowego samograja.


w combacie nie ma savów. Więc nie ma save/load przed każdym strzałem licząc na kryta. Jest ciężko (drugi poziom od góry). Szczególnie, że do AG poszedłem bez tej wykoksanej babki rangersów. Non stop kończące się ammo i o zgrozo apteczki! ( jak uratowałem typa co leczy wszystkich to już inna gadka była). Chyba mi jakiś save editor potrzebny bo nie chcę zaczynać od początku a nie które punkty z dupy dobrałem (naprzykład jedna postac ma i 2 brawl i 2 bludgeon weapons).

Poza tym ja jestem fanem savów w checkpointach i płaceniu za savy w ogóle. Pomaga to na właśnie save/load whoring. Inna metoda na ten "czit" jest motyw, że gra w momencie gdy widzimy sejf losuje już mu itemy i nieważne ile loadów to się nie zmieni ( takie ukryte savy gry) i tak samo z wynikiem otwierania jak za pierwszym razem był critical failure nie ważne ile loadów będzie w kółko :] ( chyba, że kimś innym albo dodamy punkty)


Po zaliczeniu high i agro, po farmie skorpionów w więzieniu masz już tyle kasy, że kupujesz najlepsze bronie, masz no limit ammo i zastanawiasz się, czy nie inwestować w pancerze. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 12:54 
Cytuj  
Ja już mam pancerze u kolejarzy. Zastanawiam się tylko czy warto brać u wiecej niż jednego secondary energy weapons
Właśnie u kolejarzy wydałem w sklepie 2000 na ammo do snajperek itp


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.