mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 24.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 19:42 
Cytuj  
No ja grałem w AO od czasów Bety więc "minimalnie" dłużej :)

Eve grałem i fajnie się grało, ale według mnie miodnością AO nie przebiło...faktem jest że człowiek pamięta tylko te dobre rzeczy, o złych szybko zapomina, więc AO wydaje się być ideałem a w rzeczywistości było studnią bugów...ale ja chyba wiem czemu tak się dzieje że starsi gracze miło wspominają swoje początki...po prostu To se już ne vrati :) Starzejemy się i tyle!!

A tak w kwestii przypomnienia moja postać to Derlyn (pierwszy Omni 220 Experienced Martial Artist)...szkoda że te czasy już nie wrócą...

Ale dla odprężenia HGL i bezmyślne mordowanie zombie?? Czemu nie?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:35 
Cytuj  
hehe grałem z Tobą jakieś ~5-6 lat temu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:53 
Cytuj  
Tez super wspominam AO, ale to chyba z jednej prostej przyczyny - to byl moj pierwszy mmorpg.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:03 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):

Sprobuj Eve-Online jezeli lubisz skomplikowane. Eve to w tej chwili najbardziej skomplikowana gra mmo zeby nie powiedziec true mmo z jednym swiatem i rozgrywka typu sandbox :) Bardziej skomplikowane i rozbudowane mmo nie istnieje :)


Eve oprócz skomplikowanego GUI i bardzo rozbudowanej ekonomi to najprostszy mmo pod słońcem. PvE - szczątkowe, PvP - nozyce, kamień, papier, "levelowanie" - offline, questy - brak, otoczka fabularna - brak, traits/skills/builds - brak, implanty +1, +2, +3, +4 etc (żenua przez duże ż).
Gdzie tu kuźwa skomplikowanie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:20 
Cytuj  
Tu poprostu jest inny styl niez w normalnych mmo co jest akorat plusem. Story Eve ma niesamowite tylko nie kazdy jeczyta, na oficjalnej stronie masz tony roznych histori i historyjek ze swiata eve. PVE jest znacznie bardziej pokrecone teraz dzieki uzywaniu sond do znajdowania nowych rzeczy w kosmosie, Poza implantami +1+2+3+4 czyli tymi do atrybutow masz jeszcze 5 innych ktore sa do 101 roznych skili. Co do pvp to czym,to sie rozni od kazdego innego pvp dzis :) wszedzie mamy ten system swoja droga nie wiem czemu ale chyba juz gdzies ta dyskusje prowadzilem tu bo mam dejavu ^^ lewelowanie ofline jest plusem dla wielu osob moze i byc minusem jak grasz superhardcore, ale dlatego sobie kupuje HG aby grac na zmianie i wtedy jest si i mam czas na 2 mmo a nie tylko 1 :) Ekonomia np jest naprawde skomplikowana tysiace roznych przedmiotow, surowcow etc etc. Ceny lokalne, mozliwosci rozwoju postaci etc. Generalnie to jest typ sandbox gdzie masz mozliwosci wybrania kierunku w ktorycm chcesz isc i samemu kreowac uniwersum eve, ale nie kazdy lubi jak sam musi cos zrobic od podstawy sam mialem z tym problemy przez dlugi czas ale sie wkoncu wkrecilem. Normalne mmo to jak ladna zabawka, eve to jak piaskownica jak sobie nie wybudujesz zabawek to sie nudzisz, ale za to mozesz sobie zrobic wlasnie zabawki :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 paź 2007, 21:33 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:31 
Cytuj  
Cytuj:
ale nie kazdy lubi jak sam music cos zrobic od podstawy


Moje oczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:32 
Cytuj  
Sorki ale nie mam polskich znakow, a jak tak lubisz polski to jest zle forum :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 paź 2007, 21:37 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:35 
Cytuj  
A co mają polskie znaki do tego językowego potwora którego stworzyłeś ? Nic.

Ale to nic osobistego, carry on lads.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:36 
Cytuj  
Niestety wszystko poniewaz nie mam polskich znakowo w windows :) Zreszta komu ja sie tlumacze, bledy w polskim i tak mam gleboko w... :) Do polski nie wracam :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:43 
Cytuj  
Cytuj:
ale nie każdy lubi jak sam musić coś zrobić od podstawy


Masz, wstawiłem polskie znaki. Czyli twoim zdaniem teraz wygląda to ok ?

A to że masz to głębogo w ... i nie wracasz, nie zwalnia cię z używania poprawnej pisowni, tym bardziej że postanowiłeś zamieszkać na stałe za granicą.

Koniec OT.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:51 
Cytuj  
Sroki ale jezeli nie wypowiadasz sie na temat mozesz isc trolowac gdzies indziej ? Poniewaz to ze nie uzywam polskich znakow nie znaczy ze nie znam polskiej poprawnej pisowni. Ciekawy jestem jak jestes wstanie grac w gry online jezeli nie posiadasz tam polskich znakow :) 95% mmo nie posiada polskich znakow, co prowadzi do pytania co ty wogule tu robisz ? :) To nie forum o polskiej pisowani czy elokwencji czy innych bzdurach lecz o grach mmo a w tym przypadku topic o HG. Wiec pytam jeszcze raz, dyskutujesz o HG czy idziesz trolowac gdzie indziej ? Poniewaz inaczej milo by bylo jakby moderator tu zerknol :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 paź 2007, 21:52 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:51 
Cytuj  
daj spokoj, o jedno "ć" za duzo.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 22:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Eve oprócz skomplikowanego GUI i bardzo rozbudowanej ekonomi to najprostszy mmo pod słońcem. PvE - szczątkowe, PvP - nozyce, kamień, papier, "levelowanie" - offline, questy - brak, otoczka fabularna - brak, traits/skills/builds - brak, implanty +1, +2, +3, +4 etc (żenua przez duże ż).
Gdzie tu kuźwa skomplikowanie?


:o dawno nie słyszałem nic głupszego - bez zagłębiania się w szczegóły: widziałeś może ostatni turniej sojuszy? proste pvp prawda?


_________________
Pimpin ain't easy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 23:59 
Cytuj  
nie proste, prostackie. To różnica. Proste PvP to jest w Tibii. W Eve prostackie, wsiadasz w HAC-a, targetuj, F1-F8, wracasz na 5min do czytanej książki, sprawdzasz wynik.
Owszem w niektórych grach przez przeglądarkę jest jeszcze prostsze, ale chyba nie musimy do tego sięgać? ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 00:51 
Cytuj  
Wszystko zalezy na czym latasz :) Jak walczysz w close range to sie niezle napocic musisz :) Za to jak walisz z 120km+ z artilery czy missiles to sie nie dziwie ze nuda wieje, choc przyznam ze to skuteczne jest :P :)

Osobiscie latam na Abadonie z Pulse laser, wiec praktycznie tankuje wszystko i walcze w close range gdzie musze jakos przezyc bo mnie zjedza ^^


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 01:00 
Cytuj  
Chłopie nie kompromituj się opowiadająco czymś o czym nie masz pojęcia. To że grałeś 5 dni z 14 dniowego triala to nie znaczy, że możesz takie mądrości sadzić. Gratuluję, że przez te 5 dni dowiedziałeś się co to HAC ale gdybyś zrobił tak jak mówisz obojętnie w jakim shipie w eve to nie musisz wracać sprawdzać jaki wynik bo wiadomo, że już dostałeś poda.

Jakbyś pogrzebał troche na markecie to byś się też dowiedział, że w EVE jest kilkadziesiąt rodzajów implantów (setowe/specjalizacje itd.) a nie 4 tak jak napisałeś.

Questy których wg. ciebie nie ma nazywają się misje i jest ich baardzo dużo x 4 frakcje x5 leveli. Ale może nie przebrnąłeś jeszcze przez super skomplikowane GUI na pierwszej lepszej stacji LOL.

Pisanie, że skilli nie ma pozwala mi już zrezygnować z ryzykownej tezy, że grałeś kilka dni bo zabawa skillami zaczyna się jakieś 10 min po zainstalowaniu gry. O co chodzi z tym, że nie ma "builds" to już nawet nie wiem. Jak by miał taki "build" wyglądać w EVE? "Mercenary" a jak mi się nudzi to skillować "nową" postać?

To, że nic nie wiesz o "Otoczce fabularnej" to nie znaczy, że jej nie ma.
Wiadomości i eventy ze świata EVE pojawiają się prawie codziennie i są nawet specjalni gracze-reporterzy którzy robią relacje z gry w której *naprawdę coś się dzieje*

Levelowanie offline. Niech zgadne : fan zabicia 3mln boarsów w WoW w celu wylewelownia postaci? btw. polecam "make love not warcraft" google it.

Dobra koniec tego off topica.


_________________
Pimpin ain't easy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 07:25 
Cytuj  
eee, no Marek troche pograł w EVE: viewtopic.php?t=26978 ;)
EVE jest specyficzne i już! BTW czego dotyczy temat,bo sie pogubiłem? 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 10:10 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
BTW czego dotyczy temat,bo sie pogubiłem? 8)


Jak przenieść super miodność z EVE do HG..chyba też się pogubiłam..

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 11:44 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
eee, no Marek troche pograł w EVE: viewtopic.php?t=26978 ;)
EVE jest specyficzne i już! BTW czego dotyczy temat,bo sie pogubiłem? 8)


może kupił konto bo by aż takich głupot nie opowiadał
no bo chyba nie grał ok 6-9 miesięcy (12M SP) w grę która jest taka beznadziejna?


_________________
Pimpin ain't easy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 12:30 
Cytuj  
to akurat jest proste bo grasz offline tylko skille nastawiasz.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.