mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 18:02 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
odnosnie przytoczonego forum:
The Landover Baptist Church is a fictional[1] Baptist church based in the fictional town of Freehold, Iowa. The Landover Baptist web site and its associated Landoverbaptist.net Forum are a parody of fundamentalist Christianity and the Religious Right in the United States.

uff, ale ulga

wystarczyło spojrzeć na screeena z może 4-5 posta pod OP w linku.
Koleś zrobił krzyż w minecrafcie i każdemu każe się mu kłaniać, w międzyczasie na 2 innych tabach w przeglądarce: "Rapture Ready" i wyszukiwanie w google "gay fat amputee gangbang".
=D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 18:20 
Cytuj  
Również co do tego forum:

Niektórzy userzy mają ikonkę pandy, a odznaka ta nazywa się "Mission to Australia"

Czy amerykanie są serio tacy głupi?

Przekreślona rączka i "Ex-masturbator" też jest dobre


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 18:51 
Cytuj  
Gwarantuja zbawienie od 1620. Nice.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 20:48 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dana napisał(a):
Każdy kto wierzy w siły nadprzyrodzone ma szambo zamiast mózgu.

Inaczej będziesz śpiewał jak cie fajerbalem jebne!


Ale to jest możliwe naukowo do wyjaśnienia dzięki teorii względności, przekształcając energię (Manę) w materię (Fireball).

:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2010, 21:19 
Cytuj  
Dana napisał(a):
iniside napisał(a):
Dana napisał(a):
Każdy kto wierzy w siły nadprzyrodzone ma szambo zamiast mózgu.

Inaczej będziesz śpiewał jak cie fajerbalem jebne!


Ale to jest możliwe naukowo do wyjaśnienia dzięki teorii względności, przekształcając energię (Manę) w materię (Fireball).

:D

Ktora teoria objasnia, ze zrobie fajerbala siłą woli ? Ha!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2010, 19:51 
Cytuj  
Bump.

Kupiłem z kumplem Minecrafta - Fun nieziemski, dawno się tak dobrze nie bawiłem przy żadnej grze. Od kilku lat nawet, chyba. Więc zapytam - roball w co teraz grasz?


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 20:09 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Kupiłem z kumplem Minecrafta - Fun nieziemski, dawno się tak dobrze nie bawiłem przy żadnej grze. Od kilku lat nawet, chyba. Więc zapytam - roball w co teraz grasz?


Backupuj savy, ostatnie updaty potrafiły je psuć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 20:08 
Cytuj  
Roball teraz gra w to, co modne w temacie "Grac, tylko w co?" :]

Albo daj jakieś staty od xfrajera, steam to będziemy wiedzieć w co grasz. :>

Btw smb, przeszedłem pierwszego bossa, po 10-próbie już wydało się banalne, dłużej jebałem się z pierwszy etapem "hospital". :>

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 17:04 
Cytuj  
Kupujcie minecrafta, 50% zniżki (+ poźniejsze dodatki za darmo) tylko do 20 grudnia ;)

http://notch.tumblr.com/post/2175441966/minecraft-beta-december-20-2010


Ostatnio edytowano 12 gru 2010, 18:27 przez Zap, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 17:53 
Cytuj  
Co to w ogóle jest ten minecraft. 10 filmików obejrzałem, artykuły i opisy przeczytałem i w dalszym ciągu unable to locate the fun.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 17:59 
Cytuj  
Zap napisał(a):
Kupujcie minecrafta, 50% zniżki (+ poźniejsze dodatki za darmo) tylko do 20 grudnia ;)


Nie widzę żadnej zniżki.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 18:19 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nie widzę żadnej zniżki.


Ta zniżka jest od zawsze...tylko jak gra wyjdzie z alphy to zdrożeje o 5 euro.Prawdopodobnie jak gra osiągnie status finalny ponownie zwiększy się cena do 20 euro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 18:29 
Cytuj  
To raczej będzie podwyżka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 20:34 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Co to w ogóle jest ten minecraft. 10 filmików obejrzałem, artykuły i opisy przeczytałem i w dalszym ciągu unable to locate the fun.


Trzeba zagrać, po prostu. Polecam ściągnąć na sprawdzenie wersje z piratebaya - Ja tak zrobiłem, mi i koledze się spodobało - Więc kupiliśmy. Sam nie rozumiałem fenomenu gry, dopóki nie zagrałem.


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 13:53 
Cytuj  
Jeśli ktoś jeszcze nie kupił
http://www.humblebundle.com/

polecam, chociażby dla samego braida

(prawdopodobnie link pojawił się już w "grać, tylko w co?", wiem)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2011, 13:51 
Cytuj  
ta hehe , kurwilem strasznie przez pierwsze 3-4 h , ale mnie sie akurat grafika podobala , lubie ladne swiatelka a tam sa ladniejsze niz w kryzysie imo . Poziom trudnosci jest rzeczywiscie lolowy :) , napierdalalem myszka w ekran w tym etapie z librarians ;) , najbardziej przejebany level ale mowie Ci , warto sie przemeczyc bo pozniej story i gra nabiera tempa , np librarian (taka wielka przejebana malpa) nie atakuje jak patrzysz mu w oczy lolz
zeby go zabic musisz wpakowac w niego chore ilosci ammo ktore zeby bylo zabawniej- jest w tej grze waluta :] , a jest ich chyba na jednym levelu z 30 w dodatku wyskakuja z dziur i umieja cie scigac gdzie bys sie nie ukryl , pure fun ;)

no i gra ma 2 zakonczenia , ja trafilem na bad


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2011, 15:26 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wiesz, jak dla mnie caly element fps moglby stad spieprzac i mogla by to byc przygodowka, bawil bym sie przy tym lepiej.


mialem takie same odczucie

Grafika i klimat mi sie bardzo podobaja w tej grze. Ceikawe czy jeszcze jaks gre zrobia w tym swiecie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 17:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Odpalilem dzisiaj Dead Space2, ladnie jebnieta gra. W napieciu trzyma od pierwszych sekund. Dzwiek - super, klimat - super, ale mam zastrzezenia co do grafiki. Mam wszystko zmaxowane, gra smiga plynnie ale wyglada po prostu brzydko. Jedyne co wyglada fajnie, to pomieszczenia gdzie nie ma kompletnie swiatla i trzeba oswietlac sobie droge latarka - cienie sa bardzo ladne i jest straszno.

Widac na kazdym kroku ze gra jest portem z konsoli, wkurwiajace menu (po ktorym nie moglem rozkminic jak sie poruszac az zaczalem mashowac numpad), ktore zazwyczaj ustawia sie tak, ze go nie widac (jak stoimi blisko sciany) i kiepska grafika jak na te czasy. Gra jest calkiem ok, przed chwila zaczalem drugi chapter ale nie porywa mnie jakos, nie ma tego uczucia odosobnienia ktore bylo w jedynce, tutaj pojawiaja sie ludzie zzerani przez xenomorphy i biegajacy jak ze sraczka, dalej pewnie jest lepiej, ale nie wiem czy bedzie mi sie to chcialo jeszcze odpalic.

Troche sie rozczarowalem tbh.


Zrozumiałem to tak, że Ci się podoba ale niestety Ci się nie podoba...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 21:05 
Cytuj  
w sumie wypowiem sie jak przejde dead space 2, ogolnie wrazenia pozytywne, ale za grafike wiecej niz 5/10 sie nie nalezy. 0 postepu od poprzedniej czesci, wydanej 3 lata temu (ktora juz wtedy nie miala swietnej grafiki)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 21:35 
Cytuj  
roball napisał(a):
Odpalilem dzisiaj Dead Space2, ladnie jebnieta gra. W napieciu trzyma od pierwszych sekund. Dzwiek - super, klimat - super, ale mam zastrzezenia co do grafiki. Mam wszystko zmaxowane, gra smiga plynnie ale wyglada po prostu brzydko. Jedyne co wyglada fajnie, to pomieszczenia gdzie nie ma kompletnie swiatla i trzeba oswietlac sobie droge latarka - cienie sa bardzo ladne i jest straszno.

Widac na kazdym kroku ze gra jest portem z konsoli, wkurwiajace menu (po ktorym nie moglem rozkminic jak sie poruszac az zaczalem mashowac numpad), ktore zazwyczaj ustawia sie tak, ze go nie widac (jak stoimi blisko sciany) i kiepska grafika jak na te czasy. Gra jest calkiem ok, przed chwila zaczalem drugi chapter ale nie porywa mnie jakos, nie ma tego uczucia odosobnienia ktore bylo w jedynce, tutaj pojawiaja sie ludzie zzerani przez xenomorphy i biegajacy jak ze sraczka, dalej pewnie jest lepiej, ale nie wiem czy bedzie mi sie to chcialo jeszcze odpalic.

Troche sie rozczarowalem tbh.


No wiesz gra pisana pod konsolę "sportowana" na pc, w którą najlepiej gra się na padzie.. to w zasadzie po co w ogóle odpalać ją na pc. :]
Co do ładnej grafiki to trzeba się przyzwyczaić, że te porty ciągle będą hamowały postęp technologiczny jeśli chodzi o grafikę, jedynie aniza/aa + jakieś dodane efekty ratują sprawę. Ja sam jak już w coś gram na kompie to wyciągam pada, żeby nie jebać się z koślawo działającą klawiaturą/myszą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.