mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 13:59 
Cytuj  
kon jak zwykle siorbie :P
ale kurwa pogralbym znowu :)


Ostatnio edytowano 2 sty 2013, 13:59 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 13:59 
Cytuj  
co robiles z kimkolwiek w krzaczkach? ;d

znajac preferencje odnosnie imprez/muzyki z tematu huragana to imo strach jednak hyhy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:13 
Cytuj  
No, abuse leci niezły na vencie i ig vioce chat.
Pamiętam jak z Balim i Deluxem wleźliśmy do fire station, ja puszczałem przez vioce chat w Elektro te oto dwa szlagiery: http://www.youtube.com/watch?v=1orMXD_Ijbs oraz http://www.youtube.com/watch?v=JaPf-MRKITg
Można wierzyć bądź nie ale cała wiara z serwera latała na około fire station słuchając muzyki w nocy i kombinując jak tu kurwa do środka wejść i co to tam tak pogrywa.
Ofc w środku leżał Bali z ciężkim machinegun, ja z Kobrą i Delux w oddali siedział ze sniperką.
W końcu po pół godziny trolowania i ruchania plebejskich turystów kolesie się relogneli w środku z innego serwa i nas poruchali.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:33 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ofc w środku leżał Bali z ciężkim machinegun, ja z Kobrą i Delux w oddali siedział ze sniperką.
W końcu po pół godziny trolowania i ruchania plebejskich turystów kolesie się relogneli w środku z innego serwa i nas poruchali.


Dlatego serwery z Private Hive są pod tym względem lepsze :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 18:46 
Cytuj  
Byłyby lepsze gdyby miały większy cap niż te 60-80ppl.
To wszystko miało zostać poprawione w standalone (min. serwer hopping).
Z drugiej strony bardzo fajnie na lotnisku czekało się na serwer hopperów - po co farmować gear skoro sami przynosili HEHEHE.
Srsly od czasów pvp w UO nie ma fajniejszej full loot open pvp gry na rynku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 19:48 
Cytuj  
Zaczelismy z kumplem gre, jak ktos sie chce dolaczyc to wszystkie szczegoly opisane tutaj:

viewtopic.php?p=1028985#p1028985


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 19:59 
Cytuj  
widze dayz sie niezle rozwinal, pora obczaic co tam ciekawego jest :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 20:12 
Cytuj  
Ja tego już przed standalone nie dotykam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:03 
Cytuj  
No i czym to się wszystko skończyło...

Umówiliśmy się dzisiaj z kumplem na wspólne bieganie po Tavianie. Na szczęście znaleźliśmy serwer gdzie było więcej ludzików niż normalny serwer na którym grałem. Skończyło się to tym, że przez ~10 minut szukaliśmy siebie na mapie (ja i on nowy w Tavianie). Po szczęśliwym spotkaniu poszukaliśmy mu broni i podstawowych itemów typu nóż/zapałki etc. gdy już mieliśmy pełny podstawowy eq wpadliśmy na genialny pomysł pikniku w lesie... który skończył się naszą śmiercią ;) Potem okazało się, że zabił nas cheater który się tepnął do nas i powybijał jak kaczki.

Respawn, biegniemy wzdłuż morza w poszukiwaniu siebie... tylko jest problem, okazuje się, że ta mapa składa się z dwóch wysp *HIGH FIVE!*... po chwili słyszę klakson i jakiś friendly zaprasza mnie do srodka, jezdzimy przez chwile. Po drodze napotykamy jeszcze jednego goscia ktory sie do nas przylacza. Jezdzimy i zwiedzamy dalej (kumpel stara sie zlokalizowac) po chwili na horyzoncie widac wielki slup dymu. Gosc od samochodu jedzie w przeciwna strone a ja wysiadam i biegne sprawdzic co to takiego... dobiegam tam i jedyne co napotykam to, polamane drzewa. Biegne samotnie dalej, po woli chce mi sie pic i jesc. Na horyzoncie pojawia sie port. W drodze do niego przechwycam z 20 zombiaków, teraz podróż jest weselsza, niestety paru z nich udało się mnie udziabać. Wbiegam po schodach do miasta (z plaży) i co słyszę? Ktoś jeździ po mieście i napieprza klaksonem. Dwoch innych gosci (okazalo sie, ze jeden streamowal na twitchu wszystko), zapraszaja do samochodu i pytaja sie gdzie mnie odstawic. Kierujemy sie do mostu laczacego dwie wyspy, w miedzy czasie kumpel znajduje Urala którym zaczyna jeździć po mapie. Umawiamy się, że spotkamy się w mieście które jest między nami. Goście mnie podwożą do kumpla, dziekujemy sobie i sie rozstajemy. Ja padam na ryj z braku jedzenia, zaczynamy przeszukiwac budynki (w miedzy czasie zombiaki mnie jeszcze bardziej pogryzly)... i tu najgorsze, zaczyna nas lagowac i to ostro. Po DCku wsiadamy do Urala i jedziemy do innego miasta, tam widzieliśmy jakąś restaurację. Po drodze słyszymy, że ktoś przez direct communication krzyczy FRIENDLY, FRIENDLY - okazało się, że jeden z goście którzy mnie podwiezli na miejsce ustawki z kumplem zostali zabici. Oczywiscie bierzemy go na pake i jedziemy po jedzonko... po dojechaniu i zjedzeniu lapiemy wszyscy na serwerze DC :( Po reconnecie naszego kolegi z paki nie ma. Zenek zaczyna sie drzec przez ts, ze ktos chce nam ukras Ural (zobaczyl przez okno goscia ktory biegl w naszym kierunku), po czym niewiele myslac wychodzi z budynku, wsiada do Urala i... przejezdza napastnika :D Own3d. W tym momencie ja lapie DC :(

Od kumpla wlasnie dostalem info, ze pojechal dalej na zwiady, wzial na pake trzech gosci... jadac droga ktos z krzakow ostrzelal mu samochod... a on sam wyrwal headshota.

Dla takich akcji warto grac w DayZ... szkoda, ze nie nagrywalem :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:24 
Cytuj  
Potem okazało się, że zabił nas cheater który się tepnął do nas i powybijał jak kaczki.

kk thx, poczekam na standalone

Chociaż wątpię, że te cheatujące kurwy znikną.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:33 
Cytuj  
Niby tak :-) ale i tak warto :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:36 
Cytuj  
Yyy - czyli to nie jest zjebany shooter tylko taki sandboxowy multi w klimatach zombie?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:38 
Cytuj  
Yep :-)

225km2


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:39 
Cytuj  
Tczewiak się obudził... tak, to jest sandboxowy multi w klimatach zombie z full loot open pvp, gankami, griefem.
Wszyscy czekają na standalone bo obecnie jest to mod do ArmA II i niestety przez injection skryptów jest mocno haxnięty przez pedałów głównie z rosji (go figure).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:40 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Yep :-)

W takim razie gdzie najtaniej kupię army2? gog w dzisiejszej promocji za 15$?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:40 
Cytuj  
No nie kupuj - poczekaj. Nie ma sensu teraz przez cheaty.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:42 
Cytuj  
Sprawdz po ile stoi na allegro :-) no i chyba jest teraz 50% off na steamie, albo sie skonczylo...

Jesli na steam to interesuje cie Arma 2 Combined Operations.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:42 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No nie kupuj - poczekaj. Nie ma sensu teraz przez cheaty.

A kiedy ma być standalone? Bo takie czekanie na fajną grę gdy nie ma nic na rynku to wiesz... :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:42 
Cytuj  
Q1 2013.
Ale ona nie jest fajna przez cheaty, ja pierdolę ile razy można powtarzać.
Nie ma sensu obecnie w to grać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:43 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Tczewiak się obudził... tak, to jest sandboxowy multi w klimatach zombie z full loot open pvp, gankami, griefem.
Wszyscy czekają na standalone bo obecnie jest to mod do ArmA II i niestety przez injection skryptów jest mocno haxnięty przez pedałów głównie z rosji (go figure).

W sumie co kto lubi ja wlasnie dokupilem pare dlc :-)

Edit
Panikujesz, za dzisiejsza frajde i tak sie oplaca. Plus sa serwery z whitelista i tam cheaterow brak.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 sty 2013, 23:45 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.