mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 22:51 
 
http://www.youtubemultiplier.com/50ef36 ... sdadad.php

poprawiłem trailer.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 22:53 
 
Je** Google&jutube z tym logowaniem. Jak ktoś chcę zobaczyć trailer Cyberpunka bez logowania to tu:
http://n4g.com/news/1152783/cyberpunk-2 ... er-trailer

Fakt - muzyka dno. Sam trailer taki se.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 23:44 
 
Mi się podobało. Wystarczy sobie przypomnieć jakie gówno wypuściła Bethesda jako pierwszy teaser do Skyrima i człowiek wszystko zaczyna doceniać. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 00:05 
 
sula napisał(a):
Je** Google&jutube z tym logowaniem. Jak ktoś chcę zobaczyć trailer Cyberpunka bez logowania to tu:


Protip: dodaj nsfw przed youtube np. http://www.nsfwyoutube.com/watch?featur ... 99qJGrPNLs

You`re Welcome :)


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, 00:12 przez Lokken, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 00:09 
 
@Lokken

Dzięki. Fajna rzecz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 00:43 
 
Razoth napisał(a):
Mi się podobało. Wystarczy sobie przypomnieć jakie gówno wypuściła Bethesda jako pierwszy teaser do Skyrima i człowiek wszystko zaczyna doceniać. :)


Oj, nie porownuj tych dwoch teaserow. Chociaz i tak tamten bylo imho lepszy dzieki epickiej muzie, dzieki czemu napompowal mnie o wiele bardziej na Skyrima niz ten teaser od CDP na Cyberpunka. Jutro juz o nim zapomne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 00:58 
 
raggnarok napisał(a):
Chociaz i tak tamten bylo imho lepszy dzieki epickiej muzie, dzieki czemu napompowal mnie o wiele bardziej .


Żartujesz prawda? Napompował cię widok kamiennej ściany z obrazkami? ;D

No dobra, każdy ma swoje gusta. Dla mnie ten teaser od Bethesdy jest przedostatnim najgorszym teaserem jaki widziałem w życiu (ostatni to ofc Mount & Blade 2 ktory mnie zniszczył).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 01:01 
 
Napompowala mnie genialna muza w polaczeniu z narratorem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 01:08 
 
Mowicie o tym? http://www.youtube.com/watch?v=PjqsYzBrP-M

Przeciez to jest zajebista zajebistosc i o dziwo nadal dziala mimo tego ze gre juz wywrocilem na lewo... w momencie wejscia choru -> ciary i zalew nostalgii (Morrowind).
No i to jest gameplay trailer a nie zjebany render ktory nic nie mowi o grze.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 01:14 
 
dobór muzy do teasera imho genialny, inna sprawa że niechciałbym słuchać takiej muzy podczas gry w ta gre, bo wogole nie jest cyberpunkowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 01:15 
 
Kabraxis napisał(a):
Mowicie o tym? http://www.youtube.com/watch?v=PjqsYzBrP-M

Przeciez to jest zajebista zajebistosc i o dziwo nadal dziala mimo tego ze gre juz wywrocilem na lewo... w momencie wejscia choru -> ciary i zalew nostalgii (Morrowind).
No i to jest gameplay trailer a nie zjebany render ktory nic nie mowi o grze.


Nie, mówimy o teaserze w którym pokazano ścianę: http://www.youtube.com/watch?v=hGMOMkACtn4 a nie o trailerze. Porównaj sobie teraz to coś do dobrego (4/5 imo) teasera Cyberpunk.

Pełnoprawny trailer tej gry będzie na pewno kopał po dupie ostro, jak to u CDP jest w zwyczaju.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, 01:16 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 01:15 
 
Pierwszy teaser Skyrima to bylo to: http://youtu.be/hGMOMkACtn4 i do tego sie odnosilem. To co ty dales Kabra to juz normalny, pelnoprawny trailer, ktory swoja droga jest imho jednym z najlepszuch trailerow jakie widzialem w zyciu.

Jak juz przy trailerach jestesmy zobaczcie intro do Sim City i jak ogromne miasta beda w tej grze, rofl... http://youtu.be/glee62dKv0c

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 01:19 
 
http://i.imgur.com/uBiyq.png - ukryta wiadomość od CDP odnośnie teasera i samej gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 01:21 
 
Ano sciana possysala to sie zgodze.

SimCity nowe = fail. Trust me. :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 11:53 
 
Przeszedłem "Metroid Prime". Czas - 15:43. Ilość zdobytych przedmiotów - 75%.

Uff. Warto było. Szczerze mówiąc gra zrobiła na mnie iście piorunujące wrażenie. Nie określiłbym tej gry jako FPS, to raczej taka mieszanka gatunków z widokiem z pierwszej osoby. Jest dużo strzelania, są zagadki logiczne, elementy zręcznościowe. No i przede wszystkim bardzo duży nacisk na eksplorację świata. Spostrzegawczość i chęć zwiedzania są odpowiednio nagradzane za pomocą różnych wspomagaczy, które czynią Samus silniejszą. Mogą to być dodatkowe zasoby energii, rakiety lub silniejsze strzały dla poszczególnych broni. Na początku nasza bohaterka dysponuje wieloma możliwościami, potem nagle traci większość sprzętu, który w trakcie dalszej przygody odzyskujemy. Warto wracać do poprzednio odwiedzonych lokacji, bo dzięki nowemu sprzętowi można dostać się we wcześniej niedostępne miejsca. W sumie w wielu momentach jest to po prostu wymagane. Świat jest otwarty jednak i tak idziemy po sznurku. Jest to dobrze ukryte, ale pełnej swobody nie ma.

Graficznie mimo upływu 9-10 lat "MP" daje radę. Nie wiem jak to możliwe. To chyba zasługa całego stylu w jakim została utrzymana oprawa graficzna. Dbałość o szczegóły zasługuje na najwyższe uznanie. Wrażenie robią różne efekty jak deszcz czy para na wizjerach. W czasie większych wybuchów można zobaczyć nawet odbicie bohaterki w wizjerze jej hełmu. W czasie używania wizjera rentgenowskiego można dostrzec kości ręki Samus. Ładne tekstury oblepiają intrygujący obcy świata. Wszystko jest tak misternie utkane, nie ma mowy o żadnym kopiuj-wklej.

Muzyka przypomina mi jakieś stare tytuły. Niepokojące syntezatory, chwytliwe beaty i plumkające dźwięki. Szczególnie do gustu przypadła mi melodia rozbrzmiewająca w jednej z pierwszy lokacji Phendrana Drifts.

Czuć, że jesteśmy sami na tej planecie i możemy liczyć tylko na siebie. Nie przyleci nagle jakaś ekipa ratunkowa by ochronić tyłek Samus. Bardzo fajnie rozwiązany jest HUD. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na wizjerze bojowym Aran. Często trzeba strzelać. Szczególnie do gustu przypadły mi walki z bossami. Taki Ridley lub Metroid Prime powodowali u mnie szybsze bicie serca. Satysfakcja z ich ubicia to coś pięknego. Na każdego bossa jest jakiś sposób i trzeba go odnaleźć. Często też zwykli przeciwnicy muszą zostać powaleni sposobem.

Kurde. Takie gry jak ta to prawdziwe arcydzieła. Nie dziwię się, że "Metroid Prime" ma taka wysoką średnią ocen z recenzji. To nie jakaś głupawa strzelanina tylko prawdziwa przygoda - zróżnicowana, wymagająca i dająca satysfakcję z pokonywania przeszkód. Wszystkie elementy składowe są na wysokim poziomie. Z takich składników zakalec po prostu nie mógł wyjść.

Kilka razy musiałem skorzystać z opisu. Wstyd.

Teraz czas na dwójkę. Ponoć jest dużo trudniejsza. Fajnie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 12:28 
 
http://massively.joystiq.com/2013/01/09 ... xperience/ pathfinder


_________________
.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 13:56 
 
@wodny : grasz na jakimś porcie/emulatorze czy przegapiłem jakąś steamową reedycje na pc?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 14:00 
 
kluczmen napisał(a):
@wodny : grasz na jakimś porcie/emulatorze czy przegapiłem jakąś steamową reedycje na pc?

Na emu gra (delfin)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 14:18 
 
warhameron napisał(a):
kluczmen napisał(a):
@wodny : grasz na jakimś porcie/emulatorze czy przegapiłem jakąś steamową reedycje na pc?

Na emu gra (delfin)

Zgadza się. Na moim kompie wszystko śmiga. Naprawdę polecam. Jest również udany emulator PS2 czyli PCSX2. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 15:12 
 
Dobrze wiedziec ze jest emu GC:D chyba sie za to zabiore:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.