mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 14:47 
Cytuj  
No nie wiem. Powiedzy ze zarabiasz 4.5k Topowa karta graficzna to 2.5-3k.
Na zachodzie zarabiasz powiedzmy 3k, ale topowa karta graficzna to juzz "tylko" 600e.

Ofc, mozna to rzlozyc w czasie/nie trzeba kupowac najszybszej grafy, ale ja o czyms takim myslalem.
Tak czy inaczej to nie cena tylko prostota rozwiazania jest tutaj glowna barierą.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 15:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
... bo zmiany hw co 3 miesiace, oc, zabawe w skladanie i konfigurowanie przerobilem juz dawno temu :)
teraz chce odpalic gre i pograc...


I to jest najwieksza przewaga konsol nad PC. Szczegolnie dla staruchow, ktorzy maja dziennie niewiele czasu na granie ...
Coraz bardziej sklaniam sie do kupna na PS3. Widze, ze nawet zmiana lapka za pol roku nie pozwoli pograc komfortowo. Z reszta za pol roku BF3 bedzie za >100PLNow :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 16:07 
Cytuj  
no, ciekaw jestem, jak optymalizacja bedzie wygladac. bc2 na mojej maszynie chodzil w dx11 high aax4 afx16 stale 60klatek (ale z mozliwoscia dropow przy chorych ilosciach dymu nawet do 20-30klatek)

za 2 dni sie zobaczy ;d


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 16:15 
Cytuj  
BF3 juz w marcu byl za 70 pare zlotych :p We wtorek zobaczymy jak wygladaja wymagania :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 16:16 
Cytuj  
no juz nie musiales byc taki doslowny templair ;p
ale tez o to chodzi.
teraz wieczorkiem odpalam sobie killzone 3 z move'm i sharpshooterem i mam fun w uj.
jesli bf3 bedzie supportowal move'a to nic wiecej do szczescia nie potrzeba.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 16:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ok, tylko nie sadze zebys za te 1350zl byl w stanie zobaczyc bf3 w medium, o high nie wspominajac :)
i z oc i reszta masz oczywiscie racje.
ja sie skupiam na grach, a nie na platformie. bo zmiany hw co 3 miesiace, oc, zabawe w skladanie i konfigurowanie przerobilem juz dawno temu :)

No spoko , tylko po ki c**j co 3 miesiące coś zmieniać i grzebać przy sprzęcie?

Dobrze złożony piec to masz na dwa lata luz , no chyba ,że ktoś chcę na jakiś olbrzymich rozdzielczościach i ze wszystkimi full nowymi opcjami graficznymi grać. (tak jak to w Wieśku 2 tyle ,że zapomniałem tej nazwy?).


Ja tam nie mówie co lepsze czy co gorsze.

Ja po prostu jak mam kasę to składam dobrego kompa i potem go nie ruszam zazwyczaj przez dłuższy czas a i tak dobrze wszystko chodzi.

No chyba ,że ktoś chcę grać full HD albo wyżej na wszystkim na maksa ze wszystkimi teselacjami i innymi na full , no to inna sprawa.


@Templair - kupowanie lapka pod granie się imho mija z celem.

Za tą samą cene co wydasz na high-end lapa , to kupisz i jakiegoś wygodnego lapka ze słabą grafą i długo trzymającą baterią i złożysz dobrego desktopa do grania.

I wygodniej też jest.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 16:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no juz nie musiales byc taki doslowny templair ;p


Niestety musimy sie pogodzic z ta straszna prawda ;P ...

@sula

Nie kupuje lapka do grania. Kupuje lapka do pracy/internetu/mmo z mozliwoscia pogrania w inne tytuly. I tak grywam glownie w indie czy gry juz starsze jak obecnie CoH lub w nowsze na jakichs tam dupnych ustawieniach. Za duzo sie przemieszczam zeby inwestowac w stacjonarke ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:00 
Cytuj  
porównanie ustawień low z high
http://www.youtube.com/watch?v=F1MtT54Jeg8


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:01 
Cytuj  
@ Templair

No jak grasz w mało wymagające graficznie gry na tym lapie to spoko.

Po prostu mówiłem z doświadczenia. Sam kupiłem lapka do grania jak miałem taki okres ,że żyłem w dwóch miejscach na raz i mimo ,że sobie go chwalę , to wydajnościowo do ceny w porównaniu do desktopa to słabo :/ zresztą nic dziwnego.

Jak będę mógł więcej kasy zainwestować w nowy sprzęt bo by się przydało , to kupie jakiegoś laptopa średniaka ,żeby starsze gry ewentualnie poszły ,a bateria dłużej trzymała a poza tym jakiegoś w miarę dobrego desktopa do chaty na dodatek.

Też bez szału , wydawanie 1,5 - 2 k na top endową kartę mnie nie kręci , już wolę dołożyć parę stów i mieć cały zestaw za to , nie muszę na 28 calowym monitorze w ultra high grać z fps-em conajmniej 60.

Zresztą od dawna już w fps-a nie grałem , BF3 pierwszy od długiego czasu w którego mam ochotę zagrać ,ale to dopiero jak kompa kupie , bo paru letni laptop to raczej nie podoła temu tytułowi heh ,ale nie śpieszy mi się nie muszę grać w grę od razu po premierze.

W mmorpg to jeszcze ma sens dla mnie krótko po premierze zacząć grać , bo później mogą być np. pustki ,albo może zostać "dumbed down" ,- chociaż też nie koniecznie.
w pozostałe gry to mi się nie śpieszy. W żaden e-sport się nie bawię także :/

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:49 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
porównanie ustawień low z high
http://www.youtube.com/watch?v=F1MtT54Jeg8


Ciekawe jaka bedzie roznica w wydajnosci miedzy High i Low bo w wygladzie roznicy jakiejs szczegolnej nie ma. Pewnie dlatego, ze to alpha i nie wrzucili wiekszosci efektow. Ale takie low mnie satysfakcjonuje ...

@sula
To stara prawda, ze sredni laptop = dobra+ stacjonara ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 18:17 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
porównanie ustawień low z high
http://www.youtube.com/watch?v=F1MtT54Jeg8


Nie ma różnicy bo gość nie wie, że trzeba zrestartować grę, żeby zmiany zadziałały...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 19:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ok, tylko nie sadze zebys za te 1350zl byl w stanie zobaczyc bf3 w medium, o high nie wspominajac :)
i z oc i reszta masz oczywiscie racje.
ja sie skupiam na grach, a nie na platformie. bo zmiany hw co 3 miesiace, oc, zabawe w skladanie i konfigurowanie przerobilem juz dawno temu :)
teraz chce odpalic gre i pograc.
i jak dla mnie to w tej chwili konsole wygrywaja z tym co oferuja.
oczywiscie w bf3 bede pykal, a na czym to zobaczymy :)
bo jak sie okaze, ze mam wydac 2k na to zeby pograc komfortowo na pc to kupie na ps3. i tez sie bede cieszyl.

z tymi uproszczeniami to zdajesz sobie sprawe, ze nie do konca masz racje?
MAG, DS i wiele innych gier jest dosc wymagajacych :)

inside u nas kupno nowej karty graficznej to tez nie jest duzy wydatek.
ale juz dawno mam za soba czasy kiedy zmienialem caly pc zeby pograc w jedna gre przez tydzien.


Myślę, że na swoim sprzęcie czyli:

i5-2400 z OC (chociaż tutaj pewnie niezbyt potrzebnym), 4gb DDR3 1600Mhz i Gigabyte GTX 216 SOC (216 SP) z mocnym OC dam radę na medium w DX 10 z palcem w dupie mając te 40 FPS. Mam ponad 21k pkt w 3D mark 2k6 co do tej pory stykało na granie we wszystko w mojej natywnej (1440x900). W BC 2 wszystko na high śmigało jeszcze na moim e7300 z oc do 3,6 Ghz.

Jak dla mnie strzelanie w 2x mniej osób na PS3 w porównaniu co PC to wystarczająco zajebisty argument, żeby grać na PC. Pewnie i tak kilka godzin po becie już będzie wiadomo, co najbardziej pożera moc grafy/proca i co będzie można wyłączyć, nie tracąc zbytnio na jakości a zyskując te kilka FPS.

Co do zmiany HW co 3 miechy - bzdura?? Kupując takiego radka 6950 i modując na 6970 albo nawet kupując GF 560Ti tudzież GTX 570 masz sprzęt, który może pojedyncza gra zarżnie bo:

a) kiepska optymalizacja
2) zajebiście wyglada ale optymalizacja nie zrywa czapek z głów

Z czego najczęściej jest to odp b).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 19:55 
Cytuj  
jak dla mnie strzelanie z 'pistoletu' w fps'ie to zajebisty argument 'za' ps3 :)

zastanawia mnie tylko czy gracze sie ogarna i bedzie jakis teamplay w bf3.
bo niestety bardzo to kulalo wczesniej ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 20:11 
Cytuj  
Ja jakos nie licze za bardzo na duzo teamplaya, te nowe bfy są bardziej codowe. Zreszta skoro bedzie nawet regenerated armor to po co inzynierowie? Jakby dali ograniczona ilosc danej klasy to moze by cos z tego bylo, a nie squady 4x medyk z m60...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 20:15 
Cytuj  
Ja tam tylko sprawdzam kiedy klienta na origin dadzą bo to pewnie już jutro.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 20:30 
Cytuj  
Szkoda, że taką chujową mapkę dadzą w becie zamiast rzucić coś pod 64 graczy w celu przetestowanie tego i owego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 20:36 
Cytuj  
Tak, jakaś zjebana mapa "operacja metro" w stylu call of duty, jakby kogoś obchodził taki rodzaj rozgrywki w serii bf.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 20:39 
Cytuj  
Taki marketing...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 20:47 
Cytuj  
Nie no lajcik, ale dlaczego nie dadzą mapki na 64 graczy z samolotami, heli, czołgami itp. ;>
Pewnie 3/4 graczy by wymiękło jakby zobaczyli 20-30fps. ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 20:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wlasnie po to, zeby bylo na co czekac.

lol.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.