mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:09 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
roball napisał(a):
I nie tylko na tym forum.


Casuale nie postuja na forum.

Xbawks has no gaems.


Xbawks idealnie trafia w amerykańskie gusta, a tutaj prawie nikt takich nie posiada ;)
Ja na ten przykład, za jedno z najlepszych MMO uważam City of Heroes, a Gears of War i Halo uwielbiam. Tutaj jestem mniejszością, tam byłbym average joe. Microsoft w sumie ma dość prostą taktykę. Uderza w "stały hamerykański fanbase" i jednocześnie próbuję zmienić sposób postrzegania konsol z Kinectem, bo wsadzili w to kupę kasy. Po co mają experymentować, jak całe USA jest ich, a jeszcze niedawno w ogóle nie istnieli na rynku konsolowym?

Ale fakt faktem - Z Exami słabo. Najbardziej jaram sie GoW3...I tyle jak narazie. Do tego Zone of the Enders / MGS3 - A to przecież gry z ps2 ;) W sumie, Gearsy3 na 100% będą zajebiste (beta to potwierdziła w oczach wszystkich osób lubiących serię). No i zostaje Halo Anniversary, którego też zjebać się raczej nie da. A jeżeli Halo 4 failnie, to Microsoft będzie miał przejebane.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:26 
Cytuj  
halo 1 byla zajekurwabista. najlepszy fps na konsole w jakiego gralem.
ale potem sie skonczylo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:29 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Nestor napisał(a):
roball napisał(a):
I nie tylko na tym forum.


Casuale nie postuja na forum.

Xbawks has no gaems.


Xbawks idealnie trafia w amerykańskie gusta, a tutaj prawie nikt takich nie posiada ;)
Ja na ten przykład, za jedno z najlepszych MMO uważam City of Heroes, a Gears of War i Halo uwielbiam. Tutaj jestem mniejszością, tam byłbym average joe. Microsoft w sumie ma dość prostą taktykę. Uderza w "stały hamerykański fanbase" i jednocześnie próbuję zmienić sposób postrzegania konsol z Kinectem, bo wsadzili w to kupę kasy. Po co mają experymentować, jak całe USA jest ich, a jeszcze niedawno w ogóle nie istnieli na rynku konsolowym?

Ale fakt faktem - Z Exami słabo. Najbardziej jaram sie GoW3...I tyle jak narazie. Do tego Zone of the Enders / MGS3 - A to przecież gry z ps2 ;) W sumie, Gearsy3 na 100% będą zajebiste (beta to potwierdziła w oczach wszystkich osób lubiących serię). No i zostaje Halo Anniversary, którego też zjebać się raczej nie da. A jeżeli Halo 4 failnie, to Microsoft będzie miał przejebane.


Ja też wolę tytuły z x'a nie jesteś sam. :]
Kinect do mnie w ogóle nie przemawia. Bawiłem się tym, kurewski lag nie daje w ogóle frajdy z gry, poza tym lepiej pomachać jakimś dildosem jak w przypadku move niż trzymać powietrze.
Na konferencji mówili, że teraz będzie 100% nacisku na to, nawet nowa fifa 13 ma mieć obsługę kinecta, pewnie będziemy się rzucać bramkarzem broniąc karnego i adekwatnie strzelać jedenastkę itp.
A nie przemawia do mnie z tego powodu, że pad nie jest najdokładniejszym urządzeniem jakie dane mi było obsługiwać - szczególnie mam na myśli analogi w fps'ach.
Co dopiero kinect, który idzie w strone full casual, debilnych, prostych gierek dla dzieci i ich starych, żeby zaznali trochę ruchu przed tv.

Mendol - dla forzy4 mam ochotę znowu łyknąć x'a, nawet dla tej jednej gierki, która zapewni dziesiątki jak nie setki godzin dobrej zabawy. Co by nie mówić 3ka jest kozacka - szkoda, że nie ma żadnego odpowiednika na pc, shift2 chciał być, ale wyszła kupa. Jasperka na gwarancji się już wyrwie na allegro za ~400zł a to żaden wydatek. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:36 
Cytuj  
no na moim zbanowanym na razie wiekszosc gier dziala (ze swapem dvd).
3 byla ok ale niestety problem z x'em jest taki, ze dziala na nim tylko kierownica ms'a wiec huj im w dupe ;/
ale pewnie pogram i tak, bo faktycznie malo scigalek ogolnie.
chociaz dirt 3 mocno daje rade na pc z kierownica.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:36 
Cytuj  
Ja z kolei, uważam że Kinect to taki zmarnowany potencjał. To składanie broni w Ghost Recon, mnie tylko w tym utwierdza (bo jest zajebiste). Jeżeli Microsoft nie odpuści, uważam że za jakieś...Hmm...2 generacje? konsol, może zrobić z Kinecta to co chce. Ale na razie idą w zupełnie złym kierunku, i zabierają się do tego w beznadziejny sposób.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:38 
Cytuj  
nie sadze zeby cos wiecej z niego wyciagneli.
jest lag, jest masakra. nie wspominajac o ilosci miejsca, ktore jest potrzebne do grania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie sadze zeby cos wiecej z niego wyciagneli.
jest lag, jest masakra. nie wspominajac o ilosci miejsca, ktore jest potrzebne do grania.


Ale chyba oczywiste jest, że w wypadku nowego Xboxa, mogą wydać ulepszonego kinecta - czyli z poprawionymi błędami, i kilkoma featurami, które powinny w nim być od początku - za tą samą cenę? Ergo, zarobić 2 razy na tym samym? ;) Moim zdaniem jeżeli z niego nie zrezygnują, to właśnie tak będzie.

A, I żeby nie było że zrobiłem offtop - To zazdroszczę wam Uncharted 3. Gra wygląda awesome.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:46 
Cytuj  
no kinect do mma, boksu, nawet pilki - nadaje sie zajebiscie.
ale do calej reszty? jakos tego nie 'czuje'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 20:52 
Cytuj  
Koniec offtopa, idzcie do tematu o X360 to topic troche ozyje ;)

Anyway, robie drugie podejscie pod Resonance of Fate i wciaz mnie ten combat system pozytywnie rozwala. Mam nadzieje, ze wydadza druga czesc, albo jakis nowy IP na tym systemie walki. Cod, miod i orzeszki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 21:00 
Cytuj  
Idź sobie na swojego bloga spamować, będziemy pisać gdzie chcemy. :)
Ma ktoś listę, jakieś podsumowanie co zapowiedzieli na poszczególne platformy na tym całym e3?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 21:15 
Cytuj  
Jest topic o e3, a z xcrapem do dzialu xcrapa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 21:25 
Cytuj  
No weź się, tato...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 21:31 
Cytuj  
ociec lubi sie pokazac ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 21:54 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Idź sobie na swojego bloga spamować, będziemy pisać gdzie chcemy. :)
Ma ktoś listę, jakieś podsumowanie co zapowiedzieli na poszczególne platformy na tym całym e3?


Dlaczego ja takiego idioty jak ty nie mam jeszcze na ignorze? Dzieki, ze o sobie przypomniales :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 21:57 
Cytuj  
ragnarok - skoncz juz kurwa i przestan pisac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 22:03 
Cytuj  
ragnarok online idź do ziomków na nfohump tam się lepiej dogadasz. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 22:21 
Cytuj  
O co ci chodzi Mendol?

BTW, fajny faq o PSV:

http://us.playstation.com/support/answe ... ?a_id=2254

Ten ekranik ma rozdzialke 960x544 :o Blah, bateria bedzie niewymienialna, czyli to tyle z opcji kupna mocniejszych baterii :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 02:07 
Cytuj  
Po 3 godzinach grania w inFAMOUS 2 stwierdzam, że jak na razie najlepiej określa tę grę stwierdzenie "to samo, tylko więcej, lepiej, ładniej i ciekawiej". Gra naprawdę daje radę, 2/3 z tego czasu spędziłem szukając blast shardów, dead dropów i pomagając cywilom (system jak z RDR - na mapie pojawia się znacznik dobrego/złego zdarzenia, które ma dużo mniejszą skalę niż sidequest i jest generowane losowo).

Język w grze mamy taki, jak ustawiony na konsoli, oczywiście w ramach PALowych zawartych w grze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 cze 2011, 02:29 przez Keii, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 02:14 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Ja z kolei, uważam że Kinect to taki zmarnowany potencjał. To składanie broni w Ghost Recon, mnie tylko w tym utwierdza (bo jest zajebiste). Jeżeli Microsoft nie odpuści, uważam że za jakieś...Hmm...2 generacje? konsol, może zrobić z Kinecta to co chce. Ale na razie idą w zupełnie złym kierunku, i zabierają się do tego w beznadziejny sposób.

a ja sie tym jaram, narazie wiadomo ze technologia raczkuje, ale za kilka lat , bedzie miod , nie wiem czy w grach konkretnie, ale ilosc zasosowan jakie przychodza do glowy z kompem rozpoznajacym gesty i mowe ciala jest wrecz nie ogranioczona


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 11:20 
Cytuj  
Q: I no longer have the option to choose my free Welcome Back games. What can I do?

A: If you navigate away from the Welcome Back section of the store without choosing your free games or exit the store completely you may need to follow the below in order to choose and download your free games.

On your PlayStation 3 or PlayStation Portable navigate to the PlayStation Network icon on the XMB

Log into your PlayStation Network account and choose Account Management > Transaction Management > Services List

Choose “PlayStation Network Promotions” from the list of services displayed

Select either “PS3 Free Games” or “PSP Free Games” and then choose “Select Content”

You will be taken to the store to choose your remaining free games.


"No content was found", wtf? Zresetowalem haslo normalnie, konto PSN utworzone poltora roku temu, wiec lapie sie na welcome back gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.