mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 15:08 
Cytuj  
To nie jest normalne ;) Jak widzę fajną dupeczkę na ulicy to nie rzucam się na nią ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 15:10 
Cytuj  
Mapryl napisał(a):
To nie jest normalne ;) Jak widzę fajną dupeczkę na ulicy to nie rzucam się na nią ;)


Tylko co, czekasz aż inni ją 'przetestują'? Zajebiste porównanie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 15:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
zabol ale to normalne. jest cos co ci sie podoba chcesz miec i chcesz miec to jak najszybciej. i tyle.


Dokładnie.

Community growe to nie jest jakiś ruch społeczny, tylko konsumenci.

Jednym pasuje płacenie w ciemno, drugim nie - żadna grupa nie powinna się przypierdalać do drugiej o takie a nie inne podejście.

Ja się wręcz cieszę, że będzie dużo osób które przetestują dla mnie grę i nie będę musiał polegać na skurwionej, śmierdzącej korupcją prasie growej. Nawet Wkurwiony Janusz (Angry Joe) stracił moje zaufanie po recenzji DA:Inquisition i ocenie 9/10. Gdzie gra obiektywnie po prostu na to nie zasługuje.

JESTEŚCIE MOJO JEDYNO NADZIEJO.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 15:34 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Mapryl napisał(a):
To nie jest normalne ;) Jak widzę fajną dupeczkę na ulicy to nie rzucam się na nią ;)


Tylko co, czekasz aż inni ją 'przetestują'? Zajebiste porównanie ;)


dobre podsumowanie :) jak widze zajebista dupeczke na ulicy to wlasnie chce ja miec jak najszybciej a nie czekac az dostane recenzje :) gokulo miszcz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 15:43 
Cytuj  
nie kumam czemu robicie takie problemy. kupic wersje allegro za 1zl, przetestowac ta gre i tyle, jak sie podoba to kupic albo nie, jak nie to nie ma problemu


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 17:02 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
nie kumam czemu robicie takie problemy. kupic wersje allegro za 1zl, przetestowac ta gre i tyle, jak sie podoba to kupic albo nie, jak nie to nie ma problemu


Dokładnie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 17:55 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Mapryl napisał(a):
To nie jest normalne ;) Jak widzę fajną dupeczkę na ulicy to nie rzucam się na nią ;)


Tylko co, czekasz aż inni ją 'przetestują'? Zajebiste porównanie ;)


dobre podsumowanie :) jak widze zajebista dupeczke na ulicy to wlasnie chce ja miec jak najszybciej a nie czekac az dostane recenzje :) gokulo miszcz.


piszpan mowi jak jest , mimo ze nie pije


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 18:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
[quote="Piszpan"Ja się wręcz cieszę, że będzie dużo osób które przetestują dla mnie grę i nie będę musiał polegać na skurwionej, śmierdzącej korupcją prasie growej. Nawet Wkurwiony Janusz (Angry Joe) stracił moje zaufanie po recenzji DA:Inquisition i ocenie 9/10. Gdzie gra obiektywnie po prostu na to nie zasługuje..


Co to znaczy "obiektywnie"? Dla Ciebie nie zasługuje, dla mnie tak (no może 8+), dla niego też. To nie ma nic wspólnego z obiektywnością. Ocena zawsze będzie subiektywna.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 19:24 
Cytuj  
Cool story bro, ale nie bardzo mnie to interesuje tbh i nie chce mi się nawet zaczynać po raz kolejny dlaczego ta gra to parujący kloc ze średniowiecznym Jezusem w roli gównej, mapami wypchanymi gównianym filler contentem i sub questami gorszymi nawet od niektórych MMO. Jakość poniżej typowej sztampy od Bioware.

Obiektywnie.

Subiektywnie to doszłaby jeszcze marna fabuła z miałkim antagonistą, średniawi towarzysze, zbyt niska różnorodność przedmiotów i "ociężały" design, gdzie żeby zrobić jakąś czynność (crafting, zaczęcie misji, rozmowa z towarzyszami) trzeba się w chuj nabiegać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 19:35 
Cytuj  
Hehe, ja też przestałem oglądać AJ jak dał taką ocenę DAI. Grze co tu dużo mówić przeciętnej na tle innych cRPG. To, ze komuś się podoba to mi nic do tego.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 19:38 
Cytuj  
No, ciekawe jest to, że przestaliście "go lubić" w momencie, gdy dobrze ocenił grę, która jemu się podobała a Wam nie. Inna sprawa, że kilka osób z tego forum zagrywało się w DA:I.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 19:48 
Cytuj  
Ocenianie recenzującego które nie zgadza się z twoim jest przecież głównym powodem zaprzestania / nie korzystania korzystania z pomocy recenzji takiego człowieka.
Korzystanie z recenzji kogoś kto ocenia rzeczy inaczej niż ty przecież będzie szkodziło ewentulanemu zakupowi.

Dziwne rzeczy czasem prawisz Tobi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 19:50 
Cytuj  
To nie kwestia lubienia, on ma dość przekrojowe recki, które dobrze opisują gry. Wali mnie, że wziął pewnie w łapę i temu badziewiu wysoką ocenę, ale jak nie jest obiektywny to mu oglądalności nie będę nabijał. Zwyczajnie do gościa straciłem zaufanie.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 20:00 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ocenianie recenzującego które nie zgadza się z twoim jest przecież głównym powodem zaprzestania / nie korzystania korzystania z pomocy recenzji takiego człowieka.
Korzystanie z recenzji kogoś kto ocenia rzeczy inaczej niż ty przecież będzie szkodziło ewentulanemu zakupowi.

Dziwne rzeczy czasem prawisz Tobi.


W takim wypadku NIGDY byś nikogo nie słuchał, bo recenzja zawsze jest SUBIEKTYWNYM odczuciem recenzenta / krytyka. I tyle. Nigdy nie trafisz na kogoś, kto w 100% będzie się z Tobą zgadzał. Mamy tu przykład Angry Joe. "Zajebiście", oglądali go latami, ale przestali, bo JEDNA z gierek mu się podobała a Wam nie. Czyli wychodzi Fallout 4, napiszesz że jest zajebisty a Tor od tego momentu będzie miał na Ciebie wyjebane, bo Ci się spodobała gra, która jemu nie leży. To nie ja dziwne rzeczy czasami prawie :) I tym przed ostatnim zdaniem wracamy do Fallout 4 :)

Tor-Bled-Nam napisał(a):
To nie kwestia lubienia, on ma dość przekrojowe recki, które dobrze opisują gry. Wali mnie, że wziął pewnie w łapę i temu badziewiu wysoką ocenę, ale jak nie jest obiektywny to mu oglądalności nie będę nabijał. Zwyczajnie do gościa straciłem zaufanie.


Pierdole, wziął w łapę. Ta, szczególnie gościu, który rzyga praktykami EA / Activision.

https://www.youtube.com/watch?v=g8vR-I3ccCA

Mi też się gra podoba (może przez to, że lubię mmo?).

Wracamy do Fallout :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 20:16 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
W takim wypadku NIGDY byś nikogo nie słuchał, bo recenzja zawsze jest SUBIEKTYWNYM odczuciem recenzenta / krytyka. I tyle. Nigdy nie trafisz na kogoś, kto w 100% będzie się z Tobą zgadzał. Mamy tu przykład Angry Joe.

Nie musi być 100%, zresztą jak pisałeś nigdy nie jest. Nie wiem czemu jakiś binaryzm starasz się tu wprowadzać.

Tzw. 'czarę' zresztą często przechyla jakaś wyjątkowo paskudna kropla, w tym przypadku np. recenzja z którą bardzo głęboko się nie zgadzasz.

Last but not least, mówiłem w końcu o sobie a nie o innych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2015, 22:33 
Cytuj  
Zajebisty opis :D Nie wiemy co będzie, ale dajcie nam już hajs.
http://www.empik.com/fallout-4-season-p ... ltimedia-p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 12:23 
Cytuj  
Ale streamow...
Z tego co widze to wszystko z konsol

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 12:39 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Ale streamow...
Z tego co widze to wszystko z konsol


No tak, bo wersje konsolowe możesz kupić od zeszłego tygodnia a na PC to wiadomo - Steam, więc i tak prędzej nie da się uruchomić.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 12:43 
Cytuj  
LMAO, wszystko banowane jak leci. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2015, 13:41 
Cytuj  
Gdzie mozesz kupic wersje na konsole? Tez data release jest na 10.11.2015


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.