mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 17:48 
 
wodny napisał(a):
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=197398

"Tomb Raider" zbiera bardzo dobre recenzje. :D


Trochę smutne, że są jeszcze ludzie, którzy artykuły sponsorowane pisane na grubo tydzień przed premierą nazywają "recenzjami".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 18:28 
 
Recka na machinimie specjalnie zachecajaca nie jest -> http://www.youtube.com/watch?v=fWQMMlCCEuU (podsumowanie od 7:55)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 18:39 
 
Widocznie dla nich zabrakło kasy. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 19:37 
 
Razoth napisał(a):
wodny napisał(a):
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=197398

"Tomb Raider" zbiera bardzo dobre recenzje. :D


Trochę smutne, że są jeszcze ludzie, którzy artykuły sponsorowane pisane na grubo tydzień przed premierą nazywają "recenzjami".


Przed premiera czy po to juz nawet w sumie nie ma znaczenia. Wiekszosc recenzentow i duzych portali siedzi tak gleboko w kieszeniach wydawcow ze tracenie czasu na cos wiecej niz moze obejrzenie screenow jest idiotyzmem.
Oceny sa poprostu zawyzane, recenzenci w wiekszosci nierzetelni i totalnie casualowi i uzywaja skali w ktorej oceny ponizej 6 nie istnieja.

Ogolnie widze ze zaokragajac w dol to gra jest wg pismakow na osemke, czyli pewnie tak z 5/10 bym dal. Mozna sciagnac zeby wyjebac po godzinie albo kupic jak ktos ma problemy moralne jak bedzie na -75% przecenie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 22:49 
 
Respawn Entertainment ma pojawic sie na E3 z nowa gra.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 23:01 
 
Chcialem sobie dzisiaj zobaczyc na steamie po ile bioshock.

Nie dosc ze B1 i B2 po 19,99€ (a bundle 39,98). To jeszcze od razu widac Bioshock Infinite: Season Pass.

No kurwa, do wszystkiego teraz beda dorzucac DLC w abonamencie? Rzal.pl


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 23:12 
 
Nestor napisał(a):
Chcialem sobie dzisiaj zobaczyc na steamie po ile bioshock.

Nie dosc ze B1 i B2 po 19,99€ (a bundle 39,98). To jeszcze od razu widac Bioshock Infinite: Season Pass.

No kurwa, do wszystkiego teraz beda dorzucac DLC w abonamencie? Rzal.pl

Kupując od cenegi wersje box ten Season Pass dostaniesz za free , mając kod znizkowy z kompani graczy gra z wysylka 84zł?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 01:24 
 
Dzieki za tip, znalazlem na gram http://www.gram.pl/sklep/pc/bioshock-infinite Za 119 Infinite, plus jedynka plus season pass. Bardzo dobry deal za ta kase.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 11:31 
 
Czytałem wypowiedzi ludzi na forach na temat nowego "Tomb Raidera" i opinie są bardzo pozytywne. Chwalą grafikę, eksplorację, system walki. Jest dużo porównań do "Uncharted", ale to chyba nikogo nie dziwi. :)

Lara na pececie będzie miała dużo lepsze włosy dzięki technologii tressfx:
http://blogs.amd.com/play/files/2013/02 ... after1.jpg
http://blogs.amd.com/play/files/2013/02 ... after3.jpg
http://blogs.amd.com/play/files/2013/02 ... after2.jpg
http://blogs.amd.com/play/files/2013/02 ... after4.jpg
http://blogs.amd.com/play/files/2013/02/lara_3frame.jpg


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 12:31 
 
Na steamie pojawila sie Kickstarterowa F2P gierka The Banner Saga - Factions. Autor jeszcze troche musi nad nia poprawcowac, ale juz gra sie calkiem przyjemnie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 12:58 
 
Conan O'Brien recenzuje Tomb Raidera.

http://teamcoco.com/video/clueless-game ... omb-raider

Poplakalem sie ze smiechu, a koncowa ocena miazdzy, mniej wiecej tak pomocna jak oceny branzowych serwisow :D

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 15:41 
 
Ravushimo napisał(a):
Na steamie pojawila sie Kickstarterowa F2P gierka The Banner Saga - Factions. Autor jeszcze troche musi nad nia poprawcowac, ale juz gra sie calkiem przyjemnie.


Gwoli ścisłości: The Banner Saga zebrało kasę na kicku, ale Factions to niejako efekt uboczny prac na główną grą i sposób na dodatkową kasę. Przez te Factions główna gra będzie miała poślizg minimum pół roku.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 15:58 
 
warhameron napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
Na steamie pojawila sie Kickstarterowa F2P gierka The Banner Saga - Factions. Autor jeszcze troche musi nad nia poprawcowac, ale juz gra sie calkiem przyjemnie.


Gwoli ścisłości: The Banner Saga zebrało kasę na kicku, ale Factions to niejako efekt uboczny prac na główną grą i sposób na dodatkową kasę. Przez te Factions główna gra będzie miała poślizg minimum pół roku.

Poczytałem trochę. Czyli zebrali kasę na kicku na grę, jednocześnie używając efektu prac nad grą do stworzenia wersji multiplayer z CS? Na dodatek opóźnili główną grę. Ja pier... Nie dotykam ich produktów. Stoic Studio, kolesie pracujący wcześniej nad Swtor.

PS. Tak na marginesie - Imho trzeba będzie na kicka coraz bardziej uważać i więcej research robić zanim się da kasę.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 16:05 
 
uspokój się, nie jesteś w sejmie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 16:27 
 
sula napisał(a):
warhameron napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
Na steamie pojawila sie Kickstarterowa F2P gierka The Banner Saga - Factions. Autor jeszcze troche musi nad nia poprawcowac, ale juz gra sie calkiem przyjemnie.


Gwoli ścisłości: The Banner Saga zebrało kasę na kicku, ale Factions to niejako efekt uboczny prac na główną grą i sposób na dodatkową kasę. Przez te Factions główna gra będzie miała poślizg minimum pół roku.

Poczytałem trochę. Czyli zebrali kasę na kicku na grę, jednocześnie używając efektu prac nad grą do stworzenia wersji multiplayer z CS? Na dodatek opóźnili główną grę. Ja pier... Nie dotykam ich produktów. Stoic Studio, kolesie pracujący wcześniej nad Swtor.

PS. Tak na marginesie - Imho trzeba będzie na kicka coraz bardziej uważać i więcej research robić zanim się da kasę.


Można i tak na to spojrzeć. Oni tłumaczą się chęcią udoskonalenia gry. Poligonem doświadczalnym jak i źródłem dodatkowego finansowania ma być Factions. Po prawdzie to chyba każdy woli dostać skończoną i rozbudowaną grę niż byle co.( no i sztywnego terminu nie podali). Sporo osób miało podobne zdanie.(burzyli się np: na forum gog a). Ale i producenci nie są bez winy, nie doszacowali wszystkich kosztów ( koszt wysyłki tych pierdułek typu znaczki plakaty obrazy etc znacznie przekroczył oczekiwany koszt, jak i wysyłka> zaskoczeni byli kosztem tub, kartonów taśm etc> szacowali koszta na 20tys$ , a wyszło chyba 60$ tys(sama wysyłka). Grunt, że nadal działają i gra w końcu będzie (ja jak i zdecydowana większość , która zapłaciła za kicka ma podobne zdanie). Dawali jakieś bonusy do Factions (wcześniejsze granie itp). Suma sumarum, gra dobrze się zapowiada i raczej należy się cieszyć niż płakać.

p.s
A co do kicka to ja osobiście obstawiam pewniaki i to co mi odpowiada > PE, W2, Banner Saga, Shadowrun y.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 16:46 
 
Wszystko wobec tego się sprowadza do tego czy 'wierzysz' devsom na słowo czy opierasz się tylko na faktach (zebranie kasy na singla od fanów bo tacy jesteśmy biedni -> użycie kodu, art assets, mechanik,itd które finansowałeś na kicku + czasu devsów do stworzenia osobnej gry multiplayer). "Zaskoczenie kosztami tub" no sorry ale to jest niepoważne. Takie rzeczy się po prostu sprawdza zanim się do czegoś zobowiążesz. O ile koszt wysyłki na cały świat można źle oszacować to koszt materiałów już nie. Także albo ściemniają albo są niekompetentni.

Ja z samej zasady nie kupię ich gry, a pewnie bym to uczynił gdyby nie ta historia. Po prostu nie będę wspierał takich praktyk, nie chciałbym, żeby się stały czymś powszechnym. Gier i tak jest tak dużo, że nie mam czasu grać w większość rzeczy,w które bym chciał. Z mojej strony eot żeby nie zaśmiecać tematu bardziej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 17:03 
 
OMG, wychodzi Insurgency 2! (jedynka to mod do HL2), i to za chwile. INFO

WYPAS!


_________________
.


Ostatnio edytowano 26 lut 2013, 17:07 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 17:07 
 
sula napisał(a):
Wszystko wobec tego się sprowadza do tego czy 'wierzysz' devsom na słowo czy opierasz się tylko na faktach (zebranie kasy na singla od fanów bo tacy jesteśmy biedni -> użycie kodu, art assets, mechanik,itd które finansowałeś na kicku + czasu devsów do stworzenia osobnej gry multiplayer). "Zaskoczenie kosztami tub" no sorry ale to jest niepoważne. Takie rzeczy się po prostu sprawdza zanim się do czegoś zobowiążesz. O ile koszt wysyłki na cały świat można źle oszacować to koszt materiałów już nie. Także albo ściemniają albo są niekompetentni.

Ja z samej zasady nie kupię ich gry, a pewnie bym to uczynił gdyby nie ta historia. Po prostu nie będę wspierał takich praktyk, nie chciałbym, żeby się stały czymś powszechnym. Gier i tak jest tak dużo, że nie mam czasu grać w większość rzeczy,w które bym chciał. Z mojej strony eot żeby nie zaśmiecać tematu bardziej.



Czyli wolałbyś ,żeby zwrócili tą kasę ( część, jaka została) i przeczytać przeprosiny? Czy jednak lepiej, tak jak zrobili >zarobić na grze (bez fabuły, sama walka) i dzięki temu wywiązać się ,ba dostarczyć produkt lepszy, większy i dopracowany(ale z poślizgiem czasowym)? Według mnie TO rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze dla każdej ze stron.

http://harebrained-schemes.com/post/jor ... he-people/
O ile dobrze pamiętam, to prawie każdy projekt nie został doszacowany w zakresie kosztów wysyłek. Wyjątkiem jest chyba W2 (biora 20$) do Eu i 15$ w usa ?

the production cost of our Backer rewards, and the picking, packing, and shipping cost of those rewards Generalnie to każdy projekt po zabraniu kasy powinien mieć info ile z tej kasy zjedzą inne koszta niż produkcja gry... ale jeszcze nie widziałem, aby ktoś o tym informował.

Shadowrun Returns jest dobrym przykładem (oni zebrali chyba 2,1 mln $ ?). Licencje i inne koszta zjadły 900 tys$ ! ,a na samą produkcje gry raptem zostało 1,2 mln (ale i tak cieszą się z tej kwoty). Ale, oni są o tyle w dobrej sytuacji, bo zebrali więcej niż chcieli. W przypadku Sagi i innych projektów ich twórcy nie maja tak komfortowej sytuacji.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 17:23 
 
Sorry nie chcę mi się rozpoczynać potencjalnie bardzo długiej dyskusji, bo bardzo dużo wątków trzeba by poruszyć. Mamy po prostu inną opinię na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 18:18 
 
http://www.gface.com/play
Cytuj:
W skrócie można by powiedzieć, że to Steam, Battlelog, OnLive, Xbox Live w jednym.

"GFACE to portal dla graczy, którego użytkownicy będą mogli grać w produkcje z poziomu przeglądarki. Dostępne będą gry „każualowe” i „hardkorowe”, zarówno wykonane w 2D, jak i 3D. Wszystkie oparte mają być na systemie F2P, wszystkie też mają być streamowane z serwerów GFACE, podobnie ja w usłudze Onlive.

Jedną z pierwszych produkcji, która pojawi się w GFACE będzie powstający w Cryteku Warface – zapowiedziany jakiś czas temu multiplayerowy shooter. Tym, co ma wyróżniać serwis Niemców jest możliwość wspólnego grania posiadaczy różnych platform – PC, smartfonów i tabletów. Oczywiście na każdej z nich gracze doświadczą różnych wrażeń.

Jako przykład niech posłuży wspomniany wyżej Warface – z informacji ujawnionych na stronie GFACE wynika, że na PC gracze wciel...


W sumie dosc ciekawe.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.