mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 17:24 
 
wolę pamiętniki z wakacji

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 17:33 
 
http://www.youtube.com/watch?v=xUSGQFDCxbw
http://www.youtube.com/watch?v=lDwM07x3fdU
http://www.youtube.com/watch?v=XYHqvTg1ve0

~2h muzyki z gry, enjoy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 17:39 
 
Niah napisał(a):
4fr0 napisał(a):
Mendol napisał(a):
lol. 100zl raczej nie wystarcza na inne zainteresowania.

ano, przecież to ledwie kilka drinów w barze :(


i pewnie z 9 paczek papierosów? i co związku z tym?

:roll:


to, że jak jest studentem to pewnie na chlanie ma, a na gierki już nie

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:08 
 
Napisałem do keye.pl czy te ich klucze to będę orginalne czy ruskie i trzeba bedzie przez vpn rejestrowac na steam i ofc nic nie odpisali ^^


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:11 
 
Bloodleaf napisał(a):
Napisałem do keye.pl czy te ich klucze to będę orginalne czy ruskie i trzeba bedzie przez vpn rejestrowac na steam i ofc nic nie odpisali ^^


Norma, sam jestem ciekawy bo chcę jutro kupić.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:15 
 
jakby ktoś się dowiedział czy w Vobisie jutro będzie skyrim to prosiłbym o jakąś wiadomość bo bym sobie jutro kupił :P

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:46 
 
muza jest genialna ,,,,

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 19:57 
 
Bloodleaf napisał(a):
Napisałem do keye.pl czy te ich klucze to będę orginalne czy ruskie i trzeba bedzie przez vpn rejestrowac na steam i ofc nic nie odpisali ^^

Maja tez wersje z polskim pudlem, wiec podejrzewam ze jednak beda polskie klucze sprzedawac.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 20:07 
 
Ravushimo napisał(a):
Maja tez wersje z polskim pudlem, wiec podejrzewam ze jednak beda polskie klucze sprzedawac.


Mogli by potwierdzić, poprzednio jak u nich kupowałem dead island to odpisali po 1h, o Skyrima pisałem dziś o 8smej rano, nadal nic.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 20:18 
 
A bywa, w jednej sprawie od 2 tygodni mi nie odpisuja, a w drugiej wysylam np 2 pytania to mi uparcie odpisuja tylko do jednego, ale szybko... ;] Najlepiej wejsc na go2arena i wejsc na livechat, odpisuja bardzo szybko.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 20:54 
 
Przeciez keye.pl maja gg i chyba tam zawsze ktos siedzi. Na Allegro maja opisane, ze klucze do Skyrima beda polskie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:22 
 
dajcie znac jutro czy gdzies mozna kupic keya od reki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:35 
 
Pogralem jeszcze troche.. stuknelo ponad 6h na save. Gra jest fajna. Napewno lepsza od Obliviona choc de facto moze sie wydawac modem do niego. Roznice sa w szczegolach itp... Az z zalem odchodzilem od X'a zmajomego i nie moge sie doczekac wersji Pc w ktora wgryze sie z domowym zaciszu... mam tylko nadzieje ze grfika bedzie lepsza bo na Xie jest miejscami PASKUDNA i wygladaja niektore rzeczy gorzej niz vanilla Oblivion (serio). :)

Jesli ktos mialby jaies pytania to niech wali smialo. :)

PS. Nowy (???) trailer ---> http://www.youtube.com/watch?v=zcRhlxRo43I

PS2. "Destruction Dual Casting" to najlepsza rzecz jaka wymyslil czlowiek w grach video. :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:41 
 
Są w końcu halabardy i włócznie czy nie ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:47 
 
Nope. Przynajmniej ja niewidzialem ani u NPCow ani u kowali/w sklepach.
A zjechalem 3/4 miast zaznaczonych z poczatku na mapie w tym stolice Skyrim.


BTW. Byla wczesniej dyskusja o tym ile gra zajmuje/kompresji itp... znalazlem ciekawego niusa o roznicach w wielkosci plikow w wersjach PC/XBOX.

http://www.skyrim.pl/index.php?option=c ... iew&id=743

Cytuj:
Nazwa pliku / Xbox 360 / PC
==============================
Skyrim - Animacje / 40,8 MB / 40.4 MB
Skyrim - Interfejs / 72,8 MB / 33.1 MB
Skyrim - Siatki / 723,3 MB / 1450,4 MB
Skyrim - Różne / 12,5 MB / 169,2 MB
Skyrim - Shadery / 15,2 MB / 24.5 MB
Skyrim - Dźwieki / 218,8 MB / 909,6 MB
Skyrim - Tekstury / 903 MB / 1324,5 MB
Skyrim - Głosy / 1391 MB / 1391 MB
Skyrim - Glosy 2 / 12,4 MB / 12,4 MB
==============================
Skyrim.esm / 340,3 MB / 237,8 MB


JA tam sie nie znam ale imho mozemy liczyc na lepsze testury i geometrie... na szczescie. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:32 
 
Kabra, możesz napisać z pamięci co konkretnie na Xboxie ch***wo wyglądało? I czy jesteś "na czuja" pewien, że to ograniczenie konsoli, bo wszyscy na przykład widzieliśmy jak wyglądał RAGE ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 00:25 
 
Szybciej bedzie napisac co nie wyglada chujowo.. :)

Otoz daja rade: krajobrazy ogolnie (zasieg widzenia, DoF, szczyty gor tonace we mgle i chmurach, itp...) oraz wyglad bron/zbroi/itemow misc w inventory (na postaci np. miecz 2H w widoku FPP to juz rozpackana tekstura itd a jako mniejszy obiekt iw inv wyglada spoko...). Nie raza takze modele mobkow i smokow.
Fajne i na poziomie sa tez efekty atmosferyczne (zorza polarna w nocy!!) czy np. efekt wiatru podnoszacego snieg z ziemi. Efekty spelli tez ujda.

Strasznie slabo natomiast wyglada otoczenie, srednio wygladaja drzewa liscie i wogole flora. Raza totalnie "2D" (nie widze ani grama paralax czy tam bump mappingu), rozpackane pikselami tekstury.

Niektore rzeczy to juz wogole przyprawiaja o smiech np. schody zasypane do polowy sniegiem to tylko dwuwymiarowy pasek innego koloru udajacy kamien, snieg na kamieniach w jaskini to przebrzydkie biale plamy wygladajace jak zrobione w paincie w dodatku z widocznie zabkowanymi krawedziami. To samo cienie - zabek na zabku - sa poprostu brzydkie.
Co tam jeszcze mnie az odrzucilo..... aha.... np. efekt "spalenia" sniegu po potraktowaniu go magia ognia... to trzeba zobaczyc... : ) po prostu pojawiaja sie okragle plamy wygladajace jak przypalone pizze. :)

Ogholnie wiekszosc tekstur jest TRAGICZNEJ jakosci i sumie porownanie z RAGE jest dobre. Niektore miejsca sa ladne a niektore serio wygladaja mi na brzydsze od Obliviona. :)

Aha... czytalem jakies tam przechwalki o kumulujacym sie z opadow sniegu itp... WTF... nic takiego nie zauwazylem.. chyba nawet postac nie zostawia sladow na sniegu. :)

Podsumowujac jako ze gram glownie na PC dzis w Skyrim widzialem wiecej duzych, oblesnych kwadratowych piskeli niz w grach na PC przez ostatnie 2 lata... :) a jesli gra bedzie tak wygladac na PC to Bethesda zostanie zrowanana z ziemia. :) Tak wiec mam nadzieje ze to wina technikalii konsol.

PS. Najlepsze jest to ze to wogole nie przeszkadza i gra sie zajebiscie. :)
Na tyle mi sie podoba ze moglbym nawet przejsc ta gra na tym Xie.... choc z bolem nie powiem bo chwilami to az plakac sie chce jak to biednie wyglada.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 00:48 
 
Oj tam, nie jest tak źle. Gra na xie wygląda naprawdę bardzo ładnie.

Widziałem u kolegi znaczy się :]


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 01:22 
 
zasadnicza różnica pomiędzy Skyrim na pc a xbox 360 to jakieś... 30fps


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 01:32 
 
Dzięki Kabra. Jako, że grę chciałem kupić na konsolę żeby "Się poszlajać z nudów" i popodziwiać świat to gra spada z day1 buy. Poczekam na jakieś porównania różnych platform, bo to co napisałeś o plamach pizzy po śniegu etc - Na takie rzeczy jestem niestety bardzo wyczulony.
Ofcourse, wiem że PC to PC, ale jednak pewne uproszczenia na konsolach mnie zbyt bolą, abym płacił 2 stówy day1.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.