mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 10:59 
Cytuj  
jest


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 18:51 
Cytuj  
redrum,ale obrona w nowej fifie pojebana jest chyba takze wg Ciebie,co? :roll:
wszystkie bramki trace w stylu "jeden typ ze skillami ~60 objezdza mi 7typa z barcelony" i strzela sam na sam nie do obronienia. wyniki przy polowach 6min sa hokejowe - fail z ta obrona i w sumie sprawia,ze chce gre na allegro wystawic...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 19:06 
Cytuj  
a nie da sie tego 'zautomatyzowac'?
i mowisz o online, czy zwykly single player rufen?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 19:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a nie da sie tego 'zautomatyzowac'?
i mowisz o online, czy zwykly single player rufen?

online wyniki 10:0 to standard, whine widze na kazdym forum praktycznie. z kompem tez jest imho dramat-u niego obrona dziala jak powinna (no bo trudno,zeby nie), ale ja sam nie potrafie ni chuja czegos podobnego u siebie zorganizowac wciaz :-?

mozna zmienic na legacy defending (stary styl), ale fajnie by bylo nauczyc sie grac tym nowym systemem ;)

aaaa i nie polecam polskiej wersji - raz,ze tlumaczenie jak zawsze wg mnie chujowe (jedyna dobra gra po polsku od czasu ery baldurs gate=wiedzmin),to na dodatek ta menda Szpak komentuje + mamy cenzure bukmacherow (np koszulki realu nie maja reklamy bwin'a itp)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 19:25 
Cytuj  
eh to ja chyba w ogole oleje.
podoba mi sie fifa, ale niestety jak dla mnie juz przekombinowana.
chce pobiegac, postrzelac bramki i miec fun. a nie kombinowac z 6 klawiszami i sie stresowac pod bramka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 19:49 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
redrum,ale obrona w nowej fifie pojebana jest chyba takze wg Ciebie,co? :roll:
wszystkie bramki trace w stylu "jeden typ ze skillami ~60 objezdza mi 7typa z barcelony" i strzela sam na sam nie do obronienia. wyniki przy polowach 6min sa hokejowe - fail z ta obrona i w sumie sprawia,ze chce gre na allegro wystawic...


No tak, bo teraz nie wystarczy trzymać już 2ch przycisków cały czas, żeby skutecznie grać w obronie. :D

Jest o wiele trudniej i przez to fajnie, bo uczę się wszystkiego od nowa, na stary styl nie przechodzę, bo imo był za bardzo prostacki i mało wymagający.

O wiele fajniej rozwiązali kwestię balansu ciałem, teraz to na prawdę działa, w 11-stce 90% prób okiwania kończyło się failem toteż w ogóle się nie bawiłem. Ai znacznie poprawione, gram tylko na legendary, żeby od razu się porządnie wyszkolić, nje ma opjerdalanja sije. :]

Z drugiej strony momentami jest aż za trudno, ciężko wstrzelić podanie w "uliczkę", loba itp. póki co nie strzeliłem żadnej ładnej bramki, wszystko takie wymęczone. Po ~20h będę mógł ocenić jak mi ostatecznie leży nowa fifka.

Mendol jak nie czułeś się na siłach w gałę to daruj sobie nową odsłonę, bo na prawdę jest bardziej wymagająca, oszczędź sobie frustracji. ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 19:50 
Cytuj  
to juz nawet nie chodzi o sile, ale o cierpliwosc i czas ;)
'przetestuje' na x'ie i zobacze :)

ale dzieki za podpowiedzi ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 19:55 
Cytuj  
Obczaj sobie ewentualnie też nowego PES, porównaj może bardziej podpasuje. ;>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 20:53 
Cytuj  
no jak dla mnie teraz fifa zaczęła być skillowa, nie ma już press X to win easymode, przestawienie na nowy system chwilę trwa, a co wy chcieliście wymiatać od day1? :D

online teraz nabrało kolorków, dzięki precision dribbling i tactical def boisko się otworzyło, bo nawet jak ktoś wsiądzie z pressingiem to łatwo go sobie "strząsnąć" :) np. robiąc kółeczka z L1

bramki też padają zupełnie inne, bardzo dużo notuje zza pola karnego, a większość goli strzelają moi pomocnicy, wtf :x

nie powiem kilka razy już prawie rzucałem padem jak dostałem gola zdupy, ale staram się poprawić moja obronę (dużo jockey i running jockey z L2) , zajebiście zrobili że tackle z X jest pewne ale trudniej trafić, natomiast tackle z O typ się wyciaga i jak nie trafisz to jest karalne, także jak robisz to środkowym obrońca to graj odpowiedzialnie :] ofkoz przydaje się wołanie drugiego z R1 ; generalnie teraz się nie biega już za każdym zawodnikiem z piłka cisnąc odbiór tylko odcina sie linie podań bo tak łatwiej odebrać i to jest najwieksza zmiana tej fify

po jakimś czasie łatwo ogarnąć co ludzie grają, zazwyczaj szukają napastnika do klepek, zawsze ustawiam się kims przed napadziorem żeby go ładnie odciąć i jest spokój ; jeśli chodzi o rajdy i slalomy to 90% ścina do środka ze skrzydła bo to dobry schemat, ale to wszystko można zblokowac z jockeyem nawet bez wciskania tackle, walka ciałem styka (chociaż raz mi Ronaldo przeniknął bo powinienem docisnac kilka razy O, pisałem już o wkurwie? to właśnie ta syt. 8) ) ; jak im odetniecie klepki, L1+/\, i bieganie na pałe to są zjedzeni, polecam długie posiadanie piłki bo ludki się frustruja i próbuja biegac z pressingiem po staremu a to się kara banalnie, łatwe kontry z takiego frustru wychodzą

widać też jak ludzie nie radza sobie z nowym systemme, bo pudłują interwencjami strasznie :] i można ładne wjazdy robić wystarczy przyhamowac trochę z L1 i pokręcić obrońca, zobaczycie jak się będą gubić ; online jest aktualnie łatwiejsze niż gra z CPU na Pro, także jeśli radzicie sobie z cpu to online tym bardziej

najfajniej gra mi się o dziwo Man City (taki easymode trochę), Realem kompletnie mi nie idzie, PSG też jest super

jeśli coś mi na razie nie pasi to to że matchmaking dobiera mi ciągle te Barcelony i Reale mimo ze gram 4star teamem, podejrzewam że system nie ma z czego dobierać bo same 5star teamy grają :]

a tryby online są wyczepiste i strasznie ich dużo co jest bardzo bardzo si

jak ktoś chętny na online friendlies to zapraszam :>

PS. co do PESa to nie powiedziałbym że jest bardziej przystępny, bo obrona jest bardzo podobna do tej fifowej :)


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:17 
Cytuj  
masz zdrowie redziu ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:22 
Cytuj  
obie gry sa fajne do masterowania i starczają przynajmniej mi na cały rok aż do nastepnej edycji :>

mimo że fifuje od 09 to w tej edycji czuje się jak noob totalny co też mnie bardzo cieszy, fifka potrzebowała powiewu świeżości w gameplayu bo stara formuła była już oklepana

btw nie umiałem strzelac wolnych w tej fifce, wbiłem na tutorial na yt i momentalnie wpadły z 3, wiedza też sie przydaje :]


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 21:30 
Cytuj  
no tylko zaraz dark souls nadchodzi, skyrim, bf3.
teraz mecze mag'a i kz3.
infamous2 jeszcze nawet nie odpalilem raz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 14:49 
Cytuj  
No w końcu Free Realms zawitało do Europy ;P Lol.


_________________
Obrazek

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 22:01 
Cytuj  
http://nienagrani.pl/2011/09/28/jutro-p ... -w-pieciu/ ciekawe czy to prawda, czy może chore wymysłu

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 22:09 
Cytuj  
Nie wiem. Moze warto zrobic ostatnie zakupy? :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 23:18 
Cytuj  
KIlka pytan co do Dark Souls.

1.Da rade samemu grac czy fun jest tylko na multi/co-op?
2. Taniej niż 199 nie wyrwe przed premiera?
3.Czy jest spodziewany wysyp gier na allegro przez pizdowatych casuali?(nie wiem czy jest hype na DS)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 23:52 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
KIlka pytan co do Dark Souls.

1.Da rade samemu grac czy fun jest tylko na multi/co-op?
2. Taniej niż 199 nie wyrwe przed premiera?
3.Czy jest spodziewany wysyp gier na allegro przez pizdowatych casuali?(nie wiem czy jest hype na DS)


1. tak, bo mięcho tej gry to singiel, a online jest fajnie zmixowany z sp
2. nie, bierz limitkę! to jest jedyna gra której jestem skłonny zrobić mały ołtarzyk w pokoju
3. mogą sie trafić ragequitterzy :> "nie wiem czy jest hype" żartujesz??? ja na każdą wzmiankę o DkS imploduję, nie wiem jak wytrzymam do premiery

ktoś sie pytał o DS na sprzedaż, aż się oburzyłem bo takich gier nie wolni sprzedawać, bezcenna świętość :evil:


_________________
you are already dead

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 00:26 
Cytuj  
OK, dzieki za odpowiedz : P
Krucho z kasa u mnie ale jakos wyskubie te 220zl, skoro gra taka zajebista(nie gralem w demon souls). Pamietam jak sie nacialem na Final Fantasy XIII...jak zwyke spodziewalem sie zajebistej gry a tu huj.

Pytam sie o "ogolny" hype : ) Gra podobno dla hardcorowcow, a takich wyparli casuale i pokolenie neokidow...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 00:48 
Cytuj  
Ostroznie imho. Jak nie grales w Demon's to sie mozesz przejechac. DS nie ma fabuly praktycznie, pamietaj o tym, no i jest naprawde trudno.
Albo w sumie kupuj, ja potem nabede twoja kopie po nizszej cenie, muahahahahaha... :D

Anyway, ja sobie spokojnie kupie DS po przejsciu Rage, na ktorego mam wiekszy hype i na PC bedzie kosztowac pewnie kolo 70-80zl :)

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 01:00 
Cytuj  
NIe ma tam wyboru poziomu trudnosci? Wiem, ze sie nie da, ale da rade jakos porownac poziom trudnosci np. do "elite" w kz2?

Kurwa no to nie wiem czy kupic ; /
Jak jest arcytrudna to pewnie pada znow rozjebie i znowu kase wydawac ehhh Jesli sa takie motywy, ze przez godzine musisz grac wykonujac jakis quest bez mozliwosci zrobienia save to dziekuje.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.