mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2009, 10:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ciekawe co z wersją na X360?

To akurat nie problem, od czasu mozliwosci zgrywania gier na dysk.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2009, 10:59 
Cytuj  
jasne dla wujka xantha nie ma problemow.
bedzie zgrywal sobie po kolei plytki na dysk w xboxie zeby pograc.
pod tym wzgledem xanth xbox jest chujowy i tyle.
nie ma co go bronic na sile.


czy ktos moze pogral chwile dluzej w Metal Gear Online?
i moglby podzielic sie wrazeniami :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2009, 20:01 
Cytuj  
takie pytanko techniczne.
Czy jeżeli podepnę zewnętrzny dysk do konsoli, to z jakiej zawartości będę mógł korzystać?
Tzn. zdjęcia będą działać pod tym wbudowanym w PS3 programem?
I czy można na taki dysk zainstalować normalnie gry z PSN?

Powoli zaczyna mi sie na 80GB kończyć miejsce, wykasowałem wszystkie dema, trailery, filmiki a i tak zostało 10GB, niedługo trzeba będzie odinstalowywać patche do gier, czego chciałbym uniknąć... A montaż nowego HDD, zgrywanie wszystkiego itd. też mi nie leży, nowy HDD przez USB byłby dla mnie idealną opcją (i tak na moich 3 zewnętrznych HDD-kach własnie się kończy miejsce i planuję zakup kolejnego).

PS. Na shopto.net są niezłe promocje, zamówiłem sobie Naruto i FEAR 2 za 30F razem.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2009, 00:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bla bla dysk przez usb bla bla


Obstawiam, ze bedziesz go mogl uzywac tylko jako zrodla mediow

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 20:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czy ktos moze pogral chwile dluzej w Metal Gear Online?
i moglby podzielic sie wrazeniami :)
Ja grałem na razie tylko singla i powiem szczerze, że to jednak z najlepszych gier w jakie grałem w życiu, a w ostatnich latach na pewno najlepsza. Absolutne must play dla każdego posiadacza PS3. Grałem daaawno temu w MGS i przeszedłem go chyba z 10 razy, potem próbowałem grać w MGS2 ale niestety konwersja na PC była tak spierdolona, że szybko się poddałem. MGS3 trochę mnie rozczarował lekko zmienionym klimatem i nawet nie skończyłem tego tytułu, więc z lekką ostrożnością podchodziłem do MGS4. Kupiłem w momencie natchnienia, ale potem jakoś przeleżał kilka dni na półce. W końcu rozpakowałem go z folii, siadłem przed tv i zacząłem grać. Gra po prostu fabularnie wgniata w fotel, kilkanaście razy mi szczena opadła. Grafika jak to grafika w dzisiejszych czasach - robi wrażenie, ale sama reżyseria gry, sceny walk, przerywniki filmowe i połączone to wszystko z niesamowitą muzyką tworzy efekt, którego się po prostu nie da opisać. U mnie gra wywołała taki zonk, że zacznę prawdopodobnie grać od nowa we wszystkie części, szczególnie, że MGS4 kończy wiele wątków z prequeli. Kto jeszcze nie grał - polecam.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 21:11 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
MGS3 trochę mnie rozczarował lekko zmienionym klimatem i nawet nie skończyłem tego tytułu


radzilbym ci szybko naprawic ten karygodny blad.
Obrazek

edit:
a co do MGO to gralem w to jeden dzien. pelny. zrobilem sobie przez ten dzien postac taka jaka chcialem (tam sie leveluje) i pwnowalem nubuf majac 2x wiecej punktow niz osoba z drugiego miejsca.
uber fun, jesli ktos lubi taktyczne strzelanki. pierwsza strzelanka multiplayerowa w ktorej moglem grac taka postacia jaka chcialem, czyli skradajacym sie CQCerem ;)
gdyby tylko w polsce mozna bylo kupic dodatki.. ehh


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 21:25 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Kassei napisał(a):
MGS3 trochę mnie rozczarował lekko zmienionym klimatem i nawet nie skończyłem tego tytułu


radzilbym ci szybko naprawic ten karygodny blad.
Obrazek

W sumie to nie do końca tak było. Wpierw byłem dość rozczarowany, ale potem się wciągnąłem dość pozytywnie w grę, aż spotkałem tego pana:

Obrazek

Który w połączeniu z dość nie wyraźnym obrazem na TV CRT, po prostu mnie wykończył psychicznie.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 07:41 
Cytuj  
ash teach me ;p probowalem pograc ale kolesie jebia heady zza kazdego rogu ;/
trzeba bylo zalozyc konto us :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 17:49 
Cytuj  
http://www.goozex.eu/referral.asp?idr=51579248393

stronka do wymiany gier, link to referral więc można końcówkę sobie skasować. Za samą rejestrację dostajemy 100 punktów które mogą wystarczyć na jakąś starszą grę (PC, PS2). Można łatwo zamienić 2 marne tytuły na jeden lepszy/nowszy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 23:21 
Cytuj  
1. Da sie skopiowac gry z hdd na jakiegos pena czy przenosny hdd a pozniej jakby co z powrotem je wgrac?

2. Chetnie klekne do miecza i zassam od kogos (badz 'kupie' za symboliczna oplate):
-Super Stardust HD
-Flower
-Watchmen


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2009, 09:26 
Cytuj  
Obrazek
zestawy komunijne ps3 w empiku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2009, 10:41 
Cytuj  
Accept Jesus, get PS3!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2009, 14:24 
Cytuj  
ale chociaz gry dali "odpowiednie" :)

bylby niezly LOL jakby dali Pismo Swiete z bundle Killzone / mercenaries


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2009, 19:47 
Cytuj  
NIkt juz roweru nie kupuje na I komunie św?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2009, 20:25 
Cytuj  
tylko takie za 3k w gore


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2009, 20:30 
Cytuj  
a co to kuźwa jest 3k ? :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 02:26 
Cytuj  
http://www.eurogamer.pt/videos/infamous ... size=large

do want :o


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 20:12 
Cytuj  
obserwując ten cały hype wokół Uncharted 2 (bardzo słuszny zresztą) to myślę, że sprzedaż U2 przebije kilka innych exclusivów razem wziętych :)
Pozycja must have dla 90% posiadaczy Ps3.

btw Killzone 2 został w Japonii oceniony gorzej niż Haze. Teraz zastanawiam się czy nie kupić Haze, wcześniej (po kilku europejskich recenzjach) uważałem, że nie warto za grę dać nawet 5 Funtów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 21:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
obserwując ten cały hype wokół Uncharted 2 (bardzo słuszny zresztą) to myślę, że sprzedaż U2 przebije kilka innych exclusivów razem wziętych :)


Taa..... tak jak wczesniej MGS4, Little Big Planet, Uncharted 1, Killzone 2 i pare innych - wszytkie te gry sprzedaly sie zadowalajaco ale w stosunku do ilosci posiadaczy konsoli na swiecie nie ma mowy o zadnym system sellingu, pokusilbym sie wrecz o stwierdzenie ze milion sprzedanych egz. przy prawie 20milionach konsol to wynik slaby.

BTW. Hype to byl na KZ2 - w caloscie jak sie okazalo moze nie tyle nieuzasadniony co sztuczny i przesadzony. Ja nie widze hypu na U2, w kazdym razie nie wiekszy niz na GOW3 czy FF13 lub jakies tam gry na X'a czy Diablo 3 na PC.

Jak zwykle wyciagasz wniski przedwczesnie i pochopnie wychwalajac pod niebiosa cos czego jeszce nie ma. W przypadku PS3 to jzu wlasciwie stara swiecka tradycja. :-)

"Pozycja must have dla 90% posiadaczy Ps3."

W ciagu 3 lat nie bylo takiego tytulu na PS3, U2 tego nie zmieni - moze GOW3 albo FF13 lub GT5 - MOZE. KZ2 sprzedalo sie na poziomie napewno ponizej 2 milionow jak na TAKI hype to jest fail.

"btw Killzone 2 został w Japonii oceniony gorzej niż Haze. Teraz zastanawiam się czy nie kupić Haze, wcześniej (po kilku europejskich recenzjach) uważałem, że nie warto za grę dać nawet 5 Funtów."

Troszke przesadzili - Haze to sredniak. Jak juz cos to polecam Timeshift - napewno lepsze niz Haze, ewentualnie Darkness - mocno niedoceniona gra, ktora przynajmniej klimatem zjada takie KZ2 na sniadanie bez przystawek. :-)

Wogole Mark jak cie czytam to wydaje mi sie ze bardzo przykladasz wage do tej calej "otoczki", hypu, recenzji, ocen i setek innych pierdol.

BTW. Wylalem na tym forum duzo zolci na PS3 i coprawda zdania nie zmienilem ale musze wam pogratulowac jednej gry, ktora do tej pory mnie ominela (znaczy gralem pare leveli ale to bylo moze pol godziny).
LITTLE BIG PLANET - to jest najlepsza gra na PS3, najlepsza platformowka w jaka gralem i najlepszy multi na dwie osoby jaki gralem. Niesamowita jest ta gra, czyste poklady grywalnosci bez shaderow 8.0 i wolumetrycznej mgly - DA SIE (tu pije do wychwalania gier ze wzgledu na grafe - hi KZ2).

Boskie - Sony powinno pojsc po rozum do glowy i inwestowac wlasnie w cos takiego a nie w przehypowane i napakowane jedynie bajerami graficznymi Killzony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 21:27 
Cytuj  
grafa w LBP jak grafa , fizyce w tej grze moga ssac wszyscy rowno pisiora


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.