mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 09:52 
Cytuj  
tylko, ze to był niby multiplayer ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 09:53 
Cytuj  
ja jebie aldzia, jak ty czasami nic nie rozumiesz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 09:56 
Cytuj  
GTA5 na PC, no i wsio co chciałem z E3 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 09:57 
Cytuj  
Czyli Project Beast nosi oficjalną nazwę Bloodborne i na szczęście robiony jest przez Miyazakiego. Super, może faktycznie trzeba będzie pomyśleć nad kupnem PS4. :)

Nowy Batman też prezentuje się nad wyraz wyjebanie, oprawa rozkurwia. Dobrze, że cały czas pracują nad No Man's Sky.

Ogólnie jednak cała konferencja mnie nie powaliła. Oprócz Bloodborne - żadnego nieznanego i mocnego/świeżego tytułu nie uświadczyłem.

Z chęcią obejrzę dzisiaj co Nintendo ma do zaoferowania.


Tak czy siak najwięcej iskry życia i tak było imo w naszym Wiedźminie 3. Szkoda, że gameplayu tak mało.

Także do tej pory jeżeli chodzi o te targi to jednak słabo wyszło w tym roku imo.


No i najlepsze podsumowania są zawsze od mistrza:

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 10:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a na chuj ci w każdej grze 60fps-ów?

Bo to standard? Bo przyjemniej się gra w 60 niż 30fps? To do czego się przypierdoliłem, że w order był fragment jak gra miała... ~5fps.

Cytuj:
chujowy WD na dwóch kartach graficznych w crossie na wypaśnym PC wyciąga 15fpsów

u jednego jakiegoś kolesia lol, a tępa dzida jak ty wszystko łyka
Jakoś na słabszych sprzętach za ~3k chodzi w 70+ fps.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 10:11 
Cytuj  
Ten Order wygląda na największego samograja jakiego kiedykolwiek widziałem btw.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 10:18 
Cytuj  
No na początku (rok temu) miałem na to hype, ale pokaz za pokazem to coraz gorsze gówno. Po dzisiejszym to już meeeh.
Kupię ps4, ale to dla uncharted nowego i project beast. Tak to póki co brak tytułów. W całą resztę lepiej zagrać na pc.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 10:22 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ten Order wygląda na największego samograja jakiego kiedykolwiek widziałem btw.

Ja nawet nie widzialem. Zreszta gry, ktora sa exclusive na peasantckie urzadzenia mnie nie interesuja.

Ale kiedy producent mowi, ze wiecej jak 30fps rozjebało by wizje artystyczna to:
1. Jest totalnym idiotom. W co w nie wierze. Idioci nie programuja gier.
2. Gosc z PRu stał za drzwiami z cyrografem i kalachem, upewniajac sie ze odpowiednie glupoty sa mowione.

Ja osobiscie zawsze poswiece FPS (w granicach rozsadku tak do 40), zeby miec jak najlepsza grafike, ale to kurwo, powinna byc opcja, ze sobie konfiguruje grafike jak mi sie podoba.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 10:54 
Cytuj  
Obejrzałem wszystko od wczoraj co się pojawiło.

Nowy AC, widać rzeczywiście next gen, kocham serię, jebie mnie combat, ważne że po Paryżu sobie pobiegam. Brakuje jeszcze w tym wszystkim Jana Baptysta Grenouille z Pachnidła, film który ubóstwiam, dziękuje. Z monitora jeszcze powinny wylatywać smrody tego miasta z tamtego okresu, nie było kanalizacji i wszystkie ekskrementy leciały przez okno.

O wieśku nie będę nic pisał bo nawet mi się nie chcę, wszystko jest wiadome ;p

DA3, papka od EA którą również kupię, jest tak mało rpgów na rynku że trzeba łykać wszystko niestety. Lokacje pustynne kojarzą mi się z filmikami z D2 z 2 aktu. Od taki Battlefield tylko że jako RPG :) może być.

The Division. Obawiam się, że będzie to kupa. Co z tego, że wygląda przechuj koksiście, jak rozgrywka multi może być zjebana. O singiel się nie martwię, bo na pewno będzie kompletnie wyjebany, boję się tylko co z tą grą się będzie dziać w multi. Jak dadzą 5 pomysłów na krzyż to ta gra zemrze po miesiącu, oby nie bo temat i pomysł jest przekozacki na lekko post apo new york z ciałami w metrze na podłodze przykrytymi workami <3

R6 kosmos, dom zamienił się w szwajcarski ser po tej akcji. Jak będzie singiel kopiący tak banię skryptami to będę zadowolony, bo przechodzić misję na kilka sposobów to chyba tylko w SWAT robiłem :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 11:07 
Cytuj  
Tyle lat sob, a ty się nic nie zmieniłeś :/


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 16:01 
Cytuj  
a były już jakieś przecieki na temat Nintendo?
Myślę nad wymianą Wii na Wii U i jestem ciekaw czy będzie jakaś obniżka :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 16:06 
Cytuj  
O 18 wszystkiego się dowiemy. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:39 
Cytuj  
eh póki co nic wielkiego, myślałem że po tych zapowiedziach z Reggie botem będzie coś ciekawszego :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:51 
Cytuj  
Same. Nowa Zelda prezentuje się zajebiście tak samo jak Super Smash Bros ale bardzo mało pokazali gameplayu. Następca Xenoblade też tylko teaser, Bayonetta 2 ciągle gorsza od jedynki no i żadnego Metroida. :(

Nintendo pls.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:58 
Cytuj  
Razoth masz Wii U?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 18:04 
Cytuj  
Nie. Czekam na zachętę do kupna, prawie ją dostałem.

PC + system od Nintendo wydaje się idealną kombinacją teorii. Szkoda, że nie uczestniczą w wyścigu zbrojeniowym z Sony i Microsoftu. Gdyby tak było to sprzedaliby więcej urządzeń i rozpierdoliliby przeciwników swoimi exclusivami + byłoby więcej third party softu (mocniejszy sprzęt).


Także podsumowując: w tym roku, podobnie jak w poprzednich targi E3 wygrał PC, Nintendo na drugim miejscu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 18:13 
Cytuj  
no na razie bardzo kiepsko idzie im rozpierdalanie przeciwnika swoimi exclusivami. Wii U chyba już nic nie uratuje. Mnie konsola korci, bo nie jest specetowiona jak PS4 i Xbox (konta-sronta, installowanie, patche, updaty, przycinki, wywalanie do OS-a, zalew chujowego praktycznie niegrywalnego indie ktore jeszcze niedawno było domeną PC (a mi już zdążyło się przejeść na PS4), zalew badziewia z "free" to play a w co drugiej grze zjebane PC-towskie mikropłatnosci i DLC day-one..
Kurcze nie obraziłbym się, gdyby niektóre rzeczy pozostały domeną jedynie PC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 18:16 
Cytuj  
X + nowa Zelda wystarczy zeby dac drugie zycie tej konsoli. Daliby jeszcze duzego SMT i np. Pokemona na Wii U i bylby come back for the ages :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 18:18 
Cytuj  
popierdolilo was zdrowo

przeciez Ninny tym rozpierdolilo to gowno co pokazalo sony i ms razem wziete

https://www.youtube.com/watch?v=upXyl6GRLg0

ja jebie jak to wyglada :o


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 18:18 
Cytuj  
Przydała by się jeszcze obniżka :P Jak za 800zł byłby bundel z wiimote i classic controllerem to łykam :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.