mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:05 
Cytuj  
gdzie rola gracza z gory ustalona?
w lolu tez przeciez kazdy dobieral co chcial, przynajmniej dawno temu tak bylo :)

highlander: mi w lolu grafika sie podobala.

lol jest bardzo fajny i rowniez wymagajacy ogarniecia, ale po pewnym czasie niczym nie zaskakuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w LoLu przynajmniej rola gracza jest z góry ustalona. A w doto dalej 'ranked' to tylko AP.

To jedna z najwiekszych słabosci lola, role sa ustalone do jednego twardego schematu, mniej mozna ciekawych lineupów wykombinować (dzialajacych).
A doto w ranked to nie tylko AP. Pierdolisz.

Srlsy, przed napisaniem posta przeczytaj go i sprawdz czy pokrywa sie z rzeczywistoscia, bo co innnego własne opinie z dupy, a co innego przekazywanie błędnych informacji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 21 sty 2015, 13:21 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:12 
Cytuj  
tomu sie znerwowal :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:15 
Cytuj  
Dzisiaj mam dzień walki ze złem i występkiem. Do smietnika politycznego i religijnego we flames nawet nie zagladam ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:16 
Cytuj  
bledy popraw :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:20 
Cytuj  
Grałem niedawno w dote i w 'ranked' nie moglem wybrać zadnego trybu poza AP.

Te ciekawe lineupy są może fajne na wyższym poziomie albo team vs team. Ale już gorzej choćby na moim poziomie. Poza tym w LoL też są różne tryby, niby nie ma tam podobnych game modes do doty, żeby można budowac bardziej dowolne lineupy?


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Grałem niedawno w dote i w 'ranked' nie moglem wybrać zadnego trybu poza AP.

Te ciekawe lineupy są może fajne na wyższym poziomie albo team vs team. Ale już gorzej choćby na moim poziomie. Poza tym w LoL też są różne tryby, niby nie ma tam podobnych game modes do doty, żeby można budowac bardziej dowolne lineupy?



Nie chodzi o różne tryby młotku, tylko, że w LoLu praktycznie zawsze się gra - top bruiser/tank, mid assassyn/mag, bot adc+support, jungler... Ale w sumie myślę, że to głównie przez społeczność - spróbuj wybrać nietypową postać na daną pozycje to będzie płacz, lament i ragequity jeszcze zanim gra się zacznie, bo nikt ze streamerów tak nie próbował to na 100% przegramy. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 13:51 
Cytuj  
o, dokladnie to.
i jeszcze przez 20 minut wszyscy farmimy, a potem idziemy sie bic.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 14:04 
Cytuj  
W Smite mi się podoba to, że tam nikt nie płacze o wybór hero, nawet jak feedujesz kurewsko to rzadko kto płacze.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 14:06 
Cytuj  
ta, jedynie mam wrazenie (po pierwszych 2 grach), ze melee postacie sa najlepsze.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 14:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Vences napisał(a):
Dota2 żyje głównie dzięki Rosjanom i traderom. U nas w EU mało kto w to gra. Już prędzej znajdę kogoś do SMITE, niż do Doty.


Na podstawie jakich danych tak twierdzisz? Uważasz, że Rosjan siłą rzeczy nie będzie też dużo w HotS? D2 to dziś >10m unikalnych graczy miesięcznie o ile pamiętam statystyki, duża scena progamingowa i największy turniej e-sportowy w historii.


pewnie na podstawie tego że w każdej grze leci.. сука твою мать :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 14:20 
Cytuj  
ale w 90% naszych gier, to leci od ciebie :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:36 
Cytuj  
Się czepiacie hotsa a to taka fajna gra. Zadnego farmienia tylko ciągła akcja i fajne teamfighty. Na pewnoe teamplay w Hots jest lepiej nagradzany niz to co obecnie mamy w lol/dota. Same kille nic ci nie dają praktycznie, trzeba robic objective/bic mercow bo inaczej sie przegra. Wczoraj mialem grę gdzie mielismy 43/8 a i tak przejebalismy bo kolesie dopadli nas w kopalni i byl zonk. Moglismy ich zgniesc w połowie gry ale się bawilismy i źle sie to skonczylo :). Gra się fajnie i mozna też robić ciekawe akcje. Pure fun i to sie dla mnie liczy najbardziej.

Dota/Lol nie są złe - ważne, że każdy ma wybór.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:38 
Cytuj  
gosu - ok, ale mam rozumieć, ze to wina community a nie samej gry, tak? Ja w LoLa dużo nie gralem. Z punktu widzenia totalnego casuala to ma pare fajnych opcji i nie widzialbym problemu by zaimplementować takiego team buildera do doty.


_________________
.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Się czepiacie hotsa a to taka fajna gra. Zadnego farmienia tylko ciągła akcja i fajne teamfighty. Na pewnoe teamplay w Hots jest lepiej nagradzany niz to co obecnie mamy w lol/dota. Same kille nic ci nie dają praktycznie, trzeba robic objective/bic mercow bo inaczej sie przegra. Wczoraj mialem grę gdzie mielismy 43/8 a i tak przejebalismy bo kolesie dopadli nas w kopalni i byl zonk. Moglismy ich zgniesc w połowie gry ale się bawilismy i źle sie to skonczylo :). Gra się fajnie i mozna też robić ciekawe akcje. Pure fun i to sie dla mnie liczy najbardziej.

Dota/Lol nie są złe - ważne, że każdy ma wybór.



Właśnie największy ból w HOTS to, że musisz mieć 5 man premade żeby mieć jakiś fun z gry...inaczej nie ma sensu grać - a jaki sami wiecie znalezienie 5 ogarnietych osob (i na dodatek takich z którymi chcesz spędzać czas po pracy) nie jest takie proste .

W dota2 czy lol możesz sobie pozwolić na solo quee, bo wiesz że w razie potrzeby wyciągniesz drużyne z czarnej d...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:41 
Cytuj  
jaki team builder? wez highlander wroc do eve, bo tutaj naprawde coraz wieksze glupoty wymyslasz.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:47 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
W dota2 czy lol możesz sobie pozwolić na solo quee, bo wiesz że w razie potrzeby wyciągniesz drużyne z czarnej d...


w potatoe bracket ofc, wyżej już nie pofikasz raczej, piszę o doto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jaki team builder? wez highlander wroc do eve, bo tutaj naprawde coraz wieksze glupoty wymyslasz.


ok, największy prosie w moba. w eve będę gral.

Arturnik napisał(a):
generalnie mozna wybrac czy gra sie midem, adc, top, supportem czy junglerem i wchodzi sie do MM.


_________________
.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:55 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
Farin666 napisał(a):
W dota2 czy lol możesz sobie pozwolić na solo quee, bo wiesz że w razie potrzeby wyciągniesz drużyne z czarnej d...


w potatoe bracket ofc, wyżej już nie pofikasz raczej, piszę o doto.



Wyżej nie ma problemu z nieogarniętymi ludźmi (az tak bardzo) i owszem pofikasz jak nawet średni ludzie będą assystować wyfarmionemu carry :)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 15:58 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Bullet napisał(a):
Farin666 napisał(a):
W dota2 czy lol możesz sobie pozwolić na solo quee, bo wiesz że w razie potrzeby wyciągniesz drużyne z czarnej d...


w potatoe bracket ofc, wyżej już nie pofikasz raczej, piszę o doto.



Wyżej nie ma problemu z nieogarniętymi ludźmi (az tak bardzo) i owszem pofikasz jak nawet średni ludzie będą assystować wyfarmionemu carry :)


jeżeli zakładasz ze grasz przeciwko warzywom to ok

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.