mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 19:15 
Cytuj  
Kiedy do ludzi dotrze, że są osoby, które określoną konsolę kupują pod własne preferencje i wali ich ile to się kopii czegoś tam sprzedało. Dla mnie w H3 czy GoWach nie ma absolutnie nic ciekawego (o Forzy nawet nie wspominając). Za to na MGS4 czekałem z wywieszonym jęzorem tak jak teraz czekam na FFXIII (jak kupowałem PS3 nie wiadomo było, że będzie też na klocka). Jak pojawi się GT5 w pełnej wersji to chyba będę w pokoju musiał zrobić zapas żarcia i w jakiś sposób przeciągnąć rury z kibla do pokoju i postawić klopik w pokoju :D. I głęboko w dupie mam czy Uncharted czy innego K2 kupi 20%,30% a może 55,54345% posiadaczy PS3. Gram dla siebie dla własnej przyjemności w to co mi sprawia przyjemność, a nie w to co grają masy (vide H3, które wcale nie było tak rewelacyjne a sprzedało się w ilościach nie ma co ukrywać zacnych - i kto tu gry przehypowywuje i łyka wszystko po kolei jak leci) :D.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 19:17 
Cytuj  
Wlasnie sprawdzilem w necie. Stan na 2009 rok:
-29 mln sprzedanych xboxow
-21 mln ps3
X360 wyszedl rok wczesniej. Halo wyszlo w 2007 roku, kz2 dopiero od lutego jest na rynku. Moze nie pobija rekordow preorderow (pol miliona mniej niz halo), ale daj mu czas sie rozpedzic.
Zreszta reklama halo pochlonela sporo wiecej pieniedzy, puszczali ja nawet w USA na meczach NFL.

Co do coda i gta - nie zapominaj ze killzone to exclusive konsolowy a poprzednie dwa tytuly to multiplatformy, ktore wszyscy znaja i wiedza czego sie spodziewac.
Nowi nabywcy konsoli biora wlasnie takie tytuly w ciemno.

No i jak wspominalem, ponad dwa lata temu nie byla tak rozwinieta tendencja do wymiany grami. Teraz mamy te kryzysy, sodomy i gomory czy inne swinskie grypy.


Mozna sobie porownywac wyniki sprzedazy i wyjdzie ze halo bije na glowe killzone 2 czy mgs4. Tylko co to ma znaczyc niby? O jakosci gry?
Ze niby halo jest elo a kz2 twoja stara?
Idac tym tropem iphone jest najlepszym telefonem tej generacji na rynku bo ma najwieksza sprzedaz. A titanic to wybitne dzielo kinematografii, bo zarobilo najwiecej kasiory.


edit: egrom mnie ubiegl jak pisalem posta, ale chodzilo mi o to samo.
Na ps3 wychodza co chwila ciekawe tytuly, ciagle na cos wyczekuje i nie ma takiej sytuacji ze pogralem w wiekszosc dobrych tytulow i z braku laku musze wracac i cos przechodzic od nowa.
X360 mi tego nie zaoferowal. EOT.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 19:25 
Cytuj  
o ladne podsumowanie egrom/shp :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 19:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pocieszny jestes nie ma co. Jesli ci nie pasuje to co pisze to uzyj sobie opcji ignore i nie wpierdalaj sie jak ludzie wymieniaja poglady ze swoimi wyimaginowanymi swietymi racjami ewentualnie ponapinaj sie z kolegami z Outcasts jacy to jestescie zajebisci makrujac w DFO.

fixed

Ej nie rozumiecie ze jak gra sie nie sprzeda przynajmniej w 2mln egzemplarzy to nie ma co po nia siegac, przeciez to chlam bedzie. Poza tym ogolnie wiadomo ze poza paroma exclusivami na PS3 nie ma gier, bo przeciez multiplatformowe nie wychodza na PSke :-?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 19:51 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pocieszny jestes nie ma co. Jesli ci nie pasuje to co pisze to uzyj sobie opcji ignore i nie wpierdalaj sie jak ludzie wymieniaja poglady ze swoimi wyimaginowanymi swietymi racjami ewentualnie ponapinaj sie z kolegami z Outcasts jacy to jestescie zajebisci makrujac w DFO.

Halo3, Gears of War 2 i Forza Motorsport 2 - kazdy z tych exclusivow osiagnal 4mln sprzedanych kopii - cos nie dopomyslenia na PS3.

Wogole nie wiem po co ci odpisuje bo i tak ty masz swoja racje a gadanie przypomina jebanie w gruba betonowa sciane i to z chujowego betonu.

"halo kupili bo na x'ie nie ma w co grac. " Za to n PS3 jest taki zajebisty wybor ze ludzie glupieja i nie kupuja nic. lol. prosze cie przestan....

No moglo sie sprzedac i 10 milionow gow a mi sie i tak duzo bardziej podoba kz2 :D gow owszem fajne ale poprostu kz2 bardziej mi pasuje i czuje ze jak kiedys soldier of fortune bede przechodzil sobie niektore levele wiele razy dla frajdy samej zabijania.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 20:39 
Cytuj  
Kabraxis, ale w ogóle pominąłeś mój drugi argument. Ja grałem w pierwszą część, i jeżeli 2 będzie przynajmniej tak dobra jak jedynka to na pewno mnie zadowoli. A z trailerów i zapowiedzi wynika, że ma być dużo dużo lepsza.

Nie pamiętam nic o hype na MGS4, Little Big Planet czy Heavenly Sword...

A w ilu kopiach miał się sprzedać Killzone 2 by uznać to za sprzedaż satysfakcjonującą? Rozszedł się w 1mln kopii w ciągu pierwszego miesiąca (około 500 000 w US i ponad 500 000 w Europie). O rynku azjatyckim nic nie wiadomo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 20:50 
Cytuj  
pierwszy gameplay z kolejnego exclu killera M.A.G (online only ala Planetside na 256 os)

http://www.insidegamer.nl/playstation3/ ... deos/10315


_________________
you are already dead

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2009, 11:18 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
To jedyna zaleta.. c'mon to juz nie te lata zeby jarac sie rozwalajacymi sie scianami, wole miec niezniszczalne kartony i fajna fabule + dobre wykonanie niz system zniszczen (ktory nota bene tez ssie troche) i gameplay na poziome Serious Sam. W dodatku przejscie w tryb tpp jeszcze bardziej zdupilo ta czesc w strone no-brain-arcade.


Mi się podoba, chociaż tak jak mówisz - gra idealna nie jest.


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 01:19 
Cytuj  
http://www.vg247.com/2009/04/30/x-men-origins-wolverine-video-first-10-minutes-of-gameplay-from-retail-code/
Nice shit, a myslalem ze to gowno bedzie. Dzis ma byc demko na pss.


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 21:53 
Cytuj  
Fajny ten wolverine ale raven to robil a jeszcze sie nie zawiodlem na ich grze:P (a ile czasu spedzilem przy heretic, hexen czy soldier of fortune to hoho)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 00:26 
Cytuj  
potwierdzam, Wolvie jest bardzo w pipke, już samo rozwalanie heli jest nieprzyzwoicie fajne

co do Raven, no te marvelowe produkcje im wyraźnie wychodzą, oby tylko kolejne fpsy (Wolfenstein) też były na poziomie bo Quake 4 to średnio udany był


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 00:49 
Cytuj  
Tylko ze najtanszy 185 zl. Boje sie czy nie bedzie za malo tych combosow i innych frykasow jak na taka kase. Po 2h by sie znudzilo to bym tylko kurwil za wydana kase :wink:

W ogole ostatnio rage lapie jak slysze o cenach gierek na playa (ja wiem ze support duzo lepszy i sie placi tez za to, ale bez przesady).
Taki prototype w ultimie na pc za 119, a na ps3 juz za 219.
A propos Prototype


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 01:09 
Cytuj  
shp napisał(a):
A propos Prototype


:O !! Serio, powychodzi jeszcze tych gier trochę i może rozważę kupno konsoli. Przy okazji samo Ps3 może stanieje nieco.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 06:59 
Cytuj  
no 37 funtow w UK
ale za miesiac bedzie 27, za 2 miesiace 17 :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 08:01 
Cytuj  
OMG, kupuje ps3 ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 09:59 
Cytuj  
shp napisał(a):
A propos Prototype


Gierka wygląda całkiem nieźle, tylko nie wiem jak to będzie z samym gameplayem... Na tym filmiku wygląda bardzo chaotycznie.


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 10:18 
Cytuj  
A mi sie wlasnie ten chaos miasta podoba, gdzies z daleka pruja z kalacha, obok jakies mutanty urzadzaja sobie uczte z czarnuchow etc.
Znudzila mi sie konwencja wybijania kazdego przeciwnika ktory sie spawnuje i dopiero przejscia dalej.
Tak mozna zrobic rozpierduche na pol miasta albo przebiec/przeleciec miedzy blokami wyzynajac paru soldierow :wink:


edit: a wolverine na pc juz spiracony ;F


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 10:54 
Cytuj  
Czemu wypuszczaja te gry na pc w tym samym czasie co na konsole.Ja przez to nie kupie gry ktora na pc nie dosc ze jest duzo tansza to wogole moge ja miec za darmo^^ Widocznie nawet mimo ogromnego piractwa i ciaglego placzu jak to piraci sa be jednak oplaca sie to.
O ile rozumiem tylko na ps3 nie ma piratow a przynajmniej nie na duza skale? To teoretycznie zeby najwiecej zarobic powinni wypuszczac kazda gre a napewno najwieksze hity najpierw na ps3 a dopiero ewentulanie pozniej na xboxa czy pc. Powinni bardziej wspierac ps3 wydajac gry na nia wczesniej i napedzajac sprzedaz konsoli na ktorej moga najwiecej zarobic bo piractwo jest najmniejsze? Chyba ze tak naprawde wiedza dobrze ze piractwo wcale nie wplywa az tak bardzo na sprzedaz jak to sie mowi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 11:21 
Cytuj  
Bluray nie czyta kopii zapasowych, dlatego nie ma piratow. A jakies tam czipy sciagajace zabezpieczenia to sa tylko w xboxie z tego co wiem.
Do ps3 takiego czegos nie wykminili. Zreszta nie oplacaloby sie i tak, bo ciagle jest nowy soft wypuszczany i musialbys robic update czipa zeby go nie wykryli (tak jest na xboxie, jak cie zlapia z tym to mogila - xbox z permbanem)
i updatow do gierek bys nie zassal. :wink:

A co do gierek na pc to pewnie dostaja sporo haraczu od Steama, bo zauwazylem ze wszystko teraz na PC wychodzi wlasnie z games for windows albo steamem.
Dostaja od nich dole to pewnie maja gleboko w anusie liczbe sprzedanych kopii/spiraconych.
Z Demigodem tak bylo, cos kolo 20tys kopii sprzedanych a kont zalozonych w necie ponad 100 tys.. a wydawcy i tak dole swoja od steam pewnie dostali ;F

Mnie to tez wkurza strasznie, jak jest tytul konsolowy i na PC konwersja to powinni wypuszczac ja z przynajmniej miesiecznym opoznieniem. Albo przynajmniej w tej samej cenie.
Ale nie, oczywiscie ps3 maja same riczmeny wedlug wydawcow. Nie dosc ze xbox dostaje demka czy jakies updaty z parodniowym wyprzedzeniem to jeszcze maja wszystko taniej o te pare zlociszy.. :-?


_________________
Duh, winning

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2009, 11:50 
Cytuj  
@shp
To proste jak konstrukcja cepa.
ps3 = brak piratów = drogie gry
xbox = sporo piratów = średnio tanie gry
pc = same piraty = tanie gry

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.