mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 00:24 
Cytuj  
to nie wina temperatury tylko pamieci karty graficznej , ktoras z kostek moze byc uszkodzona ale to musisz sprawdzic odpalajac 3D MARK lub inna gre


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 00:31 
Cytuj  
pooma napisał(a):
A zapomniałem dodać że to radeon HD 5770.

http://www.tomshardware.com/news/ATI-Ra ... ,9529.html

Sam miałem w mobilnym radku taki problem (a właściwie przegrzewanie i zwisy grafiki), to się nazywa ATI GSOD (czasem nie Gray, a Blue, Brown albo Green ;F)

Jeśli reinstall sterowników, update OSa nie pomaga to pozostaje Ci tylko jedno wyjście - update VBIOS. Bo to może być problem napięć czy jakiegoś chujowego sflashowania karty fabrycznie. U mnie podmianka na vbios customowy pomogła i wszystko śmiga bez najmniejszych problemów, nawet temperatury spadły o 40-50%.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 00:36 
Cytuj  
nie wiem czy zrobili to teraz czy już w Oblivionie, ale jeden wielki chuj w dupę bethesdzie za wywalenie czarów otwierających zamki :<

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 00:42 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
nie wiem czy zrobili to teraz czy już w Oblivionie, ale jeden wielki chuj w dupę bethesdzie za wywalenie czarów otwierających zamki :<


E tam, lockpicking nawet bez skilla nie jest trudny... przynajmniej do Adepta włącznie, jak dalej to nie wiem... ale zgodzę się że powinny być też inne sposoby otwierania skrzyń... Od czegoś jest ten dwuręczny orkowy młot xD


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 01:08 
Cytuj  
No ja mam 30 lockpicking i wlasnie otworzylem zamek master poswiecajac cirka 25 wytrychow :D :wink:

jeez jaka ta gra jest wielka. Mam 22 lev, a jeszcze w dupie wbylem i gowno widzialem :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 01:22 
Cytuj  
shp napisał(a):
pooma napisał(a):
A zapomniałem dodać że to radeon HD 5770.

http://www.tomshardware.com/news/ATI-Ra ... ,9529.html

Sam miałem w mobilnym radku taki problem (a właściwie przegrzewanie i zwisy grafiki), to się nazywa ATI GSOD (czasem nie Gray, a Blue, Brown albo Green ;F)

Jeśli reinstall sterowników, update OSa nie pomaga to pozostaje Ci tylko jedno wyjście - update VBIOS. Bo to może być problem napięć czy jakiegoś chujowego sflashowania karty fabrycznie. U mnie podmianka na vbios customowy pomogła i wszystko śmiga bez najmniejszych problemów, nawet temperatury spadły o 40-50%.

Thx, poczytam. Ale co dziwne tylko w Skyrimie to mam...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 07:44 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Dla mnie to duży plus tej gry, że trzeba się napocić aby mieć tonę hajsu.


Nie trzeba imo, mam już 25k i nie wiem co z tym robić a do sprzedania rzeczy za następne 10k :S

Mam już 3 deadryczne artefakty \o/

@Zaboleq ty już arcymagiem a ja nawet w połowie quest line nie jestem :P

@Junkier w Skyrim dużo fajnych spelli wyjebali które w Morku były np. niezastąpioną dla mnie lewitację.


http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=419 fajny modzik tylko 472mb

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=407 mod do respeca perków.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 08:21 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):


W ogole to mozna stworzyc tekstowy plik np.: buld1.txt, w ktorym wpisujemy po kolei wszystkie perki jakie chcemy :) i jedna komenda bat build1 ladujemy :) Osobiscie lece jak mam juz rozlozone, przy odpowiednich enchantach i upgradzie zbroi :) Z enchantow mam okolo +100% (max jest okolo 200% - 4x47%) do 2H wiec leje az milo hehe. Na poczatku ownowaly mnie klasy czarujace - teraz ->sprint (bieg z przycisnietym altem) i power attack, maga nie ma :) albo fatality LOL
Z czasem naprawde nie trzeba miec wykoksanych skilli aby spokojnie sobie pograc, z bossami troche ciezej i dobrze, a czasem mozna sie lekko zdziwic. Dla przykladu podam swoja walke z trollem, ktorej podszedlem na luzie, w koncu mysle tylko boss moze mi jakies problemy stworzyc, a tutaj maly zonk zlozyl mnie na 3 hity LOL

No i maly tips dla 2H-derow najlepszy enchant imho to absorb stamina (a jak sie ma max enchan i perk e. efect to dodatkowo absorb health). Ah i warto dodac podczas progresu z lvlkiem do 200 staminy naprawde przy takiej ilosci to juz mozna kilka mobow na raz lac z PA w miedzyczasie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 08:27 
Cytuj  
Skyrim vs. Pierwsza zmiana w robocie to walka nieuczciwa jak pojwledynek Kliczko vs. Małysz...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 08:40 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):

Paskudny mod. Widać, że ktoś poprostu zrobił Image>Size w Photoshopie a potem potraktowac to Unsharpen Mask.
I wygląda to gorzej niż oryginalne tekstury ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 08:54 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No i maly tips dla 2H-derow najlepszy enchant imho to absorb stamina (a jak sie ma max enchan i perk e. efect to dodatkowo absorb health). Ah i warto dodac podczas progresu z lvlkiem do 200 staminy naprawde przy takiej ilosci to juz mozna kilka mobow na raz lac z PA w miedzyczasie :)


MAM DOMEK! I gromadze tam matsy, bo nie chce mi sie enchantow/smithingu/alchemii robic - tak jak mendol dziwie sie ze trzeba az tyle craftu robic, myslalem, ze max jedna szkole bedzie sie skillowac.

Mam sporo staminy na 13lvl, jakies 175 z buffem, 180hp z enchantem i 130many (zeby dual castowac oakflesh styka).
Nie wiedzialem ktorego 2-handera wybrac, ale stanelo na Axe, bo mam tego z 20 magicka dmg questowego i drugiego of frost. No i walczy mi sie nimi najlepiej.
Kazdy basic mob pada od jednego ataku czy PA, raz mialem problem z 3 magami gdzie dostalem slowy, 2 padlo a trzeci byl twardy, lykal poty i smazyl mnie blyskawica przez 5 moich hitow.
No i jakis Tomb z necromancerem przyzywajacym 3-4 fale zombie. Znikal zanim do niego podbieglem, zablokowalem sie na jakims wiaderku i oblazlo mnie 6 zombie. Łyknalem 3 poty i przypomnialem sobie ze shouta mam ;]

Ogolnie to mam troche problem, bo heavy armor skilluje mi sie jakby chcial a nie mogl. 2hand mam prawie 50. Łuk nawet 30 (a uzywam tylko ze sneaka for fun dla 2x dmg). Natomiast heavy armor ok. 20. Od poczatku gry biegam w full heavy secie.
Chyba problem jest z tym, ze jak siekne toporem to leca drzazgi i praktycznie malo kto ma szanse mi oddac.

Koniec jest taki, ze mam 2 albo 3 nierozdane punkty, bo do smithingu nie moge jeszcze rozdac, 2h i Heavy wszystko co moglem, alternation tez rozdane.
Pozostaje chyba tylko block, ale nie rozumiem jak on dziala z 2H - niby toporkiem tez blokuje, ale w perkach wyzszych juz opisane jest dokladnie ze o shield chodzi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 09:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ogolnie to mam troche problem, bo heavy armor skilluje mi sie jakby chcial a nie mogl. 2hand mam prawie 50. Łuk nawet 30 (a uzywam tylko ze sneaka for fun dla 2x dmg). Natomiast heavy armor ok. 20. Od poczatku gry biegam w full heavy secie.
Chyba problem jest z tym, ze jak siekne toporem to leca drzazgi i praktycznie malo kto ma szanse mi oddac.

Tak, to chyba spowodowane jest właśnie tym, że mało mają moby okazji, by Ciebie pobić. Ja mam bardzo podobną postać, tylko 1h+tarcza zamiast 2h. I heavy armor mam już na ponad 40.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 09:21 
Cytuj  
@Inside oj tam stary dziadu nic nic nie pasuje :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 09:23 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze najlepiej skillować armor to albo kupić/zrobić potiony many i w dwie łapy heal, albo potiony healtha, wejść w stado wilków i dać się naparzać lecząc rany... Bo fakt, jak ktoś szybko zabija/broni się tarczą to w zbroję mało co uderzy... to weź skilluj... Chociaż, panie kolego, jeden z Companionów w Whiterun za hajs ćwiczy Heavy Armor, tylko jest jeden problem, a mianowicie: robi to za wspomniany hajs :/ Też nam dom, sprzedałem smocze kości a kolejny tysiak jakoś z marszu wpadł :P No i jak u większości mainquest poszedł się kochać xD

Gra mnie urzekła tym, że w jakiejś książce przeczytałem o legendarnym mieczu i dostałem questa żeby go odnaleźć... Klimat zabija!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 09:28 
Cytuj  
bardzo chce grac z tarczą ale nijak mi się to nie sprawdza (słabe uderzenie tarczą jest do dupy bo zawsze lepiej zużyć kondycje na cios mieczem - tarcza nie wali wcale jak kondycji jest zero).

1h bardzo wysoko wyperkowany a w drugą łapę leczenie z 2 perkami w resto zwiększający leczenie i zmniejszający zużycie many

do tego wysoki snake z x15 damage z ukrycia i jest zabawa i na hura i na po cichu :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 09:29 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
@Inside oj tam stary dziadu nic nic nie pasuje :P

Nie ze nie pasuje. Ale jak już ktoś bierze się za texture moda to niech chociaż zrobi to porządnie ;p.
Jak będzie Edytor i exporter/importer NIF (format meshy dla Skyrim) to sam poprawie troche domków i propsow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 09:40 
Cytuj  
Mały hint - jeśli ktoś nie chce sam latać za okrzykami i ich szukać po całej mapie, to jak w jakimś mieście/osadzie użyje się krzyku, to po krótkim czasie przychodzi do nas kurier z wiadomością, gdzie możemy znaleźć jakiś krzyk (to jest quest). Jak znajdziemy ten dany krzyk, to możemy całą tą procedurę powtórzyć.


Ja magiem chyba też zacznę się bawić w smithing i enchanting, żeby sobie regen many dodać/samą mane, bo to co mam z maski/szaty arcymaga to w przypadku miotania fireballami nie jest zbyt wiele mimo wszystko. Ogólnie dopiero mają pewnie z 80-90 w Destro czary mają jakiegoś tam kompa bo mam wrażenie, że są bardzo weak w porównaniu do ciosów ze sworda/axa czy macki. A mam wszystko w destro wpakowane. Późniejsze czary może i zadawają więcej dmg ale kosztują sporo więcej many i nawet jak masz 200% wiekszy regen i z 500 many to nie możesz spamować cały czas.


Za drugim razem na pewno zagram warkiem bo armory fajnie wyglądają i bronie;].


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:02 
Cytuj  
Takie pytanko: zdisenchantowalem jakies szmaty (robe), dostalem enchant i probowalem go nalozyc na jakis elficki light armor i dostalem komunikat, ze nie moge tego zrobic. Na inne szmaty moge nalozyc ten enchant. O co jest kaman? Mam za malo skll'a czy jak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:02 
Cytuj  
Znalazl ktos jakies kawalki zbroi deadrycznej z enchatami? Mam dwa artefakty: sztylet i kamien duszy. Ciekawy jestem czy pancerz mozna znalezc.

@UP Do kazdego itemku sa przypisane enchanty ktore na niego mozna zalozyc. Dokladne opsiy widzialem w ksiazkach w grze.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:05 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie wiedzialem ktorego 2-handera wybrac, ale stanelo na Axe, bo mam tego z 20 magicka dmg questowego i drugiego of frost. No i walczy mi sie nimi najlepiej.

I dobrze, graj tym co ci wpadnie w reke albo co preferujesz najbardziej ;) Osobiscie gram great swordem bo szybszy i mam perki w kryty rozdane :)
Cytuj:
Kazdy basic mob pada od jednego ataku czy PA, raz mialem problem z 3 magami gdzie dostalem slowy, 2 padlo a trzeci byl twardy, lykal poty i smazyl mnie blyskawica przez 5 moich hitow.

Osobiscie uzywam wtedy etheral body i uciekam w zauki ;)
Cytuj:
No i jakis Tomb z necromancerem przyzywajacym 3-4 fale zombie. Znikal zanim do niego podbieglem, zablokowalem sie na jakims wiaderku i oblazlo mnie 6 zombie. Łyknalem 3 poty i przypomnialem sobie ze shouta mam ;]

W takim przypadku uciekam za jakis zakret i czekam na summony/zombie az przyjda jak sie zabije to juz powtornie nie przywola podczas gdy sam mag stoi gdzies daleko.
Cytuj:
Ogolnie to mam troche problem, bo heavy armor skilluje mi sie jakby chcial a nie mogl. 2hand mam prawie 50. Łuk nawet 30 (a uzywam tylko ze sneaka for fun dla 2x dmg). Natomiast heavy armor ok. 20. Od poczatku gry biegam w full heavy secie.
Chyba problem jest z tym, ze jak siekne toporem to leca drzazgi i praktycznie malo kto ma szanse mi oddac.


Poczekaj az sie pulapki zaczna wtedy armor szybko sie podciaga, sam uzywalem: pulapka+fast heal

edit: no i na podniesienie heavy fajne sa pojedynki na piąchy z jakims NPCetem jak sie wyzwie go na pojedynek :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 17 lis 2011, 10:24 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.