mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 13:42 
 
Dopiero co wyszły nowe wersje PS3 i Xboxa. Dodali Move'a i Kinecta, na co poszło w ch. kasy. No offense, ale trzeba być idiotą, aby wierzyć że w najbliższym czasie nastąpi ogłoszenie, "ROBIMY nową konsolę", a co dopiero jej premiera ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 13:44 
 
No co ty, wg. Razotha liczy sie postep technologiczny, a nie jakies tam zyski :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 13:58 
 
Do nowych maszynek przez pierwsze lata producenci dokladali zeby cena dla Kowalskiego byla akceptowalna. Po za tym obecna generacja ciagle niezle wypada pod wzgledem mozliwosci technicznych. Nie bedzie nowych konsol przed 2013 pewnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 14:04 
 
Pierdolenie. Przyklad BF3 doskonale pokazuje, ze jak sie chce to mozna zrobic gre PC graphics-excusive. Tylko trzeba wiedziec jak sie do tego zabrac ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 14:16 
 
W sumie, to moglaby powstac jakas nowa konsola, Dreamcast, Sega cokolwiek. Ot tak dla konkurencji :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 14:50 
 
raggnarok napisał(a):
No co ty, wg. Razotha liczy sie postep technologiczny, a nie jakies tam zyski :D


bo jest naiwny

tak samo jak inside ktory ciagle ma mokre marzenia ze kazdy posiada sprzet za 4k USD i pogra sobie w battlefielda 3 w fajnej grafice

gry sie robi dla mas nie dla znudzonych kawalerow ktorzy nie maja na co kasy wydawac (hi sob) , bo ich jest za malo zeby sprzedac miliony egzemplarzy

dlatego powstaly kontrolery zeby ten kawalek tortu co jeszcze nie gra , zaczal grac , nikogo nie interesuja juz doswiadczeni gracze bo to bardzo wybredna klientela , zwlaszcza pokolenie 25-30+ wychowani na quake i doom z pikselami


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 14:57 
 
Aldatha napisał(a):
znudzonych kawalerow ktorzy nie maja na co kasy wydawac (hi sob)


Własnie mi sie chwalil na gg ze pojechal po dwa monitory della ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 14:59 
 
zostanie ojcem to mu przejdzie :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 15:04 
 
Smutne jest tez to, ze o ile obecne srednie pokolenie wychowywalo sie growo na klasykach typu System Shock 1/2, Baldury, Tormenty, Deusy i innych grach robionych z glowa i dla graczy z glowa, to dzisiejszy growy narybek jest karmiony papkami growymi. Nie wrozy to niestety dobrze na przyszlosc :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 15:07 
 
Aldatha napisał(a):
dlatego powstaly kontrolery zeby ten kawalek tortu co jeszcze nie gra , zaczal grac , nikogo nie interesuja juz doswiadczeni gracze bo to bardzo wybredna klientela , zwlaszcza pokolenie 25-30+ wychowani na quake i doom z pikselami

Chyba dokladnie tak jest. Ostatnio kobieta po zobaczeniu reklamy move wyjechala mi z tekstem "kup sobie plejstejszyn". Na tym forum pewnie kazdy wydaje kolejne setki zlotych na peceta, ale to jest wyjatek, a nie regula.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 15:39 
 
WithnesS napisał(a):
Dopiero co wyszły nowe wersje PS3 i Xboxa.


W tym roku minie 6 lat od wydania 360 i chyba 5 lat od wydania PS3.

Zagadka: ile czasu minęło od poprzedniej generacji gdy wprowadzano tą?

Po drugie:

WithnesS napisał(a):
Dodali Move'a i Kinecta, na co poszło w ch. kasy.


No i? Jakiś szczególny powód dla którego te kontrolery miałyby nie współpracować z następną generacją?

WithnesS napisał(a):
No offense, ale trzeba być idiotą, aby wierzyć że w najbliższym czasie nastąpi ogłoszenie, "ROBIMY nową konsolę", a co dopiero jej premiera ;)


Ja nie piszę o tym co będzie, tylko o tym co powinno być (nie rozumiem problemów z czytaniem ze zrozumieniem u niektórych), anyway ciekawi mnie po prostu, że przy coraz szybszym postępie technologicznym coraz wolniej wydaje się nowy sprzęt.

No ale rozumiem oczywiście powód, nieudolność w projektowaniu i konieczność dopłacania do interesu przy premierze. Nie jestem pewien czy Microsoft dopłacał do sprzedanych Xboxów 360 ale Sony do swojego PS3 na pewno. No to teraz będą sobie odbijać, od czasu do czasu rzucając jakiś ochłap w stylu move czy kinecta.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 17:17 
 
Razoth napisał(a):

W tym roku minie 6 lat od wydania 360 i chyba 5 lat od wydania PS3.

Zagadka: ile czasu minęło od poprzedniej generacji gdy wprowadzano tą?



To zależy od ich pazerności i tego kiedy stwierdzą, że interes się zwrócił.
A ja mówiłem o coraz to nowszych wersjach Xboxa 360 (10) i PS3 (11).
Najnowsza wersja każdej z tych konsol jest z 2010.

Razoth napisał(a):
No i? Jakiś szczególny powód dla którego te kontrolery miałyby nie współpracować z następną generacją?


Zrobić malutkie upgrady, i wydać z PS4/Xboxem 720 praktycznie to samo = Mega Profit. A więc - Tak. Tym powodem jest Kasa.

Withness napisał(a):
No offense, ale trzeba być idiotą, aby wierzyć że w najbliższym czasie nastąpi ogłoszenie, "ROBIMY nową konsolę", a co dopiero jej premiera ;)


Razoth napisał(a):
Ja nie piszę o tym co będzie, tylko o tym co powinno być (nie rozumiem problemów z czytaniem ze zrozumieniem u niektórych), anyway ciekawi mnie po prostu, że przy coraz szybszym postępie technologicznym coraz wolniej wydaje się nowy sprzęt.


Nie rozumiem konieczności cytowania mnie, skoro jako jedna z niewielu osób, nie odnosiłem się moim postem ani do Ciebie, ani do nikogo innego (brak quota). Reszta osób często rzucała twój nick, a wybrałeś akurat mnie, który wyrażał swoją ogólną opinię : ( Teraz mi smutno i idę siedzieć w kącie.

TL;DR - Nie opłaca im się z ekonomicznego punktu widzenia. IMO.
Należy też wziąć pod uwagę to, że najlepiej ostatnimi czasy, sprzedają się crapy które są kopią tego co było rok temu (CoD, dopóki nie cancelneli Gry Muzyczne, gry od EA itd.) Po co więc iść z duchem postępu?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 18:12 
 
może kogoś zainteresuje..
w ten weekend wszystkie gry z serii Battlefield 40% taniej
http://eastore.ea.com/store/eaemea/Disp ... D.11242600


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 18:19 
 
WithnesS napisał(a):
Nie rozumiem konieczności cytowania mnie, skoro jako jedna z niewielu osób, nie odnosiłem się moim postem ani do Ciebie, ani do nikogo innego (brak quota). Reszta osób często rzucała twój nick, a wybrałeś akurat mnie, który wyrażał swoją ogólną opinię : ( Teraz mi smutno i idę siedzieć w kącie.



Czasem trafia w niewinnych, a posta pisałem na szybko tak jakoś wyszło. Nie smuć się. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2011, 18:53 
 
Euroagmer zrecenzowal Shoguna 2.

http://www.eurogamer.net/articles/2011- ... iew?page=3

Dostal 9/10, ale oceny dzisiaj gowno znacza i po tym co przeczytalem w tej recce jestem happy, ze nie zrobilem preordera na orginal. AI dalej lezy i kwiczy jak zarzynana swinia. CA sie chyba nigdy nie nauczy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 10:11 
 
Razoth napisał(a):
Ja nie piszę o tym co będzie, tylko o tym co powinno być (nie rozumiem problemów z czytaniem ze zrozumieniem u niektórych), anyway ciekawi mnie po prostu, że przy coraz szybszym postępie technologicznym coraz wolniej wydaje się nowy sprzęt.


Tak z ciekawosci, to gdzie ten postep bo z tego co patrze to w istniejacych konsolach niewielie da sie zrobic oprocz dodania shaderow na grafice i wlozeniu wiecej RAMu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2011, 10:12 
 
exodus popatrz sobie jak sie rozwijaly graficznie gry na ps2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:13 
 
DUNGEONS - Steam Special Edition
http://store.steampowered.com/app/57650/
bardzo podobne z wyglądu do dungeon keeper!


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 09:29 
 
Deshroom napisał(a):
DUNGEONS - Steam Special Edition
http://store.steampowered.com/app/57650/
bardzo podobne z wyglądu do dungeon keeper!


A z grywalnosci podobno wielki crap.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2011, 10:15 
 
szkoda :har:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.