mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 16:49 
Cytuj  
Wydalem na gre 47 zł, tyle moglem ewentualnie dać :P

5770 detale medium, ale jak poogladalem screenshoty na tym żęchu z ultra to wielce roznicy nie ma. Zreszta grafa to dla mnie rzecz drugorzędna.

W chwili obecnej prawie zadna giera na PC nie wychodzi jako 100% finalny produkt... z wyjatku zrobili regule kuwa.

Imo jest już ostry schylek PC, next gen konsole pewnie rozpierdola system, i nie wiem czy nie dobrze, że tak sie stanie. Aż chyba, żal mi w kompa inwestowac cos, w miare mi wsyzstko chodzi, do rtsow itp. pewnie starczy. MMo juz mam raczej w pompie. A gier takich stricte PC to juz jak na lekarstwo.

Jest tutaj wielu starszych graczy ode mnie, i nie wiem czy nikt nie zauwaza jakie niektore stare rozwiazania byly zajebiste? Typu ingame przegladarki, a jakie tu nam sie serwuje takie gooowno. "ja z tego nie korzystalem to po co mi", super podejscie, a sprowadza sie do tego, ze takie stare gry mialy o wiele wieksze mozliwosci, pomijajac grafe. A w takim bf3 to samo sterowanie to dla mnie nędza, jakby włączona na stale akceleracja myszy.

Dlatego tak doceniam RO2, mimo wszystkich niedociągnięć, przynajmniej nie ma takiej dzieciarni. Nie mam nic za złe BF3, po prostu cały PC gaming sie skurwil i tyle :p


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2011, 16:58 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 16:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
filmik huragana pieknie oddaje to o czym rozmawialismy ;p
czyli - jeden kampi, drugi kampi, generalnie wszyscy maja w dupie jakakolwiek wspolna gre :)

Nie wiem gdzie tu jest wina gry.

I pls. Nie mow mi o starszych grach. Bo gdyby teraz wyszedł BF2 z lepszą grafika, to wyglądało by to identycznie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 16:54 
Cytuj  
mowicie, ze gra jak w cod. a taka prawda, ze CoD byl zajebisty ale do 4 czesci :P I tak jakby BF2 wyszedl z nowa grafa to bylby dla mnie zupelnie inny.

a i wkurwiaja mnie te niebieskie punkciki nad moim teamem i pojebane czerwone trojkaciki nad przeciwnikiem = WH


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mowicie, ze gra jak w cod. a taka prawda, ze CoD byl zajebisty ale do 4 czesci :P I tak jakby BF2 wyszedl z nowa grafa to bylby dla mnie zupelnie inny.

a i wkurwiaja mnie te niebieskie punkciki nad moim teamem i pojebane czerwone trojkaciki nad przeciwnikiem = WH

Byłby inny dla ciebie. Ale bądź pewny, ze zachowania ludzi by inne nie były.
Sad but true.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:13 
Cytuj  
a czy ja napisalem, ze to wina gry?
ty jednak kurwa glupi jestes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a czy ja napisalem, ze to wina gry?
ty jednak kurwa glupi jestes.

A czy ja pisze do ciebie ? ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W chwili obecnej prawie zadna giera na PC nie wychodzi jako 100% finalny produkt... z wyjatku zrobili regule kuwa.

Tu się zgadzam, najgorsze że nie ma szans żeby to się w najbliższej przyszłości zmieniło.

Highlander napisał(a):
Imo jest już ostry schylek PC, next gen konsole pewnie rozpierdola system

Brednia, jest dokładnie na odwrót.
Konsole obecnej generacji już mają swoje lata, i wyprzedził już je nawet midend pc'towy który można właśnie w cenie konsoli złożyć. Widzą to devsi, widzą to gracze, stąd przez najbliższe 2-3 lata PC będzie nową młodość przeżywał jeżeli chodzi o gry.

Przyjdzie next gen konsolek, o zbliżonej wydajności do najmocniejszych pc, za 1/2 1/3 ceny, i sytuacja się powtórzy. Przecież wygląda to tak od premiery pierwszej generacji konsoli stacjonarnych.

Jedyna różnica że teraz jest/będzie jeszcze jedna "platforma" że tak to określę, a której OnLive jest zaczątkiem.

Highlander napisał(a):
Jest tutaj wielu starszych graczy ode mnie, i nie wiem czy nikt nie zauwaza jakie niektore stare rozwiazania byly zajebiste?

Zauważa, nie tyle stare rozwiązania były zajebiste, co nowe są po prostu chujowe. Tylko nie chciał bym cie martwić, ale to w sporej mierze jest zasługa konsoli które pośrednio (chyba) tak wychwalasz

Highlander napisał(a):
Nie mam nic za złe BF3, po prostu cały PC gaming sie skurwil i tyle :p

Cały mainstream gaming się "skurwił" TBH. Jak już to zaakceptujesz ten prosty fakt, to na pewno będziesz mógł się nieco bardziej cieszyć tym w co grasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:25 
Cytuj  
no skoro mnie quotowales, to zakladam, ze pisales do mnie.

konsole maja swoje lata, ale za to gry wychodza coraz lepsze na konsole.
na pc pozostaja kolejne czesci tych samych popierdolek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:41 
Cytuj  
Goatus - ja nawet nie mam konsoli i wkurwia mnie fakt, co konsole uczynily z PC. Ale wlasnie zaczynam sie z tym godzic. Nie chodzilo mi o to, ze konsole next gen beda mialy uber grafike, caly czas nie o to mi chodzi. Tylko, ze na rynku juz pewnie nei bedzie old school gierek chyba, ze jakies indie, ze slaba grafa.

Na konsoli przynajmniej odpale wszystko ,zaoszczedze pelno kasy na sprzecie. Jaki bedzie renesans PC? grafa? wbijam w to. CS wychodzi na konsole tej...


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:46 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Byłby inny dla ciebie. Ale bądź pewny, ze zachowania ludzi by inne nie były.
Sad but true.


Nom niestety.

Weźmy za przykład to forum (które notabene mogło by nazywać się trollowo.pl ;) teoretycznie poświęcone grom.

Dział flames ma kilka razy więcej postów niż 90% innych działów, co się dziwić, skoro ulubionym zajęciem większości użytkowników, jest wzajemne ubliżanie sobie, czy inne "trollowe" rozrywki. Przy tym praktycznie każdemu z tych trolli, wydaje się że jest wybitnie inteligentny, wyjątkowy, i zawsze ma racje, w przeciwieństwie do całej reszty która w.g niego składa się z samych przygłupów i attentionwhores. Spędzanie nadmiaru czasu w tym śmietniku, każdy troll tłumaczy sobie nudą w pracy, czy rozrywkowym aspektem prowokowania innych użytkowników etc. Oczywiście taki troll, ma też 100% wiarę że jego zachowanie tutaj to jest tylko na pokaz, a w grze jest jednym z tych pro kolesi co zawsze współpracują z resztą teamu, zawsze znają optymalną strategie, grają tylko najbardziej potrzebnymi klasami, i nigdy nie trollują/flamuja swoich teammates.

I oczywiście każdy szczerze się dziwi "skąd tyle idiotów w mojej grze to musi być wina casuali!"

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:54 
Cytuj  
Ale ta alpha musi byc okrojona jak mam stale 60 fpsow przy ustawieniach ultra na gf460gtx

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
konsole maja swoje lata, ale za to gry wychodza coraz lepsze na konsole.
na pc pozostaja kolejne czesci tych samych popierdolek.


Tak, gry na konsole wychodzą coraz lepsze, szczególnie technicznie, to jest niewątpliwa zaleta konsol. Devsi po prostu muszą nauczyć się dobrze sprzętu, wymówki że za rok zadziała płynnie tu nie działają. To samo tyczy się bugów (chociaż to niestety idzie ku gorszemu)

Ale nie rozśmieszaj mnie twierdzeniem że to na pc wychodzi więcej kontynuacji.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:59 
Cytuj  
gra swietna , szkoda ze jest tylko syndrom bc2 ,ze sie gra zawiesza ni stad ni zowad ,ale gra sie naprawde przyjemnie


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:19 
Cytuj  
Wy już gracie a niektórzy dopiero jutro :/... W zależności od tego jak beta będzie chodziła na moim mocno wykręconym GTX 260 216Sp to być może potrzeba będzie nowej grafy:/. O proca się nie boje (i5) ale grafa jednak robi swoje. Co do bugów i jakichś niedoróbek - pewnie znikną wraz z premierą albo 1-2 patchami po premierze. Sama gra wygląda na miodną jak BC2 i mi to pasi. Zagram to ocenię coś więcej.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:30 
Cytuj  
nie mialem zamiaru cie rozsmieszac a jedynie stwierdzam fakty.
ile fajnych, z pomyslem, gier wychodzi na pc?
bo ja kojarze coraz mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:31 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Mendol napisał(a):
konsole maja swoje lata, ale za to gry wychodza coraz lepsze na konsole.
na pc pozostaja kolejne czesci tych samych popierdolek.


Tak, gry na konsole wychodzą coraz lepsze, szczególnie technicznie, to jest niewątpliwa zaleta konsol. Devsi po prostu muszą nauczyć się dobrze sprzętu, wymówki że za rok zadziała płynnie tu nie działają. To samo tyczy się bugów (chociaż to niestety idzie ku gorszemu)

Ale nie rozśmieszaj mnie twierdzeniem że to na pc wychodzi więcej kontynuacji.

Technicznie zgoda, gry na kosole sa coraz lepsze. Jesli chodzi o fun z grania sa tak samo nudne jak te na pieca. Bo ogolnie gry sa coraz bardziej nudne, platforma tu nie ma nic do rzeczy. Kolejkne popierdolki Uncharted tez ciagle wychodza.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:37 
Cytuj  
ta. mgs, dark souls, little big planet, heavy rain, rdr, la noir, forza, gt5, bijatyki itd. itp.
zes przyjebal teraz tor wyjatkowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:38 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=0tA0W1w_ ... _embedded#! -.-


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:40 
Cytuj  
BTW ktoś chciał sprzedać radka 5850??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ta. mgs, dark souls, little big planet, heavy rain, rdr, la noir, forza, gt5, bijatyki itd. itp.
zes przyjebal teraz tor wyjatkowo.

GT5, Forza, MGS to ktora czesc tego samego? Heavy Rain zgoda, RDR to GTA na dzikim zachodzie, ale niech bedzie. Reszta nuda. Na PC tez moge wsazac kilka ciekawych pozycji jak MineCraft, klony Doty etc. Nie gram w to ale uznanie sie nalezy za nowa rzogrywke. Ogolnie jednak gry zjadaja wlasny ogon od wielu lat. Jak patrze na GW2 czy ToR to mmorpg siegnelo dna pod tym katem.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.