mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 15:46 
Cytuj  
oo to failowo - a co w przypadku gdy sprzet nam padnie?

a zreszta to tylko patent. Na razie nie ma co panikowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 15:54 
Cytuj  
No pewnie będzie jakaś restore procedure, żaden problem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 16:14 
Cytuj  
Ciekawe czy zmienianie kont na Vicie, do którego jest wymagany format karty/druga karta i przywrócenie do ustawień fabrycznych przy każdej zmianie to pierwszy krok do tej nowej technologii.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 16:19 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Ciekawe czy zmienianie kont na Vicie, do którego jest wymagany format karty/druga karta i przywrócenie do ustawień fabrycznych przy każdej zmianie to pierwszy krok do tej nowej technologii.


lolwhat?

ehehehhe nice.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 16:31 
Cytuj  
Nie wiedziałem że konto na vicie przypisane jest do karty?

@mark: rofl jeśli chodzi o te lepsze oddanie pola walki na konsolach dzięki padzie - tekst roku normalnie, rozumiałbym gdybyś pisał o move, a tak to n/c


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 16:53 
Cytuj  
No jest jest, przed fw 1.8 wystarczyło bodaj przywrócić do ustawień fabrycznych, obejrzeć intro i zalogować się do innego konta, ale potem to zmienili. W końcu jeśli ktoś ma dwa konta, na pewno stać go na dwie karty.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:16 
Cytuj  
Mialo byc "wiedzialeś", ale swype cos popierdzielil.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 11:34 
Cytuj  
Swoja droga, PSV ma blokade regionalna, czy gry kupione z USA odpale na Vitce kupionej w EU bez zadnego problemu?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 12:04 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Swoja droga, PSV ma blokade regionalna, czy gry kupione z USA odpale na Vitce kupionej w EU bez zadnego problemu?

Vita jest region-free jeśli chodzi o gry na fizycznych nośnikach. Problem może pojawić się tylko, jeśli gra będzie miała jakiś online pass do ściągnięcia z PSN-u.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 15:56 
Cytuj  
ravushimo - i w dalszym ciagu podtrzymuje swoje zdanie. Latwiej/szybciej - wcale nie oznacza realistyczniej i tyle.

btw. jak ktos ma PS Vita - polecam Unit 13. Sterowanie na poczatku nawet mnie zabilo, a gram na padzie od kilku lat ;)
Oprocz tego kawal porzednego softwaru dajacego kupe fanu. Dziwne, ze ta gra ominela duze konsole.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 16:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. jak ktos ma PS Vita - polecam Unit 13. Sterowanie na poczatku nawet mnie zabilo, a gram na padzie od kilku lat ;)
Oprocz tego kawal porzednego softwaru dajacego kupe fanu. Dziwne, ze ta gra ominela duze konsole.

Mi szczerze mówiąc demo średnio przypadło do gustu. Dobrze, że była możliwość darmowego przetestowania gry przed zakupem.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 00:35 
Cytuj  
Dopiero teraz obadałem demo DmC i się spodobało, trzeba wrzucić na listę zakupów tylko szkoda że klasyki spod znaku God of War jeszcze nie ograłem..

Cieszyłem się na tego Mortala w PS+ ale kurde no, chyba za stary już jestem bo nijak nie ogarniam combosów, nawet nie potrafię jednym palcem w tutorialu szybko przyciski mashować żeby cios wyprowadzić, musiałem dwoma palcami to zrobić :< :cry:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 00:49 
Cytuj  
:((((

Yogi stara dupa jesteś, trzeba tanki odpalić :P

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 02:25 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Dopiero teraz obadałem demo DmC i się spodobało, trzeba wrzucić na listę zakupów tylko szkoda że klasyki spod znaku God of War jeszcze nie ograłem..

Cieszyłem się na tego Mortala w PS+ ale kurde no, chyba za stary już jestem bo nijak nie ogarniam combosów, nawet nie potrafię jednym palcem w tutorialu szybko przyciski mashować żeby cios wyprowadzić, musiałem dwoma palcami to zrobić :< :cry:



JAk gram w tekken to tez na dwa palce. Tylko tam sa takie ruchy, w ktorych musisz wcisnac przycisk np. w przedziale 10 klatek zeby weszło. Ja w tekkena inaczej grac nie potrafie niz na dwa palce ale w Mortalu nie powinienes miec takich problemow. Jakakolwiek postac z mortala ma w combie duzo przyciskow do wklepania?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 10:20 
Cytuj  
keii - z tego co doczytalem to demo bylo kiepskie i zbugowane. Anyway doszedlem do misji gdzie sa niekonczace sie respawny wrogow truggerowane cholera wie przez co, do tego AI zaczyna mocno oszukiwac - gostkowie dostali druga pare oczu na plecach (innej opcji nie widze) i moj zachwyt opadl...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:36 
Cytuj  
Oyci3C odpalam co pewien czas, chyba że wkurwa dostanę to robię quita :) Co tym tam masz ciekawego w WoT?

italios problem miałem już w tutku z Cage'm gdzie trzeba było zrobić kombo []+X+/\ i mi za cholerę nie zaliczało, więc pad pod kątem dwa palce na [] i X i weszło.. Ale tym sposobem nie widzę sensu grać więc chyba trzeba poszukać coś bardziej casualowego :cry:


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:51 
Cytuj  
MK jest chyba najbardziej casualową bijatyką obecnie, chociaż wiadomo, że high level play wymaga umiejętności robienia długich mieszanych combosów.
Na początek polecam Scorpiona, bo jest chyba najbardziej noob friendly postacią, szczególnie ze swoim bardzo szybkim [],[],[], przechodzącym przez blok dół, tył, trójkąt i stosunkowo prostym dłuższym combo -> [],[],linka,[],[],podcinka (dół, tył, O - o ile dobrze pamiętam). Warto poeksperymentować na własną rękę przeglądając combosy na movie liście i próbując wkładać speciale zamiast ostatniego ciosu kombinacji. Do high lv temu daleko, ale można tak skosić 90% noobów robiących tylko speciale/combosy z move listy.
To samo Ermac - dwa ciosy z pierwszego combosa ([],[] albo [],trójkąt, nie jestem pewien), potem dół, tył, kwadrat (podniesienie gościa) i z odpowiednim timingiem tył, przód, trójkąt (special z rzuceniem do przodu).
Mam nadzieję, że cokolwiek z tego co napisałem było zrozumiałe. Co do casualowości, MK jest nieporównywalnie prostszy do ogarnięcia niż Tekkeny, Virtua Fightery, SFIV, Marvel vs. Capcom 3, Blazblue, czy Persona 4 Arena, także niczego prostszego raczej nie znajdziesz w tej kategorii.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:56 
Cytuj  
Soul Calibur? Pamiętam jak grałem w chyba pierwszą edycję tego za czasów PS1 bodajże i europejska wersja się Soul Edge nazywała. Wydawało się to prostsze (i fajniejsze) od Tekkena.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 12:57 
Cytuj  
Kupcie se arcade sticka i problem rozwiazany :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 13:44 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kupcie se arcade sticka i problem rozwiazany :)

Akurat w MK moim zdaniem lepiej gra się na dpadzie, ale to kwestia gustu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.