mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 01:17 
Cytuj  
A tak btw to oni nas pierwsi namierzyli wczesniej i na kanale pozdrawiali lololo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 01:34 
Cytuj  
Eh szkoda, że ostatnio nie mam kiedy grać. Muszę podrasować skilla ze snajperki to będę mógł też się tak bawić.

Shador nagrywałeś letzgaya? Taki może być całkiem ciekawym materiałem promocyjnym :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 08:29 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Shador załóż sobie tampona jak tak bardzo krwawisz - nie ma sensu reportować postów.


Tylko, że zgłosiłem post który całkowicie nie wnosi nic do dyskusji (obrazek roballa) - przycisk do zgłaszania do tego służy, right?

To, że wykorzystaliście forum do "informacji" chujowo o Was świadczy i tyle.

W temacie tego wczorajszego desperado z mojej strony eot... no chyba, ze... ja Was kurwa dorwę ;)

tczewiak napisał(a):
Eh szkoda, że ostatnio nie mam kiedy grać. Muszę podrasować skilla ze snajperki to będę mógł też się tak bawić.

Shador nagrywałeś letzgaya? Taki może być całkiem ciekawym materiałem promocyjnym


Fuck, właśnie nie... :( a dobry materiał by był...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 08:46 
Cytuj  
Zapobiegawczo włączaj zawsze tego frapsa i nagrywaj. DayZ to spontan i czasami coś się uda sklecić, a czasami nie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 08:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zapobiegawczo włączaj zawsze tego frapsa i nagrywaj. DayZ to spontan i czasami coś się uda sklecić, a czasami nie.


Fakt... tylko... wczoraj mi zabraklo miejsca na dysku ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 08:55 
Cytuj  
bedziej slawny jak sou i bedziesz robil wywiady z rockalone.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 10:29 
Cytuj  
Eheuehuhe.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 11:05 
Cytuj  
srsly jak mozna grac m.in. po to,by wrzucac video na yt i nie frapsowac wszystkiego jak leci w grze,w ktorej epic moment pojawia sie i konczy w doslownie w chwile? ;D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 11:20 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
srsly jak mozna grac m.in. po to,by wrzucac video na yt i nie frapsowac wszystkiego jak leci w grze,w ktorej epic moment pojawia sie i konczy w doslownie w chwile? ;D


To moze odwroc wartosci - gram dla przyjemnosci, frapsuje przy okazji...

Swoja droga, widze ze tutaj wiekszosc osob dupe sciska jak ktos ma jakies hobby lub w jakis sposob stara sie cos stworzyc... lubicie siedziec z browarem przed telewizorem, prosze bardzo uj mi do tego. Ja lubie ponagrywac, pogadac do mikrofonu i wrzucic na kanal, nie podoba sie? To nie ogladaj, tyle... na szczescie internet to nie pokoik 2x2.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 12:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
bedziej slawny jak sou i bedziesz robil wywiady z rockalone.

Z kim?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 12:48 
Cytuj  
No ja nagrałem ^^

Shadorek po prostu powinieneś był napisać coś a'la: rofl niezła akcja, next time my Wam wyruchamy anusy.
My tylko upewniliśmy się na board, że Ty to Ty (i tak zgadywalikśmy).
Poza tym jak Roball napisał to Wy nas na koniec goniliście, elo elo 3-2-0 mark your anus for destruction.
Ty natomiast płaczesz trochę co bardzo lubimy.

Teraz widać jakiej gry poszukujemy i dlaczego nie ma takich gier.
90% populacji płakało by na forach o złych graczach "psujących" zabawę.
No nic, na szczęście jest DayZ.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 12:59 
Cytuj  
buhah, nie moge sie doczekac standalone i chyba sobie odpale to co jest. A shador wyluzuj, o to chodzi w tej grze.

sula- goglnij sobie, rockalone to vlogjacy zjeb.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 14:28 
Cytuj  
kuzwa nie wiem czy sobie dzisiaj tego Dayz-a nie instalnac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 16:39 
Cytuj  
Właśnie wrzucam na youtuba letzgaya z zakładania bazy. Chłopaki nazbierali trochę sprzętu przez ostatni tydzień :D
A Oyci3c to miękka fujara i carebearek, bo nie chciał się spotkać :(

Przyznać się - kto z forum jeszcze gra? Delux? I jakiś dwóch innych typków z drętwymi nickami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 16:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Właśnie wrzucam na youtuba letzgaya z zakładania bazy. Chłopaki nazbierali trochę sprzętu przez ostatni tydzień :D
A Oyci3c to miękka fujara i carebearek, bo nie chciał się spotkać :(

Przyznać się - kto z forum jeszcze gra? Delux? I jakiś dwóch innych typków z drętwymi nickami.


Tylko wrzuc moze troche pozniej co? :D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 18:37 
Cytuj  
a btw. reszty, wbijajcie i chodzcie na fragxperts :)

Bedzie ciekawiej ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 18:43 
Cytuj  
W DayZ standalone powinni dac wbudowany mechanizm do wrzucania na yt ;] chyba tez cos zagram.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 21:29 
Cytuj  
Pro akcja w NE lotnisku - Gnoyek dostał ode mnie z SVD po czym się lognął ^^
Tłumaczył, że przed zombie uciekał.
Wrócił, zaszedł nas od tyłu a Delux go ruchnął.
No i koleżka porzucał bluzgami i ragequitnął ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 22:04 
Cytuj  
Cóż za lama, powinien dostać banana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 23:05 
Cytuj  
A Gnoyek na to:

Cytuj:
Nie wiem co słyszałeś ale opiszę ci to bo panowie lubią koloryzować jak zabiją kogoś

Jestem na krasno z 6k krwi i z enfieldem. Biegne na lotnisko wypatrując łanię. Nagle dostaje strzał z dmr krwawie nie mam bandaża i uciekam do baraku. Siedze w nim i zrobiłem szybkiego loga i wróciłem spowrotem do baraku nawet nie minęła 1minuta. Znalazłem bandaż zabandażowałem się zostało mi 3k krwi.

Na czacie wywołuje zamieszanie aby noobki zaczęli pisać jacy są oni super duper wspaniali a w tym czasie sobie ich flankuje jak podniecają się że mnie drasnęli.

No nic wbiegam na górkę widzę typka w ghillie. I trudno trafić przez przyrządy przy 3k krwi i szarym ekranem i trzesącymi sie dłońmi, ale ok jebać to. Pakuje cały magazynek (połowa nie trafione) koleś wali z mk moda prawie cały magazynek do mnie i nie trafia. Kończy mi sie mag stoje przy drzewie przeładowałem i zacząłem na nowo strzelać. Lecz pech chciał ,że kula mnie dorwała i tego typa też bo widziałem jak upadał tylko że on miał 12k a ja 3 więc on miał pewnie klepsydre...

Później zaczął się proces chwalenia siebie jacy to oni są pro i wogóle, dosłownie jak czarne małpki z Hameryki (tak specjalnie przez H). Nic zdarza się padłem to padłem

No ale na ostudzenie entuzjazmu kolegi o nicku Delux to na pocieszenie podam ,że udało mu się tylko raz mnie zabić.. Niech sobie przypomnie ile razy padł ode mnie , beczera i evolutiona.. Raz aż mi się go przykro robiło..


Aaaa i pozdro dla świeżego gracza o nicku roball który twierdzi że kiedyś do mnie strzelał (no chyba kolego w twoim śnie) i dałem mu alt i f4.
Jak już powtarzałem w walce nie uciekam jak inni. (tak kolega deluxa) robił alt i f4 niech wypowie się mpoz czy ktoś tam.

Raz w elektro na górce jak przygwoździło mnie dwóch graczy i wywaliło mnie to nawet mimo tego że wiedziałem ,że na starcie dostane to się zalogowałem i sie nie myliłem... Wywaliło mnie to wszedłęm i wyjaśniłem sytuacje...

Hmm nie wiem ale już chyba wyczerpałem temat dostatecznie


urwa miałem się uczyć, a takie fajne posty... tak kusi żeby zagrać...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.