mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 22:07 
Cytuj  
tales to tales , trzeba lubic

ja lubie , bo jest dynamiczny combat , do tego taktyczny , no i te okrzyki
light pillar cannon! , double slash! , sword cut ! ...powoduja banana na mojej gembie :)

fabula tales nie dla kazdego jest strawna bo dotyka szeregu plaszczyzn natury etycznej z naszego swiata

dowod ze zbyt rozlegla fabula moze sie nie podobac to Radziu i Xenogears:)
nie widzialem w rpg tyle watkow prowadzonych naraz i wlasciwie z gry to sie nie dowiesz nawet 30% odpowiedzi na pytania

mark serio jak nie widziales tej gry na soczystych 42 calach to chociaz zobacz trailerki hd z walki z bossami , to jeden z najlepszych rpgow tej generacji ...problem w tym ze konkurencji to duzej nie ma w porownaniu do ps2 dajmy na to gdzie byl constant flow jrpg

grafika to piekny cell shading nie wiem o co ci chodzi , ja wiem ze ps3 generuje tyle wielobokow ze az ekran sie wybrzusza ale tez bez przesady :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 22:30 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
... no i te okrzyki
light pillar cannon! , double slash! , sword cut ! ...powoduja banana na mojej gembie :)


Obejzyj sobie Tengen Toppa Gurren Lagann

@ Mendol: nie rozumiem ? Informacje jakie dostarczam ? tzn to ze czasami pierdole bez lekow albo chujowo sie czuje ? Niestety leki te uzalezniaja i jak ich z rana nie wezme to reszte dnia czuje sie kompletnie chujowo. Jezeli chcialbys znac efekty, to one pojawiaja sie dopiero po 2-4 tygodniach odkad zaczniesz je brac, i nie jest to jakas poprawa humoru etc. jedynie impuls do dzialania, poprostu masz silny impuls by cos robic. niestety bez tego to nawet nie widze sensu by wstac z lozka, jesc etc...

@mareczek niestety pl weszla do ue 5 lat temu, ja depresje mam juz dobre 9 lat :( anyway, mowie depresje ale to tez nie jest tak ze to tylko depresja, towrzyszy kilka innych zaburzen, ale nie widze sensu tutaj ich znowu wymieniac.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 22:41 
Cytuj  
to moze czas wrocic do zakladu zamknietego i tam zostac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 22:42 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tales to tales , trzeba lubic

ja lubie , bo jest dynamiczny combat , do tego taktyczny , no i te okrzyki
light pillar cannon! , double slash! , sword cut ! ...powoduja banana na mojej gembie :)



Hehe, no ma to swoj urok :) Tak samo w Star Ocean :] Te 2 serie dziela jeden z lepszych systemow walki jak dla mnie. Inny bardzo dobry to seria Shadow Hearts, ale to juz inna historia ;)

Aldatha napisał(a):
tales to tales , trzeba lubic
dowod ze zbyt rozlegla fabula moze sie nie podobac to Radziu i Xenogears:)
nie widzialem w rpg tyle watkow prowadzonych naraz i wlasciwie z gry to sie nie dowiesz nawet 30% odpowiedzi na pytania


Wina niedopowiedziec to niestety pociety dysk 2 i zarzucenie calego projektu space opery, ktora miala powstac (jak wiadomo Xenogears mialo byc 6ta czescia serii, kolejnosc ala StarWars) Jedynie co nam pozostanie to cieszyc sie informacjami o calym projekcie zawartymi w PerfectWorks :(

Btw. Ciekawe efekty mozna uzyskac teraz emulujac psx uzywajac shader'ow. Przyklad XG wlasnie :) :
http://img339.imageshack.us/img339/483/12kc6.png
http://img218.imageshack.us/img218/7503/46566604nf8.png

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 23:36 
Cytuj  
Tales of Vesperia mecze od 42 godzin mam 61 lv jestem na etapie gdzie Estelis coś tam konwertuje mane i zamieniają Entelacele w w duszki (1 jest Undini fajne nawiązanie do innych gier z cyklu Tales...). Dużo jeszcze do końca?? Bo naprawdę zaraz się poddam długa gra super sprawa ale.... mam kilka innych gier do pogrania a zasady nie zaczynam nowej dopóki nie przejdę starej :wink:

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 17:39 
Cytuj  
Nie mogłem się powstrzymać przed wklejeniem tego tutaj, bo z artykułu jasno wynika, że Kabraxis i reszta fanboji ma rację..

Microsoft po raz kolejny został oskarżony o sprzedawanie wadliwego produktu - Xboxa 360. Tym razem pozew złożył mieszkaniec staniu Illinois, którego konsola odmówiła współpracy po około roku użytkowania i nie była już objęta gwarancją. Ponieważ jednak przyczyną awarii nie był słynny Czerwony Krąg Śmierci, klient musiał zapłacić za naprawę 99 dolarów. Bardzo się jednak zdenerwował faktem, że Microsoft nie chciał powiedzieć mu, co zepsuło się w jego konsoli. Poza tradycyjnym w tego typu sprawach odszkodowaniem, powód domaga się także by sąd zakazał firmie sprzedaży Xboxa 360. Poza tym ma też nadzieję doprowadzić do procesu zbiorowego przeciwko Microsoftowi. Nie sądzę by miał szansę na wygraną, a nawet jeśli to pewnie skończy się to ugodą i pokaźną sumą na jego koncie, bo na zakończenie sprzedaży flagowej konsoli MS na pewno sobie nie pozwoli. Jak na razie firma nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie.



Jestem w szoku, konsola się zje.. zepsuła dopiero po roku użytkowania i nie był to rrod, więc nie jest to sprzęt tak zawodny jak wszyscy dookoła sobie wymyślili...
aczkolwiek nie mamy informacji ile rrodów miał ten egzemplarz w czasie tego roku

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 23:37 
Cytuj  
Moja od prawie 2 lat już chodzi i nie miałem nigdy żadnego problemu, za to z PS3 ciągle miałem jazdy że się zawieszał, i filmy na Blue-ray zacinały. Microsoft najnormalniej w świecie powinien przedłużyć gwarancje konsol do 3 lat i było by po problemie.

2 Sprawa może mu wcisnęli ze sklepowych magazynów jakąś "starą" czytaj pierwszą wersje Xboxa, a te to muszę przyznać się sypały, najczęściej w ciągu pierwszych miesiącach użytkowania więc nie było problemów, zanosiłeś do sklepu i dawali nową od ręki, wiem bo osobiście miałem taki przypadek.

W chwili obecnej stoi u mnie już trzeci Xbox 1 miał jakiś defekt, dostałem 2 wersje 20gb ne miałem z nim żadnych problemów baaa sprzedałem na Allegro wysłałem do polski i do dziś temu człowiekowi działa więc 3 lata bezawaryjnej pracy, teraz mam wersje 60gb i nie zanosi się na żadne rewolucje.

O awaryjności Xboxa najbardziej pierdolą ludzie co wydali na niego pieniądze przerobili go tracąc przy tym gwarancje a on się zepsuł, gdyby PS3 dało sie przerobić też pewnie słyszało się o ich "dużej awaryjności".

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 00:56 
Cytuj  
U mnie w kafejce internetowej XboX Elite chodzi do dzis bez wizyty w serwisie a PS3 rozwalilo sie przez porysowana plyte z GTA 4 i musialo odwiedzic serwis. Skonczylo sie na wymianie Plyty glownej.

NO ale mareczek wie lepiej... w koncu to jego pierwsza konsolka... musi byc zajebista bo by sie powiesil.

No i po raz kolejny poprosze o cytowanie ZRODLA. Pewnie bezskutecznie bo w koncu to Mareczek karmil nas tutaj newsami o skonczonym w 100% GT5 (heherehe...) i premierze FF13 w tym roku na jesien posilkujac sie jakims zapyzialym Sklepikiem internetowym.

Podsumowujac... Chuja warte sa twoje "newsy" tak samo jak i cala twoja wiedza o grach na konsole i o samych konsolach co zastalo ci juz udowadnione w tym temacie i nie tylko XXX razy.

Podsumowujac x 2 jestes bucem jakich malo i 500 razy wole wymienic poglady na temat gier z Mendolem chociaz nasze poglady roznia sie wlasciwie calkowicie niz z takim ignorantem jak Mareczek ktory kupil sobie PS3 i napierdala newsami jakby pozjadal wszystkie rozumy na swiecie. Weak jak chuj jak to mowia.

Zeby nie byc gorszy niz forumowy klaun od konsol aka Mareczek tez jebne newsem ktory znakomicie odzwierciedla sytuacje na rynku i napawa mnie nadzieja ze jednak ludzie nie lykaja jak kretyni wszystkiego z napisem "SONY". Na szczescie.

Kod:
Koncern Sony opublikował swoje wyniki finansowe za okres kwiecień-czerwiec 2009 r. Poza wykazaniem straty netto na poziomie 390 mln dolarów firma podała też statystyki sprzedaży swoich produktów. Sprzęt, który najbardziej nas interesuje – konsole marki PlayStation, w znacznym stopniu przyczynił się do nieciekawej sytuacji japońskiego giganta.
W ciągu trzech rozpatrywanych miesięcy PlayStation 3 rozeszło się na całym świecie w liczbie 1,1 mln egzemplarzy. To o pół miliona mniej niż jeszcze rok temu i o 100 tys. mniej, niż w analogicznym okresie wyniosła sprzedaż Xboksa 360. Jeszcze bardziej niepokojące okazały się wyniki osiągnięte przez PSP. Handheld Sony znalazł tylko 1,3 mln nabywców, czyli aż o 2,4 mln (65%) mniej niż w okresie kwiecień-czerwiec 2008.
 


 
Spośród konsol PlayStation najlepiej sprzedawało się ostatnio... PS2. Najpopularniejsza platforma w historii Sony zanotowała 100-tysięczny wzrost sprzedaży i ostatecznie osiągnęła pułap 1,6 mln sztuk w rękach zadowolonych klientów.
Nie przełożyło się to niestety na zainteresowanie grami na PS2 – ich sprzedaż spadła z 19,3 mln w kwartale roku ubiegłego do 8,5 mln obecnie. Także PlayStation 3 nie może pochwalić się sukcesami w zachęcaniu nabywców do kupna rozrywkowych produktów (spadek sprzedaży gier o 35%, z 22,8 mln sztuk do 14,8 mln). W obliczu tych danych kwartalna sprzedaż tylko 8,3 mln pozycji na PSP (czyli 3,5 mln mniej niż rok temu i o 200 tys. mniej niż obecnie na PS2) nie robi już wielkiego wrażenia.
Dywizja Sony, która zajmuje się sprzedażą PlayStation oraz m.in. komputerów VAIO, wygenerowała o 37,4% mniejsze obroty niż rok temu (na poziomie 2,6 mld dolarów), głównie z powodu spadku sprzedaży gier i wymienionych wyżej notebooków. Mając na uwadze problemy również w innych segmentach (m.in. telewizorów Bravia), analitycy Sony prognozują, że do końca roku fiskalnego (wypadającego 31 marca 2010 r.), koncern może zanotować straty operacyjne na poziomie 1,16 mld dolarów, co postawi go w niewygodnej sytuacji wobec konfrontacji z Samsungiem i Panasonic. Na razie prezes Sony, Howard Stringer, zdecydował o zamknięciu ośmiu fabryk firmy oraz redukcji etatów o 16 tys. stanowisk na całym świecie.


Source - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47619
Jak ktos chce to napewno znajdzie glebsze zrodlo jakby mu GOL nie odpowiadal. :) Ten news w 100% obrazuje jak zajebiscie sprzedaje sie wasza super konsola i gry na nia. I jest to w 100% skutkiem zajebiscie chujowej od poczatku polityki Sony - niczego wiecej. SPrawdzaja sie moje skromne przewidywania i sorki ale nigdy nie doczekamy sie "roku PS3" - poprostu sprzet jest za bardzo lipny - nawet jesli kiedykolwiek sie "rozkreci" to na horyzoncie bedziej uz nowa generacja sprzetu. Takie wyniki finansowe bardzo szybko "zweryfikuja" pierwotny 10letni plan Sony. Kto mial kupic PS3 i jakiekolwiek gry na nia to juz kupil a i tak 75% ludkow kupilo ja jako najtanszy odtwarzacz BluRay na rynku o czy m swiadzczy min sprzedaz gier. W tym momencie stacjonarne BluRay kosztuje 500 PLN a PS3 1,5k wiec..... heherehe.
Jedyne co moze na serio pomoc w tym momencie tej konsoli to bardzo szybka premiera GT5, GOW3 i FF13 zanim reszta ludzie nie wkurwi sie calkowicie na przesuwane w nieskonczonosc premiery plus PIRATY. Tak dobrze czytacie... PIRATY. Plus obnizka cen konsoli bo juz rok temu jej cena byla dosc nieadekwatna do mozliwosci oferowanych przez sprzet.

Smiem twierdzic ze jako iz w tej generacji Sony jedzie jeszce na fanbojstwie i popularnosci marki PlayStation to w nastepnej generacji konsol moze dostac bardzo srogi wpierdol od MS i Ninny (ktore i tak robi sobie co chce). I dobrze bo ta firma ma zajebista tendencje do "spoczywania na laurach" i moze te straty czegos ich naucza.

No Mareczku - czekam na odbicie pileczki. PLZ.

PS. Kazdy dokniety tym newsem fanboy PS3 niech mnie nie flamuje chyba ze czuje ze musi. Ten post jest poprostu odpowiedzia na wyciagniete z dupy "newsy" i rewelacje mareczka dotyczace XBOXA360, ktore w 99% sa poprostu bredniami oraz sa proba zachecenia go do MERYTORYCZNEJ dyskusji.

Im waiting. No i czekam na "rok PS3" - juz 3 lata. :)

PS2. Kazdy ktory zachce mnie flamowac niech zauwazy ze ja nie rozpatruje w tym momencie zagadnienia "mi gra sie dobrze i mam to dupie" bo mnie samemu na PS3 gra sie dobrze bo jest pare fajnych gierek. Staram sie patrzec na sytuacje na rynku z szerszej perspektywy bo mnie to poprostu interesuje. I jesli w takim kierunku potoczy sie konwersacja w tym temacie to jestem gotowy "popolemizowac". :P
Bo szczerze mowiac temat jest i na czasie i dosc ciekawy ze wzgledu na dosc ostra w tym momencie (czego jeszce 3 lata temu nie mozna bylo powiedziec bo Sony poprostu konkurencji nie mialo) konkurencje oraz wiele faili z OBYDWU (i SONY i MS zeby nie bylo) stron.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 06:20 
Cytuj  
nawet jak zmodujesz konsole to co? , zrzucasz gry na dysk i nie ma problemow z napedem , ms przerzuca wiekszosc swoich sil na natal
(z hiszp. "rodzinny") i dobrze na tym wyjda bo amerykanie uwielbiaja takie pierdoly , pozatym sprzedalo sie tyle xboxow ze jeszcze dlugo nie wydadza nowej konsoli , wiec obaw z jedynka nie ma , sa bezpodstawne

ps3 musi kosztowac bo technologicznie to zabawka na 5-6 lat do przodu, do tego br
wersja slim moze by i sciela cene o te powiedzmy 20% ale i tak nie przebija arcade hdmi + zmodowany hdd gdzie za 600 zl masz next gena z hd capabilities

ms daje na rrod gwarancje do 3 lat

przerobki wlasciwie zostawiaja z graniem w sp , gdzie wiekszosc gier obecnie robi sie pod mp, komfort grania na live gdzie mozesz wylapac banzoriusza w kazdej chwili nie jest duzy :)

mniej wiecej dlatego pierdoly z psn robia taka furore


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 06:59 
Cytuj  
przez 2? lata nie wylapalem bana. wiekszosc moich znajomych rowniez.
troche wiec to pieprzenie jest. jak masz pecha to cie 'zlapia'.

kabraxis ps3 ludzie kupia w promocji z uncharted 2, gt5, ff, wk.
x360 80% ludzi kupuje po to bo da sie przerobic. gdyby ms nie byl taki uparty i zamiast hd dvd sprzedawal teraz br do x360 po 100$ to bylby hit. i przypuszczam, ze jeszcze wiecej ludzi kupiloby x'a. obydwie firmy popelniaja bledy, albo nam sie tak wydaje. przypuszczam, ze pracuja tam ludzie madrzejsi od nas.

a jesli chodzi o mozliwosci sprzetu. gearsy na x'a wygladaja faktycznie ladnie.
ale uncharted, mgs, gt, motorstorm jak dla mnie wygladaja zajebiscie.
i tu widze roznice w 'sprzecie'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 07:36 
Cytuj  
Kabraxis zrozumiala jest Twoja frustracja Mareczkiem ale..

U mnie w kafejce internetowej XboX Elite chodzi do dzis bez wizyty w serwisie a PS3 rozwalilo sie przez porysowana plyte z GTA 4 i musialo odwiedzic serwis. Skonczylo sie na wymianie Plyty glownej.

GT4 jest na PS2. Chyba, ze mowa o pierwszym modelu PS2 z 40GB HDD, ktory wspieral obsluge gier z PS2.

Source - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47619

rofl. GOL, gg.

SPrawdzaja sie moje skromne przewidywania i sorki ale nigdy nie doczekamy sie "roku PS3" - poprostu sprzet jest za bardzo lipny - nawet jesli kiedykolwiek sie "rozkreci" to na horyzoncie bedziej uz nowa generacja sprzetu. Takie wyniki finansowe bardzo szybko "zweryfikuja" pierwotny 10letni plan Sony. Kto mial kupic PS3 i jakiekolwiek gry na nia to juz kupil a i tak 75% ludkow kupilo ja jako najtanszy odtwarzacz BluRay na rynku o czy m swiadzczy min sprzedaz gier. W tym momencie stacjonarne BluRay kosztuje 500 PLN a PS3 1,5k wiec..... heherehe.

Konsola kosztuje 1399 w zestawie z jakas gierka (czyli -kolejne 100-199 w zaleznosci od tytulu). W PS3 nie ma najtanszego odtwarzacza BlueRay tylko jest odtwarzacz SONY. Argument z dupy, plx.

Moze i 10letni plan SONY, ktory i tak wygra tez wyscig bo wyprodukowali konsole przyszlosciowa. Na temat XBOXA wszystko juz zostalo powiedziane. Jedyna szansa to nowy model z napedem BR ew. zewn naped. Tylko ja nie chce kolejnego pudla bo juz mam konsole? Think.

Jedyne co moze na serio pomoc w tym momencie tej konsoli to bardzo szybka premiera GT5, GOW3 i FF13 zanim reszta ludzie nie wkurwi sie calkowicie na przesuwane w nieskonczonosc premiery plus PIRATY. Tak dobrze czytacie... PIRATY. Plus obnizka cen konsoli bo juz rok temu jej cena byla dosc nieadekwatna do mozliwosci oferowanych przez sprzet.


Czyli piraty sa tym co napedza konsolowy biznes? No moze tylko zauwaz jedna rzecz - firmy ZAWSZE zarabialy (i zarabiaja) nie na konsolach tylko na sofcie i supporcie. Wartosc sprzetu ma sie ni jak do jego "mocy" na rynku. Znowu pierdolisz nie znajac faktow oraz konsolowego rynku.

Powtorze jeszcze raz, moze zrozumiesz: firmy produkujace konsole nie zarabiaja na samych konsolach stad tak niskie ceny. Ty patrzysz tylko pod katem np. napedu BR w SONY - ja patrze na 100 innych dodatkowych rzeczy.

No Mareczku - czekam na odbicie pileczki. PLZ.

Eee, wyrecze go bo tez momentami nie chce mi sie jego czytac. Nawet czesciej niz rzadziej :(

PS. Kazdy dokniety tym newsem fanboy PS3 niech mnie nie flamuje chyba ze czuje ze musi. Ten post jest poprostu odpowiedzia na wyciagniete z dupy "newsy" i rewelacje mareczka dotyczace XBOXA360, ktore w 99% sa poprostu bredniami oraz sa proba zachecenia go do MERYTORYCZNEJ dyskusji.

Ale Ty podajesz rownie z dupy argumenty co Marek. Sup?

Im waiting. No i czekam na "rok PS3" - juz 3 lata.

A ja sie doczekalem bo sobie ta konsole kupilem i dla mnie to jest rok PS3. Moglem kupic kazda inna konsole - wybralem PS3, i co?

PS2. Kazdy ktory zachce mnie flamowac niech zauwazy ze ja nie rozpatruje w tym momencie zagadnienia "mi gra sie dobrze i mam to dupie" bo mnie samemu na PS3 gra sie dobrze bo jest pare fajnych gierek. Staram sie patrzec na sytuacje na rynku z szerszej perspektywy bo mnie to poprostu interesuje. I jesli w takim kierunku potoczy sie konwersacja w tym temacie to jestem gotowy "popolemizowac".
Bo szczerze mowiac temat jest i na czasie i dosc ciekawy ze wzgledu na dosc ostra w tym momencie (czego jeszce 3 lata temu nie mozna bylo powiedziec bo Sony poprostu konkurencji nie mialo) konkurencje oraz wiele faili z OBYDWU (i SONY i MS zeby nie bylo) stron.


Eeee no ok, ale bardziej obsmarowywujesz PS3 niz poruszasz ww. temat. Mi to wisi, jeden obsmaruje mnie, ze jezdze Renault, a drugi poklepie. Ale nie lubie bezmyslnego cytowania (jeszcze GOL rofl) i potem podawania argumentow "na logike" (vide piraty), ktore nie maja rzeczywistego odbicia.

Acha, nie flamikuje ^^

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 07:41 
Cytuj  
Cytuj:
U mnie w kafejce internetowej XboX Elite chodzi do dzis bez wizyty w serwisie a PS3 rozwalilo sie
- a u mojego znajomego to Fiat już nie był naprawiany 4 lata a Merc co chwilę jest na warsztacie :D - czujesz ten klimat ?

Spadek sprzedaży mimo wszystko połączył bym z kryzysem, który bądź co bądź odbił się czkawką praktycznie wszędzie. Zauważ, że praktycznie w każdej branży w której występują dobra podobne robiące to samo ale do kupienia w różnych cenach oraz oferujące inną jakość oraz "wyposażenie" (się to oligopol chyba zwało) najbardziej po dupie nie dostał sprzęt najtańszy lecz ten ze średniej i wyższej półki (Fiat, Hyundai, Skoda przykładowo - mają się ok ale już przykładowo Toyota, BMW czy wyższe modele VW mają się troszkę gorzej).

Oczywiście konsola nie jest bez wad aaa tym bardziej jej otoczka marketingowa. Sony za dużo pierdoli (i za dużo naobiecywało) a za mało robi, niestety widać, że zupełnie nie poradzili sobie ze SZCZEKAJĄCĄ KONKURENCJĄ. Niestety nawet najgłupsze kłamstwo często powtarzane staje się prawdą - i w ten sposób PS3 zostało również pojechane. Bo skoro czytasz coś w kółko a nie masz bladego pojęcia na dany temat to w końcu uwierzysz w to co klepią na forach, blogach itp itd. Tak było przykładowo z PS3-GRILL - konsola została przedstawiona w postaci grilla (ciepło, grzanie itp) i bóg jeden wie dlaczego nagle zrobiło się głośno, że PS3 się bardzo grzeje co jak wiemy jest totalną bzdurą :D. Za krótki kabel do ładowania pada też był niezły swojego czasu.

Cytuj:
Jedyne co moze na serio pomoc w tym momencie tej konsoli to bardzo szybka premiera GT5, GOW3 i FF13
- TRUE DAT ! Nie ma dyskusji. Z obniżką również się zgadzam.

Cytuj:
Mareczek karmil nas tutaj newsami o skonczonym w 100% GT5 (heherehe...)
- jakoś z początkiem tego tygodnia Kazunori Y w jednym z wywiadów wychlapał, że GT5 jest już skończone (nie, że mogą jeszcze "poliszować" czy coś dokładać - po prostu powiedział, że GT5 jest skończone - jeśli kłamał to chińskiej klątwy - obstawiam, że data premiery padnie na TGS jak w wypadku poprzednich GT)

Cytuj:
Smiem twierdzic ze jako iz w tej generacji Sony jedzie jeszce na fanbojstwie i popularnosci marki PlayStation to w nastepnej generacji konsol moze dostac bardzo srogi wpierdol od MS i Ninny (ktore i tak robi sobie co chce). I dobrze bo ta firma ma zajebista tendencje do "spoczywania na laurach" i moze te straty czegos ich naucza.
- wolę jednak, żeby robili swoje - nigdy "mniej na rynku" nie znaczy lepiej.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:23 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kabraxis zrozumiala jest Twoja frustracja Mareczkiem ale..

U mnie w kafejce internetowej XboX Elite chodzi do dzis bez wizyty w serwisie a PS3 rozwalilo sie przez porysowana plyte z GTA 4 i musialo odwiedzic serwis. Skonczylo sie na wymianie Plyty glownej.

GT4 jest na PS2. Chyba, ze mowa o pierwszym modelu PS2 z 40GB HDD, ktory wspieral obsluge gier z PS2.


FAIL! l2r :(
odrazu widac ze wychodzi z ciebie fanboi sony :(

Oyci3C napisał(a):


http://kotaku.com/5326121/ps3-psp-sales ... -sales-up-
http://kotaku.com/5326122/sony-game-bus ... 18-percent
http://www.eurogamer.net/articles/plays ... for-sony_0

starczy ? czy moze chcesz wiecej ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 10:18 
Cytuj  
daj wiecej.
i przy okazji wklej statystyki sprzedanych/spiraconych gier na x360.
no i pochwal sie ile oryginalow sam masz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 10:38 
Cytuj  
ps3 jest chujowe, xbox ftw


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 11:01 
Cytuj  
xbox jest chujowy, ps3 ftw


_________________
...

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 11:17 
Cytuj  
Eleeist ma racje a Aenima blefuje :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 11:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ps3 musi kosztowac bo technologicznie to zabawka na 5-6 lat do przodu, do


Seriously za 5 lat to ja juz nowa konsole poprosze.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 11:46 
Cytuj  
Za 5 lat to bedzie x720 - wiem ze to nic pewnego, ale ms to nie garaz tylko potezna korporacja, ktora juz zapewne pracuje nad nowa konsola.

Ja mialem x360 20GB od 2006 roku, najpierw oryginaly, potem flash i oryginaly + pozyczane piraty, nigdy nie mialem problemow, nawet gdy konsola chodzila po 12-15h dziennie.

Teraz kupilem sobie x360 elite bez flasza i napierdalam na oryginalach i nie mam zamiaru kupowac ps3, ktore juz mialem i jedyne co obejrzalem na b-r to casino royale~~.

Zadnym fanboyem x360, czy tez ps nie jestem, chociaz zawsze mialem konsole sony, to jednak teraz jakos x bardziej mi pasuje.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 12:17 
Cytuj  
nie no jak wejdzie nastepna generacja to ps3 moze bedzie sie sprzedawac niezle... ale wtedy w obiegu beda glownie uzywki i piraty....


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.