mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:06 
Cytuj  
Przecież zakładając, że ty jesteś dobry, to twój team ma szansę tylko na 4 słabych graczy, a przeciwny na 5.
Co do premade, to masz rację. Gra rozwija full skrzydła gdy masz swoją drużynę. Zresztą Bizz sam podkreślał, że HotS nie jest dla singli, którzy chcą powiększyć sobie e-penisa ownując samotnie wszystko, co się rusza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:16 
Cytuj  
A ja wczoraj w quick match zagrałem 5 meczy Falstadem i 5 wygranych. RNG is a bitch ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:20 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Przecież zakładając, że ty jesteś dobry, to twój team ma szansę tylko na 4 słabych graczy, a przeciwny na 5.
Co do premade, to masz rację. Gra rozwija full skrzydła gdy masz swoją drużynę. Zresztą Bizz sam podkreślał, że HotS nie jest dla singli, którzy chcą powiększyć sobie e-penisa ownując samotnie wszystko, co się rusza.


Nie ważne wtedy czy ja jestem dobry czy nie- 3-4 graczy których to jest powiedzmy 5 gra łącznie u mnie i robi się loteria , czy przecziwnik bardziej ogarniętych noobów czy ja .

Właśnie to jest największy błąd HOTS >w moba zebranie ogarniętego teamu z którym chce się grać (jak takiego nie masz)- jest naprawdę ciężkie , biorąc pod uwagę community, którego średnia wieku będzie pewnie oscylowała w okolicy 17.

Przykład> ostatnio 4 Polaków zaprosiło mnie do swojego teamu , grają ze sobą już jakiś czas(nawet całkiem ok pod względem gry)...Ale ... większość czasu opowiadali sobie o pracy w Mcdonald i KFC gdzie wszyscy zapierniczają, dodatkowo poziom rozmów był jaki był> po 5 grach już tego znieść nie mogłem:)


zabloeq > to już nie chodzi o W/L ale o to jak te gry wyglądają z nowymi graczami w składach...Gracze z większym doświadczeniem mogą załamać ręce tylko bo ani to przyjemne nie jest gra gdy 3/4 twojego zespołu nie wie o co chodzi na mapie ani sensowne bo sam nowych rzeczy sie nie nauczysz ani nie rozwiniesz umiejętności.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:25 
Cytuj  
Farin trza po prostu grać ze znajomymi albo szukać innych ludzi. Niekoniecznie w PL. Ja sam póki co mam dopiero 15lvl ale ogarniam w miarę ale jednak czasami łapie się za głowę co ludzie robią. No wszędzie się nooby zdarzają. Ja dalej szukam kogoś z kim by można pograć.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:28 
Cytuj  
Wedlug mnie w każdym moba grając samemu to loteria, jak w każdej grze team based.

Ogolnie zaluje, ze jest mało gier 1vs1 albo bardziej deathmatch.


_________________
.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:32 
Cytuj  
Taki urok gier z ograniczonym dostępem. Ja swojego czasu dosyć szybko dostałem inva do Doty2 za wypełnienie ankiety. Wtedy też był bardzo ograniczony dostęp i matchmaking by nie tracić czasu, wrzucał prosów i newbies do jednej puli. Wiadomo, jak to się kończyło.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:34 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Taki urok gier z ograniczonym dostępem. Ja swojego czasu dosyć szybko dostałem inva do Doty2 za wypełnienie ankiety. Wtedy też był bardzo ograniczony dostęp i matchmaking by nie tracić czasu, wrzucał prosów i newbies do jednej puli. Wiadomo, jak to się kończyło.

ale tam mmr byl zresetowany później> a my pracujemy już na przyszłość:P

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:42 
Cytuj  
Tego nie wiemy. Na 100% będą sezony dla Hero League, a być może nawet i przebudowany cały system rankingowy. Dopiero zaczęła się beta i wiele może się wydarzyć:) Z Quick Match też może być różnie. Jedyne, co wiemy, to nie powinno być wipe kont, chyba że pojawi się jakaś krytyczna sytuacja, która będzie tego wymagać.

Ps. Osobiście wolałbym system rankingowy podobny do tego ze Starcrafta lub LoLa. Ten z HS średnio mi się podoba.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:48 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Tego nie wiemy. Na 100% będą sezony dla Hero League, a być może nawet i przebudowany cały system rankingowy. Dopiero zaczęła się beta i wiele może się wydarzyć:) Z Quick Match też może być różnie. Jedyne, co wiemy, to nie powinno być wipe kont, chyba że pojawi się jakaś krytyczna sytuacja, która będzie tego wymagać.

Ps. Osobiście wolałbym system rankingowy podobny do tego ze Starcrafta lub LoLa. Ten z HS średnio mi się podoba.


Najważniejsze żeby system działał i np załóżmy ze mamy dywizje to aby 1 mogla grac z max. 2 , 2 z max 3 etc.
Albo zamknąć wszystkich w danych dywizjach /rankach etc i zeby między sobą grali tylko :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:48 
Cytuj  
Cytuj:
Co do premade, to masz rację. Gra rozwija full skrzydła gdy masz swoją drużynę.


No... tak jak wszystkie gry tego typu.
Od BLC, przez Deadbreedy, Demigody, Rise of the Immortale po SMITE, LoLe i Doty.

Zaleta HotSa jest to ze jak masz znajomych co nigdy w MOBA nie grali, a powiem wiecej, zadnej gry RTS nie ruszyli, mozna im dac HotSa i jako tako sobie poradza po kilku minutach.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 10:02 
Cytuj  
Podobnie jak z piłką nożną. Każdy zna jej proste zasady i potrafi kopnąć piłkę, ale nie każdy zostaje Ronaldo czy Messi:P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 14:40 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Cytuj:
Co do premade, to masz rację. Gra rozwija full skrzydła gdy masz swoją drużynę.


No... tak jak wszystkie gry tego typu.
Od BLC, przez Deadbreedy, Demigody, Rise of the Immortale po SMITE, LoLe i Doty.

Zaleta HotSa jest to ze jak masz znajomych co nigdy w MOBA nie grali, a powiem wiecej, zadnej gry RTS nie ruszyli, mozna im dac HotSa i jako tako sobie poradza po kilku minutach.


Poradzić poradzą w sensie będą klikać po mapie i ginąć. Zanim ogarną skille/talenty swojego hero i pozostalych, nauczą się co i jak działa etc to troche zajmie... Każdy hero ma inny stopień trudności, są różne mapy(a bedzie więcej). Owszem niektórzy hero w docie jak np invoker albo meepo wymagają skilla i szacun dla ludzi którzy ich wymasterowali ale dla mnie liczy sie fun.

Zobaczymy co HoTS pokaże za kilka miechów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:09 
Cytuj  
Obrazek

Ta RNG:d


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:13 
Cytuj  
jak można w takich grać mieć ustawiony język polski :x


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:18 
Cytuj  
No boli w oczy. Jasne jest ze w czyms takim wiekszosc napisów na ekranie to nazwy wlasne (hero, skille, itamz w innych grach, lokacje), które wymyslane byly w jednym jezyku, zeby poza znaczeniem jeszcze jakoś to brzmiało.


BTW, Jako kills liczy Kill+assist?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:20 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
jak można w takich grać mieć ustawiony język polski :x

ZATOKA CZARNOSERCEGO :lol:
JASNOSKRZYDLATY
ZSZYWANIEC

serio, jak możesz grac z j. polskim?

tomugeen napisał(a):
BTW, Jako kills liczy Kill+assist?

chyba tak, niestety. Zszywańcem miałem 29 "takedown'ów".


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 sty 2015, 15:22 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:22 
Cytuj  
Co w tym śmiesznego?
Podaj mi swoją propozycję przetłumaczenia Blackheart's Bay.


Ostatnio edytowano 23 sty 2015, 15:25 przez Vences, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:24 
Cytuj  
Widze ze przeciwnicy mieli cale 0 killi, nie ma to jak gra w ktorej nie ma snowballa 8)

co to jest swoja droga ta mechanika?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:29 
Cytuj  
W Hots moża ustawić wszystkie napisy po Angielsku a np sciezka dźwiękową w jezyku Polskim, czy nawet Rosyjskim (musze sam sprawdzić jak postacie rozmawiają po rosyjsku albo czesku)


_________________
Turbot

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:29 
Cytuj  
To nie jest snowball tylko 2 bardzo nierówne drużyny. Dużo newbies z FP. Do ukształtowania się mmr danego gracza potrzeba zazwyczaj min. 100 gier. Ja wczoraj wyszedłem z podobnego gówna, będąc prawie 4 poziomy w plecy na tej samej mapie.
Mechanika to punktacja za wykonywanie objective'ów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.