mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 23:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to samo myslalem o ufo i paru innych grach w tym roku ;)

nie porównuj, ufo skok na kase. Elementala to juz znamy od dawna bo beta jest tez od dawna. Raczej lepsze niz Civ5 ;p


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 23:37 
Cytuj  
FE testuje od 8 miesięcy z hakiem, jak się nie mylę? Tu nie ma szans na nie wypał. Jedynie co to będą małe bugi (bo nie ma szans ,aby usuneli all na czas). NIe ma żadnego wkurwiającego buga typu kamera w xcomie (duże ufo/budynki).

Ja osobiście na multi nie czekam. Największy power FE to możliwość modowania. Liczę na wyczesane mody (czekam na koło czasu, grę o tron, Lotr itp etc, ba może nawet Final Fantasy TActic...). Tworzenie własnych kampanii(scenariuszy to tez fajna sprawa, na bank pokazą się kampanie z Age of Wonders itp)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 00:29 
Cytuj  
Juz Elementala mieli modowac. Ja spokojnie podchodze do FE.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 06:48 
Cytuj  
Są już mody ofc (do Elementala nie było narzędzi, ale i tak mody ratowały tą gre), ale raptem parę sensownych robionych przez "fachowców". Dopiero jak udostępnia pełne narzędzia(pełna wersja) zacznie się wysyp. Te narzędzia po prostu ułatwią pracę moderom.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 08:33 
Cytuj  
http://forums.elementalgame.com/434380


Posty: 2
Dołączył(a): 21.10.2012
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 08:47 
Cytuj  
Witam (1szy post)

Czy można gdzieś znaleść demko Fallen Enchantress?

Albo czy można gdzieś nabyć grę za okazyjniejszą cenę niż 40 dolców?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 08:56 
Cytuj  
na allegro jest za 99 zl pre purchase.


_________________
.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 14:00 
Cytuj  
Highlander widzę, że grasz w DOTA 2 masz może wejściówkę do bety załatwić ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 14:39 
Cytuj  
Mam, ale juz spora kolejka sie robi.


_________________
.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 16:12 
Cytuj  
Hmm to co byś sobie życzył za betę do DOTY ?:) Bo kurcze kupować teraz to troszkę w/g mnie ryzykowne .. eh


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2012, 16:23 
Cytuj  
Przejdzie na pm y z taką prywatną dyskusja :D

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 11:25 
Cytuj  
Zmiany w finalnej wersji : http://forums.elementalgame.com/434451

New Content

Trogs don't get +1 attack anymore, instead they have the Berserk ability that increases their attack but does damage each turn
Added the tough faction trait, +10% hit points for all units, Yirthril begins with it
Removed the Berserk spell
Curse is reduced from Death 2 to Death 1
Added the Shadowbolt spell (Death 2, does minor damage and reduced the spell resistance of the victim)
Added more tactical maps
Enabled Fallen Enchantress Scenarios
Enabled the Workshop

Bug Fixes

Fixed a missing icon for Zealotry
Fixed the Hurl Boulder ability
Upgrading units correctly costs the full resource costs
You can only select 1 faction weakness for custom factions
Fixed the likelihood of quests (so they will be better distributed instead of getting the Alchemy, Nobleman's daughter and Rats in the Ruin quests all the time)
Fixed floating cloaks
Fixed a pause when using Double Strike with a two handed weapon
Fixed an issue that can cause a quest location to not have a quest
Fixed an issue that could cause naked, headless custom sovereigns when restarting a game
Fixed crash bugs and hangs

Balance Changes

Spears ignore 50% of Defense instead of 33%
Reduced the max growth from Undying Curse from 9 to 5 units
Reduced the level of the named Wilding Shamans slightly and increased their upgraded versions
You can't get a Maul from a Bone Ogre anymore
You won't get crude clubs as loot anymore
Darkling Shamans can cast Shadowbolt
Troll Shamans can cast Curse
Reduced the power of Dirge of Ceresa
Faction traits rebalanced, starting faction points increased from 2 to 3. The factions stay the same, but it makes it more balanced when creating custom factions
Binding faction trait split into Binding (elementals) and the Cult of a Hundred Eyes (trainable spiders)
Enchanters faction trait split into The Decalon (spellbooks and arcane monolith) and Enchanters (magic staves)
Master Scouts faction trait split into Master Scouts (no terrain costs) and Stealth (ignore by monsters)
Heroic, Betrayers, Master Smiths and Slave Lords faction traits cost 2
Removed the blocked buildings from the Slave Lords trait

UI Changes

Fixed typos
Fixed a missing string when trying to equip an accessory if you already have one equipped
Removed the unused context area at the bottom of the custom faction screen
Removed the unshadowed gap at the bottom of the screen when the intro book is up


Posty: 2
Dołączył(a): 21.10.2012
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 20:36 
Cytuj  
Warto kupować teraz na allegro? Czy lepiej poczekać do premiery (klucze do bety będą też działać po premierze)?

Czy możecie się ze mną podzielić opinią o becie? Dobra jest ta gra?

Mimo kompletnego braku balansu, bardzo podobał mi się Master of Magic i Master of Orion 2 (grałem w te tytułu w tym roku), jakkolwiek grałem też w kilka innych 4x, które wydały mi się "niezabawne" i bardziej były męczeniem się z tabelami, niż dawały frajdę z gry. Np. Za Civilizacjami nie przepadam, chociaż Alfa Centauri mi się podobało (poza jednostkami wojskowymi w nim), a C-evo to jedna z moich ulubionych gier (przez zwięzłość i konkretność) w które cały czas pykam.

Jestem skonfundowany, nie chce wywalić stówki na grę, którą tylko zainstaluje i mi się nie spodoba.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2012, 21:12 
Cytuj  
Przejrzyj sobie ten temat i znajdź negatywne opinie na temat tej gry. Co do zakupu poczekaj do 23.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 08:08 
Cytuj  
Niby dzis premiera, a ja sie w rifta wkrecilem kufa


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 10:50 
Cytuj  
Ci co kupili, spodziewam sie od was jakiegos sensownego review dzisiaj!!! Wciaz mysle nad zakupem...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 10:52 
Cytuj  
Moje komentarze i tak pewnie dla większości są nieobiektywne :D , ale i tak coś napiszę (wpierw stestuje kampanie>scenariusze). Finalna wersja zapewne dopiero po 19.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 11:11 
Cytuj  
No łatwiej wypisać wady. Bo zalety bym wypisywał do wieczora.

Do Wad zalicze na pewno - zbyt mało czarów ofensywnych oraz problemy z optymalizacją gry w późniejszych etapach (testowane na 0.990x).


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 11:59 
Cytuj  
CavieZ napisał(a):
No łatwiej wypisać wady. Bo zalety bym wypisywał do wieczora.

Do Wad zalicze na pewno - zbyt mało czarów ofensywnych oraz problemy z optymalizacją gry w późniejszych etapach (testowane na 0.990x).

Tego typu gry zawsze gorzej chodzą w póżniejszym etapie gry. Duża część / cała mapa jest odryta. Jednostek jest dużo więcej, często mapa jest bardziej 'zabudowana'. Tak samo jest w Civilization czy grach 4X. Po prostu komp ma więcej rzeczy do ogarnięcią w późnej części gry niż na początku.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 13:24 
Cytuj  
sula napisał(a):
CavieZ napisał(a):
Tego typu gry zawsze gorzej chodzą w póżniejszym etapie gry. Duża część / cała mapa jest odryta. Jednostek jest dużo więcej, często mapa jest bardziej 'zabudowana'. Tak samo jest w Civilization czy grach 4X. Po prostu komp ma więcej rzeczy do ogarnięcią w późnej części gry niż na początku.


No tak ale bez przesady by w trakcie np walki zwalniało. Nie oszukujmy się grafika nie jest jakaś mega super aby to tak miało działać. Eh sam nie wiem.


Właśnie patrze na Steam i Dostępne: 23 Październik 2012
Ta gra zostanie odblokowana za około 5 godz. :D

Więc za 5h otrzymamy nowy updejt i finalna wersję.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.