mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 13:44 
 
Skyrim to tez ActionRPG, dokladnie takie samo jak ten Reckoning. Jedyna roznica to berdziej "flashy" combat w tym drugim. Przeciez Oblivion to byl wlasciwie Hack And Slash - myslicie ze cos w tej kwestii sie zmieni? Fabula bedzie o napierdalaniu sie ze smokami - no szczyt niesztampowosci w fantasy.
Mysle ze co poniektorzy powinni zdjac swoje rozowe okularki.

Pozatym:

"Nie wszystko. Skyrim prezentuje się wyśmienicie, Wiedźmin 2 prezentuje się zajebiście i jest zajebisty, Kingdoms of Amalur wygląda przy tych grach na pierwszy rzut oka jak próby stworzenia cRPG przez jakieś mało doświadczone studio. "

SRSLY? Ogladales wogole ten filmik? Po pol godzinnym demku wiadomo ze bedzie:

- duzy otwarty swiat
- 30godzinny main quest (tyle samo lub wiecej co w Skyrim, wiecej niz w Witcher 2)
- Pickpocketing
- System przestepstw i wiezien identyczny jak w Elder Scrolls
- Rozbudowane drzewka talentow, ktore bedzie mozna dowolnie laczyc (system berdziej rozbudowany niz Skyrim ze swoim kolejnym obcinaniem ilosci skillii i atrybutow)
- system tych specjalizacji dodatkowo ulepszajacy rozwoj postaci
- crafting (jak w Skyrim)
- zupelnie rozne animacje walki, ataki, itp.. w zaleznosci od trzymanej broni
- gameplay wygladajacy IDENTYCZNIE co Skyrim/Oblivion czyli bierzesz quest, idziesz, idziesz, napierdalasz, napierdalasz -> profit.
- mozliwosc gry po main quescie (jak w serii ELder Scrolls), w dodatku niektore watki odblokuja sie dopiero jak "przejdziesz" gre.
- main platforma sa na 100% konsole czyli IDENTYCZNIE jak w przypadku SKYRIM.

Co do Lore, sztampy, "rpgowosci" gry itp... to n/c. Jesli myslicie ze Salvatore, McFarlane i Rolston nie sa w stanie stworzyc fajnego swiata i ciekawej historii (o ktorych to wlasciwie nic nie wiadomo ale juz sa narzekania) to sie mylicie - o ta strone gry martwilbym sie mniej niz w przypadku Skyrim o fabule, ktora nie zdziwie sie jak okaze sie takim samym sztampowym i plytkim gownem jak w Oblivionie czy Fallout 3.

Wiec hm.... w czym przejawia sie ta proba zrobienia RPGa prez niedoswiadczone studio, w czym przejawia sie niemoznosc porownywania tej gry do gier jak Witcher 2 czy Skyrim? Bo grafika jest gorsza? (LOL) Bo walka jest slasherowa? W Wiedzminie 2 tez jest slasherowa.

Jeszcze raz napisze - co poniektorzy powinni zdjac rozowe okularki. Do tego myslalem ze w dzisiejszych czasach gdzie znane i duze firmy zalewaja nas kolejnymi crapowatymi dodatkami do WoW, czesciami Call Of Duty i Simsow, gdzie RPGi upraszcza sie i splyca do granic mozliwosci (Bioware) powinniscie juz zmadrzec i nie jarac sie gra tylko dlatego ze to firma "XXX" a podejsc do sprawy bardziej sceptycznie.

Ofc rozumiem ze nie kazemu moze sie podobac styl graficzny czy walka ala slasher totalny ale po tym filmiku na 100% moge stwierdzic ze pod wzgledem rozbudowania, "wielkosci" i "rpgowatosci" ta gra spokojnie moze byc porownywana do Skyrim - bo jest dokladnie tym samym co Skyrim, rozbudowanym ActionRPG z otwartym swiatem tylko w innych settingu. A jak ktos sie nie zgadza to chuj mnie to obchodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 13:51 
 
Kabraxis napisał(a):

SRSLY? Ogladales wogole ten filmik? Po pol godzinnym demku wiadomo ze bedzie:




Tu nie chodzi o to co będzie, tylko o to jak to jest zrobione. :) A moim zdaniem jest zrobione po prostu słabo i nudno. Filmiki ze Skyrima czy Wieśmina 2 oglądałem ze smakiem i prawie łapałem hype.

Tutaj? Mehhhhh, co za nudy. Co z tego że najebali contentu skoro wszystko wygląda na takie mdłe i bez wyrazu. Troche mi się kojarzy z jakimś mmorpg w które gra się solo. Nie zaprezentowano absolutnie NIC co by mnie jarało.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 13:55 
 
Chlopaki zobaczyli styl graficzny gry i zapomnieli o wszystkim co bylo widac w tamtym filmiku, proste :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 14:06 
 
Razoth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):

SRSLY? Ogladales wogole ten filmik? Po pol godzinnym demku wiadomo ze bedzie:




Tu nie chodzi o to co będzie, tylko o to jak to jest zrobione. :) A moim zdaniem jest zrobione po prostu słabo i nudno. Filmiki ze Skyrima czy Wieśmina 2 oglądałem ze smakiem i prawie łapałem hype.

Tutaj? Mehhhhh, co za nudy. Co z tego że najebali contentu skoro wszystko wygląda na takie mdłe i bez wyrazu. Troche mi się kojarzy z jakimś mmorpg w które gra się solo. Nie zaprezentowano absolutnie NIC co by mnie jarało.


Spox. Kwestia gustu. Ale patrzac na gre bardziej pobiektywnie wychodzi to co napisalem w dlugim poscie. : )

Ja np. patrzac na Diablo 3 widze "najebane contentu ale wszytko jakies takie mdle i bez wyrazu". Niestety.
Swiat sie jara a ja ogladajac co nowsze filmiki mysle "ehhh... chyba 2 tygodnie po premierze D3 znowu bede gral w D2 + Median XL". : )

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 14:48 
 
Cytuj:
Co do Lore, sztampy, "rpgowosci" gry itp... to n/c. Jesli myslicie ze Salvatore, McFarlane i Rolston nie sa w stanie stworzyc fajnego swiata i ciekawej historii (o ktorych to wlasciwie nic nie wiadomo ale juz sa narzekania) to sie mylicie

McFarlana nie znam, Rolston ma olbrzymie propsy za design Morrowinda, ale robił też przy Oblivionie więc hard to tell. Salvatore pisze chujowe książki dla gimnazjalistów słuchających Manowara w większości osadzone w nudnym i sztampowym świecie którego nawet sam nie stworzył. Także jakiegoś nie wiadomo jakiego szału nie ma.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 15:09 
 
Junkier napisał(a):
Cytuj:
Co do Lore, sztampy, "rpgowosci" gry itp... to n/c. Jesli myslicie ze Salvatore, McFarlane i Rolston nie sa w stanie stworzyc fajnego swiata i ciekawej historii (o ktorych to wlasciwie nic nie wiadomo ale juz sa narzekania) to sie mylicie

McFarlana nie znam, Rolston ma olbrzymie propsy za design Morrowinda, ale robił też przy Oblivionie więc hard to tell. Salvatore pisze chujowe książki dla gimnazjalistów słuchających Manowara w większości osadzone w nudnym i sztampowym świecie którego nawet sam nie stworzył. Także jakiegoś nie wiadomo jakiego szału nie ma.


No ofc... jeden z najbardziej uznanych wspolczesnych rysownikow komiksowych swiecie (autor Spawna i rysownik setek komiksow dla Marvela i DC), designer jednego z najlepszych RPGow wszechczasow i badz co badz wziety pisarz to "nie ma szalu". O wiele lepiej rokuja wyrobnicy z Bethesdy, Obsidiana czy Bioware jebiacy po dwie gry rocznie i cieszacy sie ze ich nazwiska zostana wymienione w 783ciej linii creditsow.....

W sumie to koncze dyskusje. Smutne sie to forum robi. WSZYSTKO jest chujowe, kazdy umialby lepiej tylko mu sie nie chce ale jakby mu sie czasem zachcialo to klekajcie narody. Ksiazki sa chujowe i dla gimnazjalistow a Forgotten Realms to "nudny i sztampowy swiat".... co jeszcze?
Rozumiem ze to wszytko jest tak chujowe ze nikt sie nie znizyl do czytania tych ksiazek czy do np. grania w gry osadzone w "nudnym i sztampowym swiecie".... oh.... wait.... : ) No i taki typowo wymyslony 20 lat temu pod gimnazjalistow (no to jest oczywiste, chuj z tym ze czasy swietnosci tej postaci to czasy NASZEJ mlodosci a nie zadnych gimnazjalistow i "dzisiejszego" podejscia do fantasy itp...) Drizzt jest tak sztampowy, chujowy i nudny ze chyba tylko ja jaralem sie kiedys taka gierka o tytule "Menzoberranzan" itd.. itd...

Niggas plx.

Chyba zapomianacie ze gry maja przede wszytkim dawac fun a fantasy ma przedewszystkim byc zajebista odskocznia od real world i codziennych problemow i zeby sobie mozna "ponapierdalac fireballami" (cytat z iniside) : ) i poczuc sie jak hero. Dokladnie tak samo jak XX lat temu kiedy takie rzeczy jak FR czy Drizzt byly tworzone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 15:18 
 
Strasznie zaślepiony jesteś Kabraxis podobnie jak iniside. Nauczcie się, że jak wam się coś podoba to wcale nie znaczy, że innym też. I te "WSZYSTKO jest chujowe" też z dupy wzięte, skoro jak wspomniałem zarówno Wiesiek 2 jak i Skyrim wywołały u mnie maksymalnie pozytywne uczucia. Inni też mają zapewne swoje typy na które czekają. Wam nikt nie broni czekać i fapować pod KoA, to nie brońcie mi i innym wyrażać swojego własnego zdania nt. tej gry (czy raczej jej prezentacji).

Trochę więcej myślenia, może mniej pierdolenia i będzie ok. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 15:31 
 
Cytuj:
No ofc... jeden z najbardziej uznanych wspolczesnych rysownikow komiksowych swiecie (autor Spawna i rysownik setek komiksow dla Marvela i DC),

Zwróć uwagę, że napisałem, że go nie znam, a nie że jest chujowy.
Cytuj:
O wiele lepiej rokuja wyrobnicy z Bethesdy, Obsidiana czy Bioware

No nie wiem, ja akurat ostatnio wyrażałem obawy, czy przypadkiem nie spłycą za bardzo fabuły w Skyrimie.
Cytuj:
Ksiazki sa chujowe i dla gimnazjalistow a Forgotten Realms to "nudny i sztampowy swiat".... co jeszcze?

No bo jest nudnym heroic fantasy settingiem. Żeby nie było, że tylko narzekam - Planescape jest pierdyliard razy ciekawszy.
Chociaż książki które czytałem osadzone w tym świecie były chyba jeszcze większym gównem niż te Salvatora.
Cytuj:
Rozumiem ze to wszytko jest tak chujowe ze nikt sie nie znizyl do czytania tych ksiazek czy do np. grania w gry osadzone w "nudnym i sztampowym swiecie".... oh.... wait.... : )

Salvatore pisze chujowe książki. Twierdzić inaczej mogą a) nastolatkowie którzy nie czytali niczego innego więc nie mają za bardzo porównania b) ludzie którzy czytali to ostatnio w wieku 14 lat i zapamiętali to jako fajniejsze niż naprawdę jest c) ludzie ze zjebanym gustem a w zasadzie bez gustu
sorry, ale tu nie ma miejsca na kompromisy
Cytuj:
No i taki typowo wymyslony 20 lat temu pod gimnazjalistow (no to jest oczywiste, chuj z tym ze czasy swietnosci tej postaci to czasy NASZEJ mlodosci a nie zadnych gimnazjalistow i "dzisiejszego" podejscia do fantasy itp...)

Ja to czytałem w gimnazjum i zwykle jak z kimś rozmawiam o tych książkach to raczej w okolicach tego wieku się tymi książkami interesowali. Potem dojrzeli, obcięli długie włosy i zajęli się literaturą na odrobinie wyższym poziomie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 00:08 
 
Spawn to slaby komiks, fajnie ze zuo, demony i diaboly ale ogolnie kicha niesamowita dla gimbusow, plus taki ze zarobil kupe kasy. Zas bycie tasmowym rysownikiem dc/marvela.. łał. Jezeli chodzi o ksiazki to Junkier ma racje, mega slabe te wszystkie serie forgotten realms, dungeons dragons i inne gowna. Aczkolwiek nie czytalem wszystkiego, w ogole malo co z tego przeczytalem (a probowalem) wiec moze cos w miare dobrego mnie ominelo. I nie znam nikogo kto by polecal cokolwiek z takich serii. Tego trzeciego nazwiska nie kojarze, ale jak piszecie ze grzebal cos w morrowindzie to plusik. Takze lipna reklama im wyszla :P

Sama gra odrzuca na pierwszy rzut oka, ta japonsko-h&s walka z milionem swiatel boli. Jezeli wydadza demo to bedzie mozna sprobowac i wtedy ocenic.

Diablo3 bedzie zajebiste bo nie ma wyjscia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 17:08 
 
Hm, 15go wychodzi Duels of the Planeswalkers 2012. Myslicie, ze warto kupic? W MtG powaznie nie grywalem, ale zawsze chcialem sie pobawic w jakas karcianke online.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 17:12 
 
Failem tej gry jest to iż nie można samodzielnie konstruować decków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 17:13 
 
LOL? Dziwna decyzja, przeciez to fundamentalny element karcianek...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 17:14 
 
raggnarok napisał(a):
Hm, 15go wychodzi Duels of the Planeswalkers 2012. Myslicie, ze warto kupic? W MtG powaznie nie grywalem, ale zawsze chcialem sie pobawic w jakas karcianke online.


Pograj sobie w MtGOnline, podstawka jest za bodajże 10$.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 17:16 
 
Bloodleaf napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Hm, 15go wychodzi Duels of the Planeswalkers 2012. Myslicie, ze warto kupic? W MtG powaznie nie grywalem, ale zawsze chcialem sie pobawic w jakas karcianke online.


Pograj sobie w MtGOnline, podstawka jest za bodajże 10$.


W MTG Online można grać z 6 czy 8 dekami za darmo.

raggnarok napisał(a):
LOL? Dziwna decyzja, przeciez to fundamentalny element karcianek...


Ponieważ na konsole też wyszło. Dlategoż wersja miała być uproszczona i przyjazna.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 17:32 
 
nie do konca dla tego, ze jest to tez konsolowka.
owszem jest to fundamentalny element karcianek tak dlugo jak karty w jakis sposob zdobywasz, czy to kupujac boostery, czy sie wymieniajac itp.
tak to dziala irl i w mgtonline, ale jaki sens ma budowanie decka w takiej grze, gdzie sie kupuje gre a nie karty, gdzie kazdy gracz mialby dostep do wszystkich kart. logiczne jest ze powstaly by 2-3 tak zwane OP decki i kazdy by tym gral.
a tak to masz kilka deckow do wybory, kazdy w miare rowny i jest jakas roznorodnosc.

a co do dueli 2012 to sam nie wiem. wczesniejsza wersja calkiem fajna ale support chujowy(przymusowy voip od pol roku, ktorego nie idzie wylaczyc przez co trzeba grac bez dzwieku, bugujace sie karty na TAP, ktore w momencie proby uzycia zacinaja gre, tak ze nikt nie moze kontynuowac gry itp).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 17:36 
 
A jak granie z ludzmi? Duzo wiary gra online czy raczej ci co juz w mtg pykaja na sieci to siedza w MTG Online?

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 18:25 
 
zawsze kolo 10-15gier hostowanych jest wiec moze szalu nie ma, ale grac z kim jest.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 19:47 
 
btw w co pakować talenty w Wiedźminie 1, żeby potem nie żałować?
Albo w co nie pakować ?
Czy jak gram na tym średnim poziomie to w co bym nie wpakował to nie jakoś druzgotało późniejszej gry? Nastawiałem się trochę na czary , ale po wstępnym przejrzeniu bonusów trochę się rozczarowałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 20:01 
 
W cokolwiek. Wiedźmin 1 to nie dwójka. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 20:35 
 
Polecicie jakies puzzle games w stylu Bejeweled i podobne ?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.