mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 15:48 
Cytuj  
Jak zwykle gadka na kanale > reszta :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 15:53 
Cytuj  
huragan woli grac w darmowe, koreanskie stateczki, wiec nie dziwne, ze zazdrosci.

no fart ladny, zagralem ze 3 scenariusze i zawsze wtopa defiantami :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 16:02 
Cytuj  
A wez przestan.... kanal to dno. Za slowo WoW bym wlepial perm bany a tak na 5 czy 6 wf przegralem tylko jeden. Ale moje zdziwienie? Fajni healerzy czasem sie trafiaja... ja ligh dps rogue potrafilem czasem tankowac 2-3 18-19lv i w sumie w killach zawsze jestem w top :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 16:12 
Cytuj  
W tym Warfroncie goscie nie ogarniaja o co biega. Typek u nas wzial artefakt i stanal za drzewem. Reszta napierdalala sie gdzies na srodku dla czystej checi napierdalania sie. Stalismy za tym drzewem ja i on i patrzylismy sie na siebie. W koncu ktos sie ogarnal i Nas ubili. To bylo najblizsze zwyciestwa uczucie grajac Defiantem na Warfroncie :< ...
Ciesze sie, ze dostalem sie na ten event. Dzieki temu moj niezdrowy hype minal. W obecnym stadium gra nie posiada niczego czego do obrzygania nie przeszedlbym, przerajdowal, przequestowal i "przepvpowal" we wszystkich mmo ostatnich kilku lat. Tak wiem bylo mowione, ze nie ma tu zadnych nowosci, ze to tylko rehash starych rozwiazan. Jak dla mnie to rehash bez funu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 16:13 
Cytuj  
Thou napisał(a):
A wez przestan.... kanal to dno. Za slowo WoW bym wlepial perm bany a tak na 5 czy 6 wf przegralem tylko jeden. Ale moje zdziwienie? Fajni healerzy czasem sie trafiaja... ja ligh dps rogue potrafilem czasem tankowac 2-3 18-19lv i w sumie w killach zawsze jestem w top :)

IMO healowanie jest w RIFT:
a) calkiem fun
d) to ze masz heal spec, nie znaczy, ze nie mozesz dps, kwestia pomyslunku.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 16:16 
Cytuj  
Healowanie w Rifcie jest fajne bo jest sporo możliwości, poza tym - healerów nigdy dość. Od kąd sam jestem healerem zauważyłem, że lepiej mi idzie na WF bo mało kto oprócz mnie poczuwa się do leczenia i z reguły brakuje "lekarzy" jeśli sam tego nie robię.

Healowanie jako warden - wrzucić na siebie wszystkie hoty po czym wbiec w swoją grupę raidową i przekazać wszystko na pobliskie osoby > all. ;)

Jak mnie pół raidu wroga goniło i nie mogło zajebać to też miałem uśmiech na twarzy, w końcu im się udało ale stracili dużo czasu na bezsensowny pościg.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 16:21 
Cytuj  
Templair napisał(a):
W tym Warfroncie goscie nie ogarniaja o co biega. Typek u nas wzial artefakt i stanal za drzewem. Reszta napierdalala sie gdzies na srodku dla czystej checi napierdalania sie. Stalismy za tym drzewem ja i on i patrzylismy sie na siebie. W koncu ktos sie ogarnal i Nas ubili. To bylo najblizsze zwyciestwa uczucie grajac Defiantem na Warfroncie :< ...
Ciesze sie, ze dostalem sie na ten event. Dzieki temu moj niezdrowy hype minal. W obecnym stadium gra nie posiada niczego czego do obrzygania nie przeszedlbym, przerajdowal, przequestowal i "przepvpowal" we wszystkich mmo ostatnich kilku lat. Tak wiem bylo mowione, ze nie ma tu zadnych nowosci, ze to tylko rehash starych rozwiazan. Jak dla mnie to rehash bez funu ...

T.


No niestety... guardianie mieli 400pkt zanim ogarneli sie wszyscy i zabilismy ich i przejelismy flage.. no skonczylo sie przegrana 500/378... najlepsze ze ja na samym poczatku zabralem flage ale padlem boo..nikt mnie nie healowal a wszyscy sie na mnie rzucili ^^. Dla mnie jest sporo nowego, inwazje, rifty, na bg w darmowych grach nie pograsz a te z GW byly sporo inne... a moze to przez system skilli i zbieranie elitek po mapach a i same skille trzeba bylo wiedziec gdzie kupic. Ale fajnie gralo sie tam necro ktory rzucal debuffy co zadawaly dmg jak sie uzywalo spelli :) Fajne na healow.

Questy nie beda jakies super cool, dla mnie i tak bardziej wazna jest fabula.

Pozatym takie odwazne wnioski jak na 27lv max?

@up

tez mialem tak ze z kolesiem gonilem w kolko cala mape ale chyba za healujacym sie warriorem.... jeden heal pol hp albo wiecej :D I nie zabilismy.

PS co do expa za wf.. nie jest tak zle, z 16lv mam juz prawie 18 a mecze z 3h, moze 4 :)


Ostatnio edytowano 9 sty 2011, 16:52 przez Thou, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 16:21 
Cytuj  
Ja dzis wygrywam wszystkie Wf jako chloro na 15tym levelu ( defiant ) jak gram jako bard to też wszystko wygrane, jedyny minus to że zawsze jestes first target, plus że zostawiają gostka z fangiem w spokoju :P

Ogólnie chloro jest świetny no i im więcej dmg wykręcisz tym lepiej leczysz grupę, minus że gostek z artefaktem musi byc blisko.

Pierwsi w killing blows/damagedone/healing done ofc klerycy czuje nadchodzacy nerf :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:17 
Cytuj  
Ujmę to tak, jako guardian lvl 19 warden/sent/purf wygrywam 90% wf, jestem w zasadzie zawsze top heal bo niemal wyłącznie leczę i kuwa niemal zawsze mam najmniej favor ;/

Zna ktoś zasady przyznawania favor ?:) :har:

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:26 
Cytuj  
o co chodzi z tymi Artifacts? zebralem niby jakies 2 (znalazlem wszystkie itemki do nich, mam zaznaczone complete) tylko nie wiem co dalej z tym?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o co chodzi z tymi Artifacts? zebralem niby jakies 2 (znalazlem wszystkie itemki do nich, mam zaznaczone complete) tylko nie wiem co dalej z tym?

Oddajesz w Meridian albo w Sanctum u Artifact Collector. czy jak ten NPC sie zwie.

Cytuj:
Zna ktoś zasady przyznawania favor ?

Ni cholery. Ale nie przejmoj sie. Najwiecej favor i tak jest za wygrywanie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:31 
Cytuj  
a dzieki :) i cos mi daje w zamian? czy uscisk dloni?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a dzieki :) i cos mi daje w zamian? czy uscisk dloni?

Dostajesz exp i baga z random lootem. Od crapu po epaxy, zalezy od farta i trudnosci kolekcji (chyba)


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:35 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Zna ktoś zasady przyznawania favor ?:) :har:

V.


Pojęcia tez nie mam, jak ktos ma info to też sie podłacze do pytania.


Jako bard robię 17-18k heala w jednym black garden lol, moja drużyna jest niezniszczalna :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:36 
Cytuj  
lol rogue bard tak healuje?

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:49 
Cytuj  
Chyba bard ma heala.. ale ludzie.. jakich ja czasem de*** spotykam... mowie aby brali flage a oni sie bija a flaga u nich na respie przez cale wf.... 5 bronilo flagi i 5 rozwalalo moj team :) fajnie miec najwiecej killi.

A gdzie dokladnie jest ten colector? Wymienialem ostatnio ale teraz szukam go i nic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 17:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
lol rogue bard tak healuje?


Mój nowy rekord 44k heala bo był dłuższy fight ^-^ .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 18:18 
Cytuj  
Straszne nieogary są na w tym pierwszym warfroncie.
Moje statsy po ostatnim. Fang leży na ziemi i ludzie się wokół niego tłuką zamiast rzucić aoe, użyć tarczy (magowie) i podnieść. Najbardziej mnie irytuje, kiedy sprzymierzeńcy nie leczą carriera i ten po prostu pada.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 18:25 
Cytuj  
e nie stresuj sie Keii, w warhammerze zajelo to pare tygodni zanim ludzie ogarneli scenariusze :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 18:26 
Cytuj  
Podchodzę do tego na spokojnie, ale zastanawiam się czasem co tacy ludzie biegający jak idioci muszą sobie myśleć. Skoro już opcję dołączenia do warfrontu znaleźli, to wypadałoby sprawdzić chociaż na czym on polega...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.