mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 08:56 
Cytuj  
Albo uruchomil ghosta


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 08:58 
Cytuj  
Wszystko mi dziala zajebiscie, oprocz Elementala, patrzac po forum supportu, nie tylko ja mam takie problemy. Niech mi dadza steam keya ;d

A nei mam punktu przywracania.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 09:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A nei mam punktu przywracania.
to dobrze. punkty przywracania tylko obciążają system a jak przyjdzie co do czego to gówno dają :P

high, ta gra się instaluje pod warunkiem że się rozpakuje prawidłowo. za to że nie dali klucza steam i bede się jebał z aktualizacjami wielki minus. no i brak steamcloud


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 09:19 
Cytuj  
Tak, tylko, zeby zainstalowac to trzeba odinstalowac, bo mi zasmiecilo rejestr ;]

A nie moge wyczyscic systemu z tego.

http://forums.elementalgame.com/433475


_________________
.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 10:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Niekoniecznie. U mnie ktos widzial, ze mialem np. odpalonego starcrafta 2.

Ale tu bardziej chodzi o instalke itp. ;]

Sfailowalem, wywalilem recznie kazdy rejestr elementala, i nie widac tego w uninstalatorze juz. A rozwiazanie jest takie, ze trzeba naprawic zjebany klucz rejestru i normalnie odinstalowac. Nie wiem jak to zrobic juz ;d


Do naprawy rejestru polecam:
-http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/zarzadzanie_rejestrem/RegCleaner.html
- http://www.instalki.pl/programy/downloa ... _Free.html
-http://www.dobreprogramy.pl/Free-Registry-Cleaner,Program,Windows,12825.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 11:33 
Cytuj  
Poza tym nawet jak skasowales wpisy, to mozna je latwo odtworzyc. Niech ktos kto tutaj ma oryginala FE zrobi po prostu export swooich wpisow i ci je wysle, dajesz import i po sprawie. Albo sam je stworz recznie, tez chyba mozna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 11:52 
Cytuj  
W sumie pomyslalem o tym. Chetnie łykne wpisy do rejestru ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 14:27 
Cytuj  
Tez wam crashuje srednio raz na 60min? :)

EDIT. Wyslij mi swojego maila na PM High.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 14:37 
Cytuj  
nie. ani na lenovo z ATI ani na Dell z GF


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 14:51 
Cytuj  
Wlasnie dostalem wpierdol od kompa. Wbil mi sie do 2 miast z niezla armia, a wczesniej jakies szwedajace sie po mapie potworki rozwalily mi miasto :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 15:01 
Cytuj  
W sumie ciekawe, w betę ostatnio grałem na przełomie marca-kwietnia, no i już wtedy gra mi się zdążyła znudzić.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 15:07 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wlasnie dostalem wpierdol od kompa. Wbil mi sie do 2 miast z niezla armia, a wczesniej jakies szwedajace sie po mapie potworki rozwalily mi miasto :(

Rozumiem ,że jesteś zawiedziony i robisz rage quit :o

Też dostałem parę razy wpierdol, podrasowali większość monsterków. Największy zonk jak do tej pory miałem z drakeim + 3 packi mniejszych. O ile te mniejsze dałem radę przy nie wielkich startach to całkowicie zaskoczyło mnie zionięcie drake a (od 64 do 114 dmgu), po nim ostał mi się tylko sov dlatego ,że był z tyłu. Ten sam drake przejachał mi się tez po mieście. Generalnie jestem bardzo zadowolony z wersji 1.0. Wprowadzili masę poprawek, o których nie wspominali. Doszła masa itemów, AI ciekawsze w dyplomacji. Jedyne minusy to brzydkie ryje, brak możliwości customizacji monsterków produkowanych w maistach (dodanie traitów, zmaina kolorków/skinów) oraz crashe (średnio u mnie co 2-3 godz jeden i trza wcześniejszy save wgrywać),ale to może być wina mego złoma 5 letniego(format planuje juz z 4 lata :D )

Generalnie daje mocne 8/10 ( w dwie ostatnie bety pogrywałem bez wielkiego entuzjazmu, byłem znudzony lekko, ale ta wersja różni się i to bardzo od każdej bety). Oby szybko wyszedł MP, inne dlc/dodatki no i jakieś fajne mody.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 15:20 
Cytuj  
Stawiam że jak dostajemy wpierdol to znaczy że gra jest okej.
Łatwe zniechęca, w FE czuje się że się że mechanika AI nie oszukuje.
Mnie sie podoba. Mam w plecaku manuala.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 15:33 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Wlasnie dostalem wpierdol od kompa. Wbil mi sie do 2 miast z niezla armia, a wczesniej jakies szwedajace sie po mapie potworki rozwalily mi miasto :(

Rozumiem ,że jesteś zawiedziony i robisz rage quit :o


Lol, skad taki wniosek? :) Bardzo fajnie, ze AI wykorzystuje nasze bledy. Zszedlem dzis z trudnosci swiata Challenge na Normal i gralo sie lepiej. Na Challengu moby maja jednak zbyt przypakowane lvl i na poczatku srednio z pacingiem, lata tym hero czlowiek po mapie i nic nie moze zabic :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 16:04 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
warhameron napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Wlasnie dostalem wpierdol od kompa. Wbil mi sie do 2 miast z niezla armia, a wczesniej jakies szwedajace sie po mapie potworki rozwalily mi miasto :(

Rozumiem ,że jesteś zawiedziony i robisz rage quit :o


Lol, skad taki wniosek? :) Bardzo fajnie, ze AI wykorzystuje nasze bledy. Zszedlem dzis z trudnosci swiata Challenge na Normal i gralo sie lepiej. Na Challengu moby maja jednak zbyt przypakowane lvl i na poczatku srednio z pacingiem, lata tym hero czlowiek po mapie i nic nie moze zabic :)


Nie ta emota wstawiona :D JA gram na czelendżu i co prawda smoki i inne packi epic w górę omijam (każdego miasta broni mi 9 jednostek i upgrejduje co jakiś czas), ale pomimo to jest naprawdę nieźle. Cieszy mnie zdecydowanie poprawa AI (next łatka ma jeszcze je usprawnić) gra dzięki temu nie jest nudna ( po szarżowaniu na stracie teraz gram ostrożnie). Przydałyby sie te potiony do usuwania ran bo trochę ich uzbierałem. ale cos mi sie nie trafiły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 16:22 
Cytuj  
Sa takie potki? Dobrze wiedziec :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 16:32 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Sa takie potki? Dobrze wiedziec :)

Tak ,ale usuwa random ranę niestety.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 17:25 
Cytuj  
Warto to coś instalować?:) Na Metacritic nie najlepiej to oceniaja:)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 18:00 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Warto to coś instalować?:) Na Metacritic nie najlepiej to oceniaja:)


Paru dekli napisało negatywne opinie, no ale na to nie ma rady. Jak dla mnie gra jest ciekawsza od Xcoma, Warlocka(a dokupiłem nawet dlc, po 2 grach nuda jak uj), Civ 5 (co prawda goła). Tu na forum jeszcze nikt nie hejtował. Gram od 2 dni pierwszą gre i prawdopodobnie skończę ją za 2-3 dni. Jeśli lubisz tego typu gry to raczej będziesz zadowolony. Na steam>centrum gier nie ma raczej niezadowolonych, jedynie pare osób ma problem z zainstalowaniem odpaleniem gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 18:10 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tez wam crashuje srednio raz na 60min? :)

EDIT. Wyslij mi swojego maila na PM High.


Dzieki! EM EM O AR PI DŻI DOT PI EL lepsze od supportu stardocka, ktore smierdzi moczem! ;d

wrzuta rejestru rozwiazala moj problem i odinstalowalem "resztki".
Instaluje z wersji "demo". Mam wieksze zaufanie do torrentow ;p

btw. jak do tej gry beda wychodzic patche dla non steam?


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.