mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 16:38 
Cytuj  
@TobiAlex

Ja nie kupiłem ani nie gram, a czytam ten temat i zapostowałem właśnie tylko dlatego bo do Falloutów mam większy szacun i sentyment niż do czegokolwiek innego łącznie z Herosami, Civką, Tenchu, Baldurów, itp Dupa piecze.

WinterS napisał(a):
I proszę, nie piszcie, że czego się spodziewałem po Bethesdzie, bo F4 stoi kilka poziomów niżej od F3. Mam 13 level, jeszcze nie byłem w diamond city, mam nadzieję że gra mnie jeszcze wypierdoli z butów, ale zupełnie nie mam ochoty żeby do niej wracać. Zawód roku, 4/10. Chujowiznę tej gry dobitnie pokazuje Wiedźmin 3, który jest lepszy od tej gry w każdym aspekcie, mimo że pracowali nad nim 2 razy krócej i mieli pewnie 2 razy mniej kasy i ludzi.


Nie byłbym tego taki pewny. Uzywają tego samego silnika i co za tym idzie pewnie tych samych toolsów, proste combat questy, prosta fabuła z gimbazjum, mogą wykorzystać po retuszu/modyfikacji animacje i teksstury ze swoich starszych gier.

Równie dobrze może wyglądać to tak, że budżet / ilość deweloperów gier Bethesdy są dużo mniejsze niż wielu gier AAA. Wielkość sprzedaży wcale nie musi się przekładać na wielkość teamu deweloperskiego i środków jakim dysponuje.

-----------------------------------
Dobra, to tyle zmywam się zostawiając miejsce obecnym lub ex grającym w F4.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 16:47 
Cytuj  
Nie ma jeszcze moda wstawiającego muzykę z 1 i 2 części? :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 16:55 
Cytuj  
wlasnie. zrobilem jak w instrukcji ale mody nie dzialaja;/

wrzucile ustawienia graficzne to sie f4 wogole nie chcial odpalic. help ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 16:56 
Cytuj  
F4 to raczej FPS z elementami cRPG, niż odwrotnie. Rozumiem ludzi, którym się nie podoba, ale porównywanie fo do F1/2 nie ma sensu bo to różne gry. Nie jest to też wybitna produkcja i ustępuje W3 praktycznie w każdym aspekcie. Ale jakoś daje masę funu, pytanie tylko na jak długo. :)


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 17:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
F4 to raczej FPS z elementami cRPG, niż odwrotnie. Rozumiem ludzi, którym się nie podoba, ale porównywanie fo do F1/2 nie ma sensu bo to różne gry. Nie jest to też wybitna produkcja i ustępuje W3 praktycznie w każdym aspekcie. Ale jakoś daje masę funu, pytanie tylko na jak długo. :)


Nom zwłaszcza łatwe kajtowanie przeciwników i strzały z biodra :evil:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 18:23 
Cytuj  
"Całe forum" gra, bo ludzie w chuj lat czekali na kontynuacje i przyjęli ją z otwartymi ramionami taka jaka jest. Ją sprawdzilem demko na steam i też się nie zachwycilem, ogólnie nie przepadam za sandboxami, bo zaczynam robisz wszystko inny tylko nie główny quest, zanudzam się na śmierć i już nie wracam.
Sam mam ogromny sentyment do f1 i f2 i jakoś nigdy nie mogłem się przełamać do 3d, po prostu stara szkoła, która nie lubi aż tak diametralnych zmian.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 19:25 
Cytuj  
Atherius chce być fajny bo woli gry 2D i pewnie po angielsku :D


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 19:37 
Cytuj  
Język nie ma znaczenia, ale po prostu nie do końca mi pasuje to w jakim kierunku poszła ta seria. Już ostatni wasteland 2 mi bardziej podpasił mimo, że grafika nie koniecznie najwyższych lotów ale bliżej mu do starych falloutów niż f3, nv i f4.
Po prostu jest nakręcany hype i nawet średnie gry się zajebiście dobrze sprzedają i są popularne, konkurencja w pewnych gatunkach niewielka bądź zerowa no i tak to wygląda. Nie neguje, że komuś się gra podoba, bo pewnie jest masa takich osób także to tylko moje zdanie. Żeby jeszcze zrobili jakieś wypośrodkowanie pomiędzy shooterem a turn based, ale to by chyba wyszły dwie, zupełnie odmienne gry.
Za niecały tydzień "hard west" także liczę na coś porządnego w temacie turówek, wam życzę miłej gry w f4. :>


_________________
@polygamia

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 19:43 
Cytuj  
No trzeba bedzie czekac na jakies porzadne mody z fabula.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 19:52 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Już ostatni wasteland 2 mi bardziej podpasił mimo, że grafika nie koniecznie najwyższych lotów ale bliżej mu do starych falloutów niż f3, nv i f4.
Po prostu jest nakręcany hype i nawet średnie gry się zajebiście dobrze sprzedają i są popularne, konkurencja w pewnych gatunkach niewielka bądź zerowa no i tak to wygląda.

Bo na Wasteland nie był nakręcany hype... Gra była mocno średnia i nie przez grafikę. Po 30 minutach ze snem trudno było wygrać. Wracając do tematu:


W Fallout 4 klimat jest odczuwalny jak za dawnych czasów, świetna muzyka, dobra oprawa, dodali craft, budowanie baz itp.
To co kuleje to walka i system budowy postaci który był konikiem F1 i F2. Nie ma tej frajdy z dobierania towarzyszy, budowy zespołu, godzin planowania przed grą.
Do tego NPC którzy tankują 3/4 gry i wstają z kolan po walce...

Obecnie rynek jest taki, że 90% graczy nie dałoby rady ukończyć F1 i F2 na easy bez spojlerów z YouTuba tego efektem jest obecny kształt F4. Przez to nigdy już nie dogoni klasyki serii.
Oczywiście nie może być inaczej bo wystarczy porównać to w ilu kopiach sprzedawały się gry 17 lat temu, a teraz. Im bardziej masowa rozrywka tym bardziej chujowa ;-)

Czego nie można odmówić twórcom F4 to szczegółowość i generalnie niezłej rozgrywki (na pewno lepsze niż F3, ale New Vegas chyba mocniej mnie wciągnęło)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 19:58 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ale i tak wszyscy dalej grają


Atherius napisał(a):
"Całe forum" gra



Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 20:54 
Cytuj  
No dlatego dałem w cudzysłowie, bo jednak nie każdy się skusił. :>
vilhelm - racja to co napisałem czyli albo się dostosujesz do obecnego rynku albo będziesz skipował 3/4 tytułów.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 21:10 
Cytuj  
Po obejrzeniu tej recenzji i poczytaniu opinii tutaj stwierdziłem, że jednak zaczekam z Falloutem 4.

https://www.youtube.com/watch?v=dejO6aiA7bs


Z chęcią zagram jak ją naprawią i wyjdzie trochę modów/DLC ale na chwilę obecną nie będę się spinał i obadam tytuły, które na mnie czekają (Skyrim, Diablo 3 z dodatkiem ale to zaczekam na 2.4.0 jeszcze, no i The Old Republic). Dzięki za cały input odnośnie gry. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 21:16 
Cytuj  
Z f4 jest ten problem, że w stosunku do NV (jak dla mnie) to gra jest płaska i zbyt prosta. Są świetne momenty jak np questy dla BoS, gdzie samo słuchanie holotaśm jest zajebiste ale poza tymi mocnymi momentami w większość jest to po prostu eksploracja świata i zabijanie kolejnych fal wrogów. Może potem jest lepiej ale wątpie...

System lvlowania też jest taki se bo nie ma właśnie tego coś za coś. Perki dają tylko i wyłącznie bonusy i tyle. W poprzednich wersjach było lepiej.

Budowanie bazy jest słabe w uj i graty zbieram tylko dla craftu. Zlewam je głównie przez tragiczne UI.

Klimat momentami jest, muzyka spoko ale grafika jest ogólnie słaba i często mocno nierówna.

Co do poziomu trudności to jest faktyczne słabo bo w super mutanta rzeźnika trzeba wpakować 20 magazynków a jak zmutuje dalej to już kurwa tone ammo, koktajli molotova i granatów... Ammo do miniguna nie leci :(. Jedynie rakiety coś tam robią:P.

Ogólnie F4 jest 5 poziomów poniżej Wieśka i wstyd że Bethesda wydała coś takiego. Gazety jednak i inne media dają 8,9/10 :(....

Na pewno jak wyjdą mody za kilka miechów (no i dlcki) to będzie to całkiem przyzwoita gra. Obecnie obniżam poziom na normal i gram dalej do czasu aż wyjdzie nowy Battlefront.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 22:18 
Cytuj  
Wstyd to czytać pierdolenie jak twoje.

Nie wiem czy coś spatchowali czy siakiś bug, bo wydaje mi się, że ma znacznie niższą szansę na trafienie w głowę niż wczoraj.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 22:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wstyd to czytać pierdolenie jak twoje.

Nie wiem czy coś spatchowali czy siakiś bug, bo wydaje mi się, że ma znacznie niższą szansę na trafienie w głowę niż wczoraj.


Za co Ty wbijasz się na wyżyny mózgowego niedojebania.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 23:10 
Cytuj  
W3 i F4 to dwie rozne gry. W jednej rzadzi historia, w drugiej otwarty swiat.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 23:12 
Cytuj  
W W3 nie ma otwartego świata?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 02:25 
Cytuj  
Tak ciekawostka, nie wiem czy już było :P i raczej dla nowych graczy (ew. zaczynających od nowa) - jak nazwiemy naszą postać jednym z tych imion:

http://hastebin.com/raw/eziriberin

To NPC (ale chyba tylko Codsworth) w grze będzie się do nas zwracać za pomocą tego imienia :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 02:45 
Cytuj  
Nieźle http://imgur.com/a/c2d6t

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.