mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 18:59 
 
Deshroom napisał(a):
Dana napisał(a):
Wampir Maskarada za 4,99 na Steam.
ta gra jest super - mam nadzieje że nie zestarzała się bardzo i będzie mi się podobać jak kiedyś :wink:

pare godzin juz dzisiaj nad nia spedzilem. dla mnie bomba, zaluje,ze wczesniej na nia nie wpadlem :cry:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:02 
 
RufeN napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Dana napisał(a):
Wampir Maskarada za 4,99 na Steam.
ta gra jest super - mam nadzieje że nie zestarzała się bardzo i będzie mi się podobać jak kiedyś :wink:

pare godzin juz dzisiaj nad nia spedzilem. dla mnie bomba, zaluje,ze wczesniej na nia nie wpadlem :cry:


Też zakupiłem, bo chociaż tyle lat od premiery i grafika śmierdzi stęchlizną, to klimat, dialogi i fabuła są mistrzowskie.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:24 
 
No jak wszyscy kupili to i ja muszę...miałem na dvd ale komuś kiedyś pożyczyłem i ją szlag trafił. A Nosferatem by się przydało w końcu przejść.

Jaki był ten najnowszy community patch ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:27 
 
No mógłbym znowu najebać wall of text dlaczego Bloodlines jest jednym z najzajebistszych tworów człowieka w dziedzinie komputerowej rozrywki ale się powstrzymam.

Brać, ściągać community patcha, grać!

Najlepiej wieczorem i najlepiej z dobrym dźwiękiem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:27 
 
http://www.patches-scrolls.de/vampire_bloodlines.php

Linkzor do najnowszego nieoficjalnego patcha ...

P.S. W katalogu extras jest patch dla widescreen monitorow ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 19:42 
 
Jako rozgrzewka przed nowym Deus Exem niezłe może być E.Y.E.: Divine Cybermancy.

Tu macie topic z informacjami, na razie pojawiła się jakaś jedna francuska recka (8/10) i gra zdaje się jest dość hardkorowa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 20:35 
 
indie :p

niby jak tam dziala multi?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 20:55 
 
Dunno, tylko przeklejam, Z tego co widzę jest coop, tu aktualnie leci livestream z tegoż.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:42 
 
Ok, ściągnąłem Vampira. Zainstalowałem pacz i wywala mi error binkw32.dll i unable to load engine.dll

Bink to wiem że jest do filmików, pewnie intra, to mogę ściągnąć z netu i pewnie będzie wszystko ok. Ale to drugie ?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:17 
 
Rzuc okiem na forum Bloodlines na Steamie. W choinke osob kupilo gre w tej wyprzedazy i maja 1001 problemow. W wiekszosci przypadkow sprawa sprowadzala sie do niewielkich zmian w .exe ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:18 
 
Nuclear Dawn wyglada ciekawie.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:51 
 
Bloodlines ma jedynie dobry początek i "opuszczone hotel" - końcówka gry to rąbanka...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:56 
 
Nie wiedziałem, że ta gra składa się z początku i końca.

Chyba grałem w jakąś rozbudowaną i dopieszczoną wersję.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 23:04 
 
Templair napisał(a):
http://www.patches-scrolls.de/vampire_bloodlines.php

Linkzor do najnowszego nieoficjalnego patcha ...

P.S. W katalogu extras jest patch dla widescreen monitorow ...

T.

Naprawde polecam te patche. Szczegolnie te, ktore dodaja nowy content. :)

Gralem w ten tytul. Mam mieszane uczucia. Swego czasu napalalem sie na "Bloodlines" jak nie wiem. Potem przyszedl czas na recenzje i juz wtedy czar troche zgasl. Szkoda, ze tworcy wydali dobry choc niedorobiony produkt. Draznilo mnie na przyklad to, ze walka wrecz jest bardziej oplacalna niz strzelanie z pistolcow. Gra w niektorych momentach nie wiadomo czemu nagle dlawi sie niemilosiernie i zwalnia jak cholera. Swiat gry jest cholernie maly. Niby poruszamy sie po miescie a to kilka uliczek na krzyz plus budynki i takie tam. Szalu nie ma. Mimo wszystko gra sie naprawde przyjemnie. Dialogi to jak dla mnie zdecydowanie pierwsza klasa. Bez owijania w bawelne, pelne przeklenstw. Sa napisane z jajami. Daja rade. Podoba mi sie cala otoczka. Muzyka, klimat, postacie jakie napotykamy. Wlascicielka Asylum cierpiaca na rozdwojenie jazni zapada w pamiec. Nawiedzony hotel to jeden z najlepszych elementow jakie napotkalem w grach. Silnik Source nie zachwyca w tym tytule. Mimika postaci jest owszem bardzo bogata. Szkoda tylko, ze calosc nie wyglada jak "Half-Life 2". No i optymalizacja kuleje. Niestety.

Mimo wszystko polecam. Jedna z ciekawszych gier RPG. No i nie mamy oklepanego fantasy tylko wiarygodny i dorosly swiat pelen mroku. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 23:20 
 
Dla mnie Bloodlines jest w pierwszej powiedzmy piątce najlepszych gier jakie przeszedłem.

Z jednego prostego powodu - wczułem się cholernie w cudownie wykreowany i klimatyczny świat i już nie grałem wampirem a byłem wampirem. Graficznie mogło być lepiej, rozgrywka pod koniec faktycznie była bardziej nastawiona na zabijanie, ale nie zmieniło to o jotę mojego funu z gry. No i nie zapomnę nigdy oprawy dźwiękowej a zwłaszcza genialnego soundtracka, którego słucham do dzisiaj. Coś wspaniałego.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 23:44 
 
Podchodzilem do tej gry dwa razy i za kazdym znudzilem sie na tej ulicy co sie miedzy domami chodzi. Jakies to nudne w chuj bylo. :>


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 23:46 
 
A propos muzy to w najnowszym patchu ponoc odblokowali 5 nowych trackow pierwotnie wycietych przez Troike to tak gdybys chcial odswiezyc sobie soundtrack. Niestety pomimo takiej ilosci patchy podstawowe bugi nadal istnieja np. sypiace sie subtitles :<. Pomimo tego gra sie niezle. Gra tak zapada w pamiec, ze przypominam sobie rozwiazania niektorych questow, a ostatni raz gralem w Bloodlines zaraz po premierze ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 12:15 
 
http://www.youtube.com/watch?v=gSOQGazo7Oo
http://www.youtube.com/watch?v=YHpDfy-GcoU
From Dust

hmm...

black&white 3?


_________________
.


Ostatnio edytowano 30 lip 2011, 12:18 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 12:15 
 
Razoth napisał(a):
Nie wiedziałem, że ta gra składa się z początku i końca.

Chyba grałem w jakąś rozbudowaną i dopieszczoną wersję.


Tak Razoth, Tobie może się gra podobać - mi do gustu przypadł początek i środek, który był... średni? Końcówka to rąbanka jak w SS2 :). Pozatym silnik niby Source a technikalnia chujnia z grzybnią. Gra jest dobra ale mogła być dużo lepsza...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 12:40 
 
Highlander napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=gSOQGazo7Oo
http://www.youtube.com/watch?v=YHpDfy-GcoU
From Dust

hmm...

black&white 3?


Fajnie to to wyglada.
Juz czuje ten ogien i dym buchajacy z mojego lapka jak bede zatapial jakos wyspe ;f, to zbyt ladnie wyglada zeby mi plynie chodzilo :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.