mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 15:52 
Cytuj  
www.carpediemgame.com
beta signup.


_________________
Soldiers never die..

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 16:35 
Cytuj  
widząc screeny sądze że ta gierka raczej pójdzie w strone FREE z opcją premium bądź item mall...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 16:38 
Cytuj  
Jak na lato 2006 to gra prezentuje sie od strony graficznej cieniutko. Podejrzewam ze animacja tysh lezy.


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 18:45 
Cytuj  
gierka już 3 lata ma za sobą
nie bądźmy sceptyczni, dla europejczyka nowością jest eingine z 2002/2003 r


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 8
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 08:47 
Cytuj  
Przypomina mi graficznie RYL-a 2


~~Pivo

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 10:48 
Cytuj  
Bumpne temat, bo zaprosili mnie wlasnie do closed betki. Pierwszy szok to wielkosc klienta. Wlasnie mi sie sciaga ponad 8 giga... Jak odpale opowiem dalej :)

Autopoprawka - nie, wielkosc klienta normalna, po prostu instalator cos spierniczony...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 11:41 
Cytuj  
Mozliwe ze wymyslili cos w stylu roznych "wersji" gry do roznych kompow;] Tak zeby szybciej dzialalo ;) Wiec wpakowali all do jednej instalki i heja;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 15:10 
Cytuj  
Gra jest ciezka porazka. Klasyczny H&S, po jednym modelu ubrania na dane levele, jedyne questy typu zabij XXX mobkow...
Ze szczerego serca odradzam...
Moze jak mi sie bedzie bardzo nudzilo to pogram jeszcze troche, zeby zobaczyc jak jest na wyzszych lvlach, ale na pierwszy rzut okiem - tragedia...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu


Posty: 1
Dołączył(a): 17.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 20:11 
Cytuj  
Agat ty sie dostalas na pierwsza faze ClosedBeta?

Ja zaproszenie na ClosedBeta dostalem dopiero dzis o0. Szczesliwy zaczolem gierke scaigac, ale dopiero gdzies za 1h ja bede mial gre:( Client nie wazy wiecej niz 260mb :)

Sam rozmiar gry mowi ze nie ma co oczekiwac po niej, ale kto wie moze bedzie bardziej grywala niz sie wydaje.

#Offtop#
Co do H&S wiekszszosc MMORPG sa takie jak wymienileas, Jeden model ubrania, jedyne questy typu zabij x mobow i idz znajdz i przynies, wiec co sie dziwic ze znajduja sie ludzie ktorzy na tym stylu gry probuja zrobic jakis pieniadz ^^


Edit:

Sciagnolem gre i pierwsze wrazenia sa zaskakujace. Grafika nie jest poruwnywalna praktycznie do innych (nowych) MMO.
Jak mowielm nie bylo sie co spodziewac po grafice przy 260mb, ale dawno nie widzialem tak przyjemnej grafiki ktora nie gryzie w oczy ani nie przeskadza kolorystyka czy uksztalotwanie gegrafi terenu. Gra jest w peni w 3D, ale strowanie kamera jest troche obciazliwe, obracanie Kamery trzeba strzalkami ustawiac jes ttroche uciazliwe ale da sie przyzwyczajc, jezeli ktos gral w DungeonSiege (1 czy 2) powinien szybko sie przystosowac do sterowania kamera.
Juz z samego poczatku kiedy tworzymy postac mozna zobaczyc cos inowacyjnego, oprocz "czlowieka" i "elfa" mozemy wybrac rase zadko spotykana "DragonFly" (czym sie wyrozniaja dane rasy tego nie wiem ^^ za kroto w to gralem). Przy tworzeniu postaci zauważycie ze dev.team podchodzilo do gry z humorem chociazby to ze mozemy sobie wybrac fryzure "Afro" LOL <lol2>
Stats pkt, rozdajemy sami co jest wielkim atutem tej gry ( coraz zadziej nowe MMORPG maja ta funkcje, wielka szkoda), co nam pozwala skonocic postac i byśmy mogli zaczac od nowa ^^.
jak na pierwsze 1h grania zostałem bardzo zaskoczony ta gra^^ a najbardziej tym ze mi poszla na pelnych detalach i sie szybko laduje ^^

Wiec jezeli ktos uważa ze ta gra nie jest godna uwagi, to jego zdanie, ja tam chwilowo nie bede sie wypowiadal na ten temat, bo nie wiem czy gra jest grywalna czy monotona wiecej opisze pozniej ^^


Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 23:33 
Cytuj  
Bardzo czesto mnie zapraszaja bo CB, bo w kilkunastu juz bralam udzial i do tego aktywny :) To znaczy i na forum sie udzielalam :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 08:35 
Cytuj  
Masz się czym chwalić :P

A tak na poważnie to gra wygląda tragicznie jeśli chodzi o grafikę, coprawda nie powinienem oceniać gier pod względem graficznym (wszak 'gram' w UO) ale jednak nie sądze, że jest tam jakaś rewolucja


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 17:13 
Cytuj  
To nie chwalenie sie, ino stwierdzenie faktu. A Carpe Diem mnie wielce rozczaroalo. Grafika grafika - to daloby sie zniesc, ale reszta niegodna uwagi... Jakis symulowany watek fabularny - super... Tylko dlaczego wyplywajace z niego questy brzmia "zabij 333 zielone slimaki"???


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 17:45 
Cytuj  
Do betki miałem okazję sie dostać sporo temu, dostałem ankiete, ale stwierdziłem, że mi się niechce. Niedawno dostałem kluczyk. W związku z tym pytania:
- jak to wygląda - bitwy, czy są w końcu moby sterowane przez jakiegoś gma?
- na stronie kiedyś mi utkiwło w pamięci, że ma być płatna finalna wersja, wie ktoś coś o tym? bo jak tak, to moge nawet kluczyk odstąpić


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 18.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 19:06 
Cytuj  
Tak Carpe Diem bedzie p2p co jest czyms zaskakujacym ale co tam ludzie maja rozne zboczenia nawet placenie co miesiac za taka gre :D

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 15:53 
Cytuj  
LOL wczoraj sie zarejestrowalem a dzisiaj dostalem Keya do Bety ;D a akorat gralem w RF-Online


Posty: 14
Dołączył(a): 16.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 21:01 
Cytuj  
Dostałem zaproszenie do bety, ale nie moge sciągnąc z FILEPLANET bo tam jest zajęte>
Ma ktos linka zeby sciągnąc z innego zródła??

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:58 
Cytuj  
Ale ta gra jest DUPNA! wogule się nic nieda zabić za dużo osób gra

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 20:28 
Cytuj  
A to Ci dopiero! Polecam słownik.


Posty: 1
Dołączył(a): 27.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 13:37 
Cytuj  
We try to bring Carpe Diem back to life. We need every help we can get for our petition to start Carpe Diem again for Europe/US.

http://z11.invisionfree.com/CarpeKin/in ... wtopic=345

If you know some one who want Carpe Diem back, ore only to help us, please tell him/her about this.

Greetings Lyriel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.