mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 23:59 
Cytuj  
Witam.

Chciałbym się spytać, jaki jest według was najlepszy mmorpg gdzie chodzi głównie o odgrywanie ról i zachowywanie klimatu, a nie jak w większości MMORPGów o expowanie. Ja przez jakiś czas zadowalałem się Ultimą Online, lecz i tam, nawet na serverach postawionych na klimat, nie da się wyżyc bez expowania,expowania i jeszcze raz expowania. Szukam gry gdzie można by w spokoju odgrywać swoją postać bez jakichkolwiek obaz ze dostajemy od wszystkich czy nie starczy na jedzienie. Narazie przestałem grać w mmorpgi, męczy mnie ciągłe ćwiczenie i walczenie, ale mam nadzieje że dzięki temu postowi odnajde grę w którą bedę zagrywał się dniami i nocami. ;]


Ostatnio edytowano 28 sty 2006, 02:04 przez Bleyaout, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:13 
Cytuj  
Seed?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:39 
Cytuj  
W kazdym sie da. Trzeba tylko odpowiednio czesto mowic "Azaliż" (C) by Tomu =].


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 sty 2006, 08:58 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 02:18 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
W kazdym sie da. Trzeba tylko odpowiednio czesto mowic "Azaliż".

Raz uslyszal i sie nauczyl ^^ kopyrajta dorzuc

No i tak, Seed to w zasadzie jedyna powazna gra odchodzaca od expowania przez zabijanie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Raz uslyszal i sie nauczyl ^^ kopyrajta dorzuc

Byliscie zajeci mowieniem na Vencie: "Azaliż jako moj dziad ze strony ojca mawial mamy tu niezly output dmg". Wykorzystalem sytuacje :>


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:36 
Cytuj  
moze everquest 2 ?

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 10:29 
Cytuj  
final fantasy xi :wink: (bo wow odpada)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 10:32 
Cytuj  
IMO bardziej WoW niz FF XI chociaz w zadna nie gralem :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:45 
Cytuj  
Poczekaj na Dungeons & Dragons Online.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:52 
Cytuj  
Żaden ?. MMO kiepsko sie laczy z odgrywaniem postaci. Jesli co to polecam WoW i serwery rpg, wpadam tam o czasu do czasu Wiekszość ludzi naprawde proboje cos tworzyc , a jesli nie to przynajmniej siedza cicho i nie przeszkadzaja.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:52 
Cytuj  
Bleyaout ty sie swietnie nadajesz na GM w UO :) Bedziesz obserwowal innych graczy, wlaczal sie do ich zycia robiac im questy etc.Jedyne co musisz zrobic to wejsc jakiemus adminowi jednego z shardow gleboko w 4 litery


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 13:19 
Cytuj  
WoW, EQ2 i DDO

W WoW-ie i EQ2 sa serwey RP, ale czesto zdaza sie ze znajda sie "Debile" ktorzy nie wiedza nawet czym jest owe RP, a wybieraja serwer bo ma jakis znaczek :). Ja zarowno w WoW-ie jak i EQ2 znalazlem grupy z ktorymi mialem zajebisty ubaw RP, jedynie co trzeba zrobic to znalesc odpowiednia grupe :)

DDO (jeszcze w fazie Beta Testow) Ma to do tego ze tu nie chodzi o expienie, tylko o wykonywanie questow, dlatego czesto mozna spotkac osoby ktore po prostu lubia sie bawic w RP, niestety Euro testy sa pelne dzieci, ktore jak zwykle nie wiedza czym jest RP :P mam nadzieje ze to sie zmieni i dzieciaki nie beda chcialy placic za Questy :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 14:20 
Cytuj  
A mi sie wydaje ze w kazdym MMO mozna by odgrywac jakas role, nawet jak dana gra nie ma serwerow RP. Jak kiedys troche gralem w SWG to spotkalem z 3 osoby ktore grajac odgrywaly swoja role (chociaz tam nie ma serwera RP).

To tyczy sie tez innnych gier z tego typu. Jak bedziesz chcial to mysle ze i w FF XI czy L2 mozesz odegrac jakas role a nie tylko expic.

Wiec naprawde nie wiem czy to ma az takie znaczenie w jaka gre bedziesz gral, bo jak wspomnialem wczesniej mozesz sie swietnie bawic w kazdym MMO nawet takim co nie ma nic wspolnego z serwerami RP

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 14:27 
Cytuj  
ale poza tym ze ty odgrywasz swoja role, milo bylo by zeby ktos to robil z toba a nie zeby bylo tak:

Pan A mówi:
Witaj Panie, jakiz piekny dzien dzis mamy

Pan B mówi:
4L3 LoL

;] na serwerach RP latwiej znalesc grupe do eRPeGowania :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 17:11 
Cytuj  
IMO Everquest 2 jest niezbyt przystosowany do tego typu "działalności". Mnie osobiście brakuje tego co było w Neocronie - w EQ2 przynajmniej w Quenos są ławeczki, tawerny, a w domach masa krzesełek i co z tego jak nie można usiąść. Jak do k.... nędzy mam kogoś zaprosić na piwo. Z drugiej strony ze względu na słownictwo (nowomowę) i "cudowne" nazwy postaci (np. Zenek456) chyba łatwiej o RPG w grach SF właśnie w Neocronie czy SW Galaxies.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 19:32 
Cytuj  
w SWG akurat sporo RP nie uswiadczylem, moze nie mialem szczescia, zdazalo mi sie kilka razy naprawde fajna zajawke znalesc, ale brakowalo mi tego znacznie.

Za to w EQ2 mialem gildie RP ktora aprobowala tylko RP, kazda wyprawa/quest/spotkanie jest RP, malo tego jak szlismy do Thunder Steps pobic Giganty, samo dojscie zajelo nam 1,5H :) bo szlismy na piechote z Qeynos (szlismy nie bieglismy) czasami zatrzymalismy sie na odpoczynek, by skonsumowac kilka udek z sarny :P ogulnie bylo fajnie, bylo, bo sporo osob z tej gildi nie ma, po prostu bylo nas za malo :P i jak 2 osoby poszly offline to byly nudy.

Tak samo mialem w WoW-ie, tez gralem w gildi w ktorej latalismy razem na questy, na piechote :P to bylo naprawde bardzo fajne.


Niestety takie eventy zdazaja sie raz/dwa razy na tydzien, malo, ale ciezko jest sie zebrac w grupe, pozatym czasami jeden "Pajac" ktory sie nas uczepi i smieje sie z nas, potrafi uprzykszyc taka zabawe :P

Co do siedzenia w EQ2 to zgadzam sie w 100% :P w WoW-ie dawalo sie siadac, ale nie wszedzie,

Co do Neo - uwazam ze byla to jedna z lepszych gier, byla bo niestety coraz mniej osob w to gra :P ale poczatki byly genialne :) jedna z pierwszych moich MMO w 3d :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.