mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 20:43 
Cytuj  
trudno mi określić nazwę , wiec napisałem "ekonomiczny"
generalnie znudzony ciągłym biciem mobków i graczy , chciałbym pograć w grę w której mogę zacząć jako prosty np rzemieślnik, wybudować swój pierwszy , byle jaki , zakład produkcyjny, sprzedać to co powstało, polepszyć zakład , produkować lepsze itemki, dorobić się i wybudować domek, potem dorobić się i polepszyć domek itd :D - coś może w stylu The Guild, ale jako mmo i oczywiście nie w teraźniejszości - tak do XIX w

szukam już od dłuższego czasu czegoś takiego i coś nic nie mogę znaleźć - cała nadzieja , że ktoś spośród użytkowników tego forum ( wyjadaczy mmo ) gdzieś , kiedyś natknął się na coś takiego

z góry dziękuję , za każdy ślad takiego mmo

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:23 
Cytuj  
Wurm online.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:32 
Cytuj  
wurm wypróbowałem już dawno- zupełnie mi nie leży- w sumie to nie wiadomo co to jest :D

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:36 
Cytuj  
roma victor.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:37 
Cytuj  
gra ekonomiczna mmorpg w 3d, z watkiem pvp albo "pasjansem" jak inni mowia = EVE Online, ale to inne klimaty ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 03:04 
Cytuj  
Jedyna gra ktora spelnia twoje wymagania jest EVE ONLINE tak jak napisal kolega powyzej.

Z tym ze nie zgodze sie z "watkiem pvp" bo mozna grac tylko pvp i sie swietnie bawic a ten "pasjans" jest bardziej wymagajacy i emocjanujacy niz 90% MMO na rynku.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 07:02 
Cytuj  
Jest jeszcze A Tale In The Desert ( http://www.atitd.com/ ) z numerkiem juz chyba 4 - choc to raczej dla craftomanikow, w miare sensownie rozwiniete rzemioslo w Voyage Century, mozesz tez zajrzec do Luminary: Rise of the Goonzu i to by chyba bylo tyle...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 12:32 
Cytuj  
Eternal Lands


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 21:11 
Cytuj  
@Agat
dzięki za podpowiedź- faktycznie Tales to sam crafting :)
wszystko w grze jest do wykorzystania- trawa, piasek , kwiatek,drzewo - gdziekolwiek jesteś coś możesz znaleźć , podnieść i użyć do produkcji- na wyspie startowej jeden z graczy ma swój domek, obory ze zwierzętami, kopalnie itp - super to wygląda
w sumie przeglądałem info o tej grze kiedyś , ale grafika trochę mnie odrzuciła, jednak grywalność przede wszystkim- na razie wykorzystuje 24 godz darmowe w grze , patem chyba wykupie jeszcze miesiąc , bo 24 h to strasznie mało jak na zapoznanie się z grą

w Voyage grałem zaraz jak beta ruszyła - w sumie coś ze 2 miesiące a potem jakoś mnie znudziła, choć w ścinaniu drzewek osiągnąłem ówczesny max lvl ( cała gildię zaopatrywałem w deski :D )

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 22:43 
Cytuj  
afaik mabinogi powinno podejsc pod twoje wymagania, z tego co slyszalem to taki harvest moon online.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 23:47 
Cytuj  
@Ahston
ja za stary jestem na taką grafikę :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 00:44 
Cytuj  
to rozumiem ze masz kolo 50 lat na koncie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 00:53 
Cytuj  
tyle to nie , ale 38 :]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 02:25 
Cytuj  
czyli da sie ciebie jeszcze nawrocic ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 06:23 
Cytuj  
Ja tez pierwszej mlodosci nie jestem, a Mabinogi tak mi sie podoba, ze grafike spokojnie bylabym w stanie przezyc. Ale niestety wykluczenie IP z Europy mnie zniecheca. Grałam troche rozniastymi sposobami "dookola" - ale wtedy lag jest wprost morderczy...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 11:17 
Cytuj  
Nie wiem jak jest teraz, ale stare SWG pozwalalo na cos takiego...
Mocno rozbudowany crafting jest w Vanguardzie...
Mocno rozbudowany crafting jest/byl w Pirates of the burning seas...
niestety, wszystko to SOE
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 17:04 
Cytuj  
w Vanguarda grałem jakoś ponad rok temu miesiąc , czy dwa - crafting faktycznie jeden z najlepszych jakie pamiętam z gier mmo, w dodatku bardzo mi się podobało jak postać się wqrzała jak coś nie wyszło- tak fajnie machała rękami i tupała nogami :D
problem jednak , że poza tym craftingiem jakoś tak mnie nie ciągło do Vanguarda- w sumie coś ze 3 tygodnie spędziłem na kopaniu surowców i crafcie , a potem jakoś nie chciało mi się grać - podobno teraz już jest dużo lepiej , ale niestety jak się raz nie wciągnie w grę to następne podejście trochę odpycha

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 20:15 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Nie wiem jak jest teraz, ale stare SWG pozwalalo na cos takiego...
Mocno rozbudowany crafting jest w Vanguardzie...
Mocno rozbudowany crafting jest/byl w Pirates of the burning seas...
niestety, wszystko to SOE
A.

O ile w POtBS da sie nawet fajnie imo pograc, to w Vanguard to taki trup ktorego ciagle proboje reanimowac..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:54 
Cytuj  
Proponuję we wstępniaku dać jakieś info, że odpowiedzią na każde pytanie "jaka gra ma XXX" jest zawsze "tylko i wyłącznie Eve Online", a to, ze w Eve gra tylko 100 000 osób, a np. w głupiego WoW-a tylko 100 razy tyle to świadczy o małej świadomości społecznej, głupocie rasy ludzkiej i tym, że miliony zawsze jedzą gówno (muchy czy azjaci) :o

Taki gość, ściągnie triala, pogra ze 2 tygodnie, odinstaluje bo znudzi mu się klikanie F1-F8 i przejdzie mu ochota na zadawanie durnych pytań..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 21:34 
Cytuj  
Mark

problemem jest jednak to , że nie każdy ( np ja) lubi klimaty SF), zresztą napisałem , że interesują mnie gry dziejące się tak do XIX wieku

w EVE miałem 2 podejścia, trochę pokopałem , pohandlowałem , wymieniałem statki na lepsze itp i po kilku dniach zawsze grę kończyłem bo po prostu klimat mi nie leży- w rl także nie czytam SF , tylko fantasy- ot kwestia gustu i tyle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.