mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 20:39 
Cytuj  
Witam mam pytanie czy mozliwe jest utworzenie Działu dla gry Fallen Earth?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 20:52 
Cytuj  
Myślę że byłby większy ruch niż obecnie np. w dziale City of Heroes & Villains.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 20:59 
Cytuj  
W topiku Fallen Earth interesuja sie chyba tym 2 osoby. To raczej chat bedzie nie forum.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 21:00 
Cytuj  
@Dana
Nie porównuj taki crap FE do CoV, dzięki


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 22:46 
Cytuj  
No i co z tego ze niszowa, może niektórym się spodoba.
Jeśli nie będziesz zainteresowany nie musisz tam zaglądać

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2009, 22:48 
Cytuj  
do darmowych ich! (co z tego,ze gra platna) ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 01:03 
Cytuj  
sorry ale nawet te coh/cov mialo bardziej aktywne topici zanim powstal oddzielny dzial... 1 widoczny topic zawierajacy kilka postow i prosba o nowy dzial wyglada jak jakis zart... juz entropia czy topic o m&a mialoby wieksze szanse na oddzielny dzial niz fallen earth.. o d3 i blizzardzie nie mowiac.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 07:01 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@Dana
Nie porównuj taki crap FE do CoV, dzięki


eh ?

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 19:44 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
sorry ale nawet te coh/cov mialo bardziej aktywne topici zanim powstal oddzielny dzial... 1 widoczny topic zawierajacy kilka postow i prosba o nowy dzial wyglada jak jakis zart... juz entropia czy topic o m&a mialoby wieksze szanse na oddzielny dzial niz fallen earth.. o d3 i blizzardzie nie mowiac.

Topic zawiera kilka postów bo nikt nie będzie pisał w jednym topicu w dziale nowe.
jak szukałem tej gry na łamach portalu mmorpg i napisałem topic w beta testach okazało sie że istnieje topic o beta testach w dziale ogólne.
Generalne skoro sądzicie że wiele tytułów zasługuje na swoje działy to nie wiem co stoi na przeszkodzie żeby takowe utworzyć.
Prosząc o dział FE nie prosze o to żeby nie zakładali działów innych gier MMORPG.
Po prostu uważam że usprawniło by to komunikacje pomiędzy nawet kilkoma osobami z polski grającymi w FE.
Jeszcze raz powtarzam kogo to interesowało nie będzie to tam nie wejdzie.
Pytając o dział nie miałem zamiaru wyczytywać postów znawców koni co jest jakie i jaka gra ma większą ilość abonentów.
Pisałem do ludzi którzy zarządają tym forum.
Wali mnie ze jakies COH FOH JOH czy inny gniot nie ma działu.
Jeśli chcecie dział dla jakiejś gry możecie napisać pytanie.
Co do D3 nie wiem czy H&S mieści się w pojęciu MMORPG natomiast jeśli taki dział ułatwiłby komunikacje D3 community było by fajnie żeby istniał.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 20:19 
Cytuj  
/sarcasm mode
Zróbmy dział Heroes of Newerth! Tam jest więcej postów, więcej ludzi gra, i w ogóle bardziej elo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 20:21 
Cytuj  
I o serialach, i dobrych filmach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 20:29 
Cytuj  
I o delicjach imo.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 20:30 
Cytuj  
gg padło?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 14 wrz 2009, 20:49 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 20:30 
Cytuj  
I o "zajefajnych ludziach" jak corscahk :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 20:35 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Witam mam pytanie czy mozliwe jest utworzenie Działu dla gry Fallen Earth?

Jesli gra bedzie miala wieksze zainteresowanie niz kilku osob, a w dziale "Ogolne" zaczna sie pojawiac coraz to nowe tematy dotyczace tej gry, to pewnie dzial powstanie. Ale nie wczesniej. Dla jednego wątku nie ma sensu zakladac osobnego dzialu.
Tak bylo z kazdym dzialem na tym forum.

X.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 21:20 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
VeyVey napisał(a):
Witam mam pytanie czy mozliwe jest utworzenie Działu dla gry Fallen Earth?

Jesli gra bedzie miala wieksze zainteresowanie niz kilku osob, a w dziale "Ogolne" zaczna sie pojawiac coraz to nowe tematy dotyczace tej gry, to pewnie dzial powstanie. Ale nie wczesniej. Dla jednego wątku nie ma sensu zakladac osobnego dzialu.
Tak bylo z kazdym dzialem na tym forum.

X.

Własnie Xanth mi chodzi o to żeby taki dział był bo wtedy można zamieścić tam opisy poszczególnych questów dajacych AP w każdym sektorze dla gracza, taktyki, rozwój postaci dla nowych graczy gdyż w FE nie można respeca robić, opisać sektory itp itd...
Generalnie jeśli byłby taki dział było by na pewno łatwiej o pomoc i łatwiej by ją było udzielić.
Nie wszystko można pisać w dziale ogólne pod jednym postem.
To było OK w momencie beta testów, każdy coś od siebie napisał jak odbiera produkt etc etc.
Nie oriętuje się ile roboty jest z założeniem takiego działu bo jeżeli kosztuje to dużo czasu i poświęceń to rzeczywiście nie ma sensu, natomiast wydaje mi się że energia zmarnowana na pisanie w tym temacie w tym poście pozwoliła by stworzyć kilka działów :).
Rozumiem gdybym prosił o stworzenie działu akumulatory do Mercedesa W-211 to chyba nie bardzo by pasowało tu :).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 21:30 
Cytuj  
Inaczej. Chcesz dział, aby się rozpisać dla fanów FE. Granted...Ale - Najpierw, pokaż ilu jest tych fanów. Dla dwóch osób nikt działu nie będzie zakładał :)
Taki Champions Online, do teraz nie ma działu. Ale jest grą zdecydowanie popularniejszą niż FE.
Jeżeli przy premierze gry, faktycznie będzie zapotrzebowanie - Dział na 100% powstanie. Ale IMO - Się na to nie zanosi.


Ostatnio edytowano 14 wrz 2009, 21:30 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 21:30 
Cytuj  
Nie bedzie działu bo gra interesuja sie ze dwie osoby ktore sie pewnie znudza po miesiacu. Live with it.
Albo zaloz sobie forum na ktorym bedziesz postowal.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 05:32 
Cytuj  
Przynajmniej cztery osoby. Bo ja i mój małż takoż się interesujemy :) Tylko nie piszemy w tym topic'u, bo jaki sens dorzucać posty do takiego śmietnika? Po 3 dniach nikt już posta nie znajdzie.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 06:35 
Cytuj  
Agat napisał(a):
Tylko nie piszemy w tym topic'u, bo jaki sens dorzucać posty do takiego śmietnika? Po 3 dniach nikt już posta nie znajdzie.


/agreed

Ps. Panowie, wasz wrodzony wstręt do porządku jest powszechnie znany ale są na tym świecie również osoby, które (o dziwo) lubią przebywać w schludnym otoczeniu :]


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.