mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Do grania Naj jest:
Ankieta wygasła 14 lut 2010, 14:59
PC 67%  67%  [ 64 ]
PS2 1%  1%  [ 1 ]
PS3 16%  16%  [ 15 ]
x360 9%  9%  [ 9 ]
WII 1%  1%  [ 1 ]
NDS 4%  4%  [ 4 ]
PSP 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 96
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:59 
Cytuj  
przyprawil mnie o wzwoda, dlatego ankieta (limit 5 dni) by nakrecic 'dyskusje' ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:16 
Cytuj  
wszelkiego tego typu dyskusje PC>konsola , konsola>pc... nie maja sensu. Ale PC oczywiscie ;p


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:24 
Cytuj  
biorac pod uwage ze ps3 ma 3 glosy, podczas gdy ps2 ma 0, mozna smialo stwierdzic ze mareczek ma 2 alty :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 16:01 
Cytuj  
Ofc ze PC. Poki co staruszek blaszak dobrze sie trzyma. Przynajmniej w gatunkach gier ktore mnie najbardziej interesuja i jestem zadowolony.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 17:25 
Cytuj  
Zakładanie takiego tematu na forum o MMORPG jest bardzo miarodajne...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 17:30 
Cytuj  
nowy dzial, musza byc i nowe debilne topici widac - jak ten z referalem na konkurs assasins creed.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 17:31 
Cytuj  
Dla mnie PC. Rzadko gram w cokolwiek i nie widzę sensu w kupowaniu przestarzałego sprzętu (konsola) który musi być promowany na siłę (exclusivy) żeby utrzymać jakąś tam popularność. Dochodzi do tego jeszcze pad, który dla mnie jest totalną abstrakcją.

Poprzednia generacja konsol była wporzo, obecna jest raczej failem.

No i nie widzę za bardzo grania w RTS'y, RPG, FPS na konsoli.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 17:44 
Cytuj  
konsola + piraty jest bardziej ekonomiczna niz pc + piraty, wiec kupuje konsole, chociaz wolalbym pc ;P

pad vs klawiatura zalezy raczej od gry ;p czesc jest lepsza na padach czesc na klawiaturze.

dziwi mnie nadal ze ps2 ktore uznawane jest przez wielu za najlepsza konsole ostatnich 3ch generacji ma tylko 1 glos :)


minus konsoli - zaglowanie plytami... nigdy tego nie trawilem i nadal nie trawie =_=; nawet na pc plyty wkladam tylko po to by wypalic gry na konsole =_=;


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 17:55 
Cytuj  
bo na ps2 malo kto gra. nie dziwi mnie, ze ludzie glosuja na platforme, na ktorej aktualnie najczesciej graja, a nie na historie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 18:23 
Cytuj  
ech, ja bym wprowadzil na tym forum zakaz pieprzenia o torrentach gier i piratach jako takich, a szczegolnie zakaz ich gloryfikacji.
sorry, ale argument, ze konsola+piraty jest ekonomiczniejsza niz pc+piraty jest ok na dzial pogaduchy na forum bravo, a nie tutaj (przynajmniej wg mnie), dziwi mnie ta tolerancja adminow/modow dla takich zachowan, szczegolnie, ze wszelkie informacje o pirackich serwerach WOWa itp. sa rugowane bez litosci.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 18:34 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ech, ja bym wprowadzil na tym forum zakaz pieprzenia o torrentach gier i piratach jako takich, a szczegolnie zakaz ich gloryfikacji.


Zakaz gloryfikacji? To wprowadz rownoczesnie bana za poglady. Ja np. chce zakazu gloryfikacji Ps3 i bana dla mareczka. ;)
Zreszta nikt tu nie podaje linkow, nikt nie wrzuca crackow, itd.... nie widze nic co naruszaloby prawo, itd....
Zajebistym atutem tego forum jest dosc szeroko pojety liberalizm i plx nie zmienialmy tego na sile.

BTW. Co powiesz o zakazie pieprzenia o handlu itemami i waluta w grach online? Oraz zakazie ich gloryfikacji? To tez jest nielegalne a za sam dzial EVE dostalbys bana w takim przypadku.

dajmy spokoj - jak ktos gra na piratach to i tak bedzie gral. Gadanie na forum nie ma tu nic do rzeczy.

"dziwi mnie ta tolerancja adminow/modow dla takich zachowan, szczegolnie, ze wszelkie informacje o pirackich serwerach WOWa itp. sa rugowane bez litosci." Sa jesli sa postowane w dzialach poszczegolnych gier. W dziale darmowe MMO jest duzo tematow o serwerach WoW, jakiegos MU czy UO. Sam taki jeden zalozylem kiedys (o privach WoW'a).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:01 
Cytuj  
każdy kiedyś dorośnie i osiągnie taki status finansowy, ze z piratów przerzuci się na oryginały. Kwestia czasu.. nie dotyczy Ashtona ;)

Ashton specjalnie dla Ciebie w twojej durnej ankiecie zagłosowałem na X360, taki gift walentynkowy ode mnie :*

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:17 
Cytuj  
Na PC wyszly najlepsze gry. Z racji mmorpg i rts tylko pc. Chociaz sa tytuly gdzie konsola>pc, ale to margines.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:41 
Cytuj  
no nie zapominaj, ze na konsole powoli wychodzi wiecej 'fajnych' gier niz na pc.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:49 
Cytuj  
taaaaaaa chyba w czasach psx, n64 i dc/gcn/ps2 bo ostatnie konsole niemaja jakich ubar exclusive'ow, a i japonce nie robia juz tylu dobrych gier. Zachod koncentruje sie na multiplatformach albo pc. czasami zrobia chwilowe exclusivy jak dostana wieksza kase.


Kiedys konsole kupowalo sie by pograc w japonskie gry, dzis kupuje sie gdy niechce ci sie upgrejdowac pc.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:56 
Cytuj  
oj juz nie pierdol ashton smutow. ps3 ma coraz wiecej dobrych gier, ktorych nie uswiadczysz na swoim pc.
w druga strone dziala to juz zupelnie inaczej, nawet cywilizacja jest na x360.
rozumiem, ze znowu chcialbys isc pod prad, ale moze jednak nie tym razem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no nie zapominaj, ze na konsole powoli wychodzi wiecej 'fajnych' gier niz na pc.


To że rynek gier i PC jako platforma do nich to trąbią od czasu wyjścia xboxa i ps2 więc sądzę że na panowanie konsol na rynku gier jeszcze troszkę poczekamy , poza tym w jedne gry gra sie fajniej na konsolach w inne na PC i tyle.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:31 
Cytuj  
jak ktos ma dobry komputer to lepiej grac na nim niz na xboxie , jak zobaczylem Dragon Age to byla prawie inna gra grafika piekna ,podobnie jest z Mass Effect czy Assassin Creed , ide o zaklad ze AC2 rowniez bedzie wygladal ladniej . Pc wraca powoli do lask jako gaming platform , juz nie jest taki to znow wydatek skoro vga za 250 zl wystarcza zeby sie bawic w sredniej rozdzialce , dragon age widzialem na 4670 czyli mid end a kladl wersje na konsole graficznie bez mydla . Kombo xbox+dobry PC i styka , ps3 mozna kupic jak ktos musi koniecznie zagrac w exclusivy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:37 
Cytuj  
koniecznie? nie.
ale wiecej gier pewnie niedlugo skoncze na ps3 niz na pc.
jedno dragon age mnie nie przekonuje, sorry aldatha.
posiadam w miare ok pc, konsole. i czesciej gram na konsoli niz na pc powoli.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:50 
Cytuj  
Mylisz się Aldatha pisząc, ze PC wraca do łask. PC traci łaski.
Idąc za GOL-em:
W styczniu wskazywaliśmy na to, że 2008 był pierwszym rokiem, w którym ilość gier konsolowych przewyższyła ilość nowych gier na PC. W 2009 ta różnica powiększyła się jeszcze bardziej.

Jak widać coraz więcej tytułów wychodzi tylko na konsole. Natomiast sprzedaż ilościowa też daje do myślenia - sprzedaż procentowa np. MW2 na PC-ty to niecałe 10%...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.