mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 06:52 
Cytuj  
Razoth - tak szczerze to beton raczej pasuje do osób ograniczajacych się do jednej platformy.
Wystarczy spojrzeć na statystki sprzedaży gier - gry na konsole z gorszą grafiką, framerate etc. potrafią się sprzedać i kilka razy lepiej. Więc otwórz oczy i zastanów się kto tu żyje we "własnym świecie"?

Albo dalej wal konia do pixeli i zamiast grać smęć po forach jaka ta gra chujowa bo nie trzyma stałych 60fps-ów..

Zdarzało mi się grać w o wiele brzydsze gry. Serio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 07:59 
Cytuj  
Konsolowy plebs ma mniejsze wymagania.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 08:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Konsolowy plebs ma mniejsze wymagania.


Inside trafiłeś idealnie!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 08:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mendol - tyle to ja wiem, tylko jest jedno ale: ja gram sorcerem aktualnie, który ma określoną ilość boltów. Jak dochodzę do bossa to jestem najczęściej "goły i wesoły" lub prawie "goły i wesoły". Przecież nie będę dźgał tego bossa mieczykiem z wymaganiami str na lvl10 ;)

ALE des i ds to jedyna gra, do ktorej wiem, ze bede wracal, i w ktora beda graly moje dzieci, nawet jak je bede musial pasem lac (bo brzydka i trudna).

o kurwa :lol:


Masz itemy przywracające ilość ładunków czarów ale jest prostsza metoda.
Przed bossem stawiasz znaczek, wynajmujesz się do zabicia boss'a a JAK WAM SIE UDA, to wracasz do swojego świata z:
- naprawionym sprzętem
- full chargesami czarów
- wszystkimi estus flaszkami
O tym, że przy okazji masz szanse "free" potestować na które czary boss jest wrażliwy i jaki ma move set nie wspomnę :)

Jedyne czego nie możesz w takim układzie zrobić, to zmienić układu zapamiętanych czarów (bo to tylko przy ognisku i resetuje Ci wszystkie moby).

btw: jak grasz casterem to jest bardzo fajny Staff do zdobycia na wczesnym (stosunkowo) etapie gry.
W undead purigatory (czy jakoś tak) jest boss - undead rydwan. Po drodze do niego jest masa szkieletów ożywianych przez 2 nekromantów. Z nich może polecieć lizard Staff - laska z dobrymi parametrami i dodatkowo pozwalająca rzucać pyro spelle. Robi się więc tak: wchodzisz do bossa, zabijasz 2 necro i jak nie ma dropa - padasz.
Repeat do skutku. Warto to robić z ringiem, czapką i chestem z bonusem do droprate.
Mi się nie udało tego zrobić bo niestety chciałem testnąć jak działa chaos firestorm na bossa i padł po pierwszym :)
Anyway... w całej grze jest tylko 2 necromantów, którzy się nie respawnują (w huntsman corpse) i tych drugich 2, którzy się respawnują tylko na bossie. Myslę, że to będzie najbardziej rare item w grze :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 09:00 
Cytuj  
a testowales moze Karol dark magic?
kurcze wczoraj nie mialem czasu grac i ciagnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no kurwa mam 2 chlopakow, przeciez nie beda w tibie albo lol'a napierdalac :)

.


beda dupczyc kolezanki z klasy a nie grac w gry


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:29 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
No współczuje.


nie byłeś w Będzinie widać :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:59 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Mendol napisał(a):
no kurwa mam 2 chlopakow, przeciez nie beda w tibie albo lol'a napierdalac :)

.


beda dupczyc kolezanki z klasy a nie grac w gry


niestety takie czasy (albo stety) ze dzieciaki na przerwach gadaja o lolu etc. zamiast o cyckach :) moj syn tez ostatnio zlapal bakcyla ale dozuje mu jakos do godzinki dziennie (dobrze ze mu sie szybko nudzi i woli jednak pobiegac na podworku) ale bylem w szoku jak na normalu poszedl sam i azmo rozwalil mowiac przy okazji ze to bylo latwe jak bulka z maslem :) wolabym zeby jednak gral w pile i zaczepial dziewczyny.


kurde nie moge sie doczekac tego ds na pc :) w 2 osoby bedzie ponoc szlo invadowac i grac razem? (na pc) do tego te buildy i mechanika.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Matkall napisał(a):
No współczuje.


nie byłeś w Będzinie widać :)

Mówiłeś niedawno jaki to Będzin fajny, bo jest sporo roboty i tanie ceny ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:31 
Cytuj  
pod tym wzgledem tak , ale pod kazdym innym to Compton :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 12:16 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
pod tym wzgledem tak , ale pod kazdym innym to Compton :)

Znaczy co ? Dziwki drogie czy jak ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 12:23 
Cytuj  
znaczy spierdalac stad z ta dyskusja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
w 2 osoby bedzie ponoc szlo invadowac i grac razem? (na pc) do tego te buildy i mechanika.


Nie można invadować w 2 osoby. Co najwyżej gankować, czekając na invadera.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 19:52 
Cytuj  
Spróbuje raz jeszcze...do tych co grali w jedynke na PC, czy da się w to pograć na E6600, 3.25 GB RAM'u i GTSssie 250 1GB ? (XP) Miał ktoś podobny sprzęt grając ? I czy dwójka może mieć większe wymagania na PC niż jedynka ? Laik w temacie jestem bo jedynke odpuściłem, jestem "no pad'abla" ale wydaje mi się, ze dwójka bedzie bardziej PC friendly...chyba, że się myle...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 20:16 
Cytuj  
http://www.systemrequirementslab.com/cyri

To gruchot, raczej nie pograsz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 21:37 
Cytuj  
Dajcie jakiś porządny gameplay z 2, bo na same gówna trafiam na YT. Tylko ma mieć wyczes a nie bieganie po drabinkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 21:56 
Cytuj  
Na twitchu masz multum streamów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 22:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a testowales moze Karol dark magic?
kurcze wczoraj nie mialem czasu grac i ciagnie :)


niestety nie
z opisow czary smierdza a nie mialem kogo o to spytac

btw czarów to do tej pory tylko kilka jest uzytecznych a reszta total crap (z perspektywy 40 inta i 2 old bossow zrobionych)

pyro ma 2-3 fajne ale koszmarnie malo chargesow (rewelacyjny flame swathe, uzyteczny chaos storm i lingering flame)
sorcery to praktycznie tylko great hv soul arrow i homming soul mass
do przetestowania hexow potrzebuje jeszcze 1 soul vessel (mam 1 ale musze miec opcje "powrotu" jak mi sie nie spodoba po respecu)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 13:48 
Cytuj  
patchyk był - dwa razy pomogłem korzystając z małego kamienia i nic. Ktoś potwierdzi/zaprzeczy że już powrót do humanity nie działa?

Z drugiej strony głownym powodem dla którego ludzie pomogali sobie w Demons Souls było odzyskanie human form. Ja trochę nie widze sensu w piżganiu po raz n/ty tego samego bossa dla jakiejś kulki dodającej HP...

Dzisiaj 2 bossy już padły ;) Ten pierścien który się łamie w momencie dead-a jest kurewsko imba. Nawet dusz się nie traci :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 13:59 
Cytuj  
no niestety, wraz z patchem powinni go wypierdolic w pizdu.

ja pomagalem bo szybko i bezpiecznie wpada 3k souli - do tego ten itemek mozesz przehandlowac na 2 sposoby - i tak jak napisal karol, mozna sie ladnie nauczyc co i ktory boss robi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.