mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 13:35 
Cytuj  
kolejny MMO na rynku:

PlanetSide

tym razem MMOQuake ? :wink:

dla amatorów - dostępny od zaraz, można ściągać (1.4GB ouch!) i grać w betę:

beta

drobny haczyk: nie za darmo, bo koszt to subskrypcja do FilePlanet, czyli jeśli dobrze pamiętam około $ 5 USD

[edit:] ma bardzo dobry user rating 4.8/5 - no no, może by zerknąć...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-05 14:38 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 13:46 
Cytuj  
no proszę... i nawet można do polski pre-zamówić (www.gamestop.com)

jedyne khem... $109.98 USD (60% koszty przesyłki hehe)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 14:00 
Cytuj  
Nie wiem ale wydaje mi sie ze dobre czasy gier typu Tribes minely...

Tribes mialo wyjatkowy klimat i pamietam ze doskonale sie bawilem - w tribes 2 juz nie bylo tak fajnie.Nie wiem,jakby inni ludzie.

A planetside to nic innego jak "troche" bardziej rozbudowane Tribes.

Jak mi skoncza wreszcie zestawiac to nowe lacze to sciagne i zobacze :wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 14:07 
Cytuj  
Cytuj:
...sciagne i zobacze :wink:


ha! :grin:
i tu Cię mają! :wink:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 16:55 
Cytuj  
Na innym forum rozpisalem sie na temat Planetside gdzie dostalem sie do bety.
Wkelje tu tresc bo nie chce mi sie pisac jeszcze raz :smile:
-----------------------------------

Od czasu jak dostalem sie do bety, a tu juz ladne kilka dni - NIE ZAGRALEM JESZCZE!!!

A dlaczego? nooo bo Sony to powalona firma (imo)!
Jakis idiota zrobil plik wav o kosmicznej wielkosci 200Mb !!!
w tym pliku sa wszsytkie dzwieki do gry - nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale caly ten plik MUSI zaladowac sie do pamieci aby gra mogla go uzyc!!! Nie wiem kto wpald na taki IDIOTYCZNY pomysl ale to juz inna sprawa...
Minimalne wymagania przez takie zabiegi to: 512Mb RAM !!!!

Ale to nie wszystko, po sciagnieciu 1,4Gb instalacji i probemach z zainstalowaniem ktore pomine, musialem wypelnic tone formularzy i zaczela sie wymiana miali potwierdzajacych - ROTFL
Kiedy to juz wkoncu wszystko bylo okey i moglem zagrac - odpalilem Launchpad Sony... o boze
Kto to wymyslil to nie wiem, za kazdym jednym razem sprawdza on poprawnosc plikow klienta, trwa to mase czasu, potem zaczyna sie sciaganie (!)
To nic ze sciagnalem 1,4Gb w zasadzie 80% sciagalo sie na nowo!!!!!

A teraz najlepsze...
wspomniany plik wave o wielkosci 200Mb mial poprawke wiec trzeba go zassac na nowo (to jest wlasnie idiotyzm robienie takich rzeczy w grze MMO), jest spakowany GZetem (!!!) po sciagnieciu nastepuje DECOMPRES no i przy 99% robi sie CANCEL - ROTFL )))))
i trzeba sciagac na nowo bo plik znika
no i tak do usrania....

To jest problem wielu ludzi bo na forum bety jest masa postow o tym - ale widac sony to zlewa bo od kilku dni nikt nic z tym nic nie robi no i w efekcie grac sie nie da...

A co jest najsmieszniejsze jakis IDIOTA zrobil sprawdzanie aktualnosci plikow AZ po trzech rzeczach, czyli : CRC, cos tam i ROZMIAR PLIKU NA DYSKU!!! kolejny LOL
Kto KURWA sprawdza pliki po rozmiarze??? ja mam system plikow NTFS a ktos moze miec FAT32 itd. u kazdego tan plik bedzie mial rozny rozmiar...

Dlatego w wiekszosci przypadkow ciagle sie cos sciaga

Jednym slowem o PlanetSide: PARANOJA
pomijajac fakt ze jeszcze nie zagralem ;P
3 dni sciagania roznych plikow - godziny spedzone na darmo!!!
Kupa mosci panowie KUPA!!!

Na koniec dodam: NIE MA INNEJ MOZLIWOSCI SCIAGANIA PATCHy !!!
tylko i wylacznie przez ten kretynski Launchpad Sony ((((((
MINUS jak cholera...

O ile dostane sie do gry wreszcie to napisze cos wiecej...
Pozdrawiam


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 17:04 
Cytuj  
Nie, McLaren. To nie może być prawda. Nie ma takich kretynizmów.
Zainwestowałem te 7 USD i ściągam to, więc na pewno wszystko będzie dobrze :razz:
zresztą w razie co, to ja w domu wiszę na modemie co mi się łączy na 33.6k więc te 80% terabajta [edit: lol, TERA-bajta, lol] nie robi na mnie wrażenia :lol:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-05 18:06 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 17:48 
Cytuj  
Heh ale NIESTETY to jest prawda ! :eek:
Wlacze z tym gownem bo inaczej narazie tej gry nazwac nie moge od 4 dni :sad:

Dzis widze zrobili w tym launcherze dodatkowa opcje skanowania plikow na poczatku FULL i NORMAL - normal faktycznie mniej plikow sparwa ale nadal mi laduje ten cholerny plik 200Mb a to podobno nie koniec na tym...

Jezeli chcesz sciagac to na modemie to sobie olej ja mam lacze 512kbps i mam dosyc po 4 dniach (!)

Poza tym calkiem powaznie pisalem o 512Mb RAMu - jezeli masz mniej to nie pograsz bo nie chodzi tu tylko o grafike ale o wlasnie wspomniany plik 200Mb z dzwiekami!!!


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 18:52 
Cytuj  
launchpad jest ok

pierwszy raz jestk okrutny, ale potem nie musisz niczego ssac tylko sam checker sciaga i robi korekte plikow.

co do reszty - umm przypominam ze to beta, nie rozumiem Twojego zdumienia...
sorry ale to troche smieszne czepiac sie o takie rzeczy projektu w fazie beta.

Numer z plikiem dzwiekowym to zadna nowosc, z ostanich to o ile pamietam EVE beta miala taki plik muzyczny...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 19:14 
Cytuj  
Mowisz ze tylko pierwszy raz...?
- wiec rozumiem ze grasz w ta watpliwej jakosci gre?

Launchpad mowisz OK?
- coz to juz kwestia gustu dla mnie fatalny!!! a wiele gier widzialem... Najgorsze ze nie mozna zassac poprawek z innego zrodla... (patrz Neocron - idealne rozwiazanie).

Sorry - dziwisz sie ze SIE CZEPAIM a to beta?
- no wiesz opisuje swoje boje z tym czyms a nie CZEPIAM SIE.
Ja sobie zdje sprawe ze to Beta dlatego i tak jestem tolerancyjny :wink:

Jezeli dla ciebie plik 200Mb ladujacy sie do pamieci RAM z dzwiekami z calej gry to normalka to sorry ale ja mam inne pojecie o grach zwlaszcza jezeli chodzi o MMO i dla mnie to fatalny blad!
Taki plik powinien byc w packu podzielony na lokacje gdzie bedzie uzyty...

Ale z Twojego postu wynika ze grasz w Planetside i masz lepsze i przyjemniejsze odczucia niz ja, wiec prosze podziel sie z nami...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 19:36 
Cytuj  
McLAREN jestem podwrazeniem twojej cierpliwosci.
Ja bym to gowno juz dawno wywalil.
Beta beta ale jakies warunki gierka musi.

A Zem to urodzony optymista :razz:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 19:50 
Cytuj  
Czepiasz - moze za duzo powiedziane, fakt.


Jezeli dla ciebie plik 200Mb ladujacy sie do pamieci RAM z dzwiekami z calej gry to normalka to sorry ale ja mam inne pojecie o grach zwlaszcza jezeli chodzi o MMO i dla mnie to fatalny blad!
Taki plik powinien byc w packu podzielony na lokacje gdzie bedzie uzyty...


Sluchaj zastanow sie co Ty mowisz.To jest beta, piszesz ze wiesz a zaraz potem zaczynasz gadke o wielkim pliku.

Grales w jakas inna bete?Np. EVE byla tak zabugowana ze az plakac sie chcialo i do pamieci ladawoala wlasnie gigantyczne pliki z muzyka.SB bylo (jest =p) tak samo zbugowane!
Taka jest natura bety, wszystko jest prowizoryczne ciagle w fazie testow - Ty widze oczekujesz od bety zeby byla tak dobra jak finalny produkt!
Beta jest dobrowolna i zazywczaj wszedzie pisza ze to co dostniesz bedzie niestabilne,zbugowane itd.

W Plantside nigdy nie gralem , screeny jedynie widzialem...

Launchpad funkcjonuje teraz w 90% mmogow (EVE,EQ,SB,SWG itd.) stad moj komentarz.
Pierwszy raz zly bo duzo ssania , potem jak masz wszystko up-to-date to nie z tym zadnych problemow (chociaz skaner plikow bywa meczacy).

edit:
Ae w SB i EVE jakos grales a bugi w obu byly po prostu nie do przelkniecia i nic nie mowiles o standardzie bety (pierwsze slysze zreszta), wiec przestan sie teraz podlizywac.

_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-05 20:53 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 20:19 
Cytuj  
Ae w SB i EVE jakos grales a bugi w obu byly po prostu nie do przelkniecia i nic nie mowiles o standardzie bety (pierwsze slysze zreszta), wiec przestan sie teraz podlizywac.


Telu gralem tez w wiele innych.
Poczytaj on pisze o problemach z sama instalacja i uruchomieniem gierki a nie bugach. Problem z patcheremami i inne dociaganie to dlamnie nie jest bug.
POmysl logicznie sciagasz 1.4giga potem jeszcze 1giga ( tydzien z bani na sdi) a to nadal nie dziala. napisz lepiej czy grales i jak to wyglada.
acha nikomu sie nie podlizuje tylko wytrwalosc graczy mnie zadziwia.
:razz:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 21:07 
Cytuj  
Heh SWG to tez okolo 1,2giga i drugie tyle patchy...

Smieszy mnie to z betami ZAWSZE sa problemy i takie rozczualnie sie nad tym jest dla mnie niezrozumiale.

Pokaz mi bete ktora chodzi jak w zegarku...

nm EoT bo to kolenjy topic rzeka , ok macie racje beta musi byc lepsza niz final ver.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 21:34 
Cytuj  
Racja zematis... Beta jest wlasnie po to, zeby testowac, wykrywac bugi i pomoc devsom doszlifowac produkt, ale jak tu wykrywac bugi, jesli nie mozna nawet uruchomic? :O

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 21:46 
Cytuj  
już draka ? panowie, spokojnie...
zachowajcie energie na grę -> spotkajmy się tam za 1-2 dni i postrzelajmy sobie trochę hehe :smile:

w sumie to dobrze McLaren, że ponarzekałeś, bo wiem czego się spodziewać i od razu spróbuję zrobić trick jaki już wcześniej z inną betą robiłem: spaczuje wsjo w pracy (50+ KB/s efektywnie, high quality), zrzuce na CD spaczowany produkt i zainstaluje gotowca na domowym PC :grin:
Ostatnio taka proteza zadziałała bez pudła, więc trzymajcie za mnie kciuki pliz!
RAM mam 3/4 GB więc spoko.

aaa... jeszcze pytanko: jedyna pułapka to że w pracy nie mam karty 3D, więc mam nadzieję że całe paczowanie odbywa się zanim cokolwiek próbuje się przełączyć w tryb 3D - potwierdzacie mam nadzieję ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-05 22:47 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 22:17 
Cytuj  
Zematis szanowny kolego:

Primo: "Sluchaj zastanow sie co Ty mowisz.To jest beta, piszesz ze wiesz a zaraz potem zaczynasz gadke o wielkim pliku. "

Sam sie zastanow o co Ci chodzi - masz jakis problem?
Opisuje swoje boje z Launcherem Sony i gra PlanetSide o ile jeszcze pamietasz.
Ta gra ma miec premiere za kilka dni wiec nie sadze zeby teraz przerabiali AZ takie PODSTAWOWE sprawy jak idiotyczne ladowanie pliku Wav o wielkosci 200Mb - moglbym to zrozumiec w Alpha lub w poczatkowej fazie beta ale nie teraz kiedy produkt ma sie lada dzien ukazac na rynku. Zreszta miejsza z tym bo nie mam ochoty na glupia polemike z Toba - jezeli sie ze mna nie zgadzasz to Twoja wolna wola.

To ze grales w jedna bete Eve czy jak jej tam nie czyni z ciebie znawcy tematu zebys mogl zakladac ze oni to zmienia. Ja tez tego nie czynie poza faktem, ze opisuje co mi sie podoba a co nie. To chyba logiczne biorac pod uwage fakt ze mam mozliwosc grania w beta jakiejs gry i opisuje to na forum traktujacym wlasnie o tym temacie.
Jak kazdy kto potrafi podzielic sie swoimi doswiadczeniami.

Ale... tak wlasnie myslelem jak to bardzo czesto bywa PISZESZ NA TEMAT NA KTORY NIE MASZ POJECIA!!! ale nie przejmuj sie to normalka u polakow (!).
Skad wiesz ze akurat w PlanetSide jest dokladnie tak samo jak w grze w ktora Ty grales? Nie wiesz, poprostu sobie wymysliles bo tak jest wygodniej.

W odroznieniu od Ciebie ja opisuje FAKTY, wraz z moim komentarzem - co chyba tez jest logincze.

Secundo: "Launchpad funkcjonuje teraz w 90% mmogow (EVE,EQ,SB,SWG itd.)"

LOL - sorry, ale jezeli dla Ciebie wymienione gry to 90% gier mmorpg na rynku to nie mamy o czym gadac :smile:
Launchpad Sony o ile wiem funkcjonuje TYLKO z produktami SONY a to nie jest 90% gier mmorpg zebys sie zesral :wink:

Nie wiem w ile gier mmo Ty grales ale ja gralem w duzo i nie przez 5 dni tylko po kilka lat lub kilka miesiecy - wiec wydaje mi sie, ze daje mi to jako-takie pojecie na temat gier tego typu a co za tym idzie lepsze wychwytywanie plusow i minusow.

Ale... skoro Ty znasz PlanetSide lepiej, grales duzo w gry mmo i masz ich za soba sporo, przy czym zaliczyles kilka gier BETA... to bede musial sie chyba z Toba zgodzic, ze za bardzo marudze (zamiast opisac moje doswiadczenia) :wink:

a moj post na temat Planeside po Twoich uwagach powinien wygladac np. tak: "nie moglem zagrac w PlanetSide bo jestem lamer i nie potrafie sobie zassac plku 200Mb, a do tego jestem przyglupi i nie potrafie uzyc tego fajnego Launchera Sony, ktorego uzywa teraz 90% gier mmo. Wiec sorry ale gra jest zapewne super jak kazda gra sony tylko ja jestem dupa. Coz chyba zagram w bierki online..."

Jezeli taki opis trafia bardziej do Ciebie to zapomnij o poprzednim moim opisie bojow z beta gry PlanetSide.

PEACE

ps. nadal nie da sie sciagnac tego pliku wave wiec chyba nigdy w to nie zagram :wink:)) heheh...

ps2. przeczytalem na forum bety ze Launchpad sie kopie kiedy masz inna gre sony mmo - w opisanym przypadku byla to beta SWG i koles nie mogl juz po instalacji PS grac w SWG

Inny topic na tym forum jest o tym ze PS nie da sie odinstalowac a kilka osob musialo formatowac dysk aby sie tego pozbyc :wink:

Coz... widac wiecej jest "nas" lamerow :wink:
ktorzy maja problemy ze wspanialym Launchpadem Sony i gra PS.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 22:25 
Cytuj  
heh Koramur: ciesze sie, ze przynajmniej ktos widzi sens w opisywaniu za i przeciw jakiejkolwiek bety poza tym ze ZA jeszcze nie widze :smile:))

A Twoj pomysl z wypaleniem CD powinien sie udac - ale glowy nie dam :wink:
sam teraz kombinuje na maxa zeby to wreszcie odpalic jakos :wink:

"aaa... jeszcze pytanko: jedyna pułapka to że w pracy nie mam karty 3D, więc mam nadzieję że całe paczowanie odbywa się zanim cokolwiek próbuje się przełączyć w tryb 3D - potwierdzacie mam nadzieję ?
"
Potwierdzam :wink:
Mozesz smialo instalowac i sciagac te cholerne pacze... gre sie odpala osobnym buttonem ktory pojawia sie dopiero jak masz wszsytko zaladowane i sprawdzone itd. :wink:
-- wiem bo widzialem to na screenach heeheh... cikawe kiedy mi sie uda dojsc do tego :grin:

RAM 3/4 Gb o matko... to ty masz fajnie :razz:
nie chcesz sie podzielic? :grin:

BTW: to po tym wszsytkim postanowilem zrobic upgrade mojego komputera - chodz nowy kupilem na gwiazdke - no ale jak widac juz jest za slaby heheh... ten cholerny rynek :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 23:17 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-05 22:34, konrador napisał:
Racja zematis... Beta jest wlasnie po to, zeby testowac, wykrywac bugi i pomoc devsom doszlifowac produkt, ale jak tu wykrywac bugi, jesli nie mozna nawet uruchomic? :eek:


Dokladnie a testowac ma sie gre a nie instalke i patchery bo do tego tysiace graczy nie jest potrzebne raczej.

ps. Kon post bez stfu? :razz:

Peace


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 23:44 
Cytuj  
Co z tego ze gra ma wyjsc na dniach, z sb bylo to samo i jakos gra nie nazeka na brak graczy, nawet wyliminowali wiekszosc bugow.. pozatym eve i sb nie sa by sony i z tego co pamietam ao tez ma lunchpada :smile:

P.S
Zemmy: zignoruj go imho szkoda klawiszy na odpowiedz

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-05-06 00:47 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 23:58 
Cytuj  
Ash stfu jak nie wiesz o czym gadasz.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-05-06 00:59 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.