mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 02:11 
Cytuj  
quote z PS forOOm:
--------------------------------------------------------------------------------
This is a reminder that exploiting bugs, modifying any part of the PlanetSide software or the use of third-party programs to gain an unfair advantage over other players in PlanetSide is strictly forbidden. Sharing information on these subject with the PlanetSide community is not allowed. If you have any information on any of these, please use the /bug command in game or send email to [email protected] to describe your findings. Please be sure to read the PlanetSide Rules of Conduct for further information.
Specifically, there have been reports of a third-party program that supposedly bypasses certain checks in the game to allow you to instanting unlearn mutiple certifications at a time, without waiting through the 24-hour wait period. We have received reports that the web site hosting this program actually downloads a virus to your system when you visit it. Whether these reports are accurate or not, we wanted to alert that community that these sorts of programs:

1) Are in violation of our Rules of Conduct
2) May not be all that they promise and could have serious ramifications on your entire PC

Please continue to enjoy PlanetSide, but keep these policies in mind so that everyone is able to have fun.



...czyli co , zaczyna się zabawa z fn cheatOrz ? bez jja , ja mam zamiar w to zagrać w near czasie a tu taaakie zonki ? co jest /^%$# grane , zrezygnowałem już przynajmniej z kilku gier przez cheatshit , to jest plaga ok , ale w mmo ? what teh fukk ... third party programs ... to mnie po prostu rozpierdoliło :sad:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 02:14 
Cytuj  
omfg... Przesadzasz. Ktos dal remindera, zeby postraszyc potencjalnych cheaterow, a ty juz placzesz : Mozliwe, ze zdarzaly sie przypadki uzywania jakiegos rodzaju speedhacka czy czegos, ale ja sie z takim czyms na werner nigdy nie spotkalem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 02:28 
Cytuj  
triple speed running ch34tOr ? no prob dOOd : Load Planetside on a mobile P4 with speed step and play normaly. You Run, Shoot, do everything 3x as fast

jeśli nie cheat to exploit , na jedno wychodzi , heh

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 03:17 
Cytuj  
No to kup sobie P4 to tez tak bedziesz zasuwal. Ja dzis ( pozciagnieciu najnowszych detonatorow ) nie zauwarzylem zadnej zmiany w FPS. Nawet jak mialem 39 ping to FPS w walce (60+ naszych bylo co najmniej ) to 10-14 FPS.

W DAoC juz od dawna chat-owali ludzie i co? Przestali grac? ( Ja sam nawet raz sie pokusilem o urzycie pewnego programu lecz nie gram juz w DAoC wiec uwarzam ze konsekfencje mnie omijaja tak samo jak ktos sie wypowiada ze kiedys palil maryske ). Program ten kosztowal mnie 20$ na rok i stwarzal mape w grze ktora to pokazywala nieprzyjaciol/monsterki/npc itd...). Takie gowno male nie pokazywalo czasami dokladnie no i zasieg byl z 500-1000 units poza ten co normalnie sie widzi w daoc.

Ludzie zawsze beda probowali hackowac ale trudniej to im bedzie z grami mmo mysle. No ale ja nie wiem, nie jestem ekslerktem, nie siedze w tym wiec nie wiem...

Jeden z aspektow placenia za mmo jest ochrona przed haxorami. Zobacz co haxorzy zrobili z popularnymi grami typu Diablo 2 czy tez Counter-Strike :smile: No ale nic.. Do zobaczenia w PS.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2003, 13:08 
Cytuj  
Red, pewnie znajdą się tacy co będą kombinować... jak zawsze.
Mogę tylko powiedzieć, że przez około 2 miesiące grania - wliczając betę - nie byłem świadkiem żadnej podejrzanej sytuacji.

wiesz co Red... :razz: :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.