mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 13:17 
Cytuj  
Ciekawy tekscik (I need a hero) za sprawa jednego z WTFmenow pojawil sie na WTFman.com...

I take you forward in time again, this time, to June of 2002. That beta email I received in December of 1999? Well it finally materialized into an actual beta account, with a username and password, and a client to download and everything! I was excited, Shadowbane by this time, had kind of fallen off my radar because of the incessant delays. So, I downloaded the client, got it installed and tried to login. No luck. I figured, hey it's beta, at least there is an actual game, unlike the cries of "Vaporware!" had been suggesting. I would try again the next day.

Jest dosc dlugi i lezy sobie na wierzchu, wiec trudno na niego nie trafic. Bardzo mozliwe, ze wielu z was, drodzy uzytkownicy, znajdzie tam odpowiedzi na wszystkie nurtujace was pytania.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-09-22 14:17 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 13:42 
Cytuj  
Nic nowego to on nie napisal...
UO zle , AC zle, EQ zle, SB zle , DAoC zle a w ogole to wszystko do dupy.

Zapomnial dodac SWG, AC2 i pare innych.

http://vpoet.net/flash/C_D_MMORPG.swf

Chip'n Dale Mmorpg

_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-09-22 14:57 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 15:09 
Cytuj  
A co nowego mozna napisac, jak nic _nowego_ sie nie ukazuje?

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 15:39 
Cytuj  
Cóż... "nic nowego nie wychodzi" - nie bez powodu... cykl "produkcyjny" w przypadku gier to zazwyczaj ok. 2 lat, plus/minus rok, zależnie od gatunku. Odbija się nam właśnie teraz krach na nasdaq z marca 2001 roku. Na pewno miało to duży wpływ równiez na branzę gier - to normalne, że po takim krachu wielu developerów zaprzestało pakować pieniądze w nowe projekty, a efekty mamy właśnie teraz.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 16:11 
Cytuj  
Zatem trzeba się zadowolić badziewiem , albo czekać na WoW jk

Chip'n'Dale - ror :grin: to jest zajebisteh :grin:

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 16:13 
Cytuj  
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :wink:
Na razie trzeba się zadowolić tym, co mamy na rynku hehe


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 17:14 
Cytuj  
lol. Czipendejls - fajna mowa z syntezatora :grin:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 17:30 
Cytuj  
Hello and welcome to last year newbs!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 17:48 
Cytuj  
Weź bo sie zasugeruje i wezme eS Dablju Dżi

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 18:55 
Cytuj  
Heh, akapit o SB rozbawil mnie do lez. Jedynymi argumentami goscia wydaja sie byc narzekania na sterowanie w tym m.in. niemoznosc unikania pociskow wlasna zrecznoscia i zbyt dlugi czas budowy miast. Niezle sie usmialem, dajcie wiecej takich tekstow pls :grin:.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 19:07 
Cytuj  
The das czy sb to twoj pierwszy mmorpg ze nie widzisz jego wad?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 19:24 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze nie wazne jakie argumenty ci ktos przestawia, ty i tak je wszystkie wysmiewasz i twierdzisz, ze zadnego problemu z gra nie ma i nigdy nie bylo:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 20:33 
Cytuj  
Ae ni ma, oczywiscie, ze widze wady, nawet sporo. Wbrew bredniom, ktore wypisuje Khael od czasu do czasu :<.

Prawda jest jednak taka, ze jeszcze NIGDZIE NIGDY NIKT wad tych nie przedstawil w sposob konstruktywny, albo sa to argumenty na poziomie tego WTFmana (rofl) albo jeszcze nizszym (vide "gra jest chuj*wa") czyli praktycznie zadnymi arugmentami nie sa, bo sprowadzaja sie do dyskusji o wyzszosci swiat WN nad BN. A tak naprawde sek w tym, ze niektorzy tu na tym forum przyklaskuja kazdej pierdole, ktora ktos napisze po ich mysli, nie wazne na jakim poziomie i jak glupiej, byle bylo.

Coraz bardziej odnosze wrazenie, ze to po prostu z zazdrosci, ze ludzie moga sie dobrze bawic przy produkcjach, ktore drugiemu nie odpowiadaja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 22:08 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze nie wazne jakie argumenty ci ktos przestawia, ty i tak je wszystkie wysmiewasz i twierdzisz, ze zadnego problemu z gra nie ma i nigdy nie bylo:
A Tobie nie wazne jakie argumenty sie przedstawi to uwazasz ze EQ to gowno.(jak zreszta 90% pozostalych tytulow)

Maslo maslne...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 22:32 
Cytuj  
98%


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 23:20 
Cytuj  
http://www.skoroworld.com/stuff/funny/f ... masked.swf

I'm a cow. tratata :| - Podalem bo jakos flaszowo w tym WONTKU.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 00:03 
Cytuj  
Niezle :grin:.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 00:12 
Cytuj  
Woot! pvp w tej nowej grze jest super! 100% pre-order :smile: :smile: :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 02:00 
Cytuj  
Prawda jest jednak taka, ze jeszcze NIGDZIE NIGDY NIKT wad tych nie przedstawil w sposob konstruktywny, albo sa to argumenty na poziomie tego WTFmana (rofl) albo jeszcze nizszym (vide "gra jest chuj*wa") czyli praktycznie zadnymi arugmentami nie sa, bo sprowadzaja sie do dyskusji o wyzszosci swiat WN nad BN.

Powiem moze tak... Odpierdol sie od tekstu "gra jest chuj*wa", a przypomnij sobie moze reszte argumentow, ktore takze wysmiales, bo na wiecej cie po prostu nie stac.

Lagu wedlug ciebie nie ma zadnego, sb.exe crash to wymysl mojej wybujalej wyobrazni. Rubber banding, problemy z login serwerem, duping, niska populacja jak na MMORPG, beznadziejny engine, czego efektem jest strasznie niski framerate, slabe, nie wymagajace wielkich umiejetnosci PvP, ciagly leveling treadmill, zeby poprawic template/dorobic na miasto, zero hi-level content. Oczywiscie nie sa to dla ciebie zadne argumenty, tylko moje urojenia. Gra ma sie swietnie i liczba subskrybentow dogania juz DAoC i UO, nikt z gry nie odchodzi, a pudelka z SB w bargain bins nigdy sie nie znalazly - to tylko jedna z moich bredni. Jesli rzeczywiscie wierzysz w to, co mowisz (i zaraz znowu powtorzysz), to niezly z ciebie pojeb musi byc...

Powtorze sie. Prawda jest taka, ze nie wazne jakie argumenty ci ktos przestawia, ty i tak je wszystkie wysmiewasz i twierdzisz, ze zadnego problemu z gra nie ma i nigdy nie bylo: Argumentow jest pelno, wystarczy zdjac klapki z oczu i sie rozejrzec. Ale ty i tak je Wszystkie odrzucasz i kontrujesz smiechem. To cie kwalifikuje na leczenie chyba...

A tak naprawde sek w tym, ze niektorzy tu na tym forum przyklaskuja kazdej pierdole, ktora ktos napisze po ich mysli, nie wazne na jakim poziomie i jak glupiej, byle bylo.

Dokladnie thaddek. Mimo tego, ze przewazajaca wiekszosc twoich postow to syf nie nadajacy sie do czytania, to tutaj udalo ci sie trafic w sedno sprawy. Ledwo cos powiedziales, a juz wyskoczyl Zematis z EQ. Korzystajac z okazji przybiegl takze p33nzor, zeby dorzucic swoje 3 grosze.

Coraz bardziej odnosze wrazenie, ze to po prostu z zazdrosci, ze ludzie moga sie dobrze bawic przy produkcjach, ktore drugiemu nie odpowiadaja.

Tak. Zazdroszcze ci, ze ja nie jestem na tyle zaslepiony glupota i tak jak tynie potrafie zmusic sie do gry w Shadowbane'a, a potem atakowac wszystko i wszystkich dookola, ktorym gra sie nie spodobala. I dlatego pisze taki newsy, zeby zrobic ci na zlosc. Taki to juz zawistny skurwiel ze mnie.


A Tobie nie wazne jakie argumenty sie przedstawi to uwazasz ze EQ to gowno.(jak zreszta 90% pozostalych tytulow)

A co ma do tego EQ i to, ze mi sie ono nie podoba? To jest moja subiektywna opinia o tej grze i tego zadnymi argumentami nie zmienisz.

90% pozostalych tytulow, jak juz pisalem, to niestety prawie ze identyczne klony EQ i dlatego wlasnie mi sie nie podobaja. Mam nadzieje, ze ta informacja pozwoli ci spac spokojniej.

FYI: Dzisiaj flamujemy konradora, bo pisze o rzeczywistych bugach w SB.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-09-23 03:37 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2003, 03:36 
Cytuj  
O, wreszcie cos wiecej niz "gra jest chuj*owa".

Niestety khyel, wydaje mi sie, ze wiekszosc twoich 'bugow' jest wyssanych z palca i pisanych na sile, bo przeciez trzeba cos pisac, zeby na idiote nie wyjsc, prawda? Skonczyles grac w SB, zaraz kiedy to bylo... w maju? no jakos tak, i myslisz, ze wiesz jak dzisiaj gra wyglada. I sypiesz swoim tym syfnym jadem do okola. A mi sie to nie podoba, wiec sie odplacam w tym samym stylu.

"Lagu wedlug ciebie nie ma zadnego"
Poza rzadkimi lagami serwerowymi, ktory to jest w kazdej grze i zawsze bedzie, ja innych nie mam. Jak masz to gadaj ze swoim ISP, a nie zwalaj na gre.

"sb.exe crash to wymysl mojej wybujalej wyobrazni"
Dokladnie. Ostatni sb.exe przy PvE mialem miesiac temu, przy PvP tydzien temu, ale z mojej winy, bo nie mialem miejsca na hdd i probowalem zrobic screenshota.

"Rubber banding"
Rubber chicken.

"problemy z login serwerem"
Odeszly do lamusa.

"duping"
Widziales? Bo ja nie, ale plotka ma swoja sile, wiec rozumiem twoja konsternacje.

"niska populacja jak na MMORPG"
Na 8 z 10 serwerow wystarczajaca i w sam raz. Chaos to nawet przeludniony jest.

"beznadziejny engine, czego efektem jest strasznie niski framerate"
Engine graficzny rewelacyjny nie jest, ale od czasu wprowadzenia performance monitora nie spadaja mi FPSy ponizej 25 nigdy poza momentami, gdy mam >50 postaci na ekranie rzucajacych czary.

"slabe, nie wymagajace wielkich umiejetnosci PvP"
Jezeli za skilla uznac wiedze, doswiadczenie czy umiejetny dobor postaci do teamu i ich doskonala wspolprace to ta gra wymaga umiejetnosci wiekszych niz Q2 czy UO. Jesli liczysz tylko zrecznosc manualna to rzeczywiscie Q2 czy UO byly bardziej wymagajace. Dla mnie zrecznosc to liczy sie tylko w FPSach.

"ciagly leveling treadmill, zeby poprawic template/dorobic na miasto"
Rofl. Nie farmowalem od lipca, a nasze miasto ciagle jest na plusie, na trening postaci tez jakos mam. Leveling? Albo mnie PLuja, albo zapuszczam makro i ide spac. Mozna i polevelowac samemu od czasu do czasu, czemu nie. Nie widze roznicy miedzy biciem mobow, a klikaniem toporem (kursorem) w drzewo zeby podniesc carpentering. Tak samo nudne.

"Oczywiscie nie sa to dla ciebie zadne argumenty, tylko moje urojenia."
Dokladnie. Masz urojenia na temat tej gry. Nie wiesz jak ona teraz wyglada, nie wiesz jak mozna w nia grac tak, zeby sie nie nudzic. Ale myslisz inaczej i w tym caly problem.

"Gra ma sie swietnie i liczba subskrybentow dogania juz DAoC i UO, nikt z gry nie odchodzi"
Ludzie jesli odchodza to _glownie_ dlatego, ze ta gra preferuje zergowanie. I jakbys to wymienil za wade to bym przyklasnal. A ty zamiast tego pierdolisz te same frazesy od 4 miesiecy.

"Jesli rzeczywiscie wierzysz w to, co mowisz (i zaraz znowu powtorzysz), to niezly z ciebie pojeb musi byc..."
Nawzajem.

"przewazajaca wiekszosc twoich postow to syf nie nadajacy sie do czytania"
Na szczescie nie az taki syf jak twoje 'newsy'.

Reszta bez komentarza. Widze, ze z braku argumentow ponownie zaczynaja sie wycieczki osobiste, ale to juz przeciez bylo. Obaj wiemy, ze glupi jestes ty i niech tak zostanie :<.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.