mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2004, 15:43 
Cytuj  
Postanowiłem to napisać bo nie rozumiem zjawiska. Jak to sie dzieje, że konta ze SWG z jedi na pokładzie warte są 1000$, a pewnie w innych mmorpg też tak jest. Wydawało mi się, żę najlepsze w tych grach jest odkrywanie świata i pakowanie swojej postaci. A tu ktoś kupuje hiper-super-jedi i huzia na lorda viadera. Jest tu jakiś psycholog?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2004, 16:01 
Cytuj  
Psychologiem nie jestem ale wiekszosc ludzi ktorzy kupuje end-game conta to:
a)Ludzie ktorzy maja juz jedno konto i potrzebuja bot postac.
b)Ktos kto lubi chodzic po rejonach gry, gadac godzinami w kanynach i bawic sie w PvP ( jesli jest w danej grze ).
Ludzie ci nie lubia lub znudzilo im sie juz tlucenie potworow godzinami. Takze jak by przeliczyli ilosc miesiecy ktore by im zeszlo by wkoncu zrobic wysoko-poziomowa postac ( zakladajac ze graja zadko bo nie lubia godzinnych bitek potworow) to im czasem wyjdzie taniej kupic na przyklad 3 roczne veteran konto z Ultima Online niz grac przez 3 lata by dorobic sie 5 postaci eng-game.

Podsumowanie jest takie ze nie wszyscy gracze to "biedni" studenci, nie zarabiajace dzieci lub nie pracujace rzony domowe. Niektorzy poprostu chca sie bawic w MMORPG conter-strika bez miesiecy robienia questow, zabijania XXXXXX potworow itd.

Ja sam kupilem 2 konta ogulnie w calej mojej karierze grania w MMORPG. Jedno to bylo extra konto w DAOC a drugie to bylo extra konto w SB (niekturzy nie lubia grac w grupach z lapanek i wola grac "na dwa konta" i lvl-owac siebie swymi botami na wzajem). :grin:

No nic, do szkoly czas :mad:


PS do moderatora:
Co jest z moim avatarkiem? Moze dzis go wstawicie, dzieki :grin:
_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2004-03-22 16:02 ]</font>


Posty: 26
Dołączył(a): 30.03.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2004, 23:13 
Cytuj  
A co tu trudnego do zrozumienia?? Kupuje sie konto za $1000 i pozniej sie je sprzedaje za $1000, nic sie $ nie traci i nie marnuje sie setek godzin jesli komus sie znudzilo pvm.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 00:18 
Cytuj  
Chyba ze Ci tego jedi ustrzela :smile:
Scorp mi kiedys mowil ze smierc jako Jedi jest permanent (?)

Droga zabawa anyway

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 00:44 
Cytuj  
Tak, jest perma death. Ale nie wiem czy przypadkiem nie tylko na pvp serwerkach. Aczkolwiek wytrenowac bounty huntera, tez zajmuje duuuzo czasu - pewnie niewiele mniej od Jedi.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 02:27 
Cytuj  
Byl wszedzie perma - przynajmniej jak gralem.
Jak 3 razy sie padnie grajac Jedi.
I to nawet nie tylko od playera innego.
Poprostu jak 3 razy pojdzie fatal blow to nie masz jedi.
Jeszcze jakos tak jest ze piewszy to traci sie czesc skili , przy 2 wszystkie skile i za 3 perma death.
Nie pamietam dokladnie wiec moze cos pieprze :smile:
Natomiast czytalem ze maja to jakos zminiac - nie wiem moze juz zmienili

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 03:08 
Cytuj  
E tam, spojrz na to z innej strony. Za trzecia smiercia bedziesz duszkiem i mial ladna poswiate jak Yoda :grin: :grin: :grin:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 06:16 
Cytuj  
Z tego co czytalem to juz od ponad miesiaca nie ma perma dla Jedi. Pewnie paru kolesi sie poplakalo i poskarzylo tacie....i musieli zmienic :wink:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 16:36 
Cytuj  
...a wracajac do glownego tematu, zdarzaja sie tez tacy ktorzy zrobia 10 lvli w grze... po czym taki delikwent stwierdza ze gra mu sie podoba a lvlowanie-nie, idzie na ebay, kupuje postac ...i potem mamy newbiesow na lvl-capie, nazywanych tez "ebay's" :wink:

_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2004-03-23 16:38 ]</font>

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 17:46 
Cytuj  
Ano, takich agentow jest bardzo wielu. Jako necro bylem wielokrotnie proszony o port do zony X albo o buffy :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 18:28 
Cytuj  
Jeśli takie konto kupuje ktoś kto wraca do gry to ok, ale jak jakiś początkujący chce mieć od razu postać endgame, to nie to rzadnego sensu dla mnie. Bedzie tylko high lvl noob.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 19:21 
Cytuj  
Nno nie?

WTB "Konrador" mmorpg.pl account!! :grin: :grin: :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.