mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 17:44 
Cytuj  
Niusy o MO sledze sobie od jakiegos czasu, ale te pare premier MMO, ktore przezylam, kaze mi tylko kiwac glowa i mowic 'uwierze jak zobacze'.

Poza tym bardzo zabawny wątek, mialam kupe frajdy przeglądając go - pudelek.pl przy tym wymięka. A posty Zarriego uwielbiam - nie wazna jest ich tresc - liczy sie sygnaturka!!!
8)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 17:45 
Cytuj  
http://upload.0x1011.org/files/LearningCurve.jpg

Apropo EVE.

Apropo drugiego OT: Kurwa czy kazdy thread w Ogolnych musi sie konczyc pitoleniem o DFO, WoW, EVE, Aion, WAR, Pasjans, Saper, Piecz Ciastka razem z Mama Online, tylko nie o grze z topicu?


MO: z tego co sie zapowiada to zapowiada sie ciekawie, ale znowu powtorze stara mantre. Po failach kilku gier poczekam na bete, potem jakis czas po release i dopiero ocenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 17:48 
Cytuj  
Huba napisał(a):
http://upload.0x1011.org/files/LearningCurve.jpg

Apropo EVE.

Apropo drugiego OT: Kurwa czy kazdy thread w Ogolnych musi sie konczyc pitoleniem o DFO, WoW, EVE, Aion, WAR, Pasjans, Saper, Piecz Ciastka razem z Mama Online, tylko nie o grze z topicu?


MO: z tego co sie zapowiada to zapowiada sie ciekawie, ale znowu powtorze stara mantre. Po failach kilku gier poczekam na bete, potem jakis czas po release i dopiero ocenie.


ten wykres jest nieprawidlowy ;)

osie powinny byc odwrocone.

Co do reszty sie zgodzie. Fani DFO maja chyba jakis jebany czujnik, ktory powoduje zapalenie lampki alarmowej w domu, kiedy ktos pisze cos o DFO na forum.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 17:59 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Co do reszty sie zgodzie. Fani DFO maja chyba jakis jebany czujnik, ktory powoduje zapalenie lampki alarmowej w domu, kiedy ktos pisze cos o DFO na forum.


Raczej lampka sie zapala, gdy pojawia sie jakiekolwiek zainteresowanie inna gra. Maja jakiś kompleks udowadniania jak ich gra jest lepsza od innych, podając absurdalne argumenty.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 17:59 
Cytuj  
więc po kiego chuja piszecie coś (z reguły wyssane z palca pierdoły) o DFO w każdym miejscu tego forum?

@kabraxis

każdy znany mi FPS cierpi na brak takich featursów jak np. high death penalty. innymi słowy mimo kulawego w porównaniu do FPSów combat system, DFO nadrabia zaległości na innym polu.

nie zmienia to faktu, że obecnie gram właśnie w quake, a nie w DFO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:27 
Cytuj  
grac w eve nawet deshroom sie nauczyl. nie pierdolcie wiec, ze jest trudno.
po prostu trzeba miec czas, cierpliwosc i dobrych nauczycieli.

i tak kabraxis brak autotargetu w dfo wymaga ultra skilla. szczegolnie jak walczysz ty i paru kolegow.
skoncz wiec laskawie mowic o czyms o czym nie masz pojecia ;/
jesli combat w dfo dla ciebie to machanie mieczykiem przy pomocy jednego przycisku myszki to gratuluje.
z przyjemnoscia pobawie sie z toba w MO.

nyx nie zapala. nie probujemy porownac aiona do dfo bo to bez sensu.
natomiast mo i dfo sa juz bardziej podobne.
majac wiec w przeciwienstwie do wiekszosci osob wypowiadajacych sie tutaj, pojecie praktyczne o dfo, mozemy krytykowac/chwalic plany odnosnie MO.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nyx nie zapala. nie probujemy porownac aiona do dfo bo to bez sensu.


No dokladnie nie ma sensu. Aion bije DFO na kazdym kroku!
Oczywiscie najwazniejsze aspekty w MMO w Aionie sa doprowadzone do perfekcji - grafika, animacje ruchu i walki no i oczywiscie skrzydelka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
grac w eve nawet deshroom sie nauczyl. nie pierdolcie wiec, ze jest trudno..
Za to ty odpadles po 3 dniach z tego co slyszalem..... no coz.... nie dla kazdego jak widze. Jest trudno i dobrze o tym wiesz.

Mendol napisał(a):
i tak kabraxis brak autotargetu w dfo wymaga ultra skilla. szczegolnie jak walczysz ty i paru kolegow.

No to moze dla ciebie to jest ultra skill. Dla mnie to tylko skill w pojeciu czysto zrecznosciowym, ktorego o wiele wiecej trzeba w glupim Quaku i ktorego mozna nauczyc przecietnie inteligentnego szympansa.
Mendol napisał(a):
skoncz wiec laskawie mowic o czyms o czym nie masz pojecia ;/
jesli combat w dfo dla ciebie to machanie mieczykiem przy pomocy jednego przycisku myszki to gratuluje.
Tak nic wiecej tam nie wiedze - nie dorabiaj na sile filozofii tam gdzie jej nie ma.

I PLZ huja masz pojecie o czym ja mam pojecie a o czym nie mam.
Gleboko w dupie mam twoje prawdy objawione i podziwiam cie za niestrudzona sile i upartosc w mowieniu mi na czym to ja sie nie znam bo robisz to z uporem maniaka w kazdym temacie w ktorym postuje.... coz kazdy jakis cel w zyciu musi miec. Enjoy.


"Oczywiscie najwazniejsze aspekty w MMO w Aionie sa doprowadzone do perfekcji - grafika, anim acje ruchu i walki no i oczywiscie skrzydelka." No.... a DFO oprocz fajnego PvP to ma tyle zajebistych i dzialajacych bezproblemowo featurow ze glowa boli. 7 lat developingu zeby zrobic gre polegajaca na machaniu halabarda i jebaniem mana missile... aha no i jeszce botowaniu, makrowaniu i strzelaniu z luku w niebo. :-) Pozatym gra dziala swietnie i plynnie w czasie swojego glownego featuru czyli masowego PvP. Skonczcie pierdolic.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:43 
Cytuj  
ja pierdole, próbowałem dyskutować z idiota.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:43 
Cytuj  
Huba napisał(a):
http://upload.0x1011.org/files/LearningCurve.jpg

Apropo EVE.


Epic


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:44 
Cytuj  
arturnik aion to troche inne mmo niz dfo. ale rozumiem, ze duza czesc nie jest w stanie sobie tego wyobrazic i nie wie jak to jest.

kabraxis w eve w sumie gralem troche dluzej niz 3 dni... i nie, nie jest trudno.
jesli jest ktos kto ci wszystko ladnie wyjasni, bez odsylania do manuali.

no tak jak dla ciebie to skill ktorego mozna nauczyc szympansa, tak i o wiele szybciej mozna go nauczyc klikania 1,2,3,4,5. nie wspominajac o paru innych zmiennych, ktore maja wplyw na walke w dfo, a nie wystepuja w innych mmo...

z tego co piszesz i o czymm, mam pojecie. bo wszedzie teoretyzujesz chcac wykazac, ze jednak na czyms sie znasz albo o jakiejs grze cos wiesz.
co mija sie z prawda totalnie i wprowadza niepotrzebny chaos w tematach.

i to, ze nic wiecej nie widzisz w combacie dfo ok. na podstawie filmow z aiona tez nic nie widze w tej grze. moze jednak czasami warto oprzec swoja 'wiedze' na praktyce a nie wlasnym widzimisie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:45 
Cytuj  
Ten image jest stary jak swiat i jest w nim 100% prawdy.... zreszzta ten pierwszy wisielec to Mendol po 3 dniach latania noob shipem.

Dziwie sie ze go nie znasz. :P

"nie wspominajac o paru innych zmiennych, ktore maja wplyw na walke w dfo" Nie chcesz zebym zaczal ci wypisywac "zmienne: ktore wplywaja na walke w EVE... nawet 1vs1. Szympans by umarl po 5 sekundach - duzo ludzi odpada po paru minutach....

Pozatym - jak juz pisalem nie wiesz i nigdy nie bedziesz wiedzial w jakie gry gralem, gdzie i kiedy.... wiec skoncz pierdolic o niewiedzy i teoretyzowaniu bo robisz to nagminnie gdy skoncza ci sie argumenty czyli przewaznie w pierwszym twoim poscie w danym temacie.


Ostatnio edytowano 12 maja 2009, 18:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:50 
Cytuj  
nie, nie chce.
bo eve nadal ogranicza sie do klikania 1,2,3,4,5,6,7,8. i faktycznie wiele osob odpada... bo umiera z nudow.

btw. biorac pod uwage to co widac na filmikach z aiona to sorry ale grafika jest tam przecietna.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:50 
Cytuj  
Chlopaki dajcie juz spokoj z ta bezsensowna dyskusja, to jest topic o MO a nie DFO.

DFO jakie jest takie jest, ja mam duze nadzieje co do MO ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

DFO nie lubie nie za idea jakie promuje jako gra, ale za wykonanie podstawowych elementow w opierdalacki sposob. Tyle.

Mo bedzie oferowac podobna idea co DFO ale z prawdopodobnie bardziej profesjonalnym wykonaniem podstawowych elementow :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:52 
Cytuj  
no wlasnie Khebeln mnie martwi to 'prawdopodobnie'.
bo prawdopodobnie moze bedzie jak w przypadku dfo - bardzo okrojony produkt z wizja devsow na przyszlosc.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:52 
Cytuj  
Mendol zamienimy sie na 2-3 dni? Konto AION za DFO?:)

Zobaczysz co to za gra i bedziesz mogl sie wypowiadac w oparciu o experience, jak bardzo ten AION zasysa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:56 
Cytuj  
huba ale mi aion nie odpowiada juz od startu po tym jak pogralem w dfo.
jesli wiec nawet myle sie odnosnie grafiki to i tak na razie podziekuje.
moze jak juz bedzie mozna pograc po ludzku po premierze eu to sprobuje.
na razie nie jest to dla mnie 'hit' dla ktorego chcialoby mi sie grac na chinskich serwerach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 18:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
btw. biorac pod uwage to co widac na filmikach z aiona to sorry ale grafika jest tam przecietna.


Obrazek

Przy 150fps w miescie

Dodam ze wszystko na tym obrazku sie rusza i jest pieknie animowane. Malo co jest statyczne. W ruchu wyglada jeszcze ladniej. Swoja droga screen zrobiony 5min temu na mojej postaci jak przeczytalem ze Aion ma kiepska grafike :roll:

A i tak jeszcze dostaniemy very high resolution tekstury w przyszlych patch, narazie tylko sa high resolution.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 12 maja 2009, 19:01 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 19:00 
Cytuj  
no fpsy ok. reszta? przecietna. sorry wyglada to jak warhammer.
bez rewelacji jak dla mnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 19:03 
Cytuj  
Warhammer ma 15-20fps w takiej samej sytuacji w miescie czy raid :roll:

Pomine fakt ze Awatary w WO wygladaja 10x gorzej :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.