mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 13:49 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
... jakby co rezerwuje sobie nicka ZBOCZUH, i zebys mi Oyci3c go nie podebral !


Jak juz nazwe sie FanaticRapist3r

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 13:58 
Cytuj  
Ktoś chętny na bete na pół (np zrzuta po 28 euro na wersje z eshopu?) .

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 13:58 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
Nie wiem gdzie ty masz fjuta, ale moj jest dokladnie w tym miejscu co tego kolesia z Mortala. Wlasnie sprawdzilem, zeby nie bylo watpliwosci. Wspolczuje tym, ktorzy maja fjuty w innych miejscach.


Fuck, zawsze myslalem ze to ok jak z przodu jest przedzial a z tylu faja :O

Viracept napisał(a):
Niebo imo wymiata na najnowszych screenach.


których dokladnie?

ok, juz widze

http://leakerz.com/board/viewtopic.php?f=14&t=430

Wszystko to co dalej wyglada lepiej. Swietne widoki. Niebo rewelacja. Musza dopracowac trawe etc.

Kojarzy mi sie LOTR movie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:12 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Problem w tym, ze jak im combat i reszta wyjdzie jak kutasy, to bedzie straszny crap :D
EPIC !

kupie sobie chyba :P przynajmniej bede gotowy sprzedać zanim się wszyscy kapną, że nie chcą kupić


_________________
psn

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:16 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Swietnie, ze skupili sie na dopracowaniu kutasow, mam nadzieje ze z podobna pieczolowitoscia skupia sie na combat systemie i wszystkich zapowiedziach ktore objawiali.


jadem ociekasz :(

Mordi napisał(a):
Zastanawiam sie teraz czy w Mortalu nie zaczac RPgowac. Bede zbokiem, ktory wyskakuje w lesie zza drzewa i pokazuje fjuta napotkanym panienkom, muahahahaha, jakby co rezerwuje sobie nicka ZBOCZUH, i zebys mi Oyci3c go nie podebral


Ustaw makro na /hump
;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:32 
Cytuj  
bez kitu jest sie narazie czym podniecac... Niebo przeciez to najwazniejszy element gry, nastawionej na pvp...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:33 
Cytuj  
sa siusiaki i jest niebo, na pierwszy dzien bety widac styka ;)

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:34 
Cytuj  
Jaram sie niebem w grze nie myslac o PVP. PVP ocenie jak zagram, badz zobacze jakies konkretne gameplaye.

Juz nie moze sie nic podobac?

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:39 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
bez kitu jest sie narazie czym podniecac... Niebo przeciez to najwazniejszy element gry, nastawionej na pvp...


pewnie wszystko co wystaje ponad horyzont lubisz mieć na tle #DFEAF8

http://www.leakerz.com/cms/images/phoca ... ne_021.jpg

jaram sie


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:42 
Cytuj  
joshe napisał(a):
pewnie wszystko co wystaje ponad horyzont lubisz mieć na tle #DFEAF8


"- widzisz tego goscia tam za rzeka?
- nie, gra mi zaslania"

:]

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:47 
Cytuj  
joshe napisał(a):
coldzik napisał(a):
bez kitu jest sie narazie czym podniecac... Niebo przeciez to najwazniejszy element gry, nastawionej na pvp...


pewnie wszystko co wystaje ponad horyzont lubisz mieć na tle #DFEAF8

http://www.leakerz.com/cms/images/phoca ... ne_021.jpg

jaram sie


Wbijam na to, co jest ponad horyzontem, chyba, ze to mob/gracz...
Nie naleze do osob, ktore trzepia kapucyna, bo kurwa chmurki sie ruszaja.
Wole miec jak najbardziej statyczny obraz otoczenia, aby nie skupiac swojej uwagi na niepotrzebnych elementach. Nie lubie sie rozpraszac jak lece na pvp. A chyba wiekszosc ludzi do MO idzie wlasnie za sprawa pvp...

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:53 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
joshe napisał(a):
coldzik napisał(a):
bez kitu jest sie narazie czym podniecac... Niebo przeciez to najwazniejszy element gry, nastawionej na pvp...


pewnie wszystko co wystaje ponad horyzont lubisz mieć na tle #DFEAF8

http://www.leakerz.com/cms/images/phoca ... ne_021.jpg

jaram sie


Wbijam na to, co jest ponad horyzontem, chyba, ze to mob/gracz...
Nie naleze do osob, ktore trzepia kapucyna, bo kurwa chmurki sie ruszaja.
Wole miec jak najbardziej statyczny obraz otoczenia, aby nie skupiac swojej uwagi na niepotrzebnych elementach. Nie lubie sie rozpraszac jak lece na pvp. A chyba wiekszosc ludzi do MO idzie wlasnie za sprawa pvp...



To wez se kija, idz do pustej piwnicy i napierdalaj w muchy.

Po co wogole wyglad? Po co otoczka fantasy? Po co rozne modele postaci broni, zbroji. Rozne rodzaje mobow? Po gowno to wszystko. Po to jest gra, zeby po pierwsze - zajebiscie sie gralo, po drugie - tworzyla klimat wygladem, muzyka, udzwiekowieniem, konceptem, stylem, itp. itd.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:54 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Wbijam na to, co jest ponad horyzontem, chyba, ze to mob/gracz...
Nie naleze do osob, ktore trzepia kapucyna, bo kurwa chmurki sie ruszaja.
Wole miec jak najbardziej statyczny obraz otoczenia, aby nie skupiac swojej uwagi na niepotrzebnych elementach. Nie lubie sie rozpraszac jak lece na pvp. A chyba wiekszosc ludzi do MO idzie wlasnie za sprawa pvp...


aimbotów i radarów też używasz żeby jasno było kogo lać i nic nie przesłaniało ? :lol:



up^: I lol'd


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Ostatnio edytowano 22 lip 2009, 14:55 przez joshe, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:55 
Cytuj  
a co ja z Royal Legion jestem?

@syfilis czy jak mu tam
Jak pisalem wyzej. Jak Ci sprawia przyjemnosc marszczenie do chmurek, to przeciez ja Ci tego nie bronie.

Sa gry od ktorych wymagam, aby klimat tworzyly i sa gry, w ktore sie gra nie po to by podziwiac jak motylek napierdala swoimi skrzydelkami na tle proceduralnie generowanych chmur. Jestem ciekawy ile razy bedziesz spogladal na to niebo podczas grania, albo ile razy, ktos Ci przypierdoli w dekiel, gdy Ty bedziesz sie czochral na widok trawy...


Ostatnio edytowano 22 lip 2009, 15:05 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 14:57 
Cytuj  
Spoko będzie wiadomo coś więcej o samej grze poza screenami to pogadamy. Narazie możemy dyskutować o tym co mamy dostępne.

A tu coś dla młodszych użytkowników naszego pięknego forum :

http://h.imagehost.org/0473/MOboobs.jpg

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 15:03 
Cytuj  
Viracept napisał(a):

A tu coś dla młodszych użytkowników naszego pięknego forum :

http://h.imagehost.org/0473/MOboobs.jpg

V.


ogrish.org

coldzik napisał(a):
a co ja z Royal Legion jestem?

@syfilis czy jak mu tam
Jak pisalem wyzej. Jak Ci sprawia przyjemnosc marszczenie do chmurek, to przeciez ja Ci tego nie bronie.


czasem marszcze "do", problem w tym ze troche wysoko :/

coldzik napisał(a):
Sa gry od ktorych wymagam, aby klimat tworzyly i sa gry, w ktore sie gra nie po to by podziwiac jak motylek napierdala swoimi skrzydelkami na tle proceduralnie generowanych chmur. Jestem ciekawy ile razy bedziesz spogladal na to niebo podczas grania, albo ile razy, ktos Ci przypierdoli w dekiel, gdy Ty bedziesz sie czochral na widok trawy...


Rozumiem ze gra z dobrym PVP NIE MOZE miec dobrej grafiki. Ty jej to prawo odbierasz, kk.

Poza tym nie zawsze sie napierdzielasz, tylko mase czasu spedzasz w miejscach bezpiecznych, na rozmowie, craftingu etc. Wtedy nie zaszkodzi ladny widoczek.

Zeby walka wygladala dobrze to musi sie toczyc na jednokolorwej teksturze bez jakichkolwiek obiektow w poblizu?

Zreszta oprawa jest wazna, co bys nie wymyslil.

A syfilis to twoj papa ma na drugie.


Ostatnio edytowano 22 lip 2009, 15:12 przez visilis85, łącznie edytowano 5 razy
*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 15:12 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
A tu coś dla młodszych użytkowników naszego pięknego forum :

http://h.imagehost.org/0473/MOboobs.jpg

.


This !
Coraz bardziej mi sie ta gra podoba.

Kiedys do Age Of Conan zrobilem podobny filmik http://aocmovies.com/movieview.php?id=549 (kliknij "AOC HQ Stream" by obejrzec), ktory przez miesiac zajmowal pierwsze miejsce na aocmovies.com :^):^)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 15:15 
Cytuj  
Cytuj:
Mortal Online patchnotes 1.03
*Penis Enlargement
- Jewish Style
- Nigga Style
...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 15:19 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Viracept napisał(a):

A tu coś dla młodszych użytkowników naszego pięknego forum :

http://h.imagehost.org/0473/MOboobs.jpg

V.


ogrish.org

coldzik napisał(a):
a co ja z Royal Legion jestem?

@syfilis czy jak mu tam
Jak pisalem wyzej. Jak Ci sprawia przyjemnosc marszczenie do chmurek, to przeciez ja Ci tego nie bronie.


czasem marszcze "do", problem w tym ze troche wysoko :/

coldzik napisał(a):
Sa gry od ktorych wymagam, aby klimat tworzyly i sa gry, w ktore sie gra nie po to by podziwiac jak motylek napierdala swoimi skrzydelkami na tle proceduralnie generowanych chmur. Jestem ciekawy ile razy bedziesz spogladal na to niebo podczas grania, albo ile razy, ktos Ci przypierdoli w dekiel, gdy Ty bedziesz sie czochral na widok trawy...


Rozumiem ze gra z dobrym PVP NIE MOZE miec dobrej grafiki. Ty jej to prawo odbierasz, kk.

Poza tym nie zawsze sie napierdzielasz, tylko mase czasu spedzasz w miejscach bezpiecznych, na rozmowie, craftingu etc. Wtedy nie zaszkodzi ladny widoczek.

Zeby walka wygladala dobrze to musi sie toczyc na jednokolorwej teksturze bez jakichkolwiek obiektow w poblizu?

Zreszta oprawa jest wazna, co bys nie wymyslil.


a gdziez ja to napisalem, ze nie moze byc ladnej grafiki w grze pvp? Rozumiem, ze dopisywanie sobie slow, ktorych ktos nie wypowiedzial jest ostatnio w modzie, ale bez przesadyzmu...
Napisalem, ze to schodzi na dalszy plan podczas gry i nie widze narazie zadnych powodow, do tego by sie podniecac tymi screenami. Stwierdzilem, ze sa zbedne takie elementy jak proceduralne chmurki (bo chyba sa takie, skoro wszyscy sie spuszczaja na ich widok?), bo moga tylko przeszkadzac podczas gry.

Troche analogicznie, jednak w odmienna strone prezentowalo sie to podczas leakow w dfo, gdzie kazdy napierdalal o tym, ze animacje sa do dupy. Tak naprawde komu to przeszkadza w tej chwili? Kto zwraca uwage na to jak kreci dupskiem jego postac, podczas walki obojetnie czy z mobem, czy w pvp? Tak samo nikt nie bedzie zwracal na to, ze te chmurki sie tak pieknie poruszaja i w ogole sa oh! i ah!. Jedynie moga rozpraszac, gdy bedziesz chcial odszukac goscia trzepiacego sie, gdzies w zaroslach...

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 15:23 
Cytuj  
Zaczelo sie od tego, ze kilka osob pochwalilo chmury. Ty zaczales sie przywalac, wiec o co chodzi? Co jest zlego w pochwaleniu grafiki na screenie.

Nikt nie napisal "MO jest zajebiste".

Nie padlo ani jedno zdanie na temat pvp czy rozgrywki.

Wiec lepiej skonczyc. Ty nie bedziesz zwracal uwagi, ktos inny bedzie. Kogos rozporszy, kogos nie. Tyle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.