mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 20:59 
Cytuj  
Cytuj:
byc moze.
ale wole zajmowac sie tym na czym sie znam i gdzie wiem o co chodzi, niz rysowac sobie zamki na piasku a potem probowac je budowac z cegiel.

Dobrze, że nie wszyscy tak myślą jak ty, bo bez ludzi odważnych i z wizją w którą wierzą nie miał bym w co grać : /

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 21:26 
Cytuj  
Dobra koniec pierdzenia bo nam się flames robi


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 21:34 
Cytuj  
OK, daj znać jak będą triale to coś więcej napisze ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 22:03 
Cytuj  
no, nie ma to jak moderator fanboj.
gratuluje lamoon.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 22:32 
Cytuj  
A co ma fanbojowanie do pierdolenia o niczym. Uważasz że dyskusja o siedzeniu na kiblu, budowaniu zamków z piasku i teoretyzowaniu w życiu w dziale o MO jest na miejscu?

Jak masz coś napisać o grze napisz. Ale nie pierdolcie o życiu, bo zaraz wejdziecie na to ile kto zarabia i jak bardzo fajnie spełnia się w pracy.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 22:45 
Cytuj  
pierdolimy sobie w temacie, w ktorym nikt poza nami (czyli 5 osobami na krzyz) nic nie pisze, nie wkleja, nie pokazuje - bo nie za bardzo jest co.
i akurat dyskusje o kiblu i piasku odnosza sie do wlasnych opinii odnosnie gry i sv.
ja juz wiem od dawna, ze to w co ty grasz jest najlepsze i najfajniejsze i chuj. ale przystopuj troche bo serio czesc z nas grala w MO zanim o nim uslyszales i ma prawo do oceny tego produktu.
to, ze rok po sprzedazy pre orderow za kosmiczna kase, panowie z sv zajmuja sie zmienianiem teksturek jest faktycznie zajebistym newsem.
ale trzeba byc troche 'innym' zeby sie tym jarac.
w dfo zmiana grafiki zajmuja sie teraz - czyli w chuj czasu po premierze (gdzie dfo bylo zajebiscie grywalne w porownaniu do mo).
i ok ciesze sie, ze jest kolejna gra, ktora ci sie podoba. nawet ci troche zazdroszcze.
ale daj juz sobie spokoj z obrona 'krzyza'

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 22:53 
Cytuj  
Gralem wczoraj kilka godzin. Pierwszy raz po releasie.

Widzialem 20 minutowa walke 5vs5 pod Fabernum. Mimo ze czesc animacji zostala poprawiona (chodzi mi o poruszanie sie postaci, teraz nogi ruszaja sir w odpowiednim stopniu do predkosci) to jakas polowa akcji byla spieprzona. Mam na mysli lagi, bledy, trafianie powietrza, skoki animacji itd.

Tak grac sie niestety nie da, bo skoro widze szarzujacego na mnie konno przecinwika z mieczem przygotowanym do ciecia, ktory trafia mnie mimo ze w moim kliencie minal sie o kilka metrow to krew zalewa. Glownie dlatego ze wizualnie sytuacja wyglada super a jest zabugowana i niegrywalna.

Pojecia nie mam jak jest z tym silnikiem bo sie na tym nie znam. Ktos pisal tutaj ze UE nie nadaje sie do MMO i nic z tego nie bedzie, czy to prawda?

Nie moga zrobic tego pvp jakos "na sztywno" dopoki nie znajda rozwiazania? Chodzi mi o wywalenie zbednych urozmaicen i pozostawienie tylko podstaw a do tego skupienie sie przede wszystkim na tym, zeby walka byla jakkolwiek grywalna - nawet mozliwosci i efektownosci.

Z nowo wprowadzanych rzeczy jako plusy po raz kolejny mozna wymienic poprawe grafiki i wiecej zaawansowanych rozwiazan typu roznorodnosc mountow (wiek, hp, szybkosc) + pare mniejszych pierdolek.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:03 
Cytuj  
Niestety podejrzewam, że walka jeszcze dłuuugo będzie kulała w ten, czy inny sposób w MO (obym się mylił).
Raczej czekam na inne systemy, w których lag już takiej roli nie odgrywa.

Co do silnika. SV został królikiem doświadczalnym, testującym nową technologię do tworzenia MMO właśnie przy pomocy UE. Poszukaj trochę info o technologii Atlas, jeśli naprawdę Cię to interesuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:08 
Cytuj  
realnaste napisał(a):
Niestety podejrzewam, że walka jeszcze dłuuugo będzie kulała w ten, czy inny sposób w MO (obym się mylił).
Raczej czekam na inne systemy, w których lag już takiej roli nie odgrywa.

Co do silnika. SV został królikiem doświadczalnym, testującym nową technologię do tworzenia MMO właśnie przy pomocy UE. Poszukaj trochę info o technologii Atlas, jeśli naprawdę Cię to interesuje.

Ano szukalim. Korzystał z niej APB i TERA. I tam problemow nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:14 
Cytuj  
APB ciężko nazwać mmo.
A w TERA nie grałem.
W każdym razie wydaje mi się, że ani jedna z tych gier nie korzysta z Atlasa, tylko z UE :)
Mogę się mylić, ale w takim wypadku proszę o linki ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:14 
Cytuj  
problem w tym, ze dla mnie walka to podstawa.
drzewka to mozna sobie afk rabac, statsy koxac tez ;/

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:17 
Cytuj  
Nie wiem ile w APB i MO jest ludzi online ale jesli dobrze pamietam to kolo setki wiec chyba porownywac mozna. Wiem ze w MO jest o wiele wiecej danych ale z tego co widzialem wczroaj to nawet 1vs1 w pustym zonie jest mocno zjebane - niestety.


Ostatnio edytowano 28 paź 2010, 23:20 przez visilis85, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:18 
Cytuj  
Jeśli szukasz tylko walki, to wiesz gdzie ją znaleźć ;)
Mnie sama walka nie zadowala. Chcę większej głębi i więcej możliwości i to znajduję w MO (choć niewątpliwie za cenę dopieszczonego pvp).

Właśnie ma się odbyć walka około 40 vs 40 na nowym patchu (dzisiejszym)
Ciekaw jestem jak to wyjdzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:37 
Cytuj  
ja tez.
daj linka.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 23:49 
Cytuj  
gdzie to bedzie? nagram i wrzuce.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 00:10 
Cytuj  
Jakiego linka? o0
I nie wiem gdzie. Gadałem z liderem AQ i wspomniał. Nie pytałem o szczegóły.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 00:11 
Cytuj  
Kto tam teraz lideruje?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 07:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pierdolimy sobie w temacie, w ktorym nikt poza nami (czyli 5 osobami na krzyz) nic nie pisze, nie wkleja, nie pokazuje - bo nie za bardzo jest co.
i akurat dyskusje o kiblu i piasku odnosza sie do wlasnych opinii odnosnie gry i sv.

A co to zmienia że w temacie pisze 5 czy 50 osób? Jak chcesz popierdolić sobie o życiu idź do innego tematu. Weź poczytaj jeszcze raz całość. Dyskusje o kiblu i piasku nie były związane stricte z SV i ich produktem tylko zeszły już na zupełnie inne tory.

Cytuj:
ja juz wiem od dawna, ze to w co ty grasz jest najlepsze i najfajniejsze i chuj.

A w co gram? Bo nie pamiętam żebym się gdziekolwiek chwalił takimi informacjami. Właściwie to mogę powiedzieć że na dzień dzisiejszy nie gram w nic poza MO.

Cytuj:
ale przystopuj troche bo serio czesc z nas grala w MO zanim o nim uslyszales i ma prawo do oceny tego produktu.

:lol: Gwoli wyjaśnienia, grałem w MO od DRUGIEGO dnia bety. Wiem, mogłem zawsze grać od pierwszego.

Cytuj:
to, ze rok po sprzedazy pre orderow za kosmiczna kase, panowie z sv zajmuja sie zmienianiem teksturek jest faktycznie zajebistym newsem.
ale trzeba byc troche 'innym' zeby sie tym jarac.

Inność jak widać jest teraz w modzie skora gra w to całkiem spora ilość ludzi.
Cytuj:
w dfo zmiana grafiki zajmuja sie teraz - czyli w chuj czasu po premierze (gdzie dfo bylo zajebiscie grywalne w porownaniu do mo).
i ok ciesze sie, ze jest kolejna gra, ktora ci sie podoba. nawet ci troche zazdroszcze.

Znów porówanie DFO do MO. Porównamy jak MO będzie miało 2 latka. (o ile będzie miało).
Cytuj:
ale daj juz sobie spokoj z obrona 'krzyza'

Nie rozumiem aluzji. Zdaje się że jest z dupy.

-------------------
A teraz parę słów od siebie. Z tego co tutaj czytam największym problemem dla wielu osób jest PvP. Jest zjebane (z tym się zgodzię), a skoro jest zjebane PvP to jak można grać w takiego crapa?! Tutaj nasuwa się pytanie. Czy PvP jest esencją gry MMO? Dlaczego jeden z drugim nie zauważa że poza tym aspektem gra oferuje jeszcze milion innych sposobów zabawy. Wychodzicie z założenia że wszyscy jak jeden mąż muszą lubić napierdalać się w grupie. Otwórz jeden z drugim oczy. Popatrz szerzej. Są gracze którzy w całej swojej karierze nie podnieśli ręki na innego gracza. Są to w różnego rodzaju crafterzy, casuale, tamerzy, handlarze itp. A na tych polach gra sprawdza się doskonale. Crafting jest naprawdę rozbudowany i to na każdym polu. Istnieje rozbudowany system różnego zbieractwa. Jest taming. Są moby. Jest impreza ;) Czy trzeba od razu takiego gracza dołować? Odradzać mu grę bo nie powalczy, nie patrząc na to że ma ten typ rozgrywki w głębokim poszanowaniu. Gra naprawdę wygląda ładnie. Błędy w animacjach są ale nie tak żeby przeszkadzały w grze. Gra ma naprawdę fajny klimacik.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 07:59 
Cytuj  
jak chce zbierac i handlowac to niech w eve gra. tam tez jest to dosc rozbudowane i ma zdecydowanie mniej bug'ow.
i jaki milion? liczyc sie dopiero uczysz czy jak?
ok jest crafting, jest zbieranie, sa zwierzaczki. z czego pierwsze dwa punkty sa praktycznie w kazdym mmo...
w MO odpalasz klikera i rabiesz drzewa, skaly. super zabawa :)

bledow w animacjach nie ma - bo to nie sa animacje tylko chuj wie co.
ale wyglada to tragicznie i odrzuca mnie niestety.
zreszta tak jak mowilem - kolejna gra do, ktorej sie zapaliles lamoon i ktora jebniesz w kat po miesiacu :)

i prosze nie rozsmieszaj mnie tekstami, ze gra sporo ludzi :)
tyle samo gralo w WURM'a.

i zeby nie bylo - zaluje, ze z mo wyszlo jak wyszlo bo sam bylem strasznie napalony. ale w przeciagu roku dawalem tej grze tyle szans, ze nie mam sily na wiecej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 09:44 
Cytuj  
Może i EvE ma. Ale nie każdy chce grać w EvE. A co do animacji, po ostatnich patchach naprawdę sporo się pozmieniało. Nie dalej jak wczoraj wszedł patch zmieniający całą masę różnych rzeczy. Ja co prawda za dużo nie grałem po jego wprowadzeniu ale z tego co zdążyłem zauważyć to to iż zmieniła się animacja np. rąbania drewna. Postać nie robi tego teraz chujowo mechanicznie jak robot, tylko trafia w drzewo to trochę niżej to trochę wyżej pod różnym kątem i oczywiście w końcu lecą wióry :] Zauważyłem że także zupełnie inaczej wygląda cieniowanie obiektów. Akurat jak przebiegłem się kawałek wstawało słońce i promienie przebijające się zza gór i drzew robią wrażenie.

Jeszcze jedno. Nikt nikomu nie każe tutaj grać w to. Nikt nikogo nie zmusza do wydania pieniędzy na tą grę, jednocześnie nie można zabronić krytykować. Jak ktoś chce niech to robi. Przynajmniej będzie jakiś obraz.
Mi osobiście gra się dobrze. Czerpię z tej gry fun. Na własnej skórze widzę jak gra się rozwija.

Cytuj:
i jaki milion? liczyc sie dopiero uczysz czy jak?

Wiesz co, nie rób z siebie głupszego niż jesteś w rzeczywistości. Doskonale wiadomo że "milion" to tylko przenośnia w kontekście że można robić "dużo rzeczy". Czepianie się słówek zawsze mnie irytowało i było dla mnie brakiem argumentacji w dyskusjach. Jak nie mam co powiedzieć to chociaż przypierdolę się do słówka.

@Mendol
Jeszcze jedna kwestia podważania mojego autorytetu jako moda tego działu. Piszesz o fanbojowaniu. Chociaż nie muszę tego robić pozwól że zacytuję Tobie coś z Moderator Board dotyczące właśnie działu o MO.
Cytuj:
pierwszy mod fanboj po to, zeby wrzucal najnowsze informacje, odpowiadal na pytania, bronil gry (mozna to robic nie bedac modem, ale mod bardziej sie stara)

TO O MNIE
Cytuj:
drugi mod majacy neutralny stosunek do gry, do pilnowania porzadku i ewntualnego zbytniego fabojostwa pierwszego moda

TO O KASS

Kaldirck jest tutaj na innych zasadach.


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 440 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.