mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 13:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Powiem wam od razu i mowie to tylko na podstawie ceny ale to wystarczy. MO bedzie gownem jak DFO, .


DFO akurat jest zajebiste, ale co ty mozesz o tym wiedziec skoro nawet nie grales. Zeby MO mialo chociaz polowe tego co DFO w dniu releasu to bedzie juz dobrze (niestety nie bedzie mialo, dlatego cene za open bete uwazam za zawyzona i poczekam na release).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 13:49 
Cytuj  
Nie spodziewałem się 70€ za boxa. Nie dość że 14.25€ abonamentu w porównaniu do 14.25$ (już wiem że albo znajdę nowego kolegę w US któremu będę wysyłał w dolkach żeby mi bulił abonament), to jak szperałem wszędzie nie jest podana cena za DD.
Niech to będzie 49.25€ i marketingowo się zgadza - taniej niż DFo. Ale indy dev studio zatrudniło chyba skurwiela od marketingu z EA.


Poboczna wiadomość dla tych którzy piszą o becie za 70€.
To jest preorder który zostanie zrealizowany w Q4. Dostęp do bety jest dodatkiem do tego, ale jak zwykle lepiej interpretować po swojemu.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 14:57 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Poboczna wiadomość dla tych którzy piszą o becie za 70€.
To jest preorder który zostanie zrealizowany w Q4. Dostęp do bety jest dodatkiem do tego, ale jak zwykle lepiej interpretować po swojemu.

tu chodzi ludziom raczej o to ze nawet jak wlasnie wyjdzie w tym Q4 to wlasnie wtedy zacznie sie platna beta a nie to ze do releasu beda grali w bete - bo to oczywiste
i w sumie sie im nie dziwie
w sumie moja przygoda z MO jest troche dziwna
dowiedzialem sie jakis rok temu (na tym forum zreszta - i chyba wlasnie w tym topicu) ze powstaje taka gra i jest na ukonczeniu - ktora jest robiona od 2002 roku (czy jakos tak)
tak troche z dupy
szczeze nie zdziwil bym sie jakby to byl wielki kant ;)
aczkolwiek failowy skoro nie sprzedali jeszcze 1000 kopii ;)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 15:10 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
tu chodzi ludziom raczej o to ze nawet jak wlasnie wyjdzie w tym Q4 to wlasnie wtedy zacznie sie platna beta a nie to ze do releasu beda grali w bete - bo to oczywiste
i w sumie sie im nie dziwie
w sumie moja przygoda z MO jest troche dziwna
dowiedzialem sie jakis rok temu (na tym forum zreszta - i chyba wlasnie w tym topicu) ze powstaje taka gra i jest na ukonczeniu - ktora jest robiona od 2002 roku (czy jakos tak)
tak troche z dupy
szczeze nie zdziwil bym sie jakby to byl wielki kant ;)
aczkolwiek failowy skoro nie sprzedali jeszcze 1000 kopii ;)

Akurat nie zwracałem się do tych, którzy pisali o płatnej becie po releasie, tylko o obecnej fazie "płatnej" bety.

A co do kantu, to firma krzak nie ma szans na wejście na giełdę oraz kasiory na zakup UE3.

Prawie 6 miechów wystarczy by wydać wersję zawierającą to, o czym wielokrotnie nadmieniano. Pytanie tylko ile z wdrożonych założeń sprawdzi się w seamless realm na ~6-8k graczy i jakiej czkawki dostanie serwer na starcie jak mu subskrybenci przywalą ddosem.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 33
Dołączył(a): 16.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 15:15 
Cytuj  
joshe napisał(a):
i jakiej czkawki dostanie serwer na starcie jak mu subskrybenci przywalą ddosem.


ano już są zbuntowani, którzy jeszcze miesiąc temu wychwalali MO, a teraz piszą jakie to będzie niedorobione gówno za 70 euro.

btw.

dlaczego kurwa amerykańce mają taniej? dlaczego oni zawsze mają lepiej ?! :evil:


_________________
Czekam na [MO]
Gram w [FM09]
Zawsze wierny [UO].

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 15:23 
Cytuj  
joshe napisał(a):
aczkolwiek failowy skoro nie sprzedali jeszcze 1000 kopii ;)

Akurat nie zwracałem się do tych, którzy pisali o płatnej becie po releasie, tylko o obecnej fazie "płatnej" bety.[/quote]
no ale to jest tez oczywiste ze teraz Ci co kupuja to kupuja dostep do bety
i w takim tez celu wydaja gre teraz ktora ma wyjsc w Q4 - chca naciagnac ludzi na troche szmalu
co zreszta tez sygnalem cwaniactwa ale kto chce to sobie kupi
zreszta czym wytlumaczyc ze najpierw dali zwykle (drozsze) boxy z opcja wczesniejszego dostepu do bety
jak chuj zeruja na glodzie "mmo narkomanow" ;)

joshe napisał(a):
A co do kantu, to firma krzak nie ma szans na wejście na giełdę oraz kasiory na zakup UE3.

Prawie 6 miechów wystarczy by wydać wersję zawierającą to, o czym wielokrotnie nadmieniano. Pytanie tylko ile z wdrożonych założeń sprawdzi się w seamless realm na ~6-8k graczy i jakiej czkawki dostanie serwer na starcie jak mu subskrybenci przywalą ddosem.

serio sa na gieldzie? - jestem pod wrazeniem
ale nie takie kanty robili ;)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 16:02 
Cytuj  
Ziben napisał(a):
ano już są zbuntowani, którzy jeszcze miesiąc temu wychwalali MO, a teraz piszą jakie to będzie niedorobione gówno za 70 euro.

btw.

dlaczego kurwa amerykańce mają taniej? dlaczego oni zawsze mają lepiej ?! :evil:

Szczerze ?
Sądziłem że 50€ za inne mmorpg na PC to jest zawrotna cena. Co więcej, za DD, a nie boxa. Ale 75€ za pudełko MO i to jeszcze nie LE ?
btw. nie zauważyłem by zainteresowani MO na poważnie nagle pisali o niedorobionym szicie.

ad. btw: zapomniałeś o vacie ;)
A dodatkowo dolek jest zeta tańszy niż €. Wstrzymam się do czasu aż europejczycy potwierdzą że udało im się kupić DD za $.
Mnie się nie spieszy, czekałem rok, poczekam jeszcze pół, zwłaszcza przy takich cenach. Zważywszy jeszcze na to, że w wakacje waluta zazwyczaj tanieje.
Lufanga napisał(a):
aczkolwiek failowy skoro nie sprzedali jeszcze 1000 kopii ;)


hmm...999FLB kopii rozeszło się w kilka godzin.
Prawie wszystkie zaj***i amerykanie <_<
Ci to zawsze rozkradną wszystkie europejskie dobra ^^

Lufanga napisał(a):
no ale to jest tez oczywiste ze teraz Ci co kupuja to kupuja dostep do bety
i w takim tez celu wydaja gre teraz ktora ma wyjsc w Q4 - chca naciagnac ludzi na troche szmalu
co zreszta tez sygnalem cwaniactwa ale kto chce to sobie kupi
zreszta czym wytlumaczyc ze najpierw dali zwykle (drozsze) boxy z opcja wczesniejszego dostepu do bety
jak chuj zeruja na glodzie "mmo narkomanow" ;)

Jedno ale co do kupna bety. Za preorder bulisz od ręki i nie ma żadnych zwrotów. Także beta za 75€ byłaby tylko dla niespełna rozumu graczy (w sumie żaden gracz nie jest normalny).
Ale prawdę rzekłeś, nikt nie zmusza do zakupu. Ceny fakt, kosmiczne, ale jak popyt > podaż, to i ceny dupne ;)

Lufanga napisał(a):
serio sa na gieldzie? - jestem pod wrazeniem
ale nie takie kanty robili ;)

http://www.aktietorget.se/QuotesInstrum ... 0002149369

o jakich kantach mówisz ? :>
Bo słyszałem o 2, tylko nie pomnę już tytułów gier.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 16:05 
Cytuj  
joshe napisał(a):


Cena akcji Star Vault spada, a to nie dobrze wrozy :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 17:54 
Cytuj  
joshe napisał(a):
...

ale ogolnie ostatnio wszystkie produkcje to zerowanie na ludzkiej nadziei i glodzie


Mordi napisał(a):
joshe napisał(a):


Cena akcji Star Vault spada, a to nie dobrze wrozy :/

ale to chyba takie czasy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 17:58 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
ale ogolnie ostatnio wszystkie produkcje to zerowanie na ludzkiej glupocie


Fixed.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 01:02 
Cytuj  
ok, kupilem, 3 sierpnia wchodze do gry :^)
Moglby ktos juz zalozyc oddzielne podforum o Mortal Online ?


Obrazek

ciekawi mnie tylko dlaczego bete daja tylko na 10 dni ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 01:10 
Cytuj  
300zł za grę komputerową ? Nyga...

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 01:23 
Cytuj  
Dla mnie nawet w Irlandii 70 euro za grę to dużo, nie mówiąc już o tym ze nic prawie o niej nie wiadomo, albo nie masz na co kasy wydawać albo nie masz co robić po za graniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 01:32 
Cytuj  
Akurat mi nie chodzi o to że on tyle na grę wydaje. Dla mnie jako dla zatwardziałego kapitalisty to on może się nawet tą kasą w kiblu podetrzeć, jego sprawa.

Kwestia, co to jest za gra że tyle kosztuje ? Jakaś azjatycka niepełnoletnia prostytutka jest do niej dołączona ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 06:37 
Cytuj  
Undmeen napisał(a):
Dla mnie nawet w Irlandii 70 euro za grę to dużo, nie mówiąc już o tym ze nic prawie o niej nie wiadomo, albo nie masz na co kasy wydawać albo nie masz co robić po za graniem.


Shhh bo 'Mareczek Szaki-Laki-Sraki' i 'Nacjonalista Slaski Enhu' na Ciebie skocza, nie burz ich fantazji o "nie stac mnie na Wyspach" :(

'
Dana napisał(a):
Kwestia, co to jest za gra że tyle kosztuje ? Jakaś azjatycka niepełnoletnia prostytutka jest do niej dołączona ?


Dwie kopie poprosze :o

Mordi napisał(a):
ok, kupilem, 3 sierpnia wchodze do gry :^)
Moglby ktos juz zalozyc oddzielne podforum o Mortal Online ?


Po co?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 06:39 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
ciekawi mnie tylko dlaczego bete daja tylko na 10 dni ?


Nie przejmuj się tą drugą datą ("Expires:"). Matt pisał na forum, że to błąd w systemie firmy, która obsługuje ściąganie abonamentów. Bete masz od wejścia do gry twojego bloku aż do releasu, a później jeszcze 30 dni free. Heh, jeszcze 2 tygodnie i się człowiek przekona czy nie wtopił kasiory..


_________________
For the pony!

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 07:11 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Nie przejmuj się tą drugą datą ("Expires:"). Matt pisał na forum, że to błąd w systemie firmy, która obsługuje ściąganie abonamentów. Bete masz od wejścia do gry twojego bloku aż do releasu, a później jeszcze 30 dni free. Heh, jeszcze 2 tygodnie i się człowiek przekona czy nie wtopił kasiory..


Czyli do konca roku gram za free ?? ZAJEBISCIE !!!!!!

Dana napisał(a):
300zł za grę komputerową ? Nyga...


Podobnie placa za gry uzytkownicy xboxow czy ps3. Ja kupuje jedna gre raz na pol roku, wiec da sie przezyc .

Oyci3C napisał(a):
Po co?


By bylo sobie gdzie poflamowac :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 07:34 
Cytuj  
310 zł tylko dlatego, że taki jest kurs euro - jeszcze parę miesięcy temu to by było 240 zł i w ogóle nie byłoby awantury o cenę. Ja dogadałem się z kumplem i kupiliśmy MO na spółkę - ot, tak żeby zobaczyć co z tego Mortala wyjdzie. W razie czego każdy z nas wtopi tylko 155 zł :D


_________________
For the pony!

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 10:01 
Cytuj  
Składamy się? Każdy da po kilka złotych, i będziemy grać po kolei :P.


_________________
...

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 13:07 
Cytuj  
ma ktokolwiek kolegów w US czy australii ?
Ewentualnie nawet chiny, bo wszędzie poza europą buli się w dolkach.
Przynajmniej abonamencik tańszy wyjdzie.

ps. 50€ DD (no niech będzie te 49.25€, skoro obiecali mniej niż za DFo) nie jest chyba aż taki straszny ?
75$ za boxa przyjmując kurs 3.3pln za dolka to 2.5 stówki za boxa w preorderze.


centu$ 8)


ps. gold w MO najdroższy ;)
mortalonlinegold com (wstawcie kropkę, seo im robił nie będę)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.