mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 13:06 
Cytuj  
Ja się nie dziwię niczemu :D Jest jeszcze coś co mnie trzyma w tego typu grach-community lub grupa ludzi, z którą mogę grać. Tego zabrakło, bo to w końcu beta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 16:12 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Ja tylko się wam dziwię, że teraz katujecie betę. Ja rozumiem chęć zobaczenia tego co jest, ale wszystkie joby do 35 ;) Zresztą jak ja czytam ile wy jesteście w stanie zrobić to ja nie wiem czy przez pół roku dałbym radę przy obecnych zasobach czasowych.

Bo Ty już stary jesteś :P
Ja nie mam kiedy całej tej bety odpalić - grałem w chyba pierwszy weekend phase1 i tyle :(
I jeśli gra wyjdzie w wakacje to i tak nie będę miał czasu, bo grille, plaże, znajomi... Co nie zmienia faktu, że konieczność poszukiwania kumpli, aby zrobić quest na subjoba była super i takich bodźców od początku gry brakuje mi jednak w arr :(
Odnośnie fabuły - wydaje mi się, że CoP i tak nie przebiją niestety :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2013
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 10:42 
Cytuj  
W ostatni weekend dostałem wreszcie zaproszenie do beta testów (już nawet zapomniałem, że zgłoszenie wysłałem). Nie miałem ogólnie za dużo czasu, więc pograłem może z półtorej godziny... i może z racji tego, że GW2 przyzwyczaiło mnie do pewnych rozwiązań (jak dla mnie najlepszy mmo w jaki grałem do tej pory) początkowo raziło mnie pare spraw. Samo otwarcie (cutsceny + dialogi) nie specjalnie mi sie podobały. Czegoś tam brakowało. Szkoda też, że nasza postać nie ma możliwości interakcji w dialogach.

Za to później dość szybko się wciągnałem (jestem fanboyem Finali, więc o to u mnie nie trudno jeśli coś ma Final Fantasy w tytule). Gdy zobaczyłem dynamiczny event na modłę GW2 na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Czekam na tą grę z niecierpliwością, bo jednak zdążyłem się wciągnąć + nie zdążyłem się "nacieszyc". W kolejny weekend betatestów pewnie już pogram więcej, choć też nie będę miał aż tyle czasu.

Najbardziej mnie ciągnie klimat. Co prawda część klimatu sam sobie pewnie dorobiłem w swojej wyobraźni, ale o to kiedyś chodziło w grach czyż nie? ;) Gameplayowych rozwiązań aż tyle nie zdążyłem jeszcze doświadczyć... ale większość rzeczy jest do przyzwyczajenia. To właśnie klimat jest dla mnie najważniejszy.

W GW2 pasuje mi naprawdę dużo rzeczy i wciąż w tą gre gram z mniejszymi lub większymi przerwami, ale w świat się jakoś nie wciągnąłem i cały czas żałowałem, że to nie FF.

A i przy okazji... FFXIV nakłoniło mnie do zarejestrowania na tym forum po paru latach sporadycznego odwiedzania. Witam więc wszystkich :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 11:05 
Cytuj  
Banditpencil napisał(a):
dynamiczny event na modłę GW2

Na modłę Rift jeżeli już, ale tak naprawdę to już od czasu WoG w FFXI się pojawiało coś w tym stylu.

Cytuj:
W GW2 pasuje mi naprawdę dużo rzeczy i wciąż w tą gre gram z mniejszymi lub większymi przerwami, ale w świat się jakoś nie wciągnąłem i cały czas żałowałem, że to nie FF.

Jeżeli podoba Ci się GW2 to raczej ARR nie przypadnie Ci do gustu. GW2 to jeden z najgorszych MMO jakie wyszły. Nuda i wtórność. No, ale nastawione jest na itemshoping więc było to do przewidzenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2013
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 11:22 
Cytuj  
Cytuj:
Na modłę Rift jeżeli już.

Może są na modłę Rift... porównałem do GW2 bo w Rift nie grałem, a jeśli porównywac do źródeł to nie wiem, czy nie trzeba by było jednak wspomnieć o Warhammerze Online.

Cytuj:
Jeżeli podoba Ci się GW2 to ARR nie przypadnie Ci do gustu. GW2 to jeden z najgorszych MMO jakie wyszły. Nuda i wtórność. No, ale nastawione jest na itemshoping więc było to do przewidzenia.


Skąd Ty wiesz co mi się podoba a co nie? Nie zabraniam Ci uważać, że GW2 jest nudne i wtórne - tej batalii nie zamierzam prowadzić. Twierdzenie jednak, że Mi sie coś nie spodoba jest już jednak imho posunięciem się zbyt daleko. Pozwolisz, że jednak sam sprawdzę czy mi się ta gra podoba czy nie?


Ostatnio edytowano 18 kwi 2013, 11:50 przez Banditpencil, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 11:25 
Cytuj  
Banditpencil napisał(a):
Skąd Ty wiesz co mi się podoba a co nie? Przeczytałes w ogóle ze zrozumieniem to co napisałem? Nie zabraniam Ci uważać, że GW2 jest nudne i wtórne - tej batalii nie zamierzam prowadzić. Twierdzenie jednak, że Mi sie coś nie spodoba jest już jednak imho posunięciem się zbyt daleko. Pozwolisz, że jednak sam sprawdzę?

Pozwolę, po prostu napisałem, że jeżeli podoba Ci się GW2 to ARR raczej długofalowo do gustu Ci nie przypadnie. Także to nie ja mam problemy dotyczące czytania ze zrozumieniem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 17:31 
Cytuj  
Rhae to w sumie dobrze podsumowal zgadzam sie z nim w 100%. Jak dla mnie to 14 zapowiada sie na mistrzostwo swiata:) Sterowanie padem to dla mnie mega plus jako ze nie nawidze grac w tej samej pozycji w ktorej spedzam czas w pracy po 8h dziennie:) Grafika piekna, ma ten sam feel co XI takze czulem sie jak w domu od pierwszej chwili. Fajny crafting, bezbolesny traveling, housing tez zapowiada sie fajnie z tym ze powinni umozliwic craft w pokojach.
Ciekwy endgame i maja moja kase przez lata znow pewnie:)

Ps. Na sam koniec znalazlem bagna z zolwiami:) rewelacja:D


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 06:39 
Cytuj  
Hehe - zolwie sa spoko, ale ten mobek od Fate budzi respekt LOL :D

btw. teraz rozdaja klucze do bety praktycznie instantly.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 19:52 
Cytuj  
jak by ktos dzis gral to jestem The Jast aktualnie chetnie bym jakiegos teamplaya zobaczyl. Dajcie znac:)


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 20:04 
Cytuj  
na mooglu grasz?


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 21:51 
Cytuj  
Banditpencil - witaj na forum!
Doskonale Ciebie rozumiem bo mam podobne zdanie. Sam gram w GW2 od beta testów - to juz prawie rok i zawsze znajduje tam dla siebie coś ciekawego. Podoba mi sie tez opcja ze nie ma abonamentu przez co nie mam presji na granie, a wchodzę kiedy mi pasuje. Do dziś jeszcze nie ma 100% odkrytego swiata i szczerze powiem ze sam nie wiem kiedy to nastąpi. Grając w GW2 stwierdzam ze tak samo świat FFXIV jest równie interesujący.
Co do FFXIV ARR zgodzę sie ze tutaj gra ma taki fajny klimat fantasy, czego moim skromnym zdaniem brak w GW2. Myśle ze z czasem gra będzie nabierać swoich rumiencow i szczerze powiem, ze na to liczę. No i cóż trzeba przyznać ze FATE czyli coś na styl dynamic eventow z GW2 na dzień dzisiejszy to bardziej chaos i bieganie niż prawdziwa radocha, ale widać ze dużo sie dzieje w tym kierunku. Square Enix obserwuje i słucha graczy i stara sie zadowolić wszystkich - a więc nam - graczom może to wyjść jedynie na dobre.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 10:53 
Cytuj  
egoist napisał(a):
...The Jast...


Cannot locate a character with that name.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 11:22 
Cytuj  
Bo teraz jest offline :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 11:40 
Cytuj  
a spoko. myślełem, że do offlinów też rozsyła zaproszenia i czeka na odpowiedź.

odkryłem market. zajebista sprawa. świetnie to rozwiązali :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2013, 18:14 
Cytuj  
Nvm.
Dostałem email z kodami do bety.
Myślałem że to nowe.
Jednak to stare już zarejestrowane.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 10:48 
Cytuj  
Rewelacyjnie mi się gra GLAdiatorem.
100x przyjemniej niż w 1.0.
Nie mogłem się wczoraj oderwać.
Zrobiłem do 26,5 na FATE, quest, leve i hunting logu.
Personalnego choco kupiłem i od razu szybciej się człowiek przemieszcza od FATE do FATE :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 14:02 
Cytuj  
Jako ze tczewiak nam TSa wylaczyl to polecam przesiasc sie na Razer Comms (sciagnac: http://www.razerzone.com/)
Moj nick to Bodzium, jakby cos to z Desiem siedzimy tam :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:29 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Jako ze tczewiak nam TSa wylaczyl to polecam przesiasc sie na Razer Comms (sciagnac: http://www.razerzone.com/)
Moj nick to Bodzium, jakby cos to z Desiem siedzimy tam :)

Ommm - nikt nic nie pisał, że wyłączony (najzwyczajniej w świecie o nim zapomniałem).
Ok. Na next phase przywrócę, a jakby co to piszcie ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 16:18 
Cytuj  
To koniec bety w ten weekend?
Miałem nadzieję, że do poniedziałku chociaż potrwa :(


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2013
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 17:15 
Cytuj  
Każdy weekend trwał do niedzieli rano. Teraz zostaje już tylko czekac na 3 etap.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.