mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 09:53 
 
Gokulo napisał(a):
Ragni napisał(a):
Sorry ale świat naprawdę jest podobny do tego z FFXI to przecież widać i nikt nie zaprzeczy.


Swiat? Masz na mysli 2-3 lokacje, ktore widzielismy? Damn, FFXIV to mala gra :(



Jestem pewny że to będzie dotyczyć reszty świata, poczekamy zobaczymy :) Ale wy uparci jesteście i bronicie tego FFXIV przecież to widać gołym okiem, ale rozumiem was to coś "nowego" nikt wam nie broni w to grać. Fakt jest faktem jest dużo podobieństw :p

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 10:35 
 
Ragni napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Ragni napisał(a):
Sorry ale świat naprawdę jest podobny do tego z FFXI to przecież widać i nikt nie zaprzeczy.


Swiat? Masz na mysli 2-3 lokacje, ktore widzielismy? Damn, FFXIV to mala gra :(


Ale wy uparci jesteście i bronicie tego FFXIV przecież to widać gołym okiem, ale rozumiem was to coś "nowego" nikt wam nie broni w to grać.

fanboizm nie zna granic.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 17:14 
 
tczewiak napisał(a):
Jakbyś czytał kominka to wiedziałbyś co to buk.


Jestem ciekawy jak dlugo myslales zeby jakos wybrnac lol zabawny jestes XD


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 17:40 
 
Po prostu lol
Buk cię pokarał brakiem rozumku Ato...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 17:47 
 
tczewiak napisał(a):
Po prostu lol
Buk cię pokarał brakiem rozumku Ato...


A ciekawe ile nad tym myślałeś !!!!!!!!!!!!!!


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 17:59 
 
Nie myślałem :( Mindless taru :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 22:49 
 
It's possible to progress in the game this time without battling!

We were able to interview Producer Tanaka Hiromichi and Global Online Producer Sage Sundi.

Dengeki: How many Guildleves are there this time?

Tanaka: There are a lot. The rewards are not limited to just money or items, it can also be something like "Sword skill level up leve".

Dengeki: Say, for tailors, are there leves set up for them to craft?

Tanaka: Yes, in those leves, there aren't any fighting so tailors can level up their crafting skills like smithing and tailoring.

Sage: This time around, because of the Guildleves, players can focus on crafting to level skills up. They can progress in the game this way.

Tanaka: It's possible to reach the highest level without even having to fight once! This is one of the concept for this game.

Sage: However to reach the deepest dungeons, it might be needed to enlist the help of fighting classes.

Tanaka: Since the weapons have durability this time around, you can't keep on fighting with the same weapon over and over. Crafting becomes an essential element of the game. The fighting class will either be asking help from crafters or level up a crafting skill on their own!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 06:35 
 
Caly wywiad z dengeki:

http://ffxiv.zam.com/story.html?story=19459

Wazne punkty:
-All 4 languages will have a simultaneous release
-Auto-translate function is planned. They want to improve it, but not too much so as to make it confusing
-Skill level will determine what equipment you can wear. There will be a skill cap.
-Crafting can be a full-time job this time around. You skill-up just like a battle-oriented job and have unique Guildleves tailored to your class.
-One aspect of FFXIV is that adventuring isn't limited to grinding off enemies. For example, a player could become a "high level" Weaver without engaging in a single battle.
-Weapon durability will be present to balance crafting and battle-oriented jobs. Crafters will depend on battle-oriented jobs for backup, while those jobs will rely on Crafters to repair weapons
-3 starting nations, Limsa Lominsa, Ul'dah, Gridania
-Free-roaming NMs with special drops are a maybe, large-scale HNM content planned for Guildleve
-Players cannot steal monsters involved in someone else's Guildleve (czyli jednak nasze obawy, ze wszystkie guildleve sa instanced okazaly sie niepotrzebne :) )
-Voice acting for cut scenes - all versions will be in English, other languages will get subtitles
-There will be a trade function, but they are planning to build something new and different from XI's Auction House system.
-They hope to make use of Square Enix IDs and Security Tokens for FFXIV logins

I jeszcze to... :

Cytuj:
As an example, Tanaka says players tried Guildleve this time, but maybe next time would focus on the battle system more heavily. After that, they would consider opening up a beta that included the game as a whole. This is what they meant when they expressed their intention to have a prolonged beta process. They are going to use the time between now and release to really examine and test all aspects of the game.


A tutaj japonce nas trollnely jesli chodzi o ta "dluzsza bete" -.-

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 14:05 
 
Wrocilem do domu i dopiero teraz obejrzalem ten gameplay. Wyglada to niestety dosc tragicznie, rzeczywiscie zapowiada sie na FF XI-2... Szkoda.

Oczywiscie zagram, pobieganie w nowym swiecie ze starymi kuplami jest bezcenne, ale czy ta gra wciagnie mnie tak jak XI to nie wiem...

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 15:30 
 
mrynar napisał(a):
Wrocilem do domu i dopiero teraz obejrzalem ten gameplay. Wyglada to niestety dosc tragicznie, rzeczywiscie zapowiada sie na FF XI-2... Szkoda.

Oczywiscie zagram, pobieganie w nowym swiecie ze starymi kuplami jest bezcenne, ale czy ta gra wciagnie mnie tak jak XI to nie wiem...


A ja zupełnie odwrotnie niż Opi zareagowałem - zajebista grafika (chyba najlepsza dotychczas w jakimkolwiek MMO (hmm..Aion też ma b. dobrą), klimat finala + poprawiony interfejs na "standardowy" w MMO (coś na co zawsze ludzie psioczyli).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 15:46 
 
Bo Opi to glos rozsadku chcial gre szybsza z innym zupelnie systemem walki, skakaniem, dobrym pvp, a jest ffxi z nowa grafa co moze ucieszyc tylko fanatykow i ludzi co w ffxi zrobili 1 job i nie szkoda im go bedzie zostawic. Ja mojego dorobku (jakikolwiek by nie byl obiektywnie) z ffxi nie zamierzam zostawic tylko zeby gorka miala wiecej poligonow a Galke i tak wole z ogonem jesli mialbym wiecej czasu sprzedzac winnej grze to tylko w zupelnie innej pod wzgledem systemu walki ( np wow ). Bo jesli ffxiv bedzie taie jak sie zapowida to bede sie czul jakby mi sie wjeebal na konto w ffxi rmt i wyzerowal konto i musze zaczynac od nowa z rekomensata lepszej grafiki wiec no thx.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 16:08 
 
Huckster napisał(a):
mrynar napisał(a):
Wrocilem do domu i dopiero teraz obejrzalem ten gameplay. Wyglada to niestety dosc tragicznie, rzeczywiscie zapowiada sie na FF XI-2... Szkoda.

Oczywiscie zagram, pobieganie w nowym swiecie ze starymi kuplami jest bezcenne, ale czy ta gra wciagnie mnie tak jak XI to nie wiem...


A ja zupełnie odwrotnie niż Opi zareagowałem - zajebista grafika (chyba najlepsza dotychczas w jakimkolwiek MMO (hmm..Aion też ma b. dobrą), klimat finala + poprawiony interfejs na "standardowy" w MMO (coś na co zawsze ludzie psioczyli).


Liczylem na rewolucje, a tymczasem wszystko wskazuje na to, ze to bedzie ewolucja. SE pewnie liczy, ze gre kupia prawie wszyscy, ktorzy przez te wszystkie lata zetkneli sie z FFXI + troche nowych osob. Jednak takim stylem combatu, brakiem wskakiwania na przeszkody, brakiem pvp automatycznie odstraszaja cale miliony graczy.
Nie wykluczone, ze zostane w tej grze full-time crafterem. :D

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 17:39 
 
ja myślę że SE liczy na graczy którzy się nie zetknęli z ffxi, bo ci którzy się zetknęli (to metafora oznaczająca GRAJĄ 5 LAT) wiedzą czego oczekiwać a ci którzy np. 5 lat temu skończyli podstawówkę i nie mogli grać (oczywiście chodzi o Japończyków) bo musieli wcześnie iść spać żeby o 5 obudzić się do szkoły prędzej zakuwając na maxa będą teraz niezłymi klientami którzy wybaczą wszystko tej nowej grze FFXIV, dla nich sam symbol FFXIV => magia, dla nas ... :D ("dam się nabrać drugi raz na zużycie 360 playdni w ciągu kolejnych 5 lat bo nic innego nie mam do roboty")


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 19:02 
 
Huckster napisał(a):
- zajebista grafika (chyba najlepsza dotychczas w jakimkolwiek MMO
Taaaaaaa..... :roll:

Huckster napisał(a):
poprawiony interfejs na "standardowy" w MMO (coś na co zawsze ludzie psioczyli).
Bardzo "standardowy" :roll:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 19:38 
 
Kassei napisał(a):
Huckster napisał(a):
- zajebista grafika (chyba najlepsza dotychczas w jakimkolwiek MMO
Taaaaaaa..... :roll:

Huckster napisał(a):
poprawiony interfejs na "standardowy" w MMO (coś na co zawsze ludzie psioczyli).
Bardzo "standardowy" :roll:


A coś więcej napiszesz?

Obrazek

Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 19:57 
 
Tak ogladam to UI i nie widze ikonek buffow gracza i moba. Ktos wie jak to bedzie wygladalo? Mowiac szczerze to glowna rzecz do poprawy jesli chodzi o interface FF.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 20:12 
 
No idea, w tej wersji zadne buffy nie byly dostepne wiec nie mozna bylo tego sprawdzic.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 20:45 
 
przecież to alfa interfejs - pewnie będzie jeszcze dużo zmian do release.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 21:05 
 
ja się za bardzo na grach nie znam ale jakbym pracował w SE i bym był odpowiedzialny za marketing MMORPG to bym raczej fanom na świecie pokazał przyszłą grę/demko/filmik od strony interakcji i integracji graczy ze sobą we wspólnych zabawach a nie samotnika bawiącego się z 1 mobkiem których na koncie zabitych każdy gracz ffxi ma XX tyś., no chyba że nie ma/będzie co pokazywać to wtedy liczą się drzewa, liście, horyzont 2D, chmury itd. :roll:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 21:32 
 
Slayerek napisał(a):
ja się za bardzo na grach nie znam ale jakbym pracował w SE i bym był odpowiedzialny za marketing MMORPG to bym raczej fanom na świecie pokazał przyszłą grę/demko/filmik od strony interakcji i integracji graczy ze sobą we wspólnych zabawach a nie samotnika bawiącego się z 1 mobkiem których na koncie zabitych każdy gracz ffxi ma XX tyś., no chyba że nie ma/będzie co pokazywać to wtedy liczą się drzewa, liście, horyzont 2D, chmury itd. :roll:


[sarkazm]No Co Ty Simi ?!?! Przeciez ta gra jest jak FFXI, czyli najlepsze mmorpg na swiecie i ma ladniejsza grafike niz FFXI. Sukces murowany po co jakis marketing?![/sarkazm]


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.