mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 110  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:10 
 
Vejitta napisał(a):
Mam zamiar w koncu wykorzystac zaproszenie do testow tego fajnala, skoro mam go juz kupic. Ktoś dzisiaj będzie online? W kupie zawsze razniej.


Jak mi się w końcu ten durny update ściągnie to pewnie się pojawię :P (chociaż pewnie będę na tworzeniu postaci siedział z 5 godzin :P).
i tak wiem... jest też z rapid share'a :P


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:22 
 
Ja postaram się być jak mi się ściągnie ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:54 
 
Dla uzytkownikow ATI: podobno stery 10.4 radza sobie troche lepiej jak 10.6

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 11:58 
 
kalcia napisał(a):
Kalcia Muniu (Gabranth)

ja wiele kurwic dostaja grajac w ta gre, jesli sie cos nie zmieni, albo ja sie nie przyzwyczaje, to pewnie zostane w ffxi, bo narazie to tylko grafa mi podpasowala -_-


Kalcia pisalas to po dwoch winach? :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 12:00 
 
Dzisiejszy patch:

Cytuj:
- Amount of crystals needed for synthesis has been reduced.

- World selection is now available upon character creation.

- Priority of the character display has been adjusted.

- Parts of server processing has been improved.

- On certain AMD (ATI) graphics cards, the FINAL FANTASY XIV Beta Version may run slowly.
* Partial measure has been implemented during the Jul. 14, 2010 version update.

- We have updated the game such that the log messages for the following items will no longer be visible to other players:
・ Changing between active and passive modes
・ Beginning a Battle Regimen
・ Engaging an enemy
* Messages conveying that an enemy has been engaged will be visible to party members.

Resolved issues:

- "Guardian's Aspect" affects only Disciples of War.

- There are times when an error may occur causing you to be logged out while trading.

- On certain NVIDIA graphics cards, character graphics may display incorrectly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:03 
 
Ktory swiat wybieramy?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:06 
 
Wiekszosc na Gabranth jest z tego co wyglada. Ja tez tam wbijam wlasnie.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 14:52 
 
Gabranth / The Huckster


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 15:31 
 
dopisujcie się w forum do wątku z polish players this is a place for you


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 15:39 
 
Thank you for the following order placed with GAME.

Order number(s):
07353054/P

As you may already be aware, the UK release date for Final Fantasy XIV Collector's Edition has changed to 30-Sep-2010. Changes to release dates are relatively common in the videogames industry and are unfortunately beyond our control.

Don't worry, your order is still live and will be despatched prior to its release date via your chosen method of delivery.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 16:11 
 
Jak mnie ktoś oświeci jak to ściągnąć to niech powie pls... od 3 dni ściągam przez ten pieprzony installer który dało SE, nie mogę ściągnąć torrentów w osobnym programie gdyż nie działają... ściągnęło mi 1 z 3 plików i mam dość. Porty są odblokowane a mimo to transfer w porywach osiąga 15kB.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 16:17 
 
Kang napisał(a):
Jak mnie ktoś oświeci jak to ściągnąć to niech powie pls... od 3 dni ściągam przez ten pieprzony installer który dało SE, nie mogę ściągnąć torrentów w osobnym programie gdyż nie działają... ściągnęło mi 1 z 3 plików i mam dość. Porty są odblokowane a mimo to transfer w porywach osiąga 15kB.


ja scialgalem jakies 20 pare godzin. Gorzej ze prawie od 2 godzin do gry nie moge wejsc.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 16:18 
 
Jak tylko skończy mi ściągać update to dołączę do was na Gabranth :D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 16:21 
 
Kang napisał(a):
Jak mnie ktoś oświeci jak to ściągnąć to niech powie pls... od 3 dni ściągam przez ten pieprzony installer który dało SE, nie mogę ściągnąć torrentów w osobnym programie gdyż nie działają... ściągnęło mi 1 z 3 plików i mam dość. Porty są odblokowane a mimo to transfer w porywach osiąga 15kB.


Deli napisał(a):
ja scialgalem jakies 20 pare godzin. Gorzej ze prawie od 2 godzin do gry nie moge wejsc.


mrynar napisał(a):
Nie gralem ani w alfe ani w bete, ale znajac SE alfa byla bardziej dopracowana niz release wiekszosci mmo. O to bym sie nie martwil.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 16:29 
 
Powiem wprost. jak ktos nie jest fanbojem FFXI to naprawde moze sobie odpuscic. Doprawdy wydawanie pol roku wczesniej gry na PC ktora wyglada i dziala jakby byla na konsole jest epickim failem.
1) marna kamera i sterowanie
2) strasznie slaba responsywanosc menusow
3) menusy sa rozbudowane i po prostu do dupy. Kto kolwiek projektował UI nie ma nawet najmniejszego pojecia o useablity. To wszystko mozna i powinno sie zrobic prosciej. Dostep do wiekszosci funkcji to w normalenj grze powinno byc 1 klikniecia a nie przedzianie sie przez tone menu ktore maja responsywnosc na poziomie 2s..

Nawet najwieksza zaleta.. grafika nie robi wrazenia jak sie wyjdzie na otwarty teren. Posluze sie tu moim ulubionym przykladem. Crysis wyglada 20x lepiej i dziala 5x szybciej. Otwarta zona jest otwarta w najgorszym mozliwym tego slowa znaczeniu, pusta i pofaldowana. Nawet trawy tu nie ma, tylko plaska tekstura. No ale prypuszczam ze z trwa to ten silnik juz by sobie nie poradzil ;p.

Jak dla mnie 4/10. Jak poprawia sterowanie i menu to bedzie 7/10.
Jak poprawia kombat to bedzie 8/10 (pomysl z bieganiem do krysztalu zeby zregenerowac hp i mp musial wymyslec jakis psychopata i masochista).

O zapomnialem o takiej rzczy jak to zasieg spelli jest smieszny, nie ma zandego okreslenia czy jestesmy w zasiegu czy nie. nie ma tez tooltipow wyjasniajacych co robia statystyki poszczegolne.
Sorry SE zatrzymalo sie w rozwoju jakies 8 lat temu. Jestem w 100% pewny ze ta gra w takim stanie nie trafi do nikogo wiecej jak zatwardzialych fanbojow poprzedniej czesci. Innymi slowy rownie dobrze mogli w XI ulepszyc grafika i bylaby jedna cholera.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 16:42 
 
No dobra, to chyba dzisiaj nie pogram... od pol godziny probuje i ciagle TimeOut przy probie polaczenia do serwera :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 17:28 
 
iniside napisał(a):
Innymi slowy rownie dobrze mogli w XI ulepszyc grafika i bylaby jedna cholera.


Byłoby lepiej bo nikt nie musiałby powtarzać 4 lat grindu.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 17:59 
 
iniside napisał(a):
Sorry SE zatrzymalo sie w rozwoju jakies 8 lat temu. Jestem w 100% pewny ze ta gra w takim stanie nie trafi do nikogo wiecej jak zatwardzialych fanbojow poprzedniej czesci. Innymi slowy rownie dobrze mogli w XI ulepszyc grafika i bylaby jedna cholera.


Przeciez to wiadomo od dawna, ze ta gra jest skierowana do bylych i obecnych graczy FFXI.
Zmian grafiki w XI nic by nie dala, bo nie sciagneliby graczy ktorzy od dawna nie graja, a tak maja 1 mln na starcie bez problemu. Czy ich utrzymaja na dluzej niz kwartal to juz inna sprawa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:00 
 
iniside napisał(a):
Powiem wprost. jak ktos nie jest fanbojem FFXI to naprawde moze sobie odpuscic. Doprawdy wydawanie pol roku wczesniej gry na PC ktora wyglada i dziala jakby byla na konsole jest epickim failem.
1) marna kamera i sterowanie
2) strasznie slaba responsywanosc menusow
3) menusy sa rozbudowane i po prostu do dupy. Kto kolwiek projektował UI nie ma nawet najmniejszego pojecia o useablity. To wszystko mozna i powinno się zrobić prościej. Dostep do wiekszosci funkcji to w normalenj grze powinno byc 1 klikniecia a nie przedzianie sie przez tone menu ktore maja responsywnosc na poziomie 2s..


To jest beta, jeszcze jej nie wydali haha. I po to jest beta i feedback oraz report bugs żeby wyłapać błędy i to co graczom przeszkadza, poprawić grę, a nie po to żebyśmy sobie pograli za darmo lol.

iniside napisał(a):
Nawet najwieksza zaleta.. grafika nie robi wrazenia jak sie wyjdzie na otwarty teren. Posluze sie tu moim ulubionym przykladem. Crysis wyglada 20x lepiej i dziala 5x szybciej. Otwarta zona jest otwarta w najgorszym mozliwym tego slowa znaczeniu, pusta i pofaldowana. Nawet trawy tu nie ma, tylko plaska tekstura. No ale prypuszczam ze z trwa to ten silnik juz by sobie nie poradzil ;p.


To jest beta. Dostepny jest tylko jedn rejon.

iniside napisał(a):
Jak dla mnie 4/10. Jak poprawia sterowanie i menu to bedzie 7/10.
Jak poprawia kombat to bedzie 8/10 (pomysl z bieganiem do krysztalu zeby zregenerowac hp i mp musial wymyslec jakis psychopata i masochista).


Wystarczy zmienić mode na pasywne i HP samo się regeneruje nie trzeba nawet restować, co do combat to, żeby wykonać określony atak/spell potrzebna jest okreslona ilość staminy, ktora się regeneruje po każdym ataku i trzeba odczekać,(postać się męczy) no tak, ale po co komu realizm... To nie jest typowy hack and slash jak anion gdzie walisz po skrótach, aż sie myszka poci, a postac wykonuje 100 hitów na sekunde bo i po co komu za dużo myśleć podczas walki. Lagi serwerów, które strasznie przeszkadzaj w walce to inna sprawa no, ale to jest beta.

iniside napisał(a):
O zapomnialem o takiej rzczy jak to zasieg spelli jest smieszny, nie ma zandego okreslenia czy jestesmy w zasiegu czy nie. nie ma tez tooltipow wyjasniajacych co robia statystyki poszczegolne.


Witaj w świecie FF lol.

iniside napisał(a):
Sorry SE zatrzymalo sie w rozwoju jakies 8 lat temu. Jestem w 100% pewny ze ta gra w takim stanie nie trafi do nikogo wiecej jak zatwardzialych fanbojow poprzedniej czesci. Innymi slowy rownie dobrze mogli w XI ulepszyc grafika i bylaby jedna cholera.


Thanks god.

imo

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:10 
 
mrynar napisał(a):
iniside napisał(a):
Sorry SE zatrzymalo sie w rozwoju jakies 8 lat temu. Jestem w 100% pewny ze ta gra w takim stanie nie trafi do nikogo wiecej jak zatwardzialych fanbojow poprzedniej czesci. Innymi slowy rownie dobrze mogli w XI ulepszyc grafika i bylaby jedna cholera.


Przeciez to wiadomo od dawna, ze ta gra jest skierowana do bylych i obecnych graczy FFXI.
Zmian grafiki w XI nic by nie dala, bo nie sciagneliby graczy ktorzy od dawna nie graja, a tak maja 1 mln na starcie bez problemu. Czy ich utrzymaja na dluzej niz kwartal to juz inna sprawa.

Nie utrzymaja. Ci co juz nie graja, wyja na te same rzeczy co ci ktorzy nigdy nie grali ;p.

Cytuj:
To jest beta, jeszcze jej nie wydali haha. I po to jest beta i feedback oraz report bugs żeby wyłapać błędy i to co graczom przeszkadza, poprawić grę, a nie po to żebyśmy sobie pograli za darmo lol.

Z tego co wiem ludzie marudza juz od alfy i dalej nie porawili ;p.

Cytuj:
To jest beta. Dostepny jest tylko jedn rejon.

I co z tego ? Inne zony nie beda wygladac lepiej. Na pierwszy rzut oka widac ze Crystal Tools nie poradzi sobie z niczym lepszym.

Cytuj:
Wystarczy zmienić mode na pasywne i HP samo się regeneruje nie trzeba nawet restować, co do combat to, żeby wykonać określony atak/spell potrzebna jest okreslona ilość staminy, ktora się regeneruje po każdym ataku i trzeba odczekać,(postać się męczy) no tak, ale po co komu realizm... To nie jest typowy hack and slash jak anion gdzie walisz po skrótach, aż sie myszka poci, a postac wykonuje 100 hitów na sekunde bo i po co komu za dużo myśleć podczas walki. Lagi serwerów, które strasznie przeszkadzaj w walce to inna sprawa no, ale to jest beta.

Realizm w grze fantasy. You made my day. LAWL. Walka w mojej ocenie jest tu wolna i najdelikatniej mowiac nieciekawa. Da sie to jakos przetrawic, ale mocny element to to napewno nie jest.

Cytuj:
Thanks god.

imo

Pfff. Jesli poprawia rzeczy na ktore jest najwiekszy placz (czyt. zmienia gre na taka ktora pasuje do standardow wyznaczonych na PC przez zachodnie produkcje), to ta gra ma realna szanse zwojowac nowych graczy. Jesli tego nie zrobia, no coz zadowoleni beda tylko ci ktorzy aktualnie graja i jakas garstka tych ktorzy juz nie graja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 110  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.