mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 15:37 
Cytuj  
Yep, w XI wymagala poswiecania naprawde duzo czasu, ale to nie jest XI. ARR jest o wiele bardziej 'casual friendly', jak wiekszosc wspolczesnych mmo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 17:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok Tczewiak, trochę popłynąłeś ;P.

Wybacz Amateru jeśli poczułaś się urażona moim hmm porównaniem :). We F2P nie gustuje raczej bo ostatecznie zawsze kończy się na tym, że trzeba płacić w ten czy inny sposób ;).

Ja obecnie szukam mmo, gdzie combat jest w miarę ciekawy, system craftingu też coś sobą wnosi. Jednocześnie chcę mieć coś z gry ze znajomymi nie tylko wtedy, kiedy będę logował się co dziennie na 3-5h ale nawet jak zrobię sobie 1-2 dni przerwy. Przede wszystkim szukam odskoczni od fantasy jakie znam z rifta czy wowa. Ostatnio 3 miechy grałem w GW2 ale gra nie do końca okazał się tym czym miała być(jest dobra, ale PvE jakoś mnie nie zachwyciło, szczególnie w dungach no i world bossowie bardzo przeciętni...).

Ostatni FF online o jakim czytałem to była XI, która była dość hmmm grinderska i raczej logowanie na 1-2h dziennie miało średni sens :)(ale proszę wyprowadzić mnie z błędu).

Co do oglądania i czytania to cóż, wyznaję zasadę że trzeba spróbować samemu. Myślę, że Open Beta będzie doskonałym momentem żeby spróbować przygody z FF online :).



Ooo! Od razu się inaczej czyta takiego posta! :D Dziękuję :wink: .
Wydaje mi się, że szukamy mniej więcej tego samego w MMO :) . Głównie jeśli chodzi o czas i częstotliwość logowania się.
W FF11 nie grindowałam, więc ten aspekt można było ominąć, jednakże nie powiem że nie patrzono na mój słaby sprzęt i brak meritów przychylnie :roll: . W FF11 kochałam przerywniki filmowe i fabułę, jednakże aby owe doświadczyć wymagane było poświęcenie grze więcej czasu niżbym chciała. Praktycznie nic nie można było robić samemu, a także logowanie się na mniej niż 4h mijało się z celem, bo postęp był niemalże niewidoczny. Dlatego też nie będę wyprowadzać Cię z błędu, bo masz dobre informacje. To przez ten czas wymagany i mus ciężkiej pracy, aby otrzymać najmniejsze nagrody, sprawił że odeszłam z FF11.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 17:17 
Cytuj  
Będzie OB to na pewno spróbuje jak nowe FF smakuje. Na tą chwilę szukam jakieś dobrej relacji z tego co do tej pory w becie pokazano. W FF online jestem totalnie zielony i nie wiem totalnie z czym się grę je. Jest ktoś w stanie podać jakieś dobre źródło??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 17:28 
Cytuj  
Imo warto zaczac na oficjalnym kanale YT:
http://www.youtube.com/user/FINALFANTAS ... ture=watch

Tam masz troche filmikow gdzie pokazana i opisana jest czesc elementow gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2013, 12:50 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok Tczewiak, trochę popłynąłeś ;P.



Jak to Tczewiak.

Stare XI to byla gra zespolowa wymagajaca naprawde duzej ilosci czasu (jesli sie chcialo cos osignac w grze). Nowe XI to zupelnie inna gra.

XIV to klasyczne mmo ostatnich lat. Grasz solo i od czasu do czasu sie grupujesz. Jak masz problemy z gadaniem z ludzmi to mozesz to zrobic za pomoca party findera i bez slowa klepac instancje. Sa tez specjalne eventy do ktorych (tez bez slowa) mozesz sie dolaczyc i bic duzego moba (walac dowolne skille).

To co wyroznia XIV to porzadne wykonanie (w 2.0, bo 1.0 to byl koszmar), ladna grafika (choc nie jakas super nowoczesna) i fajnalowy klimat. Dla mnie to prawdopodobnie za malo zeby sie wciagnac, ale moze dzieki fajnym ludziom z XI sie uda (naprawde chetnie dalbym sie wciagnac jakiejs grze, ale wspolczesne mmo to lekka nuda i straszna powtarzalnosc i wtornosc...).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2013, 13:20 
Cytuj  
No ja czekam do OB i wtedy zdecyduje. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu bo ciągnie mnie od dłuższego czasu do mmo a ostatnio to max 3miechy w gw2 pociągnąłem (jedynie pvp mnie zassało jako tako). Pożyjemy zobaczymy ale z tego co widzę to sporo osób zamierza grać :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2013, 13:36 
Cytuj  
Napewno mozesz sie spodziewac porzadnie zrobionej i niezle zoptymalizowanej gry, a to juz cos.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2013, 16:52 
Cytuj  
Póki co odpaliłem benchmark - fajnie wygląda :P. Nie mam kompa z drewna więc pogram na high.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 09:22 
Cytuj  
Kiedy się ma ta open beta rozpocząć? I kiedy potem early access?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 09:31 
Cytuj  
Jeszcze nie wiadomo, ósmego ma być następny live letter i prawdopodobnie wtedy podadzą info.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 10:20 
Cytuj  
Hej wszystkim. Przespalem i przegapilem wszystko....da sie jeszcze zmienic serwer? kiedy jest release?
dostalem zaproszenie na final beta phase ale nie zarejestrowalem kodu...z tego co czytalem to jak beta sie zacznie bedzie jeszcze taka mozliwosc. Prawda to?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 10:45 
Cytuj  
Release: 27 Sierpnia (nie zeby w dziale byl temat w tytule ktorego jest to napisane :P)

Zmienic server w sensie przeniesc postac z 1.0 na inny? Juz sie nie da.

Niewykorzystany kod jest juz nie wazny, jak sie zacznie Phase 4 rejestracje otworza na nowo i bedziesz musial sie zapisac jeszcze raz.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:20 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Release: 27 Sierpnia (nie zeby w dziale byl temat w tytule ktorego jest to napisane :P)

Zmienic server w sensie przeniesc postac z 1.0 na inny? Juz sie nie da.

Niewykorzystany kod jest juz nie wazny, jak sie zacznie Phase 4 rejestracje otworza na nowo i bedziesz musial sie zapisac jeszcze raz.


hmm no to trudno ;) 27 sierpnia...zawsze pod prad..tak czy siak ja sie nie zapisywalem na zadny phase, bo sami przysylali maila na kazdy wiec nie wiem jak to teraz bedzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:29 
Cytuj  
No tak czy siak kody wyslane do tej pory byly wazne jakos do 31 lipca tylko, teraz bedziesz potrzebowal nowy.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:48 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
No tak czy siak kody wyslane do tej pory byly wazne jakos do 31 lipca tylko, teraz bedziesz potrzebowal nowy.


No właśnie, dziwna ta open skoro jest potrzebny kod. To jak to jest, jak do phase 3 grałem, to teraz będę potrzebował jeszcze jeden kod, czy też z automatu łapię się na open?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:50 
Cytuj  
Jak grałeś do tej pory to nadal możesz grać.

I wcale nie dziwne. Już od jakiegoś czasu Open Bety często nie są 'open'. Trzeba zdobyć kod, a ich ilość bywa ograniczona. To nie pierwszy taki przypadek :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:51 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Jak grałeś do tej pory to nadal możesz grać.

I wcale nie dziwne. Już od jakiegoś czasu Open Bety często nie są 'open'. Trzeba zdobyć kod, a ich ilość bywa ograniczona. To nie pierwszy taki przypadek :)


No tak, ale to trochę mija się z "open".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 11:56 
Cytuj  
Cóż, pojęcia zmieniają znaczenie z czasem ;D
Generalnie może być tak, że jedynie będzie trzeba wejść na stronę i wypełnić wniosek/założyć konto żeby dostać kod, a ich ilość może będzie nie ograniczona. Zobaczymy :p

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 12:46 
Cytuj  
a jest jakis link do zassania klienta? czy trzeba cekac na ich link?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 14:10 
Cytuj  
Narazie trzeba czekać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1040 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.